Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 14 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 14 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! 2466r05Ady.Biju

Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! 2quni4z hmshop.wordpress.com



Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! Wkpzltartizele.blogspot.com



Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! Kaqpztbratari magice



Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! 69m8w9 Shop/candles



Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! 2moa4jsbiosens.ro



Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! 2ef53k2reginamaria.ro



Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc !

+3
sandy
teodoraion
ari05
7 participanți

In jos

Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! Empty Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc !

Mesaj Scris de ari05 Mier Ian 06, 2010 11:37 pm

Fetelor, tocmai am primit un mail de la servici , prin care ni se cere ajutorul pt fetita varului unui coleg de-al nostru. Doar cine vrea si poate ajuta ... Va multumim !

Atasez mai jos continutul mail-ului.


From: "Catalin Dragus" [mailto:"Catalin Dragus" ]
Sent: Tuesday, January 05, 2010 3:12 PM
To: ***** @otpbank.ro
Subject: MULTUMESC (tatal fetitei e varul meu)

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Povestea Alexandrei

December 22nd, 2009 Leave a comment Go to comments
Îngerul Alexandra are nevoie de ajutorul nostru.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Alexandra Mihaela Vasilescu, un îngeraş de 6 ani şi jumătate, a păşit pragul şcolii pentru prima oară în septembrie. Acum, în loc sa înveţe să scrie şi să socotească, Alexandra învaţă să suporte durerea. În urma unui control de rutină, diagnosticul a venit repede şi dur: leucemie mielomonocitară cronică juvenilă în fază de transformare în leucemie acută mielomonocitară M4 FAB. Fetiţa se află în prezent la Institutul Fundeni, sub tratament citostatic, în grija dr. Anca Coliţă. Viaţa Alexandrei depinde acum de transplant, dar pentru a avea şanse să trăiască are nevoie de ajutorul nostru, costul transplantului fiind estimat la 130.000 de euro. Viaţa este nepreţuită, şi totuşi are un preţ ca Alexandra să meargă din nou la şcoală, să crească mare… A început deja o luptă cu timpul, iar căutarea unui donator compatibil în Registrul internaţional al donatorilor costă.
Orice sumă cât de mică îi măreşte şansele Alexandrei să trăiască. Banii pot fi donaţi în conturile deschise pe numele mamei, Elena Livădaru.

Conturi în lei:
RO89BRDE426SV34420524260
RO33RNCB0647097207720001

Conturi în euro:
RO85BRDE426SV34420604260; swift BRDEROBU
RO06RNCB0646097207720002; swift RNCBROGU




Catalin Dragus
Banking valuer
Credit Approval Directorate

OTP BANK ROMANIA S.A.
ADDRESS: 66-68 Buzesti Street , 011017, Bucharest 1
PHONE: +4021 307 5835/ 120 - FAX: +4021 307 5729
E-MAIL: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! Empty Re: Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc !

Mesaj Scris de teodoraion Mier Ian 06, 2010 11:58 pm

laura o sa dau si eu la mine in email...de cate ori am dat cei de la biserica au ajutat.sunt oameni cu suflet bun
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! Empty Re: Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc !

Mesaj Scris de ari05 Joi Ian 07, 2010 12:04 am

multumesc Teo :pupicei:
de cate ori primesc o veste de-asta sau citesc despre un copilas care se lupta cu vreo boala incurabila, sau a carei tratament necesita sume enorme pt vindecare, ma ia o ciuda ca nu am bani suficienti sa ii pot ajuta pe toti :lacrimi:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! Empty Re: Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc !

Mesaj Scris de sandy Joi Ian 07, 2010 12:19 am

asa este laura...eu acum ca si altadata,am aceleasi regrete....ca nu pot ajuta...lina asta este grea pt mine...dar daca luna viitoare pot ajuta promit ca o sa ajut cu atat cat voi putea...sanatate multa si sper ca oamenii care pot ajuta sa nu stea pe ganduri...eu daca as avea nu m-as gandi de 2 ori [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! Empty Re: Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc !

Mesaj Scris de muraru raluca Joi Ian 07, 2010 12:43 am

ari05 a scris:multumesc Teo :pupicei:
de cate ori primesc o veste de-asta sau citesc despre un copilas care se lupta cu vreo boala incurabila, sau a carei tratament necesita sume enorme pt vindecare, ma ia o ciuda ca nu am bani suficienti sa ii pot ajuta pe toti :lacrimi:
off fetelor daca ar da dd sa se stranga aceasta suma.....sau sa aiba toata lumea asta bani si pentru ajutorul altuia....ma doare sufletul cand vad dar daca nu sunt bani :pupicei: :pupicei:
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! Empty Re: Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc !

Mesaj Scris de ari05 Joi Ian 07, 2010 1:00 am

da... perioada asta cred ca toata lumea trece prin situatie mai grea, material vorbind... :lacrimi: sper totusi sa se stranga cat de curand aceasta suma ...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! Empty Re: Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc !

Mesaj Scris de teodoraion Joi Ian 07, 2010 1:05 am

asa e..totul e din ce in ce mai greu...dar putem da macar mai departe.....
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! Empty Re: Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc !

Mesaj Scris de adriana Joi Ian 07, 2010 2:22 am

imi pare tare rau pentru micuta...sa dea Domnul sa se stranga cat mai repede acesti banuti!!!! si sa se faca bine cat mai repede!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! Empty Re: Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc !

Mesaj Scris de alinapopa1969 Vin Ian 08, 2010 3:37 pm

Of Doamne!
Voi contribui si eu cu putin!Luni cand ma intorc.
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! Empty Re: Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc !

Mesaj Scris de ari05 Vin Ian 08, 2010 4:00 pm

multumim mult Alina :pupicei: esti intr-adevar o persoana deosebita !

putin cu putin se aduna ... suntem si noi mai mult de 1000 de angajati in toata tara , daca ar da fiecare cate putin, sunt sigura ca se va strange repede suma pt operatia Alexandrei
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! Empty Re: Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc !

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mier Ian 13, 2010 12:32 am

Ari, acum s-a intors Radu de la banca.Am depus si noi 50 RON.Putin, dar nu avem acum mai mult.Vestea buna e ca dra de la banca spunea ca azi s-au mai depus bani tot in acest cont si l-a intrebat pe Radu cine e persoana si de ce ce boala sufera.Doamne ajuta sa se stranga suma necesara si sa se faca bine micutza. Si multa sanatate.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! Empty Re: Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc !

Mesaj Scris de teodoraion Mier Ian 13, 2010 12:35 am

FELICITARI alina!! si tu ari ca ne-ai facut cunoscut..e fff mult pt unii alina ! te pupic
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! Empty Re: Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc !

Mesaj Scris de sandy Mier Ian 13, 2010 1:10 am

bravoALINA,asta demonstreaza ca ai un suflet bun
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! Empty Re: Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc !

Mesaj Scris de panky(Laura) Mier Ian 13, 2010 1:40 am

super alina........ai un suflet mare Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! 693395
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! Empty Re: Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc !

Mesaj Scris de ari05 Mier Ian 13, 2010 2:03 am

multumesc mult Alina, in numele colegului meu :pupicei: orice suma conteaza, putin cu putin se aduna
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! Empty Re: Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc !

Mesaj Scris de alinapopa1969 Sam Feb 06, 2010 4:38 pm

ce mai stii despre Alexandra?
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! Empty Re: Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc !

Mesaj Scris de adriana Sam Feb 06, 2010 5:39 pm

Alina cinste tie.....mereu ne surprinzi cu ajutorul care il oferi tuturor celor care au nevoie..... Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc ! Empty Re: Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc !

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum