Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 18 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 18 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 2466r05Ady.Biju

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 2quni4z hmshop.wordpress.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Wkpzltartizele.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Kaqpztbratari magice



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 69m8w9 Shop/candles



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 2moa4jsbiosens.ro



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 2ef53k2reginamaria.ro



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

+41
Raluca30
scumpetea
jolinutza
roxana ,mamica finuta
flori
raruta
roxanik
micka27
alyna
Crina
radumihaela36
pupkiss
anuta22
mary24
brigitta
anka9mai
madalina
popescumelinda
bebelusha18
florares
claudia_mami
florentina
buburuza
izabela08
amalia-carmen
paul_A
flo09
alinapopa1969
mona_mami
panky(Laura)
ari05
marccora
theodora
muraru raluca
celina74
sandy
adriana
STEF30IASI
elena
Maria
teodoraion
45 participanți

Pagina 16 din 19 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Urmatorul

In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de celina74 Lun Aug 23, 2010 11:53 pm

aici ai dreptate ...Alexia nu ma slabeste din ochi o clipa...unde ma duc .." si eu mami"..." bati mami "(brate mami)..... mai devreme era sotul pe aici ..si daca se intampla sa schimb pagina la venirea lui ..intreaba cu cine vorbesc de nu l-am lasat sa vada si el ce am scris
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de sandy Mar Aug 24, 2010 1:55 pm

stai linistita..cely..e posesiv...nesigur pe el si din nesiguranta lui...te streseaza pe tine!!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de jolinutza Mar Aug 31, 2010 7:02 am

hmm,fetelor,aici vin si euuu,uff,soatul meu uraste calculatorul,tot imi promite ca la gunoi am sal gasesc..dar nu face ca iese urat.
adevarul e ca ii dau si lui dreptate,dar ce sa fac dak mie imi placee,s ma simt bine.
el are pasiunea lui,pescuitul si fotbalul,eu pc!
cand se cearta cu mine ca iar sunt la pc,tac si nul bag in seama,pana imi sare tandara si incep si eu,dar in 20 minute deja totul e uitat,ca stie ca eu uit repede si ma ia cu lugu lugu Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 199844 asa ca incercam sa nu ne mai certam..
jolinutza
jolinutza
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 37
Joburi/Distractii : pc

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de sandy Mar Aug 31, 2010 1:58 pm

la mine v-am spus ca ii convine la maxim cand sunt la pc..asa se uita el la tv..la ce vrea!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de anka9mai Mar Aug 31, 2010 2:28 pm

al meu nu comenteaza eu nu am timp sa stau ziua ca is la munca...cat am stat cu Alex acasa am avut grija sa am timp pt toate dar si pt calculator....acum stau mai mult seara cand vb lui Sandy ma lasa ca sa puna el monopol pe TV Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 199844
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de muraru raluca Mar Aug 31, 2010 2:35 pm

a cam inceput sa comenteze fug
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de Maria Mar Aug 31, 2010 7:26 pm

sa nu te lasi la el Raluca Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de mona_mami Dum Sept 12, 2010 1:34 pm

Eu am noroc ... am doua ... asa ca le impartim! Mai nasol cand suntem la tara ... mai este aici o rabla "batrana garbovita de ani", dar nu prea merge la nimic ... mai trebuie schimbate niste cabluri, tastatura insa tot uit, doar cand ajung imi aduc aminte ... Insa facem cu schimbul ... si totul e OK! Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 693395
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de Maria Dum Sept 12, 2010 1:38 pm

eu visez la un laptop,eu o sa ma cert probabil cu copii,sotul se mai uita la filme,nu il intereseaza... Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 199844
prefera sa butoneze televizorul de pe un canal pe altul Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 963865
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de scumpetea Dum Sept 12, 2010 1:58 pm

Si la noi e tot asa...El are calcu lui si eu laptopul meu...Nu ne certam pentur ca nu ne batem pe un singur calculator!
scumpetea
scumpetea
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 45

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de roxanik Dum Sept 12, 2010 2:18 pm

si al mau mai comenta , cand era acasa. seara vroia sa stea numai el.

acum daca e plecat, am ramas " sefa'...... Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 693395 Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 866103
roxanik
roxanik
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 44

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de Maria Dum Sept 12, 2010 2:21 pm

asa fetelor,pe care comenteaza,trimiteti-i de acasa Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 199844 si ramaneti voi sefele Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 85035
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de raruta Dum Sept 12, 2010 2:24 pm

La mine comenta pentru ca voia si el seara la calculator. Acum insa daca el e plecat culmea, mi-a disparut si mie cheful de a sta la calculator. Stau in timpul zilei insa cum vine seara cum vine Mos Ene pe la gene!
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 42

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de celina74 Sam Sept 18, 2010 2:15 pm

Al meu a inceput din nou sa ma certe ...orice minune tine trei zile Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 199844
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de mona_mami Sam Sept 18, 2010 2:20 pm

Pana luni ii trece! Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 199844 cafeacalculator
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de celina74 Sam Sept 18, 2010 2:29 pm

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 199844 nu prea ii trece ..incerc si eu sa nu stau cand e el acasa
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de mona_mami Sam Sept 18, 2010 2:30 pm

Sau poate nu ai castigat ceva ce-si doreste el! Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 307664 :pentrutine:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de celina74 Sam Sept 18, 2010 2:32 pm

Ei nu !!!...am castigat destule lucruri care ii plac ....dar asa este el Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 496116
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de mona_mami Sam Sept 18, 2010 2:34 pm

Trimite-l la mine ca-l instruiesc eu! Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 887604
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de celina74 Dum Sept 19, 2010 1:54 pm

Il fac pachet si ti-l trimit Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 199844
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de adriana Dum Oct 17, 2010 11:42 pm

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 199844 al meu chiar nu mai zice nimic, am facut destula instructie cu el ...... dar nici eu nu am mai stat mult la pc cand este el acasa ...... oricum acum iarna stam mai mult in casa si implicit mai mult la pc! ....sper sa nui vina iar bazdaci! Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 199844
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de teodoraion Lun Oct 18, 2010 1:05 am

presupun ca azi cuscru nu e acasa.....de scrii tu atat
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de paul_A Lun Oct 18, 2010 1:06 am

teodoraion a scris:presupun ca azi cuscru nu e acasa.....de scrii tu atat

si eu cred la fel...prea e pusa Adriana pe scris Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 866103
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de Raluca30 Lun Oct 18, 2010 1:10 am

Al meu sot comenteaza doar daca nu am treaba facuta ,altfel nu spune nimic Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 693395 Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 693395 Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 693395
Raluca30
Raluca30
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 39
Joburi/Distractii : ador plimbarile

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de adriana Lun Oct 18, 2010 2:03 am

paul_A a scris:
teodoraion a scris:presupun ca azi cuscru nu e acasa.....de scrii tu atat

si eu cred la fel...prea e pusa Adriana pe scris Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 866103

presupuneti bine fetele ..... Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 199844 lucreaza de noapte .....
si incerc sa recuperez, saptamana viitoare iar nu stiu cand voi intra, tot in maternitate sunt si acolo nu am pc .....incerc totusi seara sa intru de acasa! Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 16 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 16 din 19 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum