Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 13 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 13 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 2466r05Ady.Biju

Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 2quni4z hmshop.wordpress.com



Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Wkpzltartizele.blogspot.com



Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Kaqpztbratari magice



Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 69m8w9 Shop/candles



Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 2moa4jsbiosens.ro



Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 2ef53k2reginamaria.ro



Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza

+11
radumihaela36
STEF30IASI
Maria
elena
brigitta
panky(Laura)
roxana ,mamica finuta
celina74
teodoraion
sandy
adriana
15 participanți

Pagina 1 din 4 1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Empty Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza

Mesaj Scris de adriana Joi Iul 01, 2010 5:55 pm

Castigatoarele concursului

1. MARIA
2. ELENA
3. PAUL_A
4. CELINA
5. SANDY-BELL
6. PANKY(LAURA)
7. BRIGITTA
8. TEODORAION
9. ANKA9MAI
10. AMALIA-CARMEN

PREMIU SPECIAL IOANASIMONAPOP

felicitari fetele si sa va bucurati de premii
Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 693395 Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 693395 Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 693395 Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 693395 Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 693395 Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 693395 Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 693395

Echipa Mamici Cochete si eu personal, va multumim tuturor ca ati fost alaturi de noi in acest an!
Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 693395 Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 693395 Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 693395 Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 693395 Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 693395


Ultima editare efectuata de catre adriana in Joi Iul 01, 2010 6:31 pm, editata de 1 ori
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Empty Re: Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza

Mesaj Scris de sandy Joi Iul 01, 2010 5:59 pm

felicitari tuturor!!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Empty Re: Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza

Mesaj Scris de teodoraion Joi Iul 01, 2010 6:04 pm

felicitari tuturor!! Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 693395

eu am o curiozitate..adriana...ce a scris fiecare cand a votat>?ca eu le-am facut declaratii fetelor..deci daca ai timp sa ne zici Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 257143
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Empty Re: Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza

Mesaj Scris de sandy Joi Iul 01, 2010 6:06 pm

oooo si eu vreau sa ne spui...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Empty Re: Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza

Mesaj Scris de adriana Joi Iul 01, 2010 6:08 pm

bine fetele .... la topicul concursului voi afisa mesajele tuturor
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Empty Re: Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza

Mesaj Scris de sandy Joi Iul 01, 2010 6:09 pm

multumim Adriana...Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 211629..ce or fi scris fetele de mine...

imi place ca e zurlie...ceva asa..Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 199844...de abia astept sa vad...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Empty Re: Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza

Mesaj Scris de teodoraion Joi Iul 01, 2010 6:11 pm

si eu sunt curioasa Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 870859
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Empty Re: Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza

Mesaj Scris de sandy Joi Iul 01, 2010 6:16 pm

imi place ce citesc pana acum imi place cum ai scris tu sormi...si noi te iubim.. Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 234691
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Empty Re: Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza

Mesaj Scris de teodoraion Joi Iul 01, 2010 6:18 pm

am citit si eu,florina a fost zgarcita rau cu vorbele :lim: se pare ca eu am fost cea mai vorbareata pe acolo Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 199844

multumesc amalia mi-a placut ce ai zis..si tu mi te-ai lipit de suflet..de fapt multe mamici mi s-au lipit Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 693395
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Empty Re: Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza

Mesaj Scris de sandy Joi Iul 01, 2010 6:25 pm

da am citit...mi-a placut ce au scris fetele...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Empty Re: Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza

Mesaj Scris de celina74 Joi Iul 01, 2010 6:28 pm

unde ati cititi ? vreau sa vad si eu Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 870859 ... nici eu nu am scris prea mult , dar sunt curioasa de ce au scris alte mamici
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Empty Re: Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Joi Iul 01, 2010 6:29 pm

bravo castigatoarelor , Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 693395 Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 210919 FELICITARI Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 398838
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Empty Re: Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza

Mesaj Scris de sandy Joi Iul 01, 2010 6:30 pm

aici cely

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/adybijuro-f88/concurs-pe-4-iulie-fidelitatea-se-premiaza-t2232-300.htm

multumim Roxy..si tu esti castigatoare..esti cu noi..Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 693395...si am descoperit in tine un om incredibil
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Empty Re: Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza

Mesaj Scris de adriana Joi Iul 01, 2010 6:34 pm

toate mamicile de pe acest forum sunt castigatoare, astfel de concursuri vor mai urma si toate fetele intr-un fel sau altul va castiga un premiu de fidelitate, sau un premiu surpriza, de pe acest forum ..... ramaneti alaturi de noi si veti descoperii ce surprize va mai pregatim Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 693395 Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 693395 Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Empty Re: Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza

Mesaj Scris de sandy Joi Iul 01, 2010 6:35 pm

bine punctat Adriana..toate suntem castigatoare...Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 210919
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Empty Re: Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza

Mesaj Scris de teodoraion Joi Iul 01, 2010 6:36 pm

asa e adriana!! pupici dulci pentru toate :pupd:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Empty Re: Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza

Mesaj Scris de celina74 Joi Iul 01, 2010 6:38 pm

Am gasit sandy ..multumesc !.. Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 693395
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Empty Re: Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Joi Iul 01, 2010 6:42 pm

Asa este fetele , eu una nu intru aici pentru premii aici am gasit cateva fete cu care socilaizez frumos , aici ma simt bine , ma relaxez un pic , e adevarat ca nu am timp sa intru foarte des , sunt o mamica de 3 copii . Si apoi ma cosider o castigatoare ca am 3 copii minunati si sanatosi , asta inseamna destul pentru mine . Asa ca raman alaturi de voi si fara premii , nu asta conteaza ........ ci o prietenie sincera pentru asta va multumesc! Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 693395 Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 210919
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Empty Re: Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza

Mesaj Scris de panky(Laura) Joi Iul 01, 2010 6:43 pm

multumesc fetelor pt voturi.......am venit si cu premiul Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 234691

multumesc tare mult stef......esti o mamica si prietena tare sufletista Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 234691

Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza P010710131901[/URl

[URL=https://2img.net/r/ihimizer/i/p010710132201.jpg/]Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza P010710132201


Uploaded with ImageShack.us
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Empty Re: Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza

Mesaj Scris de sandy Joi Iul 01, 2010 6:43 pm

asa este Roxy...esti deodebita..Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Empty Re: Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza

Mesaj Scris de adriana Joi Iul 01, 2010 6:48 pm

roxi frumos ai spus..... suntem intradevar cele mai castigate mamici, avem copii minunati toate Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 693395
frumos premiul laura, sa le folosesti cu drag ......
felicitari stefy pentru premiile oferite Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 693395 Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 693395
va asteptam aici pe toate fetele cu pozici, premii de primit mai au anka, amalia si mona ...... zilele acestea le voi trimite pe toate Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Empty Re: Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza

Mesaj Scris de teodoraion Joi Iul 01, 2010 7:00 pm

roxana ,mamica finuta a scris:Asa este fetele , eu una nu intru aici pentru premii aici am gasit cateva fete cu care socilaizez frumos , aici ma simt bine , ma relaxez un pic , e adevarat ca nu am timp sa intru foarte des , sunt o mamica de 3 copii . Si apoi ma cosider o castigatoare ca am 3 copii minunati si sanatosi , asta inseamna destul pentru mine . Asa ca raman alaturi de voi si fara premii , nu asta conteaza ........ ci o prietenie sincera pentru asta va multumesc! Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 693395 Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 210919

de cate ori citesc roxana ce scrii tu ramai impresionata! esti deodebita..sper sa am ocazia sa te cunosc!! Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 234691 Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 234691
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Empty Re: Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza

Mesaj Scris de brigitta Joi Iul 01, 2010 7:08 pm

Felicitari tuturor castigatorilor Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 693395
sunt foarte emotionanta de ce a ce ati scris despre mine si ceilalti mamici, eu as vrea sa va intalnesc pe toti ca-mi sunteti toti dragi mie asa in felul vostru cum sunteti, ma simt tare bine alaturi de voi si de acea intru zilnic sa vad ce mai faceti, chiar daca nu am timp sa scriu eu va citesc, nu uitati va iubesc pe toti............... Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 234691
brigitta
brigitta
Mamica de cariera
Mamica de cariera


Sus In jos

Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Empty Re: Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Joi Iul 01, 2010 7:09 pm

Si eu Teo , scriu ceea ce simt , lasa nu ma mai lauda ca am si eu greselile mele ........ dar stiu sa le asum Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 230899
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Empty Re: Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza

Mesaj Scris de elena Joi Iul 01, 2010 7:49 pm

Felicitari fetelor Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza 234691
foarte interesante comentariile..
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza Empty Re: Castigatoare concurs - Pe 4 Iulie fidelitatea se premiaza

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 4 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum