Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Contact administrator
Adriana

Teodoraion Maria

Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Dum Ian 12, 2014 1:19 pm Scris de adriana

» cum slabim?
Mier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Mier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Mier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Mier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Mier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Mier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Mier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Mier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
In total sunt 4 utilizatori conectati: 0 Inregistrati, 0 Invizibil si 4 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectati a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Image and video hosting by TinyPicAdy.Biju

Image and video hosting by TinyPicmaria-fotomaria.blogspot.com

Image and video hosting by TinyPic hmshop.wordpress.com

Image and video hosting by TinyPicartizele.blogspot.com

Image and video hosting by TinyPicmiriamknittedstuff.blogspot

Image and video hosting by TinyPicbratari magice

Image and video hosting by TinyPic Shop/candles

Image and video hosting by TinyPic art3lier.blogspot.com

Image and video hosting by TinyPiccadouri-handmade.ro

Image and video hosting by TinyPiccarteacopiilor.ro

Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro

Image and video hosting by TinyPicbiosens.ro

Image and video hosting by TinyPic bijuterii-eoti.blogspot.com

Image and video hosting by TinyPicreginamaria.ro

Image and video hosting by TinyPic organicbaby.ro

mastercostymastercosty.blogspot.com

Image and video hosting by TinyPicmagazinuldebrazi.ro

HOROSCOP ZILNIC

Pagina 29 din 30 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de anka9mai la data de Vin Feb 25, 2011 2:05 am

mona_mami a scris:Anka, se incalzeste afara ... vine "pimalala" (primavara) ... am pregatit o bere! Unde-i horoscopul?
m`am lasat de beut....dar pot sa ma apuc iar nu`i problema
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 35

Sus In jos

Mesaj Scris de narcy la data de Vin Feb 25, 2011 2:51 pm

Horoscop azi
25 februarie 2011

Conjunctia Soarelui cu Mercur confera mai multa perseverenta si un plus de incredere in fortele proprii.

Este un moment prielnic pentru a va lua inima-n dinti si trece la treaba. Incercati sa puneti in practica tot ce ati amanat pana acum!
narcy
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 34
Joburi/Distractii : INGINER

Sus In jos

Mesaj Scris de narcy la data de Vin Feb 25, 2011 2:53 pm

Berbec: horoscopul zilei de azi
25 februarie 2011

Energia si perseverenta va ajuta sa finalizati un proiect inceput cu mai mult timp in urma.

In prima parte a zilei, un prieten va propune o colaborare avantajoasa, care va va aduce satisfactii materiale nesperate.

Evitati discutiile in contradictoriu cu partenerul de viata! In caz contrar, riscati sa deteriorati grav relatiile.

Taur: horoscopul zilei de azi
25 februarie 2011

Va simtiti in forma si faceti planuri indraznete de viitor. Este un moment prielnic pentru investitii pe termen lung, pentru a incepe noi afaceri si pentru calatorii in interes personal.

Profitati de moralul ridicat pe care il aveti astazi! Aveti mari sanse de reusita.

Gemeni: horoscopul zilei de azi
25 februarie 2011

Sunteti plin de elan si aveti initiative inspirate. Puteti avea mari satisfactii pe plan profesional si intelectual, daca dati dovada de perseverenta.

Pe plan sentimental, nu aveti de ce sa va plangeti.

Va sfatuim sa fiti modest in relatiile cu prietenii.

narcy
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Sus In jos

Mesaj Scris de narcy la data de Vin Feb 25, 2011 2:57 pm

Rac: horoscopul zilei de azi
25 februarie 2011

Dimineata faceti o scurta calatorie in care imbinati interesele profesionale cu cele personale.

Sunteti foarte increzator in capacitatile dumneavoastra si aveti tendinta sa va asumati prea multe riscuri.

In relatiile cu colaboratorii, va sfatuim sa fiti mai flexibil si sa nu incercati sa va impuneti punctul de vedere.

Leu: horoscopul zilei de azi
25 februarie 2011

Datorita dificultatilor financiare, s-ar putea sa se declanseze o cearta in familie.

Sunteti plin de energie si puteti sa finalizati o lucrare inceputa cu mai mult timp in urma. Nu pierdeti ocazia!

Va sfatuim sa cheltuiti cu masura si sa aveti in vedere si necesitatile familiei.

Fecioara: horoscopul zilei de azi
25 februarie 2011

Incepeti ziua cu elan si incredere, care va sporesc randamentul. Nu aveti nici un fel de probleme de comunicare.

S-ar putea sa plecati intr-o calatorie de afaceri.

Va recomandam sa acordati mai mult timp odihnei, altfel riscati sa aveti probleme de sanatate.

Balanta: horoscopul zilei de azi
25 februarie 2011

Sunteti tensionat datorita programului incarcat de la locul de munca. Va sfatuim sa nu va manifestati nemultumirea in fata sefului.

Aveti incredere si nu va lasati coplesit! Veti rezolva cu bine toate sarcinile.

Scorpion: horoscopul zilei de azi
25 februarie 2011

Aveti mari sanse de reusita in tot ce faceti la locul de munca si in interes personal. Vointa si increderea in sine va ajuta sa depasiti toate dificultatile.

Este un moment foarte bun pentru a sustine examene, lucrari si proiecte.

Nu neglijati problemele persoanei iubite, care asteapta de la dumneavoastra mai mult decat ii oferiti!

Sagetator: horoscopul zilei de azi
25 februarie 2011

Situatia financiara nu este satisfacatoare, dar nu reuseste sa va descurajeze sau sa va determine sa va pierdeti increderea in fortele proprii.

Chiar daca va simtiti in forma, va recomandam sa va ganditi bine inainte de a actiona si sa fiti prudent.

Dupa-amiaza s-ar putea sa primiti o veste neplacuta de la seful dumneavoastra si sa fiti nevoit sa va intoarceti la serviciu.

Capricorn: horoscopul zilei de azi
25 februarie 2011

Un barbat mai in varsta va propune o afacere din care puteti castiga in scurt timp o suma importanta de bani.

In cursul dupa-amiezii sunteti nevoit sa plecati intr-o calatorie in interes de serviciu. Cu acest prilej, s-ar putea sa cunoasteti un viitor partener de afaceri.

Evitati speculatiile de orice fel!

Varsator: horoscopul zilei de azi
25 februarie 2011

In prima parte a zilei va ocupati o problema financiara mai veche.

Daca vi se propune o colaborare, va sfatuim sa nu o refuzati. Ar putea sa produca o schimbare favorabila in viata dumneavoastra.

Tineti cont de sfaturile partenerului de viata!

Pesti: horoscopul zilei de azi
25 februarie 2011

Incepeti ziua cu o bucurie. Primiti o suma mare de bani dintr-o afacere demarata cu mai multe zile in urma impreuna cu un prieten.

Acum puteti sa va faceti planuri indraznete de viitor si sa cumparati un obiect de valoare pe care vi-l doriti de mult.

Va recomandam sa va bazati pe intuitie si sa tineti cont de sfaturile unei rude apropiate.
narcy
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Sus In jos

Mesaj Scris de lilia la data de Vin Feb 25, 2011 3:16 pm

hmmmmm eu sunt berbec ,cine stie sper sa rezolv ceva
lilia
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Sus In jos

Mesaj Scris de anka9mai la data de Vin Mar 04, 2011 6:14 pm

eu sunt balanta....ai zis f bine Narcy
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Sus In jos

Mesaj Scris de narcy la data de Vin Mar 25, 2011 1:54 pm

Cum se roaga fiecare zodie atunci cand se afla la ananghie?

Berbec: Oh, Doamne! Te rog frumos sa imi dai rabdare, caci am mare nevoie de ea. Si o vreau ACUM!
Taur: Doamne, te rog frumos ajuta-ma sa invat sa accept schimbarea in viata mea. Dar nu acum, mai lasa-ma sa mai astept un pic.
Gemeni: Doamne, am si eu o rugaminte. Am o mica intrebare pentru tine, daca ai timp. Cine esti? Ce exact esti? Unde te afli? Cati sunteti acolo, esti unul singur? Nu pot sa imi dau seama.
Rac: Doamne, pentru mine esti ca un tata. Vreau sa ma pot baza pe tine, sa imi dai siguranta, mai ales acum in momente grele cand mama este atat de departe de mine.
Leu: Tatal nostru al tuturor, cred ca esti mandru sa ai un fiu ca mine.
Fecioara: Doamne, fa lumea un loc mai bun si te rog mult nu repeta greseala de ultima data, ca uite ce-a iesit.
Balanta: Doamne, stiu ca ar trebui sa iau deciziile de una singura. Dar, pe de alta, parte, tu ce crezi ca ar trebui sa fac? Astept un sfat din partea ta, un semn, orice.
Scorpion: Doamne, ajuta-ma sa imi iert dusmanii, macar pe cei vechi de 10-15 ani, chiar daca nenorocitii nu merita.
Sagetator: Oh atotputernicule, atotstiutorule, atotiubitorule, omniprezentule, vesnicule Dumnezeu, te rog inca o data: ajuta-ma sa nu mai exagerez.
Capricorn: Doamne, voiam sa ma rog, dar am realizat ca trebuie sa imi dau seama singur care este solutia pentru problemele mele si sa ma descurc singur. Mersi oricum.
Varsator: Buna, Doamne. Unii spun ca esti barbat. Altii spun ca esti femeie. Eu spun ca fiecare dintre noi este Dumnezeul sau. Asa ca, de ce sa ne rugam? Hai sa petrecem mai bine!
Pesti: Dumnezeule atotputernic, in timp ce beau ultimii 50 ml de Whisky din paharul meu pentru a-mi ineca durerea si nefericire, fie ca starea mea de ebrietate sa fie pentru onoarea si gloria ta.

Scuzele zodiilor :

Berbec: Nu am facut eu asta. Am fost fortat sa fac asta. A fost doar un accident. Nu a fost nimic intentioanat. Fiecare dintre noi are dreptul sa faca ceea ce ii place.
Taur: Am mai facut asta de multe ori si nu am stiut ca este gresit. Credeam ca voi economisi niste bani prin asta. Nu mi-am dat seama. Aveam de gand sa repar totul cat de curand. Mi-era foame.
Gemeni: Poftim? Nu inteleg despre ce vorbesti.Cine, eu? Nu am crezut ca se va intampla asa. Nu eu, X a facut acest lucru. Haha, ce gluma buna, hai sa trecem peste discutia asta.
Rac: Am simtit ca trebuie sa fac acest lucru. Asa am simtit. E o traditie pe care a trebuit sa o urmez. Am fost obligat sa fac asta. Totul a inceput in copilarie.De fapt, mama m-a sfatuit sa fac asta.
Leu: Nu stiam ca ma vede cineva. Nu gandeam clar. Am anumite privilegii, ar trebui sa mi-se ierte acest lucru. As prefera sa uitam cu totii cele intamplate.
Fecioara: Contabilul mi-a spus ca totul este in ordine. Doctorul mi-a spus sa procedez asa. Nu stiam ce fac de fapt. Nu m-am putut abtine. Am gresit, nu se va mai repeta. Pot sa si semnez pentru asta.
Balanta: Am facut asta numai pentru ca si sotul meu/sotia mea o face. X m-a facut sa fac asta. Nu am putea ajunge cumva la un compromis? M-am luat dupa X,imi cer scuze. Sunt o victima a sistemului si a conjuncturii.
Scorpion: Asa ma simteam atunci. Nu m-am gandit ca voi fi prins. Nu am vrut sa o fac. Nimeni nu mai trebuie sa afle acest lucru. Credeam ca sunt pe moarte. Nu stiam ce naiba fac.
Sagetator: Trebuia sa fac asta, altfel eram dat in judecata. Avocatul mi-a spus ca totul este in regula. Ce mare lucru? Guvernul este de vina. Este un lucru rasist (sexist sau o decizie politica gresita).
Capricorn: Nu este ceva serios. Eu doar am urmat ordinele. Totul s-a intamplat atat de repede. Slujba mea este de vina. Chiar! Aveam nevoie de bani.
Varsator: Toti ceilalti faceau acelasi lucru. Era cel mai interesant lucru de facut. Ma plictiseam rau de tot. Si ce e cu asta? Ce vei face in acest sens? Cui ii pasa de lucrurile astea stupide pana la urma?
Pesti: Am fost influentat. Dumnezeu mi-a spus sa fac asa. Eu doar am indeplinit dorinta Domnului. Credeam ca ma pot opri pana sa pierd controlul. Nu mi-am dat seama cat de tarziu se facuse.

Daca fiecare zodie ar purta pe spate un semn de circulatie, care ar fi acesta?

Berbec - Oprirea si stationarea interzise.
Taur - Drum ingustat. Depasirea interzisa.
Gemeni - Punct de informare turistica.
Rac - Puneti-va centura de siguranta
Leu - Drum cu prioritate.
Fecioara - Intoarcerea interzisa!
Balanta - Intersectie nesemaforizata.
Scorpion - Atentie! Succesiune de curbe deosebit de periculoase.
Sagetator - Sfarsitul tuturor restrictiilor.
Capricorn - Limitare de viteza.
Varsator - Parcare cu plata. Timp limitat 1 h.
Pesti - Drum alunecos si cu denivelari.

De cati ...este nevoie ca sa schimbi un bec?

Berbeci. Nu te mai intreba, deja l-au schimbat!
Taurii. Se gandesc intotdeauna la toate, asa ca folosesc becuri care nu trebuiesc schimbate.
Gemeni. Este nevoie de cel putin doi care sa scoata din functiune vechiul bec, doi care sa cumpere unul nou, doi care sa scrie o carte despre asta si inca doi care sa discute intr-un show sau pe un forum despre bec.
Raci. Mama lor il va schimba pentru ei. Iar daca ea nu este prin preajma, atunci vor aprinde o lumanare. Dumnezeu este intotdeauna alaturi de ei.
Lei. De nici unul. Echipa de profesionisti pe care o au mereu in preajma il va schimba pentru ei.
Fecioare. De obicei una este de ajuns. Oricum, va curata priza in prealabil, va citi informatiile destinate utilizatorului si garantiile becului.
Balante. Pai, de cel putin doua pentru a cumpara becul si de alte cateva pentru a cumpara accesoriile necesare pentru schimbarea becului si poate alte cateva pentru a duce becul inapoi daca este defect.
Scorpioni. Pentru Scorpioni becul nu se schimba. El se transforma. Doar apasa pe un buton si activezi alt bec. Dar de ce intrebi? Esti de la o agentie de asigurari?
Sagetatori. Ei nu schimba becuri, dar te pot invata pe tine cum sa faci acest lucru.
Capricorni. Capricornul este ocupat momentan. Secretara va va raspunde mai tarziu.
Varsatori. Varsatorii nu trebuie sa schimbe becuri. Pot inventa unele mai bune.
Pesti. O Doamne, nu stiu. Dar becul se va schimba singur, daca asta este dorinta Domnului.
narcy
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Sus In jos

Mesaj Scris de Maria la data de Vin Mar 25, 2011 3:38 pm

multumesc narcy,foarte frumos
Maria
Administrator
Administrator

Sus In jos

Mesaj Scris de anka9mai la data de Vin Mar 25, 2011 3:44 pm

bine zis la Balanta narcy
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Sus In jos

Mesaj Scris de anka9mai la data de Joi Apr 07, 2011 1:52 am

nu da nimeni nici o bere aici????
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Sus In jos

Mesaj Scris de Maria la data de Joi Apr 07, 2011 2:12 am

daca aduci un horoscop favorabil balantei aduc eu o bere
Maria
Administrator
Administrator

Sus In jos

Mesaj Scris de Raluca30 la data de Mier Oct 05, 2011 2:11 pm

daca nu se supara nimeni vin eu cu horoscopul

Horoscop Berbec

La locul de munca, meritele tale vor fi in cele din urma recunoscute si rasplatite. Incearca sa-i dai o explicatie sincera partenerului sau partenerei tale pentru orice problema. Evenimente de tot felul, mai mult sau mai putin benefice, se vor grabi sa aiba loc in viata ta, de aceea vei avea nevoie de multa intelepciune pentru a nu te dezorienta. Poti avea mici probleme de intestinale, prin urmare renunta la alimentele prea grele si bogate in grasimi.

Horoscop Taur

Vei cunoaste succesul intr-o activitate legata de politica, publicitate sau turism. Unul dintre prietenii tai va incerca sa-ti faca rau spunand oriunde se duce tot felul de minciuni despre tine, dar vei sti sa gasesti mijloacele necesare pentru a te proteja, insa cu conditia ca tu sa ramai intotdeauna calm. Vei reusi sa inchei cu succes anumite afaceri sau probleme care te-au deranjat o perioada destul de lunga. Calatoriile si vacanta vor fi favorizate. Nu ezita sa iesi in oras cu prietenii, sa te distrezi, sa mergi la cumparaturi sau sa-ti redecorezi locuinta.

Horoscop Gemeni

In viata sentimentala te poti impotmoli la inceputul unei povesti de dragoste, sau vei renunta la ea pe parcurs. Daca vrei sa te simti bine, grabeste-te sa-ti achiti toate datoriile. Cu scopul de a imbunatati atmosfera din familie, vei fi obligat(a) sa faci unele concesii. Starea sanatatii tale se va imbunatati, daca iti vei domoli ritmul de viata si iti vei acorda mai mult timp sa hoinaresti, sa sporovaiesti sau sa visezi.

Horoscop Rac

Ziua de astazi este benefica pentru a lupta in mod direct impotriva diverselor probleme de sanatate care te supara de ceva vreme. Vei lucra in directia buna in asa fel incat iti vei putea indeplini visurile. De data aceasta, fereste-te de sfatul celor dragi. Vei avea tendina sa adopti o atitudine excentrica sau sa faci diverse farse doar pentru a atrage atentia, dar este o metoda prost aleasa. Moralul tau va fi excelent. Fara indoiala satisfactiile sentimentale vor fi, mai mult sau mai putin, responsabile pentru aceasta buna dispozitie, caci atunci cand sufletul este multumit, totul merge ca pe roate.

Horoscop Leu

Cresterea salariului la care speri atat de mult nu o vei primi prea curand, intre timp continua sa muncesti cu determinare si metodic. Incapatanarea iti va provoca o stare extrem de nervoasa, vei reusi sa eviti stresul doar daca vei incerca sa fii mai putin sensibil(a). Influentele astrale vor favoriza relatiile de dragoste fidele si stabile, prin urmare, daca esti un partener credincios, iti vei trai dragostea in ritmul tau, in pace si liniste, dar inima ta isi va dori in secret o relatie plina de pasiune, iar impulsurile tale vor sta la panda.

Horoscop Fecioara

Pentru tine, munca va fi intensa si s-ar putea ca la un moment dat sa obosesti foarte tare, daca nu vei avea destula putere si dorinta pentru a te forta sa-ti acorzi cateva momente de odihna in timpul zilei. Vei incerca sa te impui si sa te faci ascultat(a), dar nu va fi necesar sa te arati prea vehement(a), in asa fel incat sa poti obtine rezultatele dorite. Vei suferi de insomnie usoara si o accelerare a ritmului cardiac. Lucrul cel mai enervant este ca temerile tale sunt difuze si lipsite de sens.

Horoscop Balanta

Relatia dintre tine si partenerul ori partenera ta se va imbunatati multumita unei mai bune intelegeri reciproce. Fa o selectie a prietenilor pe care ii ai in prezent, pentru ca unii dintre ei iti pot face rau. Situatia materiala sau conditiile de trai risca sa se inrautateasca. Nu lasa trecutul sa-ti monopolizeze gandurile, intoarce-te hatarat catre prezent si la beneficiile pe care acesta le ofera.

Horoscop Scorpion

Atmosfera din familie va fi excelenta, iar relatiile cu copiii vor fi pline de complicitate. Relatia de dragoste va fi vesela, iar partenerul ori partene ra iti va dovedi dragostea sa pentru tine. Este o zi propice pentru a-ti largi orizontul intelectual. Vei beneficia de o vitalitate excelenta, rabdare si, mai presus de orice, rezistenta impotriva diverselor suferinte, prin urmare este momentul potrivit sa te confrunti cu cele mai dificile probleme care ti-au afectat viata.

Horoscop Sagetator

Daca vei da dovada de bunavointa, influentele astrale te vor ajuta sa pui capat unui nesfarsit santaj afectiv unde tu esti eroul principal, dupa care conflictele conjugale vor fi astfel rezolvate. Te vei simti stanjenit(a) in calea ta spre dezvoltare, iar acest lucru va face sa-ti creasca nerabdarea, din pacate, nu vei avea nicio alta alternativa, vrand-nevrand va trebui sa fii campion la tacere. Viata de familie va depinde de problemele profesionale si iti va fi foarte greu sa instalezi o bariera intre cele doua. Mai mult decat atat, din cauza starii tale nervoase nu vei fi indulgent(a).

Horoscop Capricorn

S-ar putea sa-ti lipseasca diplomatia si rabdarea, iar acest lucru te va expune la cele mai dure conflicte in domeniul profesional. Acorda mai multa atentie sanatatii tale. Problemele familiale sunt pe cale sa se rezolve, pentru ca vei fi pregatit(a) sa faci unele concesii. Daca esti singur(a), te poti astepta la bucuri si surprize placute in viata setimentala.

Horoscop Varsator

Nu este momentul potrivit pentru a te lansa in afaceri, in plus, din cauza lipsei unei judecati solide si a clarviziunii, vei avea tendinta sa fii intolerant(a), generand astfel unele probleme in relatiile tale. Este momentul sa-ti iei toate masurile necesare pentru a progresa in proiectele personale si profesionale. Poti face cateva cuceriri amoroase interesante, dar cu conditia sa renunti la toate gandurile negative.

Horoscop Pesti

Colegii tai iti vor aprecia ideile pentru imbunatatirea conditiilor de munca. Acorda-ti cateva momente de odihna in timpul zilei. Educatia copiilor risca sa devina subiect de cearta intre tine si partenerul ori partenera ta. Viata sentimentala va fi infloritoare, iar daca ai probleme serioase in viata de cuplu acum iti poti consolida relatia.

Raluca30
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 33
Joburi/Distractii : ador plimbarile

Sus In jos

Mesaj Scris de cecilia_7625 la data de Mier Oct 05, 2011 2:14 pm

multumim Raluca ,chiar aveam nevoie sa citesc asa ceva[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Mesaj Scris de Maria la data de Mier Oct 05, 2011 2:25 pm

poti sa-l aduci de cate ori vrei horoscopul Raluca,nu o sa se supere nimeni
de ce eu nu mai vad horoscopul care era pus pe langa ceas,sau nu-l vad doar eu
Maria
Administrator
Administrator

Sus In jos

Mesaj Scris de Raluca30 la data de Mier Oct 05, 2011 2:29 pm

nu mai este,m-am uitat si eu
Raluca30
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 33
Joburi/Distractii : ador plimbarile

Sus In jos

Mesaj Scris de Maria la data de Mier Oct 05, 2011 2:43 pm

Acum am observat caci a disparut
Maria
Administrator
Administrator

Sus In jos

Mesaj Scris de alinagherman la data de Mier Oct 05, 2011 2:56 pm

interesant horoscopul ..multumim raluca
alinagherman
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Sus In jos

Mesaj Scris de anka9mai la data de Mar Noi 01, 2011 1:53 am

nu mai da nimeni o bere pe aici?
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Sus In jos

Mesaj Scris de Maria la data de Mar Noi 01, 2011 2:26 am

la fix Anka am stiut eu cand sa vin cu berea
Maria
Administrator
Administrator

Sus In jos

Mesaj Scris de anka9mai la data de Lun Noi 07, 2011 1:59 pm

saru`mana mult Maria
Berbec: horoscopul zilei de azi
7 noiembrie 2011

Va sfatuim sa nu va asumati prea multe responsabilitati, pentru ca astazi va lipseste simtul practic. Incercati sa amanati deciziile importante, mai ales pe plan profesional!
Nu va impuneti punctul de vedere in privinta unei probleme financiare, in discutiile cu partenerul de viata! S-ar putea sa gresiti.

Taur: horoscopul zilei de azi
7 noiembrie 2011

Din cauza starii de confuzie cu care incepeti ziua, s-ar putea sa va descurcati mai greu la serviciu. Va recomandam sa evitati discutiile in contradictoriu cu sefii si cu colegii.
Limitati-va strict la problemele urgente! Cu putina rabdare, reusiti sa treceti cu bine peste toate neplacerile de dimineata.
Dupa-amiaza faceti cunostinta cu o persoana deosebita, de care este posibil sa va indragostiti.

Gemeni: horoscopul zilei de azi
7 noiembrie 2011

Daca vi se propune un nou loc de munca sau sa va asociati intr-o afacere, va recomandam sa nu raspundeti pe loc. Astazi va cam lipseste simtul practic.
Va sfatuim sa acordati mai multa atentie relatiilor sentimentale. Seara, sunt sanse sa petreceti clipe romantice alaturi de persoana iubita.

Rac: horoscopul zilei de azi
7 noiembrie 2011

Dimineata va nemultumesc toti si toate. Va recomandam sa fiti foarte atent la ce spuneti. Evitati o cearta cu o femeie mai in varsta, de la locul de munca!
Ar fi bine sa renuntati la calatorii, pentru ca este posibil sa intampinati dificultati si sa nu rezolvati nimic.
Spre seara, va puteti astepta la musafiri din alta localitate.

Leu: horoscopul zilei de azi
7 noiembrie 2011

Nu incepeti ziua prea bine si va enervati din tot felul de motive. Va sfatuim sa nu va implicati in activitati noi, pentru ca s-ar putea sa va loviti de obstacole neasteptate.
Dimineata sunteti obligat sa faceti cateva drumuri scurte in interes personal, ceea ce va incurca planurile.
Ar fi bine sa nu va ambitionati sa rezolvati probleme delicate, pentru ca idealismul care va stapaneste astazi va poate face sa esuati.

Fecioara: horoscopul zilei de azi
7 noiembrie 2011

O ruda mai in varsta va ajuta cu sfaturi pentru a pune capat unor probleme parteneriale.
Va cam lipseste simtul practic, insa familia si prietenii va inteleg si va ajuta. Nu le refuzati ajutorul!
Va puteti baza pe intuitia persoanei iubite.
.........continuarea dupa o scurta pauza de publicitate
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Sus In jos

Mesaj Scris de Maria la data de Lun Noi 07, 2011 2:20 pm

ai creat suspans Anka,te-ai oprit exact la mine
sper sa nu fie multa publicitate
Maria
Administrator
Administrator

Sus In jos

Mesaj Scris de cecilia_7625 la data de Lun Noi 07, 2011 2:51 pm

hai Anka k sunt curioasa si eu
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Sus In jos

Mesaj Scris de anka9mai la data de Lun Noi 07, 2011 4:19 pm

am revenit!
Scorpion: horoscopul zilei de azi
7 noiembrie 2011

Dimineata s-ar putea sa nu va simtiti prea bine si sa aveti probleme de concentrare.
Va sfatuim sa nu va asumati nici un risc, mai ales la serviciu, intrucat s-ar putea sa mizati gresit.
Daca vi se propune sa intrati intr-o afacere, nu va grabiti sa luati o hotarare! Sunteti destul de confuz.

Sagetator: horoscopul zilei de azi
7 noiembrie 2011

Sunteti cu capul in nori si riscati sa neglijati probleme importante.
Va sfatuim sa nu incepeti activitati noi, pentru ca azi nu stati prea bine cu simtul practic.
Puteti avea succes, dar numai daca acceptati ajutorul prietenilor si al partenerului de viata.

Capricorn: horoscopul zilei de azi
7 noiembrie 2011

Dimineata sunteti confuz si riscati sa luati decizii neinspirate in afaceri.
Nu este o zi buna pentru examene si nici pentru intalniri.
Dupa-amiaza este posibil sa vi se propuna o colaborare ce pare avantajoasa. Nu va grabiti sa semnati nimic, ca sa nu regretati mai tarziu!

Varsator: horoscopul zilei de azi
7 noiembrie 2011

Sunteti foarte hotarat sa incepeti o afacere, dar va cam lipseste simtul practic. Daca aveti indoieli, este indicat sa mai aveti rabdare pana cand va limpeziti ideile.
S-ar putea sa aveti probleme de sanatate, dar nu este cazul va faceti griji: sunt trecatoare.
Va sfatuim sa va limitati la activitati de rutina.
Nu neglijati problemele partenerului de viata!

Pesti: horoscopul zilei de azi
7 noiembrie 2011

S-ar putea sa descoperiti ca planurile pe care vi le-ati facut nu sunt deloc realiste.
Dimineata, o cunostinta va cere ajutorul intr-o problema de afaceri. Ar fi bine sa nu o refuzati, pentru ca puteti iesi in castig.
Va recomandam sa evitati speculatiile financiare.
Dupa o zi destul de agitata, petreceti o seara romantica impreuna cu persoana iubita.
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Sus In jos

Mesaj Scris de cecilia_7625 la data de Lun Noi 07, 2011 4:21 pm

Anka ai uitata zodia mea si a Mariei-BALANTA
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Sus In jos

Mesaj Scris de anka9mai la data de Lun Noi 07, 2011 4:21 pm

Balanta: horoscopul zilei de azi
7 noiembrie 2011

Dimineata sunteti confuz si este posibil sa intelegeti gresit sfaturile unei persoane mai in varsta din familie. Va recomandam sa faceti un efort si sa va concentrati mai mult.
Daca doriti sa cumparati un obiect de valoare, este indicat sa va consultati si cu partenerul de viata
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 29 din 30 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum: