Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 14 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 14 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 2466r05Ady.Biju

Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 2quni4z hmshop.wordpress.com



Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 Wkpzltartizele.blogspot.com



Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 Kaqpztbratari magice



Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 69m8w9 Shop/candles



Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 2moa4jsbiosens.ro



Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 2ef53k2reginamaria.ro



Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!!

+13
anuta22
swe
mona_mami
brigitta
adinutzza
bebelusha18
amalia-carmen
tit.ioana
sandy
radumihaela36
teodoraion
Maria
adriana
17 participanți

Pagina 5 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Anunt Re: Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!!

Mesaj Scris de sandy Lun Aug 30, 2010 11:33 pm

sa zik care cum vrea..stii..ceea ce ramane in sufletul fiecaruia conteaza!!..te pup sormi..si ma bucur sa o stiu pe roxy..fericita...asta ma implineste..stiu ca se va bucura..si merita din plin!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!!

Mesaj Scris de brigitta Mar Aug 31, 2010 12:37 am

felicitari Sandy si Mona pentru gest, Roxy si Tina sa va bucurati de premii Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 693395
brigitta
brigitta
Mamica de cariera
Mamica de cariera


Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!!

Mesaj Scris de sandy Mar Aug 31, 2010 12:46 am

multumim maria si bri!!..totul cu mare drag!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!!

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Mar Aug 31, 2010 1:02 am

sandy_bell a scris:foarte frumos Mona...si eu iti urmez exemplul si ii cedez premiul unei mamici foarte dragi mie..si anume..roxy..mamica mea finuta!!
orice ai alege sa porti cu placere...
Sandy mai lasat fara cuvinte , [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ma bucura enorm de mult premiul , dar cel mai tare m-a miscat gestul tau [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] am primit un cadou minunat care-mi aminteste de o prietena draga cum n-am avut niciodata [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] sunt profund emotionata . Iti multumesc din suflet pt mesajul de La multi ani piticilor mei , si crede-ma ai spus ca ma asteapta o surpriza pe forum, eu ma uitam dupa o prelucrare ceva , cand colo uite surpriza frumoasa unde era !! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Iti multumesc din tot sufeltul meu , sii sper ca sa pot intoarce gestul fata de tine [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!!

Mesaj Scris de sandy Mar Aug 31, 2010 1:31 am

nici gand Roxy,,,nu trebuie sa intorci nimik...e cadoul meu ptr tine!!! un om deosebit..ce mi-a intrat la suflet!!..eu iti multumesc...ca EXISTI!!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!!

Mesaj Scris de bebelusha18 Mar Aug 31, 2010 6:14 am

bravo fetelor pentru gestul vostru Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 693395
bebelusha18
bebelusha18
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 41
Joburi/Distractii : medic / multe

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!!

Mesaj Scris de sandy Mar Aug 31, 2010 5:50 pm

fetelor..cand aveti timp intrati si alegeti-va ceea ce va place!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!!

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Mar Aug 31, 2010 6:18 pm

sandy_bell a scris:fetelor..cand aveti timp intrati si alegeti-va ceea ce va place!!
Sandy , daca tot mi-ai facut cadou premiul castigat de tine de altfel , stii ? ma gandeam poate ne hotaram impreuna la ceva , ce zici ? ma ajuti ? stiu bine ca ai gusturi mai rafinate decat am eu [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!!

Mesaj Scris de sandy Mar Aug 31, 2010 8:21 pm

ei roxy...ce spui??..te ajut cu drag..dar si tu ai gusturi bune!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!!

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Mar Aug 31, 2010 9:17 pm

ce parere aveti fetelor , tot la un inelus simplu si elegant am optat [updown][/updown[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!!

Mesaj Scris de sandy Mar Aug 31, 2010 9:18 pm

ei..foarte frumos roxy!!..vezi si spuneai ca nu ai gusturi!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!!

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Mar Aug 31, 2010 9:21 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Eu sunt un tip mai simplu , nu prea port coliere decat foarte rar ( cand merg la ocazii speciale , si cum alea sunt rare ) am ales ceva ce mi-ar place si s-ar potrivii la genul de haine pe care-l port . Sandy imi va amintii mereu de tine [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] voi avea cu ce ma lauda in tot neamul [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!!

Mesaj Scris de sandy Mar Aug 31, 2010 9:26 pm

ma bucur mult!!Roxy...nici nu stii ce multumimta sunt sa te stiu pe tine mai bucuroasa!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!!

Mesaj Scris de swe Mar Aug 31, 2010 11:18 pm

ioanasimona_pop a scris:Multumim foarte mult! Eu as vrea sa-i ofer premiul Tinei! Maria, Sandy sau Teo poate rezolvati voi problema si luati legatura cu Tina ... eu am cam multa treaba astazi si maine ... Sa-l poarte cu placere, e din toata inima pentru ea! Sa isi aleaga ce ii place, poate daca as alege eu ar fi altfel ... gusturile noastre poate sunt diferite! Cu toata dragoatea pentru Tina! O mica bucurie in negura vietii ei de astazi!Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 693395
vai ce surpriza....esti minunata Mona!!! iti multumesc din suflet ...ce bucurie! va pup fete dragi...sunteti superfete!
swe
swe
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!!

Mesaj Scris de mona_mami Mar Aug 31, 2010 11:21 pm

Si tu faci parte din aceeasi gasca de superfete! Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 870859
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!!

Mesaj Scris de saby Mier Sept 01, 2010 12:00 am

dragi castigatoare,
fiecare dintre voi are cate un voucher in valoare de 30 lei pe care il poate folosi pentru a cumpara produse din magazinul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
dupa ce voi primi comenzile voastre (facute numai prin intermediul magazinului online), voi pune pachetele la posta.
pentru detalii legate de marimea inelelor va stau la dispozitie pe id-ul sabyelle
pentru a putea comanda produsele in valoare de cei 30 de lei este necesar sa va faceti cont pe magazin, iar apoi sa umpleti cosul de cumparaturi Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 869129
saby
saby
Sponsor
Sponsor

Varsta : 38

http://saby-art.blogspot.com

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!!

Mesaj Scris de swe Mier Sept 01, 2010 12:01 am

draga mea...multumesc...am facut si eu acest gest canva si uite ca se intoarce "impotriva" mea
swe
swe
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!!

Mesaj Scris de anka9mai Mier Sept 01, 2010 12:39 am

foarte frumoase gesturile voastre Sandy si Mona Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 748640 Tina si Roxi sa purtati satoase cadourile :itiofer:
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!!

Mesaj Scris de swe Mier Sept 01, 2010 1:22 pm

eu mi-am comandat deja inelul. pup Mona. costa 10 $ ma gandesc ca platesc diferenta. poate stiti voi mai bine procedura Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 693395 sa-mi spuneti si mie va rog
swe
swe
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!!

Mesaj Scris de adriana Mier Sept 01, 2010 2:00 pm

felicitari pentru gesturi fetele ...roxy si tina sa va bucurati de premii Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!!

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Mier Sept 01, 2010 2:08 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Multumim pentru urari fetelor [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!!

Mesaj Scris de swe Mier Sept 01, 2010 2:39 pm

sunteti minunate
swe
swe
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!!

Mesaj Scris de sandy Mier Sept 01, 2010 3:49 pm

swe a scris:eu mi-am comandat deja inelul. pup Mona. costa 10 $ ma gandesc ca platesc diferenta. poate stiti voi mai bine procedura Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 693395 sa-mi spuneti si mie va rog

pai a spus sponsora mai sus..dupa ce faci cont!!.."umpli"..cosul cu ceea ce vrei..spui ca vei plati diferenta..vb pe mess ca a lasat si id-ul si te va indruma ea ...te pupic!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!!

Mesaj Scris de swe Joi Sept 02, 2010 12:10 am

sponsora m-a contactat pe msn. ii multumesc frumos. este o fata nemaipomenita....ah da si a spus ca nu mai trebuie platita nicio diferenta Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 21785 este o draguta! multumesc frumos inca o data! multumesc si Monei pentru surpriza incantatoare pe care mi-a facut-o. pup
swe
swe
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!!

Mesaj Scris de Maria Joi Sept 02, 2010 12:12 am

sa te bucuri de inelus Tina Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!! - Pagina 5 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou- Saby. art -bijuterii, ce iti inspira !!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum