Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti! EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti! EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti! EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti! EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti! EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti! EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti! EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti! EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti! EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 17 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 17 Vizitatori :: 2 Motoare de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti! 2466r05Ady.Biju

Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti! 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti! 2quni4z hmshop.wordpress.com



Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti! Wkpzltartizele.blogspot.com



Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti! Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti! Kaqpztbratari magice



Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti! 69m8w9 Shop/candles



Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti! 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti! 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti! Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti! 2moa4jsbiosens.ro



Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti! W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti! 2ef53k2reginamaria.ro



Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti! 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti! 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti!

3 participanți

In jos

Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti! Empty Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti!

Mesaj Scris de cartea.copiilor Mier Sept 22, 2010 2:47 am

Joi, 23 septembrie 2010, la ora 18.00, va asteptam la libraria Carturesti (Str. Arthur Verona 13-15, Sector 1, Bucuresti) alaturi de cei mici!

Copiii se vor bucura de o seara de povesti, citite de autoarea Ada Demirgian din cartile "Povesti cu printese" si "Robin Hood". In plus, vor avea parte de multe surprize :)

Pentru inscriere si pentru detalii suplimentare, puteti accesa: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
cartea.copiilor
cartea.copiilor
Sponsor
Sponsor

Varsta : 38

http://www.carteacopiilor.ro

Sus In jos

Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti! Empty Re: Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti!

Mesaj Scris de raruta Joi Sept 23, 2010 3:03 pm

Ce frumos!
Mi-as fi dorit sa fiu si eu acolo! Ce pacat ca nu se fac si astfel de activitati si in alte judete!
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti! Empty Re: Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti!

Mesaj Scris de adriana Joi Sept 23, 2010 6:34 pm

este o activitate foarte frumoasa, mi-ar fi placut sa merg si eu cu gabi ....insa am o problema dupaamiaza! ...poate se vor mai desfasura astfel de activitati si vom fi si noi prezenti
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti! Empty Re: Seara de lectura cu editura Cartea Copiilor la Carturesti!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum