Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 17 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 17 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 2466r05Ady.Biju

CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 2quni4z hmshop.wordpress.com



CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** Wkpzltartizele.blogspot.com



CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** Kaqpztbratari magice



CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 69m8w9 Shop/candles



CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 25h2tfs art3lier.blogspot.com



CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 2moa4jsbiosens.ro



CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 2ef53k2reginamaria.ro



CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!***

+12
muraru raluca
mofturaki
claudia_mami
georgeta
amalia-carmen
roxana ,mamica finuta
mona_mami
anka9mai
Maria
sandy
teodoraion
adriana
16 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Anunt CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!***

Mesaj Scris de adriana Sam Noi 27, 2010 11:55 am

Cu ocazia sarbatorilor de iarna SPONSORUL ceasuri-outlet.ro [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] in colaborare cu forumul Mamici cochete va invita la concurs !!!!!!!

Tema concursului -***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!***

Pentru a participa la concurs trebuie sa veniti cu 3-5 poze in care ne aratati ce fapte bune au facut copii....si sa ne povestiti ce anume au facut.
In momentul in care puneti pozele veti intra pe site-ul sponsorei noastre si veti face prezentarea unui produs de pe site [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Perioada de desfasurare a concursului - 27.11 - 27. 12. 2010

Premiile vor fi 3 la numar, iar sponsora va trimite modelele de ceasuri existente pe stoc in momentul respectiv.

Mult succes tuturor si asteptam cat mai multi participanti



CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 869129 CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 869129 CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 869129 CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 869129 CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 869129 CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 869129 CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 869129 CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 869129 CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 869129 CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!***

Mesaj Scris de teodoraion Sam Noi 27, 2010 2:20 pm

multumim Adriana si sponsorului pt concurs!Venim cu drag!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!***

Mesaj Scris de sandy Sam Noi 27, 2010 2:54 pm

venim..multumim de concurs!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!***

Mesaj Scris de Maria Sam Noi 27, 2010 3:13 pm

super concursul Adriana :omdezapada: :moscraciun: :creangabrad:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!***

Mesaj Scris de anka9mai Lun Noi 29, 2010 12:06 am

foarte fain concursul...multumim sponsorului si tie Adriana!
vin prima cu poze:
Alex al meu de fel e mai zvapaiat dar are si momente bune:
1.ma spal pe dintisori:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
2.mananc singurel:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
3.o ajut pe mama la bucatarie:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
4. merg la Doamne-doamne:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
5.aduc flori lui mami:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
6.si uite Mos Craciun ca iti scriu si scrisorica:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
iar de pe site imi place f mult ceasul asta:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!***

Mesaj Scris de Maria Lun Noi 29, 2010 12:16 am

meriti Alex sa vina mosul la tine :moscraciun: si sa vina cu sacul plin :moshorn:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!***

Mesaj Scris de anka9mai Lun Noi 29, 2010 12:20 am

saru`mana mult Maria CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 869129 Alex al nostru nu`si doreste decat o masina fara acoperis si cu fum asa cum a vazut la mare CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 199844 se refera la masina decapotabila cu muzica la maxim care se plimba vara prin statiuni la mare si anunta fel de fel de spectacole...speram ca mosul sa aiba bani si sa`i indeplineasca dorinta.
asteptam si alti copii sa se laude cu lucrurile bune facute
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!***

Mesaj Scris de Maria Lun Noi 29, 2010 12:22 am

ce sa zic Anka,nu este pretentios Alex CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!***

Mesaj Scris de mona_mami Lun Noi 29, 2010 12:24 am

Da, chiar asa, nu are deloc pretentii ... un singur lucru vrea! CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 199844
Frumos concursul, multumim Adrianei si sponsorului! :pentrutine:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Anunt Re: CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!***

Mesaj Scris de anka9mai Lun Noi 29, 2010 12:25 am

are cateva luni bune de cand doar asta repeta ca vrea de la Mos Craciun....asa ca e f posibil sa scape usor cu el Mosul anul asta
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!***

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Lun Noi 29, 2010 12:26 am

Foarte frumoase pozele lui Alex :hug: CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 658657
intr-adevar merita cadoul pe care si-l doreste :CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 1785621793
Super concurs Adriana , CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 693395 multumim sponsorei CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 658657
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Anunt Re: CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!***

Mesaj Scris de anka9mai Lun Noi 29, 2010 12:28 am

roxana ,mamica finuta a scris:Foarte frumoase pozele lui Alex :hug: CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 658657
intr-adevar merita cadoul pe care si-l doreste :CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 1785621793
Super concurs Adriana , CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 693395 multumim sponsorei CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 658657
multumim roxi....hai si tu cu poze si dorintele copiilor tai CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 869129
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!***

Mesaj Scris de sandy Lun Noi 29, 2010 12:38 am

bravo Alex...un copilasi tare harnic esti!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!***

Mesaj Scris de amalia-carmen Lun Noi 29, 2010 12:41 am

dupa cum stiti deja,Alessia este tare harnicuta...asadar:

...fac tiramisu:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

...il ajut pe bunicul in gradina:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

...si pe mami la muraturi:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

...la manastirea Cozia,cu tati:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

...iar de pe site Alessia si-a ales:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Anunt Re: CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!***

Mesaj Scris de adriana Lun Noi 29, 2010 2:20 am

superbe pozele fetele, aveti copii minunati, sa va bucurati de ei CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!***

Mesaj Scris de anka9mai Lun Noi 29, 2010 2:23 am

bravo Alessia....si tu meriti ca Mos Craciun sa isi lase sacul cu jucarii la tine CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 869129
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt poze3

Mesaj Scris de georgeta Lun Noi 29, 2010 7:49 am

as dori sa stiu si eu cum as putea trimite pozele aci,eu nu prea am folosit situl asa incat poate imi spuneti,multumesc,as dori sa particip la concurs cu mos craciun
georgeta
georgeta
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Anunt Re: CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!***

Mesaj Scris de Maria Lun Noi 29, 2010 2:43 pm

buna Georgeta CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 135667
daca vrei sa pui poze si nu stii poate te ajuta topicul acesta
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
daca nu te descurci nici asa noi suntem aici si te ajutam :CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 1785621793
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!***

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Lun Noi 29, 2010 4:02 pm

Si ai mei copii i-l asteapta pe Mos Craciun , sunt nerabdatori , si eu zic ca merita
deja ne-am obisnuit cu gradinita , si acum nu mai plangem
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

mancam tot din farfurie , si singuri , aici sunt si cu baietelul sorei mele
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

coloram , modelam si pictam din ce in ce mai frumos
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Alexia isi doreste un bebe care face pe el , si are multe schimburi , si un carut daca se poate , Andrei isi doreste mult un set cu scule , (patent , ciocan surubelnita , bormasina ....) sper ca mosul sa vina cu tot ceea ce-si doresc
si Sebi a inceput sa devina mai studios , si parca vrea sa am ajute mai mult prin casa, cu fratii lui , sta mai mult , ba le citeste si povesti
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
el isi doreste un alt telefon mobil , eiii aici nu stiou daca mosul va avea ce vrea el , dar .... vedem ....discutam ....analizam .. si gasim ceva si pentru Sebi :moscraciun:
de pe sait ne place [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Anunt Re: CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!***

Mesaj Scris de anka9mai Lun Noi 29, 2010 9:48 pm

ce copii frumos si cuminti ai si tu Roxi CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 869129 sa de`a d-zeu ca mosul sa le indeplineasca dorintele
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!***

Mesaj Scris de claudia_mami Lun Noi 29, 2010 9:59 pm

ce dea copii cuminti ,si harnici aveti... :moscraciun: CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 869129
claudia_mami
claudia_mami
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!***

Mesaj Scris de mofturaki Mar Noi 30, 2010 12:31 am

super concurs... cred ca o sa venim si noi cu cateva poze! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Anunt Re: CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!***

Mesaj Scris de muraru raluca Mar Noi 30, 2010 1:37 am

foarte frumos concursul ....multumim sponsorului ,bafta fetele
venim si noi,am invatat sa mergem tinut de manute,sa papam si sunt si un rasfatat
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Anunt Re: CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!***

Mesaj Scris de Maria Mar Noi 30, 2010 1:50 am

frumoase pozele Raluca CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 869129
dar in ultima ce face? socializeaza pe facebook? CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 199844 :bradulet:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!***

Mesaj Scris de sandy Mar Noi 30, 2010 1:50 am

super pozele Raluca...CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!*** 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: CONCURS ***MOS CRACIUN TU NE-AI VAZUT......lucruri bune am facut!!!***

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum