Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 19 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 19 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 2466r05Ady.Biju

Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 2quni4z hmshop.wordpress.com



Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 Wkpzltartizele.blogspot.com



Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 Kaqpztbratari magice



Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 69m8w9 Shop/candles



Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 2moa4jsbiosens.ro



Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 2ef53k2reginamaria.ro



Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie

+12
cori
crina_oc
teodoraion
roxana ,mamica finuta
Maria
mona_mami
paul_A
sandy
mofturaki
Raluca30
Gianina
adriana
16 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 Empty Re: Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie

Mesaj Scris de cecilia_7625 Sam Oct 29, 2011 9:28 pm

stiam eu k esti o luptatoare!Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 869129
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 Empty Re: Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie

Mesaj Scris de adriana Sam Oct 29, 2011 9:51 pm

va multumesc mult fetele pentru cuvintele de incurajare ..... mai am insa un mare hop .....rezultatul biopsiei care il aflu peste 2 saptamani ..... insa am speranta ca va iesi bine
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 Empty Re: Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie

Mesaj Scris de cecilia_7625 Sam Oct 29, 2011 10:12 pm

tu stii ca-ti tinem pumnii si te asteptam cu o veste buna
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 Empty Re: Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie

Mesaj Scris de Elena23 Dum Oct 30, 2011 2:04 pm

suntem alaturi de tine,Adriana!! Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 869129 Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 869129
Elena23
Elena23
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 46

Sus In jos

Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 Empty Re: Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie

Mesaj Scris de adriana Lun Oct 31, 2011 3:45 pm

multumesc mult fetele
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 Empty Re: Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie

Mesaj Scris de adriana Sam Noi 19, 2011 12:36 pm

gata a venit si rezultatul .... Displazie moderata si displazie severa (CIN 2 SI CIN 3) este la limita de a fi cancer de col ...... partea buna este ca doctora a cauterizat bine toata zona aceea de mozaic ..... acum urmeaza sa merg peste 4 saptamani iar la control si sa urmez un tratament cu niste prafuri ALDARA care se introduc direct in col ....1 plic din 3 in 3 zile ....plus ca 3 luni iau pastile Izoprozine ......
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 Empty Re: Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie

Mesaj Scris de Elena23 Sam Noi 19, 2011 10:59 pm

Adriana nici nu stiu ce sa-ti spun....ma bucur ca a iesit cat de cat bine...daca pot sa spun asa,probabil ca te asteptai la un astfel de rezultat si cred ca ai fost pregatita intr-o mare masura...fii puternica si lupta sa te vindeci si ai grija de tine!!! Ma gandesc la tine si am sa ma rog sa-ti fie bine!!
Toate ar trebui sa ne mobilizam si sa ne facem controale periodice ca avem o varsta...eu vb care mi-e frica si de acul de seringa cand vine vb de pielea mea Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 199844 Te pup Adriana si multa sanatate!!
Elena23
Elena23
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 46

Sus In jos

Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 Empty Re: Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie

Mesaj Scris de adriana Lun Noi 21, 2011 3:05 pm

multumesc elena , da ai dreptate ma asteptam la un astfel de rezultat pentru ca am amanat foarte mult pana sa fac eradul ..... daca il faceam de cand am aflat nu ajungeam la displazie severa
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 Empty Re: Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie

Mesaj Scris de sandy Lun Noi 21, 2011 3:47 pm

Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 693395 Adriana!!! Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 869129
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 Empty Re: Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie

Mesaj Scris de cecilia_7625 Lun Noi 21, 2011 4:09 pm

numai bine iti doresc Adriana
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 Empty Re: Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie

Mesaj Scris de adriana Lun Ian 16, 2012 10:11 pm

Gata de astazi am inceput tratamentul cu ALDARA crema, voi merge de 2 ori pe saptamana timp de 6 saptamani ..... iar prin Martie -Aprilie urmeaza sa fac toate analizele ( papanicolau, colposcopie, HPV- genotiparele) sa vedem daca a dat roade tratamentul!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 Empty Re: Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie

Mesaj Scris de Elena23 Lun Ian 16, 2012 10:50 pm

bafta multa Adriana si sunt sigura ca vor iesi bine rezultatele!! Sanatate multa si numai bine!! Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 869129
Elena23
Elena23
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 46

Sus In jos

Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 Empty Re: Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie

Mesaj Scris de cecilia_7625 Lun Ian 16, 2012 11:18 pm

multa bafta si te asteptam cu vesti buneeeeeeee
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 Empty Re: Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie

Mesaj Scris de sandy Mar Ian 17, 2012 2:04 am

va fi bine Adriana!!!...Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 Empty Re: Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie

Mesaj Scris de nadvio1973 Mar Ian 17, 2012 1:19 pm

O sa fie bine.... Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 869129
nadvio1973
nadvio1973
Mamica sexy
Mamica sexy


Sus In jos

Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 Empty Re: Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie

Mesaj Scris de adriana Mar Ian 17, 2012 2:41 pm

multumesc mult fetele , o sa va tin la curent!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie - Pagina 3 Empty Re: Virusul Papiloma uman - HPV, Papanicolau, Colposcopie

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum