Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 2466r05Ady.Biju

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 2quni4z hmshop.wordpress.com



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Wkpzltartizele.blogspot.com



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Kaqpztbratari magice



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 69m8w9 Shop/candles



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 2moa4jsbiosens.ro



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 2ef53k2reginamaria.ro



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

+18
brigitta
mofturaki
Elena23
tunde
teodoraion
florentina26luca
mary83
cascaval
Raluca30
alinagherman
elena
paul_A
sandy
mona_mami
anka9mai
narcy
Maria
adriana
22 participanți

Pagina 6 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de adriana Mier Aug 10, 2011 12:21 am

arata super anka , mie imi place cea bruna ,asa ca ma servesc
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de Maria Mier Aug 10, 2011 1:19 am

servesc si eu o blonda,e plecata Anka,nu se mai ocupa nimeni de vizitatori Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de teodoraion Mier Aug 10, 2011 2:55 am

deja e mare valva aici ,cred ca o sa scrie si vizitatorii pana la urma!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de Maria Mier Aug 10, 2011 1:09 pm

O cafea pentru vizitatori!!

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 001w054jol-
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de anka9mai Joi Aug 18, 2011 7:35 pm

In total sunt 15 utilizatori conectati: 1 Inregistrati, 0 Invizibil si 14 Vizitatori :: 2 Motoare de cautare
anka9mai
Buna Ziua!
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de anka9mai Joi Aug 18, 2011 8:25 pm

In total sunt 21 utilizatori conectati: 1 Inregistrati, 0 Invizibil si 20 Vizitatori :: 2 Motoare de cautare
anka9mai
vb singura
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de adriana Sam Aug 20, 2011 6:59 pm

anka nici un vizitator nu vrea sa vorbeasca cu tine? Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 199844 :33:
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de anka9mai Lun Aug 22, 2011 1:24 am

asa se vede treaba....imi racesc in fiecare zi gura degeaba cu vizitatorii
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de ioanna Lun Aug 22, 2011 2:45 am

eiii, dar nu-i corect, noi le permitem sa vizualizeze forumul si trec fara sa ne salute macar??? Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 407405
avatar
ioanna
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 41
Joburi/Distractii : in special familia

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de teodoraion Lun Aug 22, 2011 2:56 am

de fapt nu vad o parte din forum..decay daca se inregistreaza...nu pot vedea poze ssi multe dintre subiecte
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de ioanna Lun Aug 22, 2011 2:59 am

stiu ca nu vad mare lucru dar totusi vad ceva....macar un mic salut sau o mica parere n-ar putea?????
avatar
ioanna
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 41
Joburi/Distractii : in special familia

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de teodoraion Lun Aug 22, 2011 3:02 am

eu daca as fi vizitator si as intra aici ..m-as face imediat utilizator.. Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 199844 ce m,odesta adimistratora!!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de ioanna Lun Aug 22, 2011 3:05 am

cuscra nici n-are rost sa fii modesta ptr forumul asta ptr ca merita toate laudele si e cel mai bun!!! am mai fost si eu pe forumuri si inca mai sunt pe unu in care am muuulte mesaje dar aici...parca....e altfel, sunteti niste dragute toate, discutiile sunt super....chiar imi place absolut tot.....asa ca aviz vizitatorilor!!!! va garantez ca aici veti gasi ce e mai bun si mai frumos....fara cearta, fara jigniri, fara discutii contradictorii, fara rautati, doar discutii linistite si frumoase si fete dragute!!!!! Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 869129
avatar
ioanna
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 41
Joburi/Distractii : in special familia

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de teodoraion Lun Aug 22, 2011 3:15 am

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 869129 reclama gratuita!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de adriana Lun Aug 22, 2011 1:02 pm

multumim mult ioana si iti multumim ca esti alaturi de noi Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de ioanna Lun Aug 22, 2011 6:02 pm

adriana placerea e de partea mea sa stau cu voi...si dragi vizitatori....aveti grija!!!! creeaza dependenta....dar, merita sa incercati!!....va asigur ca nu veti regreta... Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 869129
avatar
ioanna
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 41
Joburi/Distractii : in special familia

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de adriana Lun Aug 22, 2011 7:27 pm

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 199844 si inca ce dependenta ..... eu cum ajung acasa deschid pc-ul macar sa citesc cateva mesaje , altfel nu pot face nimic!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de Maria Lun Aug 22, 2011 9:44 pm

bine ai venit Ioana si multumim de reclama Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 869129
in privinta ta Teo,chiar ca esti modesta Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de ioanna Mar Aug 23, 2011 1:15 pm

bine te-am gasit Maria Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 869129
Adriana, la inceput, cand m-am inregistrat aici eram insarcinata, chiar azi fac 4 luni de cand sunt membru aici dar n-am prea postat...asa, din cand in cand, dar acum am inceput in forta si imi place la nebunie!!...e chiar o dependenta!!!!...
avatar
ioanna
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 41
Joburi/Distractii : in special familia

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de Maria Mar Aug 23, 2011 1:17 pm

asa am inceput si noi Ioana,timid, si apoi am devenit niste prezente zilnice pe forum Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 199844 Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de ioanna Mar Aug 23, 2011 1:21 pm

ca si mine acum!!...sunt prezenta zilnic...si sper sa fie asa in continuare, sa am timp!!... Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 869129
avatar
ioanna
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 41
Joburi/Distractii : in special familia

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de anka9mai Joi Aug 25, 2011 5:55 pm

In total sunt 18 utilizatori conectati: 1 Inregistrati, 0 Invizibil si 17 Vizitatori :: 2 Motoare de cautare
anka9mai
am ramas singura
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de adriana Vin Aug 26, 2011 6:01 pm

In total sunt 30 utilizatori conectati: 3 Inregistrati, 0 Invizibil si 27 Vizitatori :: 2 Motoare de cautare

adriana, celina74, Elena23

Pentru vizitatori nostri o melodie superba! si va invitam alaturi de noi pe forum
https://www.youtube.com/watch?v=pDOIKd3IpjE&feature=related
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de Maria Mier Aug 31, 2011 1:13 pm

Pentru toti vizitatorii forumului o cafeluta Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 268808
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Artjava
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de anka9mai Mier Aug 31, 2011 4:11 pm

vad ca nu a servit nici un vizitaror cafeluta...pot sa o iau eu Maria? Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 869129
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 6 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum