Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 19 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 19 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 2466r05Ady.Biju

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 2quni4z hmshop.wordpress.com



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Wkpzltartizele.blogspot.com



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Kaqpztbratari magice



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 69m8w9 Shop/candles



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 2moa4jsbiosens.ro



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 2ef53k2reginamaria.ro



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

+18
brigitta
mofturaki
Elena23
tunde
teodoraion
florentina26luca
mary83
cascaval
Raluca30
alinagherman
elena
paul_A
sandy
mona_mami
anka9mai
narcy
Maria
adriana
22 participanți

Pagina 3 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de mary83 Dum Mar 27, 2011 11:52 pm

arata foart ebine forumul felicitari fetele..succes Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 869129
mary83
mary83
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 40
Joburi/Distractii : acasa cu nazdravani

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de adriana Dum Mar 27, 2011 11:57 pm

multumim mult mary Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de sandy Lun Mar 28, 2011 12:45 am

multumim!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de florentina26luca Lun Mar 28, 2011 4:31 pm

Nota 10 de la mine pentru forum!
florentina26luca
florentina26luca
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de adriana Lun Mar 28, 2011 4:42 pm

multumim mult florentina Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 869129 in limita timpului tau disponibil te asteptam la discutii si concursuri Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 869129 Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de anka9mai Lun Mar 28, 2011 4:44 pm

florentina Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 869129 si de la mine
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de florentina26luca Lun Mar 28, 2011 4:55 pm

Multumesc mult fetelor!O sa incerc desi nu promit,timp liber nu prea am.
florentina26luca
florentina26luca
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de sun Lun Mar 28, 2011 7:03 pm

Buna ziua!

Am citit mesajele voastre si vreau sa punctez cateva pareri personale...

1. Cea mai buna forma de aparare este atacul.

2. Nu mi-au placut niciodata si nu imi vor placea niciodata oamenii pentru care a vorbi si a scrie corect limba propriei tari nu este un lucru foarte important. "Daca scriu si altii gresit, de ce sa nu o fac si eu?"...nu-i asa? Simplu si foarte comod!

3. Nu mi-au placut niciodata oamenii care cer cu insistenta parerea celor din jur, iar atunci cand o au se enerveaza si trec la atac. Asta este parerea mea, am dreptul la ea, iar tu (oricare ai fi) mi-ai cerut parerea mea, nu a ta. De ce ma contrazici dupa ce iti spun parerea (mea!) si ma ataci? Aaa, ma ataci pentru ca nu esti capabil sa recunosti ca am dreptate....asa, da!

mona_mami, sa nu mai indraznesti vreodata sa acuzi pe cineva de existenta a "destul de multe greseli", daca nu argumentezi cele spuse de tine. Mesajul tau suna mai mult a "hai sa ma bag si eu in seama". Cascaval a dat un exemplu concret, cu alte cuvinte m-a acuzat pentru ceva scris negru pe alb. Tu.....

Domnule Cascaval, ramaneti linistit langa fete, nu am intentionat sa va iau cu mine. Cautam altceva pe net cand am gasit forumul acesta...nu cascaval.
Aveti dreptate, nu e prea melodioasa exprimarea mea din acea propozitie, am simtit asta inca de cand am scris. Insa, daca nu suntem pusi pe atacuri cu orice pret, putem sa gandim putin ca acea lume de care vorbeam este formata din indivizi, din oameni, si-atunci "eu sunt una dintre ei". Oricum, pare a fi mai bine spus asa, decat sa fi spus "si eu sunt una din ea" (adica din acea lume sensibila). Oricum, este infinit mai corect decat sa fi scris ceva de genul "iam luat", "tiam scris" (din obisnuinta, pusesem liniuta aici...). Astfel de exprimari, intalnite la tot pasul pe acest forum, m-au facut sa va scriu tuturor primul mesaj. Si, daca tot ne invartim in jurul limbii romane, dl.Cascaval vreau sa va corectez putin. Corect se scrie "sa fii d-ale mele", nu "sa fi d-ale mele". Este o greseala care se face foarte des.
Vroiam sa va mai spun ca fetele au avut mare noroc cu dvs.prin preajma. A fost nevoie sa descoperiti dvs. "dezacordul" din propozitia mea, ca ele sa cada pe spate intr-un hohot de ras....altfel, pe ele nu le-a deranjat "scartaiala" din exprimarea mea.

Trebuie sa recunoasteti ca mesajul meu a avut si ceva bun in el: a inceput lumea sa-si scrie parerea despre forum...;)

Sincer, as mai avea sa va spun cate ceva, dar ma opresc. Si fac asta in semn de multumire pentru faptul ca am gasit pe forumul vostru un link care m-a ajutat mult in munca mea. Multumesc!

In rest...fiecare face ce vrea, cum vrea...Pacat ca nu facem toti ceea ce trebuie!
Ramaneti cu bine!

Anonymous
sun
Vizitator


Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de sandy Lun Mar 28, 2011 7:07 pm

multumim de opinie..ai concluzionat bine..."fiecare face ce vrea,cum vrea.."completarea mea...ce trebuie ..,stim fiecare ptr noi -insine,,zi frumoasa!!...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de adriana Lun Mar 28, 2011 7:12 pm

Printre atatea critici la adresa noastra , ma bucur insa ca ti-am putut fi de mare ajutor !!!!!! Ai gasit ceea ce iti trebuia ! O zi frumoasa in continuare!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de teodoraion Lun Mar 28, 2011 7:23 pm

mai asteptam pareri...de la vizitatorii nostrii adevarati..si apropo , faza cu ip-uri nu prea e concludenta...eu de exemplu daca intru undeva nu stau sa dau restart la conexiune, sau rar inchid calc..de obicei sta deschis toata ziua, si vizitatorii nostrii sunt sigur unici...
Oricum daca vrea sa gasim nod in papura il gasim!
E drept ca se greseste mult in exprimare si gramatical, si sa va mai spun sincer pe majoritatea forumurilor administratorul este de decor, intra sa supravegheze, noi am preferat sa fim aproape de fete, am preferat sa fim Nu administratori CI prietene...,asa ca pt mine functia de administrator nu are valoare, ci prietenia cu atatea fete minunate!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de cascaval Dum Apr 03, 2011 2:18 pm

buna sun
parerea mea este ca e portivit sa petreci mai mult timp la biblioteca

sint neprotocolar doar pt. ca ai indraznit sa pretinzi

" infinit mai corect "am gasit asta in textul tau
" corect " , adjectiv, suprlativ, fara grad de comparatie
nu merge cu " mai "

pina te pui la punct, hai sa vorbim de menopauza.
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 869129
cascaval
cascaval
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 86
Joburi/Distractii : vinzator

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de cascaval Dum Apr 03, 2011 2:49 pm

am uitat ,.........
recunosc , am mincat un " i "
insa , probabil din cauza faptului ca prefer cititul scrisului

aruncati cu pietre

............, si tu sun, vrei un feed-back, .... targetul meu e sa ma inviti la un teem building.

., si tu ma nila ma,.....
cascaval
cascaval
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 86
Joburi/Distractii : vinzator

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de anka9mai Dum Apr 03, 2011 10:47 pm

multumim pentru parerile pro si contra....astea ne ajuta sa fim mai buni
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de tunde Mar Apr 12, 2011 1:29 am

Am avut o problema cand am incarcat poza(pentru ca nu prea ma descurcam), am reusit, dar era cat pe ce sa renunt.Poate un ghid de utilizare a site ului ala prin care am introdus pozele ar fi de ajutor, sau o alta varianta, o mica demonstratie pe o pagina separata(am vazut odata un tutorial la ceva program parca sau altceva nu mai tin minte exact dar arata exact ce trebuie sa faca o persoana neinitiata). Sau dac a exista deja , sa fie mai vizibila legatura sau mai aproape de locul unde vrei sa urci poza pe site, NU prea pot explica ca mi lipsesc termenii tehnici din vocabular.
tunde
tunde
Mamica incepator
Mamica incepator


http://www.eargint.ro/bijuteriiargint.html

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de teodoraion Mar Apr 12, 2011 1:53 am

intr-adevar exista un astfel de topic https://mamicicochete.forumgratuit.ro/t129p30-cum-punem-poze-pe-forum?highlight=forum#236771 in administratie.o sa il facem mai vizibil, multumim pt sugestie!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de anka9mai Vin Apr 29, 2011 2:03 am

In total sunt 25 utilizatori conectati: 2 Inregistrati, 0 Invizibil si 23 Vizitatori :: 2 Motoare de cautare
anka9mai, Maria


ai pregatit ceva pt musafiri Maria?
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de Maria Vin Apr 29, 2011 2:06 am

am pus poze cu prajiturelele de la Paste Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de anka9mai Vin Apr 29, 2011 2:18 am

Amandina e a mea Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 199844
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de anka9mai Dum Mai 08, 2011 2:13 am

In total sunt 18 utilizatori conectati: 2 Inregistrati, 0 Invizibil si 16 Vizitatori :: 2 Motoare de cautare
anka9mai, crina_oc
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de teodoraion Dum Mai 08, 2011 3:41 am

In total sunt 11 utilizatori conectati: 2 Inregistrati, 0 Invizibil si 9 Vizitatori :: 2 Motoare de cautare

demjen barna, teodoraion Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 855316
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de anka9mai Dum Mai 15, 2011 10:09 pm

In total sunt 27 utilizatori conectati: 1 Inregistrati, 0 Invizibil si 26 Vizitatori :: 1 Motor de cautare
anka9mai
......ce multi vizitatori avem azi
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de anka9mai Mar Mai 17, 2011 5:46 pm

In total sunt 21 utilizatori conectati: 1 Inregistrati, 0 Invizibil si 20 Vizitatori :: 2 Motoare de cautare
anka9mai
am ramas singura cu musafirii Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 199844
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de anka9mai Mar Mai 31, 2011 5:20 pm

Cine este conectat?
In total sunt 28 utilizatori conectati: 1 Inregistrati, 0 Invizibil si 27 Vizitatori :: 2 Motoare de cautare
anka9mai
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de Elena23 Mar Mai 31, 2011 11:42 pm

ce de lume ne viziteaza....
Elena23
Elena23
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 46

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! - Pagina 3 Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum