Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Ani de liceu!!! EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Ani de liceu!!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Ani de liceu!!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Ani de liceu!!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Ani de liceu!!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Ani de liceu!!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Ani de liceu!!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Ani de liceu!!! EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Ani de liceu!!! EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 4 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 4 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Ani de liceu!!! 2466r05Ady.Biju

Ani de liceu!!! 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Ani de liceu!!! 2quni4z hmshop.wordpress.com



Ani de liceu!!! Wkpzltartizele.blogspot.com



Ani de liceu!!! Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Ani de liceu!!! Kaqpztbratari magice



Ani de liceu!!! 69m8w9 Shop/candles



Ani de liceu!!! 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Ani de liceu!!! 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Ani de liceu!!! Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Ani de liceu!!! 2moa4jsbiosens.ro



Ani de liceu!!! W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Ani de liceu!!! 2ef53k2reginamaria.ro



Ani de liceu!!! 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Ani de liceu!!! 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Ani de liceu!!!

+7
Maria
alinagherman
teodoraion
sandy
cecilia_7625
adriana
anka9mai
11 participanți

Pagina 1 din 4 1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Ani de liceu!!! Empty Ani de liceu!!!

Mesaj Scris de anka9mai Mar Noi 15, 2011 7:05 pm

va stept sa imi povestiti anii vostri de liceu.....pt mine viata de liceu afost cea mai frumoasa....am multeeeee de povestit!!!!!! cine sparge gheata??? Ani de liceu!!! 869129
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Ani de liceu!!! Empty Re: Ani de liceu!!!

Mesaj Scris de adriana Mar Noi 15, 2011 11:54 pm

eu imi amintesc cu drag chiulurile si plimbarile prin parcul tineretului , iesiorile la film ..... off doamne ce mai viata , cat de repede a trecut
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Ani de liceu!!! Empty Re: Ani de liceu!!!

Mesaj Scris de cecilia_7625 Mier Noi 16, 2011 12:49 am

Ank tu vrei sa dam timpul inapoi

eu imi amintesc k mergeam la film in fiecare sambata la cinematograful ,,Patria,,-cel mare din Buc,aveam un coleg pe care-l ajutam la mate si ma scotea duminica la teatru[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si-mi lua flori;imi placea k aveam serviciu si faceam seralul -insa era disrtactiv si nu eram stresata deloc

Si-mi mai amintesc k eram d-soara,si la un moment dat imi gasisem un tip asa macho,toate fetele tanjeau dupa el,eu eram ,,plinuta, blonda cu parul pana la fund insa nu vroia decat sa ma ,,cucereasca la pat,, asa k a durat fffffff putin cred k doar o data ne-am intalnit la un suc si apoi ne-am plimbat prin parc-insa nu mia parut rau

Am multe amintiri placute ,mai ales prima iubire ,prima indragosteala

o sa caut poze decand eram adolescenta sa vedeti si voi schimbare.......
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Ani de liceu!!! Empty Re: Ani de liceu!!!

Mesaj Scris de sandy Mier Noi 16, 2011 1:10 am

Asa cum spuneai si tu Anka,,si ptr mine anii de liceu sunt de o importanta fantastica
Nimik nu se compara cu viata de la camin,,povara de atunci de a sta inchisi de cum ajungeam de la scoala pana a-2-a zi cand plecam spre scoala,,miercurea cand aveam zi libera,,adica puteam iesi pana pe la vreo5-6...catra fericire pe nooi!!,,bataia cu perne,,mazgalitul cu cine stie ce aliaje,faptul ca imparteam totul ,pana si patul cu prietenele noastre,cearta celorlalte surori din camera noastra,,desi era zilnica si ne dadea dureri de cap,,imi lipsesc acum,,mancarea de la cantina!!,,,desi uneori mergeam doar ptr a lua painea....,,cand nu ne placea meniul..
Petrecerile colegelor,de ziua de nastere,,cand adormeam cu o ora inainte sa trebuiasca sa ne trezim,,complcitatea cu o alta dna care era in camin,,si ne lasa sa mai iesim cand veneau prietenii nostri sa
ne vada..Ani de liceu!!! 199844
Lucrarile ce ne dadeau fiori,profesorii duri ce ne mai dojeneau cand uitam ceva...,,profa de bio care daca nu stiam un cuvant desi stiam lectii intregi ne dadea un 3,,ca sa ne invatam minte sa nu uitam nimik,,
Profu de mate care imi cerea stiloul doar ptr a-mi vedea posteriorul...Ani de liceu!!! 199844..cand mergeam in banca..

Profu de filosofie care afirma ceva,,iar eu il contraziceam desi ma avertiza ca-mi da 3..:rade;...

"Ciocolata"-profu de sport ce ne punea sa salutam ca-n armata si ne alerga la greu!!

Colegele mele minunate,pe care daca ma suparam le ciupeam de fund..Ani de liceu!!! 199844
cei3 crai(baietii nostrii)..pe care ii alergam cu scaunul...

Profa de geo-care avea un metru 40...ce am speriat-o iesind din dulap!!...

Minunata si vesnica profa de romana(Dzeu sa o ierte),,ce ne invata sa fim cochete.

Diriga mea,care ne incuraja spunandu-ne vorbe de duh..Ani de liceu!!! 199844

promotia 1998,Liceul "Alexandru-Odobescu"..din Lehliu-Gara..profilul chimie-biologie....neuitata mea clasa..Ani de liceu!!! 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ani de liceu!!! Empty Re: Ani de liceu!!!

Mesaj Scris de teodoraion Mier Noi 16, 2011 3:32 am

super amintiri, imi caut timp Ani de liceu!!! 199844 si o sa va scriuu cate ceva! Anka ne-ai dat de lucru.... Ani de liceu!!! 869129
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Ani de liceu!!! Empty Re: Ani de liceu!!!

Mesaj Scris de alinagherman Mier Noi 16, 2011 3:12 pm

vad ca aveti frumoase amintiri ...bravo voua ...mie nu mi se pare de neuitat liceul ..in afara de faptul ca nu avem grijile de acum nu prea m-am distrat , nu am chiulit decat foarte putin si nu am amintiri extraordinare ...dar o sa le citesc pe ale voastre ca se vede ca sunt interesante Ani de liceu!!! 869129
alinagherman
alinagherman
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 41

Sus In jos

Ani de liceu!!! Empty Re: Ani de liceu!!!

Mesaj Scris de Maria Mier Noi 16, 2011 3:19 pm

da,imi aduc aminte cu placere de ani de liceu,sunt anii ce vor ramane pentru totdeauna in amintirea noastra,dar parca nu imi vine nimic special acum in minte Ani de liceu!!! 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ani de liceu!!! Empty Re: Ani de liceu!!!

Mesaj Scris de sandy Mier Noi 16, 2011 3:24 pm

eu m-am distrat,,,eram sufletul clasei,,nu ca eram vreo zapacita ca sormi!!,,dar asa mi erau de dragi colegii,,aproape toti ,,ca ma intelegeam bine ,si imi sareau in ajutor,,si le saream in ajutor de cate ori era nevoie,,desi la inceput in clasa 9-a dupa cum imi marturisea chiar o colega,ii parusem nesuferita,,si mergea acasa si le spunea alor ei ca are o colega pe care ar bate-o zi de zi,,la cat de nesuferita ii paream,,,apoi dupa trimul semestru cand m-a intrebat ceva si i-am raspuns,,,si-a schimbat complet parerea!!Ani de liceu!!! 199844..chiar radea neexplicandu-si de ce i-am parut asa desi nici nu vb cu mine...!!

Faptul ca daca era ceva nedrept cu riscul de a fi eu luata la bani marunti spuneam!!...

am uitat sa o includ pe profa mea de fizica,,care venea la ora la sfarsitul orei adik inainte cu 5 minute,,si apoi ne tinea si in pauza,,o dadea afara celalalt profesor ce urma sa intre la cealalta ora...si noi numai cu gandul la muzica eram cand auzeam pe hol..la statia liceului..."amintirile ma chinuiesc.." etc..Ani de liceu!!! 199844

Alex -care ne facea poze
baietii nostrii care erau 3 la nr,,si cu toate astea de 1si8 martie ne imparteau flori si felicitari la toate cele 22 de fete...,,e drept ca toata luna martie se scoteau de ascultat,,asa ii laudam la profesori...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ani de liceu!!! Empty Re: Ani de liceu!!!

Mesaj Scris de cecilia_7625 Mier Noi 16, 2011 3:30 pm

ce mai amintiri

e mult de scris ,a fost o perioada de neuitat
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Ani de liceu!!! Empty Re: Ani de liceu!!!

Mesaj Scris de anka9mai Mier Noi 16, 2011 10:04 pm

vaiii cat ma bucur ca si pt voi ani de liceu au fost ani frumosi....si eu am foarte multe amintiri foarte frumoase pe care am sa incerc sa vi le povestesc asa cum ma pricep eu mai bine:
....am trait in cei 4 ani de liceu toate sentimenetele posibile ce le poate simti un om....in liceu mi`am facut primii prieteni, prieteni pe viata imi place sa ii numesc eu....suntem si acum f apropiati...
in liceu mi`am cunoscut nasa de cununie....a fost colega de clasa cu mine....
in liceu am cunoscut emotiile primei iubiri.....doamne ce zile frumoase: eu in clasa a 9a el a 11a ...eu am invatat intr-un liceu de fetele si baietii erau cei mai rari...frumos mi s`a parut acest tip din prima clipa cand l`am vazut, am ramas marcata pe viata cred Ani de liceu!!! 199844 il urmare`am in fiecare pauza, mereu eram in umbra lui...am reusit intr-o zi sa ii fac cateva fotografii cu care am dormit nopti in sir sub perna...in schimbul lor am primit atunci un sarut pe obraz, cateva zile nu m`am spalat pe fata Ani de liceu!!! 199844 ....
am jucat handbal de dragul lui si am devenit una dintre cele mai bine atacante....el era fruntas Ani de liceu!!! 199844 imi aduc cu mare drag aminte si de proful de sport Ignatel e numele lui...el mereu ne spunea ca suntem frumosi impreuna (in echipa se referea) si ca sa vedeti ca viata stie ce pregateste acum nu de mult l`am "regasit" pe acest prim amor...e un tip total diferit de cum il percepeam eu atunci...a fost tot timpul indragostit de mine si eu nu am stiut Ani de liceu!!! 199844 Ani de liceu!!! 199844 atunci eu il vede`am ca pe un tip plin de el si f greu de atins, un tip care stia f bine sa profite de frumusetea lui cand de fapt el este un tip f normal, sensibil si retras... eu un tip cu care chiar am ce povesti acum Ani de liceu!!! 199844 ....
imi amintesc de profa de fizica, o fire tare plapanda si intelegatoare care mereu ma certa ca vb f mult in timpul orei, o femeie care in ciuda felului ei a blocat intreaga cancelarie cand a afirmat ca la aproape 45 de ani era insarcinata.....
imi amintesc de inceputurile de an cand state`am cate jumatate de zi la rand a sa ne primim manualele....
imi amintesc de haosul de pe holurile liceului cand schimbam salile de clasa (nimeni nu avea o sala stabila) mereu erau laboratoare pt toti....la 21 faceam mamatematica, la 24 tehnologia ,la 11 fizica si tot asa,....
imi amintesc de radio ce il aveam in liceu , de melodiile ce le fredonam in cor pe scrai...Ani de liceu era melodia ce mereu o prime`am ca dedicatie ....acum ceva timp am aflat si eu de la cine o prime`am Ani de liceu!!! 199844
imi amintesc de covrigii si painea calda ce o mancam cu asa pofta...de pufuletii si sucurile la cutie....
eu si acum vb cu cateva din colegele mele de atunci si devenim mereu melancolice cand ne amintim ce ani frumosi....
acum vb lui Mircea Radu "NOI CEI CARE" atunci am stiut sa traim cu maxima intesitate anii de liceu acum suntem oameni la casa noastra cu familii frumoase si copii sanatosi!!!
eu nu pot decat sa ma bucur ca am reusit sa va stranesc amitirile cu acest topic, amitiri de liceu ce eu le am mereu in suflet si care sunt convinsa ca vor ramane pt totdeauna cele mai frumoase amintiri!!!....
va astept in continuare sa povestim si sa ne amintim de acei ani...din punctul meu de vedere : VA URMA!
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Ani de liceu!!! Empty Re: Ani de liceu!!!

Mesaj Scris de teodoraion Mier Noi 16, 2011 10:51 pm

SUPER AMIINTIRI ANKA!!!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Ani de liceu!!! Empty Re: Ani de liceu!!!

Mesaj Scris de anka9mai Mier Noi 16, 2011 10:59 pm

Ani de liceu!!! 869129 le astept si pe ale tale Teo
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Ani de liceu!!! Empty Re: Ani de liceu!!!

Mesaj Scris de sandy Mier Noi 16, 2011 11:29 pm

super Anka!!!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ani de liceu!!! Empty Re: Ani de liceu!!!

Mesaj Scris de anka9mai Mier Noi 16, 2011 11:47 pm

ma bucur ca ai citit ce am scris eu Sandy....mai am multe de povestit....dar astept si alte fete sa ne povesteasca despre anii lor de liceu
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Ani de liceu!!! Empty Re: Ani de liceu!!!

Mesaj Scris de cecilia_7625 Joi Noi 17, 2011 1:31 am

Anka vrei sa fcai un concurs din aceste povestiri?
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Ani de liceu!!! Empty Re: Ani de liceu!!!

Mesaj Scris de sandy Joi Noi 17, 2011 2:30 am

Anka a facut multe concursuri sii i multumim din suflet,,acum e doar un topic de discutii!!..Ani de liceu!!! 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ani de liceu!!! Empty Re: Ani de liceu!!!

Mesaj Scris de anka9mai Joi Noi 17, 2011 3:58 pm

Ceci e doar un topic asa cum a zis si Sandy ....cine vrea sa povesteasca citim cu mare drag! Ani de liceu!!! 869129
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Ani de liceu!!! Empty Re: Ani de liceu!!!

Mesaj Scris de alinagherman Joi Noi 17, 2011 4:12 pm

foarte furmoase amintiri anka ... Ani de liceu!!! 869129
alinagherman
alinagherman
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 41

Sus In jos

Ani de liceu!!! Empty Re: Ani de liceu!!!

Mesaj Scris de anka9mai Joi Noi 17, 2011 5:06 pm

asa este Alina...
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Ani de liceu!!! Empty Re: Ani de liceu!!!

Mesaj Scris de teodoraion Joi Noi 17, 2011 5:19 pm

venim Anka, am o groaza de povestit,dupa cum zicea si Sandym, am fost o pacoste la liceu!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Ani de liceu!!! Empty Re: Ani de liceu!!!

Mesaj Scris de anka9mai Joi Noi 17, 2011 5:40 pm

Ani de liceu!!! 199844 astept cu mare interes Teo....
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Ani de liceu!!! Empty Re: Ani de liceu!!!

Mesaj Scris de adriana Vin Noi 18, 2011 2:33 pm

ce vremuri frumoase , cate amintiri !!!!!!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Ani de liceu!!! Empty Re: Ani de liceu!!!

Mesaj Scris de cecilia_7625 Vin Noi 18, 2011 2:52 pm

haideti fetelor,nu ne mai povestiti niciuna nimic?
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Ani de liceu!!! Empty Re: Ani de liceu!!!

Mesaj Scris de teodoraion Sam Noi 19, 2011 2:35 am

offf..nu am avut timp....poate maine..
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Ani de liceu!!! Empty Re: Ani de liceu!!!

Mesaj Scris de anka9mai Sam Noi 19, 2011 7:27 pm

fiecare cand are timp....eu tare ma supar cand vad ca nu mai am timp de mai nimic..mereu la servici si acasa is cu treburile mereu in urma fug
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Ani de liceu!!! Empty Re: Ani de liceu!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 4 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum