Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 10 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 10 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 2466r05Ady.Biju

Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 2quni4z hmshop.wordpress.com



Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 Wkpzltartizele.blogspot.com



Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 Kaqpztbratari magice



Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 69m8w9 Shop/candles



Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 2moa4jsbiosens.ro



Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 2ef53k2reginamaria.ro



Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Cum am aflat ca sunt insarcinata ?

+16
sandy
alyna
theodora
buburuza
paul_A
muraru raluca
panky(Laura)
ari05
paula_mami
catalina63
STEF30IASI
anka9mai
celina74
amalia-carmen
mona_mami
teodoraion
20 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 Empty Re: Cum am aflat ca sunt insarcinata ?

Mesaj Scris de radumihaela36 Sam Iun 05, 2010 6:13 pm

la mine a fost mai altfel din cauza ca eu am renuntat la pastile cu cateva luni bune inainte de sarcina si tot aveam probleme cu menstruatia..o luna venea 2 nu si mi-am tot facut si eu teste si nimik intr-un final mi-a luat liber de la munca si m-am dus la gineco...nu mi-a fost rau de la inceput mai deloc...doar somn si mancam foarte multe dulciuri si pofteam la tot ce vedeam...la munca avand cantina mancam in fiecare zi ciorba de burta si parca nu ma mai saturam....pe la 3 luni am inceput sa vomit foarte putin...nu stiu daca am vomitat de 5 ori toata sarcina...acolo o dr mi-a zis ca am chisturi pe ovare si mi-am dat tratament cand m-am dus dupa o luna la control aveam deja 10 saptamani de sarcina...imi venea sa o omor pe aia ca mi-a dat pastile...a fost naspha am plans vreo 2 zile ptr ca ea mi-a zis ca tre sa avortez ptr ca am luat tratament...m-am mai interesat intre timp si dr meu actual mi-a zis ca nu are nimik si pot tine sarcina...pe la 12 saptamani m-am trezit cu sangerari abundente si m-am dus de urgenta la spital acolo mi-a facut 4 d si mi-a zis si sexu si ca bebe e ok doar ca am eu un fel de cheag de sange(nu mai retin termeni medicali) si de la ala sangerez si mi-a dat pastile pana pe la 4 luni jumate cand a inceput sa miste...la 36 de saptamani a venit pe lume micuta mea...sanatoasa si micuta...imi era frica sa o tin in brate...dar a meritat... :pupd:
radumihaela36
radumihaela36
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : doar mamika

Sus In jos

Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 Empty Re: Cum am aflat ca sunt insarcinata ?

Mesaj Scris de panky(Laura) Dum Iun 06, 2010 6:13 am

offff mihaela........ma bucur ca,totul a fost ok.......si micuta a iesit perfect sanatoasa Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 693395
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 Empty Re: Cum am aflat ca sunt insarcinata ?

Mesaj Scris de ari05 Dum Iun 06, 2010 6:26 am

DD ajuta anka Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 693395 stiu ca sunt vremuri naspa acum... dar noi ne dorim f mult o surioara pt Dari .. .as aca... dam inainte Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 611610

mihaiela... super naspa Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 740747 asa am patit si eu .. .din sapt 10 de sanrcina... sangerari... tratametn pt mentinere pana in luna a 5-a ... dar a fost ok in final Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 257143

sa vedem de data asta cum aflu ca sunt insarcinata :lim:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 Empty Re: Cum am aflat ca sunt insarcinata ?

Mesaj Scris de sandy Mar Iun 08, 2010 3:51 pm

e bine ca s-a terminat cu bine...desi ai avut de tras Mihaela..dar a meritat..Evelyne e superba
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Cum am aflat ca sunt insarcinata ? - Pagina 3 Empty Re: Cum am aflat ca sunt insarcinata ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum