Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 20 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 20 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? 2466r05Ady.Biju

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? 2quni4z hmshop.wordpress.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Wkpzltartizele.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Kaqpztbratari magice



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? 69m8w9 Shop/candles



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? 2moa4jsbiosens.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? 2ef53k2reginamaria.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

+40
Rania
claudia_mami
adriana
anka9mai
blondyna
panky(Laura)
madalina
amalia-carmen
mary24
sandy
theodora
stefanescu_alina
marccora
raruta
acesta_masculin
bebelusha18
carmita
popescumelinda
muraru raluca
flo09
florares
lilique
macoveianca
ari05
alinapopa1969
deriana
micka27
sorina.popia
tzuckutza
monicardragan
roxanik
scumpetea
teodoraion
paula_mami
elena
celina74
paul_A
Maria
mona_mami
STEF30IASI
44 participanți

Pagina 1 din 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Urmatorul

In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Empty Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Mier Oct 07, 2009 5:47 pm

ce emisiuni va plac fetelor ???
nu conteaza din ce domeniu este ....
ce posturi tv ....????

va uitati la nora pentru mama?
dar la schimb de mame ?
sau rataciti in panama ?
......????

oricare emisiuni , .....nu neaparat astea ,......
am dat un exemplu .......


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre STEF30IASI in Dum Mai 09, 2010 4:16 pm, editata de 3 ori
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de mona_mami Mier Oct 07, 2009 6:54 pm

va uitati la nora pentru mama?
dar la schimb de mame ?
sau rataciti in panama ?

astea nu.
programele de stiri, desene, discovery. sotul tot ce inseamna sport
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Mier Oct 07, 2009 7:03 pm

eu sunt mai fericita , sotul se uita doar la meciurile importante .......

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Mier Oct 07, 2009 7:19 pm

Aseara m-am uitat la ,,aruncati din tren"o emisiune de divertisment prezentata de Dan Bordeianu.
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Mier Oct 07, 2009 8:49 pm

STEF30IASI a scris:eu sunt mai fericita , sotul se uita doar la meciurile importante .......


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

iar eu sunt si mai fericita , sotului meu nu-i place fotbalul...iar eu urmaresc nora pt mama, schimb de mame, serviti va rog, Oprah si ce mai prind seara [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Mier Oct 07, 2009 8:54 pm

si eu ma uit la aceste emisiuni , daca am timp .......
nu sunt cine stie ce ,....... dar sunt ok....intr-un fel....
ma mai uit la otv la dan diaconescu ......daca stau seara si butonez dau la otv.....

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de celina74 Mier Oct 07, 2009 9:05 pm

si mie imi place "serviti va rog ".."schimb de mame '.." frumusete pe muchie de cutit "...etc ...filme imi plac cele de aventuri ,politiste ..drame

spuneti-mi si mie cum e emisiunea .." rataciti in panama"...eu nu am auzit de ea ?...pe ce program e?
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Mier Oct 07, 2009 9:08 pm

celina74 a scris:si mie imi place "serviti va rog ".."schimb de mame '.." frumusete pe muchie de cutit "...etc ...filme imi plac cele de aventuri ,politiste ..drame

spuneti-mi si mie cum e emisiunea .." rataciti in panama"...eu nu am auzit de ea ?...pe ce program e?

RATACITI IN PANAMA e pe Kanal D cred ca seara ,caci si aseara am vazut dupa ora 22.00 era emisiunea .
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de celina74 Mier Oct 07, 2009 9:13 pm

Multumesc Maria...eu pe canal D nu ma uit deloc ..din cauza asta nu auzisem de emisiune...o sa ma uit diseara sa vad daca e
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Mier Oct 07, 2009 9:19 pm

cum Celina , nu te uiti la" nora pt mama"?
la noi merge tv-ul 90% din zi pe kanal D [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

la OTv nu ma uit niciodata , care stie cum e cu extragerile acelea cu codurile de pe vin...am luat si eu o sticla si nu stiu cand sa ma uit [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
nu de alta , dar nu mi-ar strica o masina noua [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Mier Oct 07, 2009 9:41 pm

paul_A a scris:cum Celina , nu te uiti la" nora pt mama"?
la noi merge tv-ul 90% din zi pe kanal D [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

la OTv nu ma uit niciodata , care stie cum e cu extragerile acelea cu codurile de pe vin...am luat si eu o sticla si nu stiu cand sa ma uit [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
nu de alta , dar nu mi-ar strica o masina noua [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


paul_a trebuie sa trimiti codul si te uiti seara la emisiunea lui dan diaconescu in direct ......
daca trimiti codul vineri , sambata , duminica si luni participa luni seara la emisiune.....
daca trimiti marti participa marti participa numai in martea aceea , daca trimiti miercuri participoa numai in miercurea aceea , iar daca trimiti joi participa numai in joia aceea .....
daca nu castigi , pastreaza-le ca mai participi la sfarsitul anului .......pentru premiile in bani ....

am trimis si eu 2 coduri .....dar nu a iesit nimic .....pana acum .... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de celina74 Mier Oct 07, 2009 9:45 pm

paul_A a scris:cum Celina , nu te uiti la" nora pt mama"?
la noi merge tv-ul 90% din zi pe kanal D [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

la OTv nu ma uit niciodata , care stie cum e cu extragerile acelea cu codurile de pe vin...am luat si eu o sticla si nu stiu cand sa ma uit [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
nu de alta , dar nu mi-ar strica o masina noua [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Nu mi-a placut nora pt mama...m-am uitat in treacat un pic ,dar nu areusit sa ma acapareze......de obicei mie imi plac genul asta de emisiuni

la OTV ...am trimis si eu un cod ,la indemnul nasei mele ...dar de uitat nu ma uit ...am zis ca daca e sa castig ma suna ei...sau trebuie sa ma si uit la emisiune?
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Mier Oct 07, 2009 9:47 pm

nu e obligatoriu , celina !!!!
daca e sa te sune , te suna ...... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

imi plac emisiunile care ii pune pe oameni la incercare , ....saracele mame si fete .....atatea caractere inchise intre peretii aceia ......
sunt interesante ,.....dar nu cine stie ce .....

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de elena Mier Oct 07, 2009 10:08 pm

nora pentru mama , dar nu regulat, cand ma nimeresc sa fiu la televizor.., stiri..cam atat..si mai rar cate un film..
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Mier Oct 07, 2009 10:15 pm

aceasta editie a emisiunii nora pentru mama , nu stiu parca nu imi place la fel de mult ca celelalte ....sau poate inca nu m-am obisnuit cu fetele si cu mamele .....
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paula_mami Mier Oct 07, 2009 10:19 pm

imi place "serviti va rog ,schimb de mame si ma mai uit pe postul Acasa,Kanal D si National Tv
paula_mami
paula_mami
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : Fetita mea si forumul Mamici Cochete

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de elena Mier Oct 07, 2009 10:20 pm

fetele din aceasta editie sunt foarte frumoase, le preocupa mult cum arata, se jignesc pe aceasta tema... nu prea e normal..fiecare cum l-a lasat dumnezeu...mie nu prea imi plac oamenii care comenteaza despre cum arata unul, altul...
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Mier Oct 07, 2009 10:21 pm

si mie imi place emisiunea :serviti va rog !!!!
e interesanta , doar ca nu prea fac toti fata oboselii si muncii de la tara si se cam enerveaza ....
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de teodoraion Mier Oct 07, 2009 10:25 pm

eu sunt de parere ca absolut toate emisiunile sunt regizate de aceea nici nu prea ma uit la tv..ma mai uit la cireasa de pe tort
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Mier Oct 07, 2009 10:33 pm

e interesanta si aceasta emisiune ---cireasa de pe tort.......
doar ca unii nu isi dau seama ca se vede rau pentru imaginea lor .....ceea ce fac la emisiune ......
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de teodoraion Joi Oct 08, 2009 2:33 am

in majoritate se fac de ras unii
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de scumpetea Joi Oct 08, 2009 2:41 am

Si eu ma uit la serviti va rog, la aruncati din tren ma mai uit si la aia cu blondele...in rest la documentare pe discovery...
scumpetea
scumpetea
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 45

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Oct 08, 2009 3:58 am

dar de emisiunea acea : curat -murdar ?
ce parere aveti ?
era sau nu regizata?
mi mi s-a parut regizata ......
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paula_mami Joi Oct 08, 2009 4:02 am

si mie mi se pare regizata emisiunea curat-murdar....
paula_mami
paula_mami
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : Fetita mea si forumul Mamici Cochete

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Oct 08, 2009 4:14 am

prea e mizerie de nedescris ....si prea e trasa de par emisiunea .....
am vazut si formatul din strainatate , si acolo cam la fel era ...... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum