Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 15 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 15 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 2466r05Ady.Biju

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 2quni4z hmshop.wordpress.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Wkpzltartizele.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Kaqpztbratari magice



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 69m8w9 Shop/candles



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 2moa4jsbiosens.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 2ef53k2reginamaria.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

+40
Rania
claudia_mami
adriana
anka9mai
blondyna
panky(Laura)
madalina
amalia-carmen
mary24
sandy
theodora
stefanescu_alina
marccora
raruta
acesta_masculin
bebelusha18
carmita
popescumelinda
muraru raluca
flo09
florares
lilique
macoveianca
ari05
alinapopa1969
deriana
micka27
sorina.popia
tzuckutza
monicardragan
roxanik
scumpetea
teodoraion
paula_mami
elena
celina74
paul_A
Maria
mona_mami
STEF30IASI
44 participanți

Pagina 5 din 16 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Urmatorul

In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de alinapopa1969 Lun Dec 07, 2009 12:41 pm

eu n-am vazut nici inainte nici acum...am vazut doar secventele cu Columbeanca... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] apropos ce scarba sa nu se prezinte la Dansez pentru tine...si sa-l lase singur pe baiatul ala... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Lun Dec 07, 2009 11:54 pm

de monica columbeanu am o parere foarte proasta despre ea .....

degeaba are bani , daca e cu nasul pe sus si foarte , foarte prost crescuta ......

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Vin Ian 01, 2010 7:54 am

am urmarit in aceasta seara ...programele de revelion .....
a fost frumos 2-3 ore la antena 1 ....apoi .......
pacat ....mi-ar placea sa fie cu multe glume ....ca sa radem mai mult si sa ne simtim bine ......
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Vin Ian 01, 2010 8:05 am

nu prea am urmarit la tv...am avut musafiri, acum m-a luat somnul si am intrat pe aici sa vad cine mai bantuie Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 377534
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de popescumelinda Vin Ian 01, 2010 8:13 am

fain Paula...noi ne uitam de obicei la canale de muzica pt. Larisa ca doar asta ii place,stirile,filmele,desenele nu prea o incanta...iar noi ne uitam la discovery,la AXN SFI,AXN,HBO...si rareori la stiri...de obicei la vreme...sau daca este un film fain la PRO TV sau ANTENA1/....iar acum de Revelion...mai mult eram cu mesajele pe mess..si pe telefon,de sunat rudele,cunoscutii...apoi...dupa 12 au venit niste musafiri..adika nicte prieteni-vecini mai apropiati asa..ne-am urat LA MULTI ANI...si am mai stat putin de vorba...iar acum mai citesc pe aici...ca nuprea am siomn. :pupicei: :pupicei: :lichior:
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Vin Ian 01, 2010 8:14 am

eu am leganat-o pe Alexia si se luase somnul si la mine :zambet larg:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Sam Ian 02, 2010 9:14 pm

ma mai uit , cand am cum la nora pentru mama........
cand nu e ocupat televizorul cu desenele lui andrei ..... :pupicei: :pupicei: :pupicei:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de elena Sam Ian 02, 2010 9:30 pm

mai nimic nu urmaresc la tv, cate un film ,uneori.Aseara am vazut Contele de Monte Cristo, mi-a placut..si Evadata.
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Sam Ian 02, 2010 9:31 pm

da , frumoase .....
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Sam Ian 02, 2010 9:35 pm

STEF30IASI a scris:ma mai uit , cand am cum la nora pentru mama........
cand nu e ocupat televizorul cu desenele lui andrei ..... :pupicei: :pupicei: :pupicei:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
sa stii ca de cand cu pregatirile astea pentru sarbatorii am lasat si eu televizorul pe nora pentru mama si m-am uitat dar parca nu mai este emisiunea ce a fost odata
eu la prima editie nu stiu daca am pierdut ceva ,eram un fan Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 377534 Lacramioara
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Sam Ian 02, 2010 9:46 pm

mie imi place sa vad cum se comporta ....inchisi acolo ...conflictele lor ....
problemele de zi cu zi .....
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Sam Ian 02, 2010 9:54 pm

STEF30IASI a scris:mie imi place sa vad cum se comporta ....inchisi acolo ...conflictele lor ....
problemele de zi cu zi .....
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
cred ca asta si urmaresc prin emisiune sa le testeze limitele...nici nu e de mirare ca incearca sa mai sara gardul

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Sam Ian 02, 2010 10:29 pm

da se mai intampla si din acestea .....
oricum .... e o emisiune ....care ne arata ce si cum reactioneaza oamenii si la ce sunt dispusi sa faca pentru o eventuala mare dragoste ......
desi , chestia cu marea dragoste ....asa inchisi ....eu una nu prea cred .....
sau in dragoste la prima vedere ....
in ziua de azi e cam greu .......cu dragoste la prima vedere ......
acum banii isi spun cuvantul .....
in marea majoritate a cazurilor ......din pacate .....
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de carmita Sam Ian 02, 2010 10:59 pm

am urmarit o perioada ...te pui cu blondele...pentru ca mai invatam cate ceva -insa acum in ultimul timp nu ma uit decat la stiri la tv...
carmita
carmita
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 54

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de bebelusha18 Sam Ian 02, 2010 11:00 pm

eu nu prea urmaresc tv-ul.... ma uit la filme sau la muzica in general....si la cronicuta , apropo tv cand mai prind
bebelusha18
bebelusha18
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 41
Joburi/Distractii : medic / multe

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de flo09 Dum Ian 03, 2010 1:57 am

parca nu mai este nimic ca lumea la tv
flo09
flo09
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de bebelusha18 Dum Ian 03, 2010 1:59 am

asa e flo.... cateodata vrei sa te uiti la ceva si nu ai ce sa vezi
bebelusha18
bebelusha18
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 41
Joburi/Distractii : medic / multe

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Ian 03, 2010 4:42 am

da asa e fetelor ,....de cele mai multe ori asa se intampla .....nu ai ce vedea....
niste programe ....vai de capul lor .....care mai de care .....
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de flo09 Dum Ian 03, 2010 5:20 pm

noroc cu internetul :2 omuleti dans Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 85035 :ursuletul da p
flo09
flo09
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de scumpetea Dum Ian 03, 2010 5:31 pm

flo09 a scris:noroc cu internetul :2 omuleti dans Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 85035 :ursuletul da p

Mare noroc...Fara el am fi moarte! Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 540174
scumpetea
scumpetea
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 45

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de flo09 Dum Ian 03, 2010 5:48 pm

ma bucur ca nu sunt singura Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 364497
flo09
flo09
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de muraru raluca Dum Ian 03, 2010 5:56 pm

decand am descoperit forumul ,,mamici cochete ,,nu stiu ce e ala televizor,doar asa cand ma asez putin in pat ...dar si atunci parca stau pe spini
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de acesta_masculin Dum Ian 03, 2010 6:03 pm

prefer filmele si talk swourile. Asa ca sunt abonatul canalelor HBO, Hallmark, Universal Chanel dar printre picaturi ca alerg mai in tot timpul zilelor...
acesta_masculin
acesta_masculin
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48
Joburi/Distractii : citit si privit la filme

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de flo09 Joi Ian 07, 2010 3:59 pm

mi-a placut aseara ADIO DAR TE IUBESC
flo09
flo09
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de raruta Sam Ian 16, 2010 3:02 pm

Urmaresc in fiecare sambata dimineata, cu Rares, emisiunea de pe TVR 2 ABCDC!
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 42

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 5 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 16 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum