Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 11 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 11 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 2466r05Ady.Biju

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 2quni4z hmshop.wordpress.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Wkpzltartizele.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Kaqpztbratari magice



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 69m8w9 Shop/candles



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 2moa4jsbiosens.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 2ef53k2reginamaria.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

+40
Rania
claudia_mami
adriana
anka9mai
blondyna
panky(Laura)
madalina
amalia-carmen
mary24
sandy
theodora
stefanescu_alina
marccora
raruta
acesta_masculin
bebelusha18
carmita
popescumelinda
muraru raluca
flo09
florares
lilique
macoveianca
ari05
alinapopa1969
deriana
micka27
sorina.popia
tzuckutza
monicardragan
roxanik
scumpetea
teodoraion
paula_mami
elena
celina74
paul_A
Maria
mona_mami
STEF30IASI
44 participanți

Pagina 11 din 16 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Urmatorul

In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Sam Mar 20, 2010 4:15 pm

da,,e dusa de a binelea,am uitat ca a inceput dansez ptr tine,ma voi uita astazi in reluare
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Sam Mar 20, 2010 4:26 pm

ari05_Laura a scris:eu ma uit la Dansez pt tine Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 611610

Ari , cine a iesit aseara din concurs, ai stat pana la final?
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Dum Mar 21, 2010 11:06 pm

nu cuscra,ca e prima editie,de abia acum intra la duel,ultimele clasata
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de madalina Dum Mar 21, 2010 11:09 pm

abia astept sa ma uit diseara la Schimb de mame si maine seara la Fermier caut nevasta
madalina
madalina
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 44

http://in-casuta-cu-povesti.hitforum.ro/forum.htm

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Lun Mar 22, 2010 4:09 pm

eu nu ma pot uita la schimb de mame,ca ar trebui sa pierd vreun meci
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Lun Mar 22, 2010 4:45 pm

sandy_bell a scris:nu cuscra,ca e prima editie,de abia acum intra la duel,ultimele clasata

uite cine stie Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 611610
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 42

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Lun Mar 22, 2010 10:48 pm

da...am aflat si eu intre timp... :2iep:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Mar Mar 23, 2010 2:13 am

eu la Pro TV ma uit in general la Stiri....
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 42

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Mar Mar 23, 2010 3:08 am

eu ma ami uit cand se uita sotul meu la stiri,in rest nu ma uit...ma indispun groaznic
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Mar Mar 23, 2010 3:09 am

eu ma uit la antena 3 :oura:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Mar Mar 23, 2010 3:10 am

si eu mai dau pe antena3 sau realitatea....
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 42

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Mar Mar 23, 2010 3:20 am

te uiti pe irealitatea Laura?? Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 377534
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Mar Mar 23, 2010 3:21 am

daaaaaaaaaaa Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 199844 acolo "scapa" telecomanda ...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 42

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Mar Mar 23, 2010 3:30 am

am inteles
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Mier Mar 24, 2010 2:46 am

in seara asta pe protv la "frumusete pe muche de cutit"
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Sam Mar 27, 2010 3:22 am

in seara asta...intai ma uit la meci...Steaua -panduri

si mai trag cu ochiul si la nora ptr mama
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Sam Mar 27, 2010 2:24 pm

aseara am pirdut si eu finala de la nora pt mama...
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Sam Mar 27, 2010 2:27 pm

cum s-a terminat meciul sandy ? Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 611610

eu aseara am avut o tentativa de a ma uita la dansez pt tine... sa vad care-i mai impiedicat k altul ... dar... Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 16974 nu am apucat Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 611610
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 42

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Sam Mar 27, 2010 3:41 pm

cred ca stii de ma intrebi si razi strengareste....0-0...asa s-a terminat

la Nora ptr mama...nu s-a intamplat mai nimik...cat am apucat eu finalul...nu a iesit nimeni din casa
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Sam Mar 27, 2010 5:09 pm

sincer nu stiam sandy Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 611610 nu sunt eu cu fotbalul ... Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 257143
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 42

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Sam Mar 27, 2010 5:19 pm

te-am suspectat degeaba Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 611610
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Mier Mar 31, 2010 4:56 am

in seara asta a fost frumusete pe muche de cutit ...dar am rarta-o
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Mier Mar 31, 2010 2:59 pm

eu m-am uitat aseara la "frumusete pe muchie de cutit"
imi place emisiunea Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 870859
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 42

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de panky(Laura) Mier Mar 31, 2010 3:01 pm

si mie ari imi place......dar nu as avea curaj......sa fac asa ceva...... Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 9955
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Mier Mar 31, 2010 3:04 pm

nici eu ... sa ma tai de buna voie... Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 9955 pt ca stiu ce am tras in urma cezarienei... ce dureri ... :lacrimi:
dar dk chiar as fi traumatizata de felulcum arat... poate poate... si asa imi vine sa ma operez, sa scap de pielocu de pe burta Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 611610
dar mai astept... ca am inteles ca se poate rezolva dupa cezariana... o sa vb cu dr sa il intreb dk el face asa ceva... sa-mi ia surplusul de piele dupa ce o sa nasc ... in ungaria am auzit ca asa se procedeaza... Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 407405
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 42

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 11 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 16 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum