Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 16 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 16 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 2466r05Ady.Biju

Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 2quni4z hmshop.wordpress.com



Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 Wkpzltartizele.blogspot.com



Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 Kaqpztbratari magice



Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 69m8w9 Shop/candles



Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 2moa4jsbiosens.ro



Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 2ef53k2reginamaria.ro



Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor

+9
claudia_mami
teodoraion
adriana
mona_mami
celina74
paul_A
STEF30IASI
ari05
Maria
13 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 Empty Re: Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor

Mesaj Scris de teodoraion Mar Sept 21, 2010 3:46 am

nu cred ca e alba..ca e aloe....e verde..nu stiu..
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 Empty Re: Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor

Mesaj Scris de adriana Mar Sept 21, 2010 2:08 pm

am folosit-o si eu si este super buna ..... chiar mi sau albit dintii si pun destul de putina pe periuta ..... nu are gust
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 Empty Re: Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor

Mesaj Scris de teodoraion Mar Sept 21, 2010 2:10 pm

deci ai aceeasi parere..are un usor gust dar foarte fin de menta..abia se simte....dar daca pitica ta e asa sensibila mona...
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 Empty Re: Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor

Mesaj Scris de mona_mami Mar Sept 21, 2010 4:48 pm

E mai mult mofturoasa, decat sensibila. Isi face singura ... greata! Si culmea ... daca as lasa-o sa rontaie guma de mestecat ar devora-o!!!! fug
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 Empty Re: Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor

Mesaj Scris de zana_ale Mar Sept 21, 2010 10:55 pm

Ma bucur ca va place fetelor!

zana_ale
zana_ale
Medic generalist
Medic generalist

Varsta : 42
Joburi/Distractii : medic rezident medicina de urgenta

http://www.aloe-vera-forever.ro

Sus In jos

Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 Empty Re: Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor

Mesaj Scris de adriana Mier Sept 22, 2010 12:11 am

multumim si noi mihaela pentru sfat si scuze inca o data pentru incurcatura cu coletul
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 Empty Re: Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor

Mesaj Scris de zana_ale Mier Sept 22, 2010 12:24 am

Nu ai de ce sa iti ceri scuze! A fost vina mea.
zana_ale
zana_ale
Medic generalist
Medic generalist

Varsta : 42
Joburi/Distractii : medic rezident medicina de urgenta

http://www.aloe-vera-forever.ro

Sus In jos

Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 Empty Re: Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor

Mesaj Scris de adriana Mier Sept 22, 2010 12:37 am

in viitor ma vei avea clienta fidela, imi place pasta ....
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 Empty Re: Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor

Mesaj Scris de zana_ale Mier Sept 22, 2010 1:56 am

Ok, sper sa incerci si alte produse. Sunt cu adevarat superbe si costa mult mai putin decat cele din comert, care in proportie de 90% sunt chimicale!
zana_ale
zana_ale
Medic generalist
Medic generalist

Varsta : 42
Joburi/Distractii : medic rezident medicina de urgenta

http://www.aloe-vera-forever.ro

Sus In jos

Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 Empty Re: Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor

Mesaj Scris de teodoraion Mier Sept 22, 2010 2:00 am

sunt convinsa zana ca e asa.....dar din pacate salariile in Ro sunt fff mici! Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 740747 si daca ar auzi socrii mei de exemplu ca am dat 30 de lei pe o pasta de dintii ar crede ca ma lafai on bani si ca sunt cheltuitoare..desi eu stiu ca am facut o investitie inteleapta Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 943159
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 Empty Re: Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor

Mesaj Scris de zana_ale Mier Sept 22, 2010 2:38 am

Mda, din pacate romanal nu pune deloc pret pe el: mananca chimicale, bea chimicale, pune pe el chimicale si apoi se mira de ce nu are o sanatate 'de fier' ca si bunicul!
Gaseste banii pt mobila, perdele, masina, concedi...dar nu si pt preventie!
In legatura cu pretul: sa imi spui cat te-a tinut pasta aceasta si cat te tineau celelalte :)!
zana_ale
zana_ale
Medic generalist
Medic generalist

Varsta : 42
Joburi/Distractii : medic rezident medicina de urgenta

http://www.aloe-vera-forever.ro

Sus In jos

Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 Empty Re: Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor

Mesaj Scris de teodoraion Mier Sept 22, 2010 2:44 am

eu ti-am zis..am facut o alegere inteleapta!!deci am vazut diferenta!!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 Empty Re: Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor

Mesaj Scris de zana_ale Mier Sept 22, 2010 2:56 am

Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 693395
zana_ale
zana_ale
Medic generalist
Medic generalist

Varsta : 42
Joburi/Distractii : medic rezident medicina de urgenta

http://www.aloe-vera-forever.ro

Sus In jos

Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 Empty Re: Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor

Mesaj Scris de adriana Mier Sept 22, 2010 12:57 pm

mihaela ai dreptate in ceea ce spui .....
si eu am vazut diferenta , sunt foarte multumita de ea
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 Empty Re: Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor

Mesaj Scris de zana_ale Mier Sept 22, 2010 3:18 pm

Ma bucur, sincer!
zana_ale
zana_ale
Medic generalist
Medic generalist

Varsta : 42
Joburi/Distractii : medic rezident medicina de urgenta

http://www.aloe-vera-forever.ro

Sus In jos

Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 Empty Re: Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor

Mesaj Scris de adriana Vin Sept 24, 2010 11:13 pm

astazi l-am spalat pentru prima data si pe gabi cu ea .....chiar i-a placut , ma tot intreba de ce il spal cu pasta mea de dinti, dar era incantat Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 199844
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 Empty Re: Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor

Mesaj Scris de teodoraion Sam Sept 25, 2010 12:02 am

si eu le spal pe fete,ai vazut ca imediat scartaie pe dinti ,iti da asa o dsenzatie de curat si pe ai mei chiar i-a albit!!! Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 943159 Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 658657
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor - Pagina 3 Empty Re: Suplimente pe baza de plante pentru albirea dintilor

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum