Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 18 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 18 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 2466r05Ady.Biju

varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 2quni4z hmshop.wordpress.com



varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Wkpzltartizele.blogspot.com



varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Kaqpztbratari magice



varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 69m8w9 Shop/candles



varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 25h2tfs art3lier.blogspot.com



varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 2moa4jsbiosens.ro



varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 2ef53k2reginamaria.ro



varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




varsta copilului ,inaltimea si greutatea

+11
irulina
sandy
david
elena
theodora
adriana
deriana
roxanik
ari05
paul_A
teodoraion
15 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Empty Re: varsta copilului ,inaltimea si greutatea

Mesaj Scris de adriana Joi Apr 08, 2010 11:37 pm

rotofei, rotofei....eu il alint ...purcelusul meu!!!!! varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 377534
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Empty Re: varsta copilului ,inaltimea si greutatea

Mesaj Scris de sandy Joi Apr 08, 2010 11:38 pm

stiu... varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 377534 e tare scump
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Empty Re: varsta copilului ,inaltimea si greutatea

Mesaj Scris de adriana Dum Aug 22, 2010 11:43 pm

eu nu lam mai masurat in inaltime pe gabita dar la greutate are 23 .... sa ingrasat in aceasta vara ...... si este numai de la dulciuri!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Empty Re: varsta copilului ,inaltimea si greutatea

Mesaj Scris de teodoraion Dum Aug 22, 2010 11:50 pm

cam tot 23 kg are si Bia dar are 6 ani si 2 luni..si e fata...larisa are vreo 11-12 kg..
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Empty Re: varsta copilului ,inaltimea si greutatea

Mesaj Scris de adriana Dum Aug 22, 2010 11:52 pm

da teo dar una este 6 ani si alta 4 ...... o sa intru tare in el si se termina cu dulciurile, altfel nu stiu unde vom ajunge!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Empty Re: varsta copilului ,inaltimea si greutatea

Mesaj Scris de teodoraion Dum Aug 22, 2010 11:54 pm

multa bafta..din cate il cunosc vei avea de urecheat un purcelus...
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Empty Re: varsta copilului ,inaltimea si greutatea

Mesaj Scris de adriana Lun Aug 23, 2010 10:35 pm

varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 199844 astazi nu i-am dat decat o bombonica de ciocolata ..... dar acum a mancat cereale nestle .... cu ciocolata binenteles!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Empty Re: varsta copilului ,inaltimea si greutatea

Mesaj Scris de irulina Joi Mar 03, 2011 8:29 pm

fetita mea are 1 an si 3 luni si tot imi fac griji de inaltimea ei,la nastere avea 51 cm si 3650 kg si acum a crescut destul de mult,are 85 cm si 13kg. specific ca si noi suntem destul de inalti,eu 1,75cm si sotul 1,82cm,mi-e teama sa nu creasca prea inalta. de altef e un copil normal,se dezvolta frumos, nu observ ceva ingrijorator in comportamentul ei.... e foarte dulce,rog poate vrea cineva sa discutam pe tema asta,va multumesc
irulina
irulina
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Empty Re: varsta copilului ,inaltimea si greutatea

Mesaj Scris de teodoraion Joi Mar 03, 2011 8:30 pm

buna,

daca e genetic nu prea ai ce face. dar ar fi deranjant sa cresca sa zicem de aceeasi inaltime ca si voi?
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Empty Re: varsta copilului ,inaltimea si greutatea

Mesaj Scris de narcy Joi Mar 03, 2011 8:44 pm

eu am 1,63cm sotul 1,78cm iar andreea cred ca-l va mosteni pe tati...o sa fie inaltuta...nu stiu ce inaltime are dar cred ca o voi masura inseara asta. ea e si slabuta cred ca are 12-13 kg....
narcy
narcy
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : INGINER

Sus In jos

varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Empty Re: varsta copilului ,inaltimea si greutatea

Mesaj Scris de sandy Joi Mar 03, 2011 9:32 pm

nu ti face probleme...o sa fie bine!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Empty Re: varsta copilului ,inaltimea si greutatea

Mesaj Scris de adriana Vin Mar 04, 2011 12:14 am

irulina sunt multi copii inalti depinde de gena .... eu cunosc destul de multe fetite inaltute , mult mai inalte decat restul fetitelor de varsta lor
gabita al meu la 4 ani si 7 luni are 113 cm si 26 kg
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Empty Re: varsta copilului ,inaltimea si greutatea

Mesaj Scris de anka9mai Vin Apr 01, 2011 1:38 am

Alex al meu are 3 ani si 11 luni si 16 kg
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Empty Re: varsta copilului ,inaltimea si greutatea

Mesaj Scris de mofturaki Vin Apr 01, 2011 3:10 am

ale mele au 10,70 kg de caciula! si au aproape 2 ani, fara o luna! inaltime..cred ca au 90 cm..habar n-am ca nu le-am masurat niciodata ca nu am metru in casa! varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 199844
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Empty Re: varsta copilului ,inaltimea si greutatea

Mesaj Scris de sandy Vin Apr 01, 2011 2:33 pm

nici eu nu l-am mai cantarit de mult!!..si sunt tare suparata,,,sapt asta am sunat medicul de familie sa-i spun ca vreau sa mi faca programare sa -l duc pe Criss,la un consult si as vrea si analiza,nu a mai fc de 2 ani..aceeasi placa mi-a pus-o si acum ca ce e bolnav..?? fug ...i-am spus ca nu trebuie sa fie bolnav sa-i fac analize,daca are lipsa de fier??..raspunsul lui..asta nu e grav!!...m-am saturat de el...ma duc sa mi iau fisa de la el...si sa-o duc la un dr capabil...!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Empty Re: varsta copilului ,inaltimea si greutatea

Mesaj Scris de Elena23 Vin Apr 01, 2011 2:52 pm

Dragos mereu a fost mai dezvoltat...noi fiind inalti amandoi..175cm inaltime... varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 199844 copilul cu cine sa semene mic?? La nastere a avut 53 cm si 4,200kg....iar acum 1m si 21 kg la 3 ani si 4 luni!! varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 355692
Elena23
Elena23
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 46

Sus In jos

varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Empty Re: varsta copilului ,inaltimea si greutatea

Mesaj Scris de anka9mai Vin Apr 01, 2011 3:01 pm

si noi suntem inaliti elena...eu am 1.77 si tati 1.82...Alex 1.05 si 16kg...seamana cu tati lung si slab
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Empty Re: varsta copilului ,inaltimea si greutatea

Mesaj Scris de Elena23 Vin Apr 01, 2011 3:02 pm

oho...lasa ei sa fie sanatosi...al meu e mai durdulan... varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 199844
Elena23
Elena23
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 46

Sus In jos

varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Empty Re: varsta copilului ,inaltimea si greutatea

Mesaj Scris de anka9mai Vin Apr 01, 2011 3:03 pm

Sandy si eu am cerut trimitere la analize de cateva ori si nu imi dadea...pana la urma nu a avut incotro, luni mergem sa facem un set complet de analize, nu i`am mai facut de multisor si e bine de facut macar 1 data /an...
alex al meu nu se omoara cu mancarea si nu sta locului o clipa varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 199844
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Empty Re: varsta copilului ,inaltimea si greutatea

Mesaj Scris de adriana Vin Apr 01, 2011 4:46 pm

elena si gabi al meu este durduliu dar si inalt , cred ca se arunca in neam ....seamana cu socramiu sau fratemiu !!!!!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Empty Re: varsta copilului ,inaltimea si greutatea

Mesaj Scris de sandy Vin Apr 01, 2011 5:41 pm

anka el nu vrea sa mi dea si pace..nu e bolnav..de ce sa faca analize...vi se pare normal?
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Empty Re: varsta copilului ,inaltimea si greutatea

Mesaj Scris de adriana Lun Iul 18, 2011 1:24 pm

l-am cantarit ieri pe gabi si are 29 de kg ....inaltimea nu o stiu exact dar cred ca 115-117 cm .... si mai are o saptamana 2 si implineste 5 ani
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Empty Re: varsta copilului ,inaltimea si greutatea

Mesaj Scris de teodoraion Lun Iul 18, 2011 2:36 pm

Bia are 7 ani si are vreo 26 kg.....are cam mult Gabi pt 5 ani...
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Empty Re: varsta copilului ,inaltimea si greutatea

Mesaj Scris de adriana Lun Iul 18, 2011 3:45 pm

da teo stiu ...incercam sa scoatem dulciurile
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Empty Re: varsta copilului ,inaltimea si greutatea

Mesaj Scris de adriana Lun Mar 05, 2012 1:56 am

l-am cantarit ieri si are 31,500 gr si 121 cm .... destul de mult , sper ca o data cu venirea primaverii sa mai dea jos cateva kilograme.
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

varsta copilului ,inaltimea si greutatea - Pagina 2 Empty Re: varsta copilului ,inaltimea si greutatea

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum