Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 16 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 16 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 2466r05Ady.Biju

Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 2quni4z hmshop.wordpress.com



Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 Wkpzltartizele.blogspot.com



Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 Kaqpztbratari magice



Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 69m8w9 Shop/candles



Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 2moa4jsbiosens.ro



Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 2ef53k2reginamaria.ro



Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce?

+9
Arthemis77
muraru raluca
lilique
florares
marccora
ari05
teodoraion
STEF30IASI
alinapopa1969
13 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 Empty Re: Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce?

Mesaj Scris de lilique Dum Noi 29, 2009 4:51 pm

Eu raman la parerea lui Ari, Iliescu si ai lui au infundat tara... au luat o tara fara datorii si in cateva luni (guvernul Roman) su inglodat-o in datorii... iar acum ce vor sa faca... sa ne vanda la rusi... frumos... isi va lua Ue mana de pe noi... ne intoarcem de unde am plecat...
lilique
lilique
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 39

Sus In jos

Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 Empty Re: Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce?

Mesaj Scris de muraru raluca Dum Noi 29, 2009 4:54 pm

acum cu base iar ....va fi tot ce vor ei .si noi tacem si inchitim spusele lor Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 16974
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 Empty Re: Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce?

Mesaj Scris de alinapopa1969 Dum Noi 29, 2009 5:07 pm

ce-o fi facut Geoana la Moscova...? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] cred ca dragostea dintai nu se uita niciodata...sunt de acord ca ar trebui sa reluam relatiile cu rusi...dar oficial...pe cale diplomatica ...nu pe furis...Basescu [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 Empty Re: Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce?

Mesaj Scris de Arthemis77 Lun Noi 30, 2009 10:43 am

Dragi mamici, la cum am vazut eu ca se comporta romanii in afara ... iti este rusine sa vorbesti romaneste.

Cat despre aspectul politic ... s-a cam vandut tot si pe nimic! Nu prea au ce sa mai vanda!
Arthemis77
Arthemis77
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 Empty Re: Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce?

Mesaj Scris de alinapopa1969 Lun Noi 30, 2009 12:32 pm

"Geoana va tunde trandafiri la Cotroceni... "[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] asa spuneau unii de la realitateaTV... iar baietii destepti, moguli sau mai bine zis toti ceilalti...isi vor vedea de treaba lor linistiti...ca toti sunt la fel...de popor ii doare-n cot doar cand sunt alegeri...cred ca-i voi stampila pe amandoi si le [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ....as scrie eu ceva aici...dar ...poate mai citesc si copilasii si ma abtin...
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 Empty Re: Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce?

Mesaj Scris de lilique Lun Noi 30, 2009 3:47 pm

Arthemis77 a scris:Dragi mamici, la cum am vazut eu ca se comporta romanii in afara ... iti este rusine sa vorbesti romaneste.

Cat despre aspectul politic ... s-a cam vandut tot si pe nimic! Nu prea au ce sa mai vanda!


Si in afara sunt fel si fel de oameni, ca si aici.... padure fara uscaturi nu exista. Insa, sunt oameni care isi vad de treaba, lucreaza cinstit, sunt apreciati si important este ca nu au uitat ca sunt romani- si-au injghebat comunitati, se ajuta reciproc, si vor sa arate frumusetea tarii lor!
Iata un exemplu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
lilique
lilique
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 39

Sus In jos

Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 Empty Re: Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce?

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mar Dec 01, 2009 1:42 pm

LA MULTI ANI ROMANIA! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Hai sa fim mandre...e ziua nationala...
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 Empty Re: Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce?

Mesaj Scris de marccora Mar Dec 01, 2009 3:12 pm

Azi cu toate nevoile noastre trebuie sa fim mandri ca suntem romani,sa speram ca pentru ai nostrii copilasi va fi bine si ca tarisoara asta a noastra asa frumoasa cum e ea nu va fi doar o dezamagire pentru ei.Sa se termine cu exodul asta de tineret ,sa-i avem langa noi pe fiii si fiicele noastre.
marccora
marccora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 45
Joburi/Distractii : sa citesc ascult muzica .copilul

Sus In jos

Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 Empty Re: Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce?

Mesaj Scris de muraru raluca Mar Dec 01, 2009 3:26 pm

marccora a scris:Azi cu toate nevoile noastre trebuie sa fim mandri ca suntem romani,sa speram ca pentru ai nostrii copilasi va fi bine si ca tarisoara asta a noastra asa frumoasa cum e ea nu va fi doar o dezamagire pentru ei.Sa se termine cu exodul asta de tineret ,sa-i avem langa noi pe fiii si fiicele noastre.
SUNT MANDRA CA SUNT ROMAN!!!!!
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 Empty Re: Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce?

Mesaj Scris de lilique Mar Dec 01, 2009 5:10 pm

LA MULTI ANI! CA ESTI ROMAN!!!
lilique
lilique
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 39

Sus In jos

Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 Empty Re: Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce?

Mesaj Scris de elena Mar Dec 01, 2009 5:38 pm

..mahnita ca sunt roman :sorry:
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 Empty Re: Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce?

Mesaj Scris de amalia-carmen Mar Dec 01, 2009 5:56 pm

LA MULTI ANI! ASTAZI-MANDRA...IERI-MAHNITA!
UNA PESTE ALTA,CRED CA DIN AMANDOUA CATE PUTIN...
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 Empty Re: Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce?

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Dec 06, 2009 12:26 am

da sunt si nu prea mandra ca sunt romanca ....
suntem romani ,.......da .....

:om de zapada c :om de zapada c :om de zapada c
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 Empty Re: Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce?

Mesaj Scris de alinapopa1969 Sam Dec 12, 2009 4:04 pm

Stii care e cel mai scurt banc politic?

Geoana presedinte


Stiti care tara din Europa are cei mai multi cetateni de culoare?

Romania-49,6% sunt negrii de suparare.


Culmea votului - sa traiesti in Romania si sa-ti aleaga moldovenii presedintele


PSD - Puneti Sampaniei Dop
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 Empty Re: Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce?

Mesaj Scris de lilique Sam Dec 12, 2009 4:11 pm

PSD-Presedinte in Seara de Duminica
PDL- Presedinte in Dimineata de Luni



Aveam odata, intr-o glastra,
Dintr-un cristal, sensibil, fin,
Pe un pervaz, la o fereastra,...
Trei rosii trandafiri si-un crin.

Ce stranie alaturare,
Total opusa legii firii,
Asa o delicata floare,
Intr-un pocal cu trandafirii!

I-a luat aseara bunicuta,
C-asa e dansa, grijulie,
Si le-a dat apa cu canuta,
Si un banut, ... asa, ... sa fie!

Afara,-n stratul din gradina,
In frigul aspru si zbanghiu,
Se ridica, langa-o sulfina,
Un trandafir portocaliu.

Avea pe varf, cumva, lasate,
Un numar mare de petale
Dar si suvite adunate
Pe zonele occipitale.

Crestea cu spini si cu prestanta,
Asa cum trandafirii cresc,
Imprastiind in ambianta,
Un damf de rom marinaresc.

Din vaza chicotea buchetul,
Ca-n casa-i cald si este bine,
Si-afara,-ncetul cu incetul,
Te uita, iarna crunta vine.

Dar, vai, nenorocita faza,
Numai un pic batut-a vantul,
Ca geamul s-a izbit de vaza
Facand-o una cu pamantul.

Iar trandafirul din poiata,
Udat si adapat de ploi,
A inflorit a doua data,
Iar cei cu crinul... la gunoi!

Rezulta-nvataturi morale:
Cand pierd contactul cu pamantul,
Buchetele artificiale,
Le-mprastie pe data vantu’!"


Dear Santa. So far this year you have taken away my favorite dancer Michael Jackson, my favorite actor Patrick Swayze, my favorite singer Stephen Gately and my favorite actress Farah Fawcett. Just so you know, my favorite politician is Mircea Geoana. Regards.
lilique
lilique
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 39

Sus In jos

Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 Empty Re: Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce?

Mesaj Scris de alinapopa1969 Sam Dec 12, 2009 4:18 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si al meu la fel! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 Empty Re: Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce?

Mesaj Scris de lilique Sam Dec 12, 2009 4:26 pm

alinapopa1969 a scris:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si al meu la fel! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


scrie-i si tu lui moshu!!! Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 377534 Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 377534 Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 377534 :pupicei:
lilique
lilique
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 39

Sus In jos

Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 Empty Re: Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce?

Mesaj Scris de alinapopa1969 Sam Dec 12, 2009 4:36 pm

i-am scris aici:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
dar am uitat... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 Empty Re: Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce?

Mesaj Scris de lilique Sam Dec 12, 2009 4:46 pm

Am citit-o... super tare!!! Ai scris in numele tuturor femeilor!!! Bravo!!
lilique
lilique
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 39

Sus In jos

Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 Empty Re: Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce?

Mesaj Scris de scumpetea Dum Dec 13, 2009 10:53 pm

da da ...e super tare...am citit-o si sunt perfect de acord cu ea...
scumpetea
scumpetea
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 45

Sus In jos

Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 Empty Re: Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce?

Mesaj Scris de alinapopa1969 Dum Feb 21, 2010 3:58 pm

Cele 7 minuni ale comunismului :


1. Toti aveau de lucru
2. Desi toti aveau de lucru, nimeni nu muncea
3. Desi nimeni nu muncea, planul se facea
4. Desi planul se facea, nimic nu se gasea
5. Desi nimic nu se gasea, toti aveau
6. Desi aveau, toti furau
7. Desi toti furau... nimic nu lipsea !
De ce nu ne-o fi placut? Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 587635
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 Empty Re: Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce?

Mesaj Scris de ari05 Dum Feb 21, 2010 4:01 pm

nu stiu nici eu Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 199844
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 42

Sus In jos

Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 Empty Re: Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce?

Mesaj Scris de sandy Mar Feb 23, 2010 12:05 am

ce poznasa esti Alina....
....eu nu-s mandra de Romania...nu-s mandra ca m-am nascut aici unde te poate lovi in strada cineva si toti se uita dar nuimeni nu vede,
-unde cersetori sunt bogati
-unde politisti sunt infractori si infractori fac pe politistii
-si sa nu mai spun de bun simt si omenie...care cam lipseste....
si un motiv de care sunt mandra atunci cand gasesc oameni ca voi...ce isi pot spune pctul de vedere fara sa si-l impuna.,discutam in contradictoriu fara sa jicnim ...si aici pot continua...dar nu vreau sa periez pe nimeni....dar asa simt [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 Empty Re: Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce?

Mesaj Scris de ari05 Mar Feb 23, 2010 12:51 am

ca mare dreptate ai sandy...
si lista ar putea continua...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 42

Sus In jos

Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce? - Pagina 2 Empty Re: Mandria de a fi roman???? Sau mahnirea de a fi roman????de ce?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum