Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 13 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 13 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 2466r05Ady.Biju

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 2quni4z hmshop.wordpress.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Wkpzltartizele.blogspot.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Kaqpztbratari magice



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 69m8w9 Shop/candles



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 2moa4jsbiosens.ro



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 2ef53k2reginamaria.ro



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

+28
blondyna
claudia_mami
madalina
monica_2008
stefanescu_alina
alinapopa1969
mona_mami
celina74
ellemissela
anka9mai
bebelusha18
sandy
theodora
ari05
popescumelinda
elena
amalia-carmen
florares
paul_A
teodoraion
denisadarius
Maria
panky(Laura)
raruta
muraru raluca
STEF30IASI
dani23ela
adriana
32 participanți

Pagina 41 din 42 Înapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Urmatorul

In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Mier Mai 19, 2010 3:08 am

imi place mult cum iti sta adriana..intr-adevar e frumos ca cineva sa se gandeasca la tine
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de adriana Mier Mai 19, 2010 12:00 pm

multumesc teo...esrte intradevar foarte fain cand primesti surpriza
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Vin Mai 21, 2010 3:25 am

se pare ca Maria se tine de sotii...

eu ii cerusem sa imi faca un serviciu si sa imi trim ceva cu ramburs si e anu numai ca nu a trimis cu ramburs dar a mai trimis si altele... multumesc mult maria..am ramas placut surprinsa..insa eu te cert ca deoadata ce iti cerusem eu acel lucru trebuia sa trimiti cu plata la destinatie!! Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 16974

revin maine cu poze
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de sandy Vin Mai 21, 2010 3:26 am

te pup Maria...frumos gest ..Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 210919
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de panky(Laura) Vin Mai 21, 2010 3:29 am

felicitari maria..........frumos gestul tau Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 693395
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Vin Mai 21, 2010 3:30 am

e frumos dar tot sunt suparata pe ea..nu mai poti dom'le sa mai ai inceredere in nimeni pe forumul asta!!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de sandy Vin Mai 21, 2010 3:37 am

cine vorbea...tu care ai dat-o dupa visin..Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Vin Mai 21, 2010 3:38 am

cum adica..nu inteleg expresia..

Maria unde esti? fugi de bataie!???
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de sandy Vin Mai 21, 2010 3:40 am

adik l-ai indus in eroare..de nici numai stiau ce si cum...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Vin Mai 21, 2010 3:42 am

eu!>????? chiar nu inteleg...serios. Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 611610
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de Maria Vin Mai 21, 2010 3:45 am

am aparut fetelor Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Vin Mai 21, 2010 3:48 am

pai si nu zici nimik?eu te cert aici si tu esti calma!!


multumesc din nou esti o dulce....chiar m-ai facut sa zambesc acum cand eram suparata..desi incerc sa nu arat..in inima mea nu prea mai am chef de nimik... inc anu i-am aratat Biancai ce ai trimis... o sa fie incantata Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 693395
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de Maria Vin Mai 21, 2010 3:52 am

Teo,dar nu eram la calculator,eram in bucatarie Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 211629
chiar ma gandeam ca nu o fii ajuns coletul azi,dar nu am zis nimic Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 355692
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Vin Mai 21, 2010 3:58 am

eu ma ingrijoram ca trece sambata si nu am ce ti-am cerut ...azi cum am ajuns l-am intrebat pe tatal meu daca nu a ajuns..si mi-a zis ca da..din tg-mures dar fara bani.,....ca noi stiam ca e cu bani...si cand l-am desfacut si am vazut ce e in el am ramas masca...eu ma steptam doar la 1 lucru si tu...nu am cuvinte .... Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 693395

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 654519a2mr65l8bp
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de Maria Vin Mai 21, 2010 4:03 am

a fost placerea mea si cu poze vii tu dupa,asa e mai bine Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Vin Mai 21, 2010 4:05 am

doar cu ceea ce am comandat vin dupa cu restul maine ca sar fetele pe mine..vrei sa nu mai ies vie de aici Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 211629 ?
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de Maria Vin Mai 21, 2010 4:07 am

ei si tu,mai fierbe-le si tu putin Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 211629
caci aici suntem tare curioase :pupd:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Vin Mai 21, 2010 4:11 am

vezi c aiti iei minusuri.... :lim: daca tu vrei eu le fierb..pun poze cand zici tu ok?
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de Maria Vin Mai 21, 2010 4:12 am

nu am glumit,cand ai tu timp pune-le💋
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Vin Mai 21, 2010 4:40 am

ok ..le pun maine Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 693395
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de adriana Vin Mai 21, 2010 11:38 am

teo ne-ai facut foarte curioase.....abia asteptam sa vedem despre ce este vorba.....sa va bucurati de cadouri....maria foarte frumos gestul Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 693395 felicitari teo, felicitari maria Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Vin Mai 21, 2010 1:46 pm

cred si eu adriana! e foarte frumos numai ca s-a gandt Maria dar si ce au primit fetele..si eu Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 211629 e foarte frumos
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de panky(Laura) Vin Mai 21, 2010 1:48 pm

haide teo........nu ne mai tine pe jar........arata-ne si noua ce ai primit Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 870859
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de adriana Vin Mai 21, 2010 1:52 pm

se pare ca ii place sa ne tina in tensiune!!!!!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Vin Mai 21, 2010 1:57 pm

nu le am la mine fetele..sunt la mama mea..nici sandy nu a vazut Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 9955 sa se trezeasca lari si ma duc sa le fac poza
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 41 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 41 din 42 Înapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum