Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 13 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 13 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 2466r05Ady.Biju

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 2quni4z hmshop.wordpress.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Wkpzltartizele.blogspot.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Kaqpztbratari magice



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 69m8w9 Shop/candles



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 2moa4jsbiosens.ro



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 2ef53k2reginamaria.ro



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

+28
blondyna
claudia_mami
madalina
monica_2008
stefanescu_alina
alinapopa1969
mona_mami
celina74
ellemissela
anka9mai
bebelusha18
sandy
theodora
ari05
popescumelinda
elena
amalia-carmen
florares
paul_A
teodoraion
denisadarius
Maria
panky(Laura)
raruta
muraru raluca
STEF30IASI
dani23ela
adriana
32 participanți

Pagina 2 din 42 Înapoi  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Urmatorul

In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de raruta Lun Dec 21, 2009 1:39 am

Foarte frumoase cadourile tale Teo. Intradevar esti o persoana deosebita si impreuna cu Adriana faceti o treaba minunata! Sa o tineti tot asa!
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 42

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Joi Dec 24, 2009 2:12 am

FRUMOSsi cadoul tau paul-a

eu sunt emotionata si impresionata de dragostea aratata de atatea mamici de pe acest forum...

am inca un mesaj de multumire....

zilele trecute amn primite 2 reavizuri unul era de la buburuza si primisem aviz si il si ridicasem...hainutele pt fetita saraca si mai era unul cu un nr mai mic..deci mai dinainte ..dar nu primisem avis..am fost sa vad despre ce vb si am primit un colet foarte frumos ambalat...pe el scrie la exeditor..SASARMAN AMALIA ..multumesc din suflet draga mea..nu am cuvinte sa iti multumesc si ceea ce e in colet e minunat...ink nu am facut poza ..fac cu ingaduinta ta pe 25 cand le pun fetelor ceea ce am cumparat eu si ceea ce ai trimis tu ..multumesc din suflet!!!!!!!!! :pupicei: :inima: :pupicei: :inima: :pupicei: :inima: :pupicei: :inima: :pupicei: :inima: :pupicei: :inima: :pupicei: :inima: :pupicei: :inima:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de adriana Joi Dec 24, 2009 2:22 am

super teo...se vede ca ai parte de multe surprize frumoase....felicitari si amaliei pentru gestul frumos pe care la facut....abia asteptam sa vedem despre ce este vorba
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de muraru raluca Joi Dec 24, 2009 3:07 am

felicitari amaliei pentru gestul facut....esti o dulce,abia astept sa vedem despre ce e vorba :pupicei:
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Joi Dec 24, 2009 3:13 am

multumesc fetele..asa e adriana ...nu stiu cum sa le multumesc si sa va multumesc tuturor pt prietenie si complicitate..tu stiai presupun nu?

abia astept sa va arat ce minunatii au primit fetele si eu....e dejaprea mult....de aceeaa sunt asa impresionata.... amalia multumesc din nou
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de paul_A Joi Dec 24, 2009 3:24 am

te asteptam cu poze Teo...suntem curioase Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 377534
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Joi Dec 24, 2009 3:26 am

cred ca sunteti dar nu am cum sa fac pana nu term si ziua de maine cu munca si nu vreau sa le vada fetele...
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de amalia-carmen Joi Dec 24, 2009 3:52 am

teo,ma bucur ca au ajuns pana la urma...aveam deja emotii...si nu ai de ce sa imi multumesti...esti o persoana deosebita si am vrut sa iti multumesc intr-un fel ca ai intrat in viata mea...mai sunt fete care au avut parte de surprize...vreau sa le asigur de sinceritatea gestului meu si sa le multumesc ptr ca exista! va pup si va doresc un craciun linistit alaturi de cei dragi!
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de elena Joi Dec 24, 2009 4:04 am

Felicitari Amalia pentru gestul tau :pupicei: Teo asteptam sa vedem si noi :pupicei: , suntem curioase, doar suntem femei....
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Vin Dec 25, 2009 2:52 am

maine vin fetele..stiu ca suneti curioase..eu abia la 19 am ajuns acasa ..ultima zi de munca... asa imi platesc si eu facultatea..
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de adriana Vin Dec 25, 2009 2:47 pm

SI NOI ITI MULTUMIM AMALIA CA FACI PARTE DIN VIATA NOASTRA, CA ESTI ALATURI DE NOI...ESTI O PERSOANA DRAGUTA, SENSIBILA SI PLINA DE SURPRIZA.....ITI MULTUMIM INCA O DATA PENTRU SURPRIZELE FRUMOASE PE CARE LE FACI :pupicei: :pupicei:
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de popescumelinda Vin Dec 25, 2009 9:36 pm

ce frumoos concurs,ca de obicei eu intru mereu cam ultima,..nu prea am avut cam timp sa rasfoiesc toate topicurile,citesc putin apoi fug la treburi,dar acum cand Larisa doarme si mi-am terminat treaba intru si eu..off.mereu pe ultima suta de metri.
Foarte frumos concurs Adriana.
Daca se mai poate participa as vrea si eu..daca nu e prea tarziu...daca da,asta este. :pupicei: :pupicei:
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de Maria Vin Dec 25, 2009 9:53 pm

popescumelinda a scris:ce frumoos concurs,ca de obicei eu intru mereu cam ultima,..nu prea am avut cam timp sa rasfoiesc toate topicurile,citesc putin apoi fug la treburi,dar acum cand Larisa doarme si mi-am terminat treaba intru si eu..off.mereu pe ultima suta de metri.
Foarte frumos concurs Adriana.
Daca se mai poate participa as vrea si eu..daca nu e prea tarziu...daca da,asta este. :pupicei: :pupicei:

Concursul se va desfasura pe perioada nedeterminata. :pupicei: :pupicei: :pupicei:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de popescumelinda Vin Dec 25, 2009 10:04 pm

am inteles Maria,e foarte bine atunci,iam scris adresa mea Adrianei,doar ca am mai multe mamicute dragi mie..trebuie sa aleg una care inca nu a primit ceva de la cineva!!!! :pupicei: :pupicei:
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de adriana Sam Dec 26, 2009 12:29 am

doar teo si paula au primit melinda...
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Sam Dec 26, 2009 12:47 am

gata am facut poze
fetele au foarte incantate amalia .multumim din nou din suflet!
dupa cum vedeti si taty a primit ceva de la amalia

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 DSCN0377


Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 DSCN0377
vreau si eu burete...o fi de papi?

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 DSCN0378

si pentru fete niste uriase jucarii de plus

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 DSCN0367

lay deja le iubeste


\Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 DSCN0370
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 DSCN0371


a si dormit cu magarusul

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 DSCN0363

si bia l-a iubit pe dambar..asa i-a pus numele

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 DSCN0354
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de adriana Sam Dec 26, 2009 1:00 am

superbeeeeeeeeeeeeeeeee....felicitari teo.....Felicitari amalia, un gest frumos...fara cuvinte!!!! :pupicei:
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Sam Dec 26, 2009 2:12 am

asa e adriana..si eu am ramas fara cuvinte!!!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de ari05 Sam Dec 26, 2009 2:34 am

sunt superbe Teo :pupicei:
felicitari AMalia pt gest :pupicei:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 42

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de muraru raluca Sam Dec 26, 2009 3:13 am

superbe teo ,felicitari amalia un gest frumos :pupicei:
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de elena Sam Dec 26, 2009 3:31 am

Frumos cadoul Teo! Felicitari Amalia :noroc:
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de theodora Sam Dec 26, 2009 4:02 am

Amalia esti minunata!!!felicitari!!!
theodora
theodora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de sandy Sam Dec 26, 2009 6:18 am

impresionant...e un gest ce poate fi comentat prea putin...ca sa arate nobletea si bunatatea Amaliei...eu il "comentez"asa Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 642704 ,felicitari sormy meriti astfel de prieteni, :ursuletul da p
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de panky(Laura) Sam Dec 26, 2009 5:43 pm

Frumos cadoul Teo! Felicitari Amalia :pupicei:
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de raruta Dum Dec 27, 2009 4:03 pm

Felicitari Amalia pentru gestul tau! Esti o persoana cu suflet mare si deosebita in acelasi timp. Teo, micutele tale sunt super incantate. Bravo fetelor!!!!!!!!!!
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 42

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 2 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 42 Înapoi  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum