Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 16 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 16 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 2466r05Ady.Biju

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 2quni4z hmshop.wordpress.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Wkpzltartizele.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Kaqpztbratari magice



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 69m8w9 Shop/candles



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 2moa4jsbiosens.ro



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 2ef53k2reginamaria.ro



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

+41
Raluca30
scumpetea
jolinutza
roxana ,mamica finuta
flori
raruta
roxanik
micka27
alyna
Crina
radumihaela36
pupkiss
anuta22
mary24
brigitta
anka9mai
madalina
popescumelinda
bebelusha18
florares
claudia_mami
florentina
buburuza
izabela08
amalia-carmen
paul_A
flo09
alinapopa1969
mona_mami
panky(Laura)
ari05
marccora
theodora
muraru raluca
celina74
sandy
adriana
STEF30IASI
elena
Maria
teodoraion
45 participanți

Pagina 9 din 19 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Urmatorul

In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de sandy Mier Mar 17, 2010 1:44 am

te cred...poc poc Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 377534
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de anka9mai Mier Mar 17, 2010 2:31 pm

si la noi e la fel ca la voi Sandy...eu latru ca un caine turbat si sotul nu ma baga in seama....uneori ii mai zic "bai da zi si tu ceva" si el f calm zice "daca mi`as pune mintea cu tine unde am ajunge?" Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 199844
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de ari05 Mier Mar 17, 2010 2:32 pm

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 199844 credeam ca numai noi suntem asa anka Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 91489
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de anka9mai Mier Mar 17, 2010 2:37 pm

neeeee eu is moldoveanca cu diploma Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 199844
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de ari05 Mier Mar 17, 2010 2:39 pm

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 611610 asta n-o inteleg ... :lim: adik ce? nmai moldovencele se cearta? ... Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 377534
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de popescumelinda Mier Mar 17, 2010 2:43 pm

si eu ma cert ,mai ales cand vine socrela si nu-i convine ceva!!!!.... Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 377534 Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 377534 ,de multe ori o las sa vb singura,dar cand ma enerveaza imi ies din pepeni... Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 377534 Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 377534 :ou:
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de ari05 Mier Mar 17, 2010 2:49 pm

ah... la tine comenteaza socrela? :bataie: bun ! :nervi:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de panky(Laura) Mier Mar 17, 2010 2:50 pm

eu am noroc.....la mine nu comenteaza nimeni.....atata timp cat fac treburiile in casa si ma ocup si de copiii
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de ari05 Mier Mar 17, 2010 2:53 pm

pai si noi ne facem treburile si ne ocupam de copii panky... doar ca... nah... mai au pitici pe creier unii soti Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 611610 cateodata...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de panky(Laura) Mier Mar 17, 2010 2:56 pm

nu am spus asta ari,ca nu v-ati ocupat de copii.......doamne fereste.......numai ca al meu nu comenteaza........cand toate sunt ok...........mai ales ca eu ma chinui foarte mult singura cu copiii......si nu are ce sa comenteze......din contra m-ia cumparat si leptop.......m-ia luat si router.......sa am net in toata casa si sa nu mai stau agatata de fire......sa pot sa stau comod in pat.
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de ari05 Mier Mar 17, 2010 2:58 pm

stiu panky ... eu ziceam ca unii soti comenteaza, probabil din lipsa de ocupatie... sau de dragul de a comenta... Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 407405 ce stiu eu ... Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 611610
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de popescumelinda Mier Mar 17, 2010 3:02 pm

la mine sotul nu comenteaza atata ca stau la calculator,cat comenteaza socrela...si mancare eu fac,curatenie tot eu..de spalat tot eu,deci treburile tot eu le fac..si tot degeaba..mereu nu-i convine ceva...dar stiu ...ASA SUTN UNELE SOACRE!!!..BAGACIOASE SI CICALITOARE...mam resemnat deja!!! :rosh: :2iep:
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de panky(Laura) Mier Mar 17, 2010 3:05 pm

socrela mea.......nu are treaba u mine..........nu sa bagat niciodata ......nu o priveste ceea ce fac eu :paste:
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de ari05 Mier Mar 17, 2010 3:13 pm

popescumelinda a scris:la mine sotul nu comenteaza atata ca stau la calculator,cat comenteaza socrela...si mancare eu fac,curatenie tot eu..de spalat tot eu,deci treburile tot eu le fac..si tot degeaba..mereu nu-i convine ceva...dar stiu ...ASA SUTN UNELE SOACRE!!!..BAGACIOASE SI CICALITOARE...mam resemnat deja!!! :rosh: :2iep:

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 9955 dc te-ai resemnat?
lasa meli ca o sa reusiti sa stati si voi singuri... fara socrela care sa isi bage botu peste tot Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 407405
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de sandy Mier Mar 17, 2010 3:18 pm

anka9mai a scris:si la noi e la fel ca la voi Sandy...eu latru ca un caine turbat si sotul nu ma baga in seama....uneori ii mai zic "bai da zi si tu ceva" si el f calm zice "daca mi`as pune mintea cu tine unde am ajunge?" Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 199844

ne luam de mana Anka Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 377534
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de paul_A Mier Mar 17, 2010 6:02 pm

imi plac astfel de soti...pacifisti convinsi
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de elena Joi Mar 18, 2010 12:28 am

mai comenteaza, dar f rar...si are dreptate...
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Mar 18, 2010 12:31 am

nu va luati dupa soti ...daca comenteaza ....lasatii sa vorbeasca .....
voi fiti fete destepte si nu ii bagati in seama .......
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de paul_A Joi Mar 18, 2010 12:31 am

sunt singura inca...nu are cine comenta, pot sa stau la Pc non -stop :lim:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de sandy Joi Mar 18, 2010 2:24 pm

pai ce sa fc ,cuscra,stai aici vb cu noi :pupd:
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de ari05 Joi Mar 18, 2010 8:39 pm

al meu incepe sa comenteze... ca nu-l las si pe el Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 199844

desi are compu lui, vad ca ii place mai mult la laptopul meu Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 407405
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de sandy Joi Mar 18, 2010 11:55 pm

si-mi inchipui ca il dai repede Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 611610
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de ari05 Joi Mar 18, 2010 11:57 pm

daaaaaaaaaaaaa cum sa nu ? :bataie: sa stea el la comp lui Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 9955
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de sandy Vin Mar 19, 2010 12:03 am

ce-mi place cand inchizi din ochii si dai din mana,esti haioasa tare Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 9955 asa adik Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 870859
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de ari05 Vin Mar 19, 2010 12:32 am

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 611610 cam asa ii fac si sotului Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 199844
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 9 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 19 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum