Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 5 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 5 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 2466r05Ady.Biju

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 2quni4z hmshop.wordpress.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Wkpzltartizele.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Kaqpztbratari magice



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 69m8w9 Shop/candles



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 2moa4jsbiosens.ro



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 2ef53k2reginamaria.ro



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

+41
Raluca30
scumpetea
jolinutza
roxana ,mamica finuta
flori
raruta
roxanik
micka27
alyna
Crina
radumihaela36
pupkiss
anuta22
mary24
brigitta
anka9mai
madalina
popescumelinda
bebelusha18
florares
claudia_mami
florentina
buburuza
izabela08
amalia-carmen
paul_A
flo09
alinapopa1969
mona_mami
panky(Laura)
ari05
marccora
theodora
muraru raluca
celina74
sandy
adriana
STEF30IASI
elena
Maria
teodoraion
45 participanți

Pagina 11 din 19 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Urmatorul

In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de ari05 Mar Mar 23, 2010 2:27 am

ah... am inteles... naspa asa Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 740747
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de sandy Mar Mar 23, 2010 2:55 am

da,dar ce sa faci...asta-i viata...in Romania nu prea ai unde,si sa fii si multumimt de salariu
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de ari05 Mar Mar 23, 2010 2:57 am

ei...ai unde sandy... doar alesii nostri cum o duc bine? Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 611610
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de elena Mar Mar 23, 2010 2:58 am

Le-as pune o bomba! Nu le-o fi frica de Dumnezeu? 😠
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de ari05 Mar Mar 23, 2010 2:59 am

nu cred... cred ca-s atei Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 611610
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de elena Mar Mar 23, 2010 3:03 am

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 611610 daaaaaaaa! 😠
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de sandy Mar Mar 23, 2010 3:22 am

esti nervoasa elena???
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de ari05 Mar Mar 23, 2010 4:59 am

acum nici nu indrazneste... ca si-o ia in freza la propriu ... :bataie:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de mary24 Sam Apr 03, 2010 7:13 pm

al meu nu comenteaza ca prea putin sta acasa ......eu comentez cind se pune el Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 377534 ca vreau eu Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 91489
mary24
mary24
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 46

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de sandy Sam Apr 03, 2010 11:14 pm

asa sunt si eu...cu totul ca el sta o data la nu stiu cate zile.. Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 611610
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de panky(Laura) Dum Apr 04, 2010 4:34 pm

nici la mine nu are cine sa comenteze........la fel sta foarte putin pe acasa..........si nu are timp sa comenteze :rosh:
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Apr 04, 2010 7:49 pm

pai asta e bine ca nu comenteaza ....sau va e dor de comentarii ??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de sandy Mier Apr 07, 2010 6:10 pm

uneori ai vreasa comenteze,,dar sa-ti fie aproape
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de paul_A Sam Apr 10, 2010 1:15 am

STEF30IASI a scris:pai asta e bine ca nu comenteaza ....sau va e dor de comentarii ??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
din cand in cand...da Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 813973
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de amalia-carmen Sam Apr 10, 2010 1:46 am

al meu nu mai comenteaza...ma iubeste asa cum sunt... Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 611610
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de sandy Sam Apr 10, 2010 3:24 am

asa trebuie Amalia...psi cune mai are asa printese
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de anuta22 Sam Apr 10, 2010 4:03 am

al meu nu comenteaza.
anuta22
anuta22
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 36

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de STEF30IASI Sam Apr 10, 2010 7:42 pm

e bine ca le-a venit mintea la cap , fetelor .....si au incetat cu , comentariile ......asta in cazul in care aveau ceva de comentat......... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de brigitta Sam Apr 10, 2010 7:49 pm

al meu a comentat la inceput dar acum s-aobisnuit, nu avea incotro Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 611610 ca nici eu nu ma lasam
brigitta
brigitta
Mamica de cariera
Mamica de cariera


Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de sandy Sam Apr 10, 2010 7:51 pm

pai asa trebuie Brigitta
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de paul_A Dum Apr 11, 2010 3:32 am

am abitioase fetele mele Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 693395
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de pupkiss Dum Apr 11, 2010 2:54 pm

esti ff norocoasa .... felicitari pt familia ta!!

STEF30IASI a scris:mie nu imi spune nimic ....ba ma ajuta daca am nevoie ....de ceva programe ...imi explica daca stie .....
nu are ce sa comenteze , deoarece la calculator stateam si inainte sa fiu pe acest forum ....eram pe altele forumuri .....
in plus , eu nu ma asez la calculator daca stiu ca am o treaba urgenta , sau sa imi neglijez treburile zilnici ...mancare , copil , curatenie ....etc....
nu exista asa ceva ,.......daca nu am terminat ce aveam programat sa fac ...nu deschid calculatorul .....
sau il las pe andrei sa se joace si eu imi fac treburile ....
sotu , vrea si el la calculator ......
imi spune si e ok .....
nu e nimic batut in cuie ....
ca nu ai voie ....nu exista asa ceva ...sau sa ma certe ...ca iar ai stat la calculator.....
nu ...nu se pune problema ......
si in general ma ajuta si la concursuri pe net ...daca poate si se pricepe ......
era un concurs pe un forum , ...unde trebuie sa cautam cuvinte ...m-a ajutat si el ......si am castigat ...premiul respectiv ...
deci nu e un om din acela care sa zica nu .....
sub nici o forma .....
daca el are treaba la calculator , e normal sa il las si pe el si pe andrei sa se joace ......
dar cu andrei ne jucam amandoi ...cand e vorba de joculete .....
ne distram de minune ...
si apoi , cred ca ma intelege , deoarece vede ca nu prea am cu cine sa vorbesc si ma iau cu voi pe net .......
toata ziua cu andrei si cu , casa ......
chiar nu am ce sa ii reprosesz .....este un super sot si un tatic de milioane .....
atata timp cat nu ne neglijam familiile , nu cred ca este un motiv de cearta faptul ca stam pe forumul acesta sau pe altele .....
asta cred ca faceti si voi .....familia pe primul plan si apoi restul .....
sunt si cazuri cand mamica isi neglijeaza copilasul fiindca sta la calculator .......cunosc si eu ....asemenea cazuri ...
dar astea sunt raritati .......
asa ca punetii la punct pe sotii vostri care comenteaza , ....ca nu au , ...atata timp cat totul este ok acasa la voi si cu copilasii vostri ......


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
pupkiss
pupkiss
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 33

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Apr 11, 2010 10:22 pm

multumesc pupkiss-iustina !!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de radumihaela36 Mar Apr 20, 2010 10:54 pm

si la mine e la fel....daca are el treaba il las in general el seara sta mai mult ca ziua e prin curte sau nu e acasa....eu intru dupa ce fac mancare ,curatenie,ma ocup de fata si cat se joaca ea in patut mai intru si eu....in general daca e el acasa nu prea intru ca ne gasim de lucru si seara picam rupti....noi ne ocupam si cu lucruri second-hand si mai mereu e cineva sa cumpere cate ceva....dar in general nu zice nimik ....e bland ca matza Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 611610
radumihaela36
radumihaela36
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : doar mamika

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de sandy Mar Apr 20, 2010 11:45 pm

ai grija mihaela ...mata blanda zgarie rau
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 11 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 19 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum