Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 13 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 13 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! 2466r05Ady.Biju

Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! 2quni4z hmshop.wordpress.com



Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! Wkpzltartizele.blogspot.com



Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! Kaqpztbratari magice



Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! 69m8w9 Shop/candles



Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! 2moa4jsbiosens.ro



Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! 2ef53k2reginamaria.ro



Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Solutie garantata pentru a castiga bani in plus !

5 participanți

In jos

Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! Empty Solutie garantata pentru a castiga bani in plus !

Mesaj Scris de dana92 Mar Mai 25, 2010 3:20 pm

Buna !
Nu stiu daca v-a mai prezentat cineva acest proiect nou in Romania , nu stiu cati dintre voi il veti lua in serios , dar ..... ei bine , vreau sa va spun ca se castiga cu adevarat !!!
Eu sunt inscrisa de putin timp si pana acum am primit peste 1.200 lei din premii , care sunt lunare si in continua crestere , dar importante in acest proiect de incredere nu sunt premiile , ci beneficiile pe care le vom avea pe viitor .
Din luna iulie cei care au minim 2-3 parteneri inscrisi pot ajunge sa castige pana la 15.000 euro printr-un nou program care se va implementa .
Ce avem de facut ca si partener trust ?
- sa completam o sectiune cu cateva date , nu foarte personale
- sa inscriem la randul nostru noi parteneri
- sa ne invatam noii parteneri sa isi completeze datele si sa inscrie si ei
- sa adaugam lunar informatii pe site-ul nostru prin programul Trust Eyes
Nu va vine sa credeti ???? Eu atat am facut si am castigat , nu am nici un interes sa va mint ; si daca va inscrieti si nu va implicati , va dati seama ca este egal cu zero si pt mine si pt voi.
O sa va spuneti ...cine ne da bani practic degeaba , nu ? Mai jos va dau cateva detalii despre trust , restul le mai puteti citi si voi pe site :

Trust Community este un proiect comunitar la scară globală, cu impact pe termen mediu şi lung, care în Romania se implementează în colaborare cu Fundaţia pentru Parteneriat Comunitar A.D.E.R.A.R.E., Cluj-Napoca.
Trust Community are drept obiectiv crearea de oportunităţi financiare şi avantaje personale (ex. locuri de muncă mai bune) pentru membrii Trust Community.
Trust Community te ajută să îţi construieşti o imagine publică pozitivă şi îţi va promova această imagine.
Eu mi-am format o echipa maricica ,am un nivel de incredere ridicat , deci si veniturile vor fi pe masura .De saptamana viitoare am sa incerc sa imi ajut si partenerii , asa cum am sa fac si cu voi la randul vostru ( bineinteles cine doreste ) .
Intra pe linkul de mai jos ,vezi mai multe detalii si intra si u in echipa noastra de castigatori .... locurile pentru Romania sunt limitate :
http://www.trust-community.com/dana92/
Inca o data ... nu este de ajuns sa faci inscrierea si sa uiti de ea .... pentru mai multe detalii si pt a te ajuta sa completezi sectiunea ''continut personal '' si sa inscrii si tu sau dc intampini probleme la inscriere , contacteaza-ma :
Somn usor si o saptamana minunata iti doresc .
Popescu Daniela
e-mail : s.sagetica@yahoo.com
id mes : s.sagetica
tel : 0757948857
Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! 693395
avatar
dana92
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 48

http://trust-community-dana92.ning.com/

Sus In jos

Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! Empty Re: Solutie garantata pentru a castiga bani in plus !

Mesaj Scris de sandy Mar Mai 25, 2010 3:27 pm

interesant..dar eu nu mai am incredere in nimeni...uneori si eu ma surprind..cu unele decizii
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! Empty Re: Solutie garantata pentru a castiga bani in plus !

Mesaj Scris de teodoraion Mar Mai 25, 2010 11:16 pm

asa e sandy..nici eu Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! 9955
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! Empty Re: Solutie garantata pentru a castiga bani in plus !

Mesaj Scris de rianitas Mier Iun 23, 2010 4:23 pm

buna! am vazut in cv -ul tau ca esti argesanca de-a mea :pupmare: .eu cred ca merita incercat atata timp cat nu investesti bani.As vrea sa ma inscriu si eu.Cum fac?
rianitas
rianitas
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! Empty Re: Solutie garantata pentru a castiga bani in plus !

Mesaj Scris de adriana Mier Iun 23, 2010 9:05 pm

multumim pentru aceste informatii Daniela.... cred ca ma voi inscrie si eu
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! Empty Re: Solutie garantata pentru a castiga bani in plus !

Mesaj Scris de teodoraion Mier Iun 23, 2010 11:31 pm

sa ne spui si noua adriana cum e..poate ne imbogatim
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Solutie garantata pentru  a castiga bani in plus ! Empty Re: Solutie garantata pentru a castiga bani in plus !

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum