Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 10 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 10 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 2466r05Ady.Biju

Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 2quni4z hmshop.wordpress.com



Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Wkpzltartizele.blogspot.com



Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Kaqpztbratari magice



Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 69m8w9 Shop/candles



Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 2moa4jsbiosens.ro



Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 2ef53k2reginamaria.ro



Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta

+8
brigitta
ari05
scumpetea
roxanik
celina74
roxana ,mamica finuta
teodoraion
Maria
12 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Empty Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta

Mesaj Scris de Maria Joi Sept 30, 2010 1:34 pm

Castigatoarele concursului
LOC I Roxana,mamica finuta-295 P
LOC II scumpetea---285 P
LOC III BRIGITTA----265 P

Castigatoarea locului III sa facut prin numarul de mesaje scrise in forum in perioada concursului,intre brigitta si Roxanik care erau la egalitate de puncte.

Felicitari castigatoarelor si tuturor participantelor la acest concurs.

Multumesc sponsorului pentru concurs si va astept cu adresa pe pm pentru a va putea trimite premiile Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 869129 Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 869129 Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Empty Re: Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta

Mesaj Scris de teodoraion Joi Sept 30, 2010 1:39 pm

felicitari tuturor!!

multumim maria si sponsorului pt concurs! Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 693395
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Empty Re: Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Joi Sept 30, 2010 1:50 pm

Yessssss..... Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 658657 ce bucuroasa sunt , imi placea foarte mult jocul asta Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 174660 Multumesc din tot sufletul Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 2440394393
Dar , am o mare rugaminte , imi doresc ca premiul castigat de mine la acest concurs , sa il ofer cu draga inima Ankai , in primul rand ca mai este putin si sarbatoreste o frumoasa varsta , si in al doilea rand vreau s-o ciopiez pe Sandy , care a procedat la fel si m-a facut taaaaaare bucuroasa Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 2440394393 Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 2440394393 Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 2440394393 Asa ca Anka , premiul ti-l ofer cu draga inima si din tot sufletul Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 634639 Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 480430 :itiofer:
nu ramane decat sa iei legatura cu Maria sa-i dai adresa ta Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 46239
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Empty Re: Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta

Mesaj Scris de teodoraion Joi Sept 30, 2010 1:56 pm

wowwww..surprize-surprize!
felicitari Roxana!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Empty Re: Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta

Mesaj Scris de celina74 Joi Sept 30, 2010 1:58 pm

felicitari fetelor !...Frumos gestul tau roxana ! Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 210919
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Empty Re: Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta

Mesaj Scris de Maria Joi Sept 30, 2010 1:59 pm

Felicitari Roxana pentru gestul tau Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Empty Re: Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta

Mesaj Scris de roxanik Joi Sept 30, 2010 2:30 pm

felicitari castigatoarelor!!!! Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 693395
roxanik
roxanik
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 44

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Empty Re: Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta

Mesaj Scris de scumpetea Joi Sept 30, 2010 2:39 pm

MUltumesc mult de tot sponsorului pentru premiu si voua fetelor pentru felicitari...Abia azi am vazut ca ieri am ajuns tarziu acasa de la serv si nu am mai reusit sa intru Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 693395
scumpetea
scumpetea
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 45

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Empty Re: Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta

Mesaj Scris de ari05 Joi Sept 30, 2010 3:55 pm

felicitari fetelor ! Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 869129
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Empty Re: Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta

Mesaj Scris de brigitta Joi Sept 30, 2010 7:45 pm

felicitari castigatorilor!!!!!!!!!!!!!!
brigitta
brigitta
Mamica de cariera
Mamica de cariera


Sus In jos

Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Empty Re: Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta

Mesaj Scris de adriana Joi Sept 30, 2010 8:03 pm

felicitari fetele, sa va bucurati de premii
roxy foarte frumos gestul de a oferi premiul Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 693395 felicitari anka Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Empty Re: Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Vin Oct 01, 2010 2:29 pm

Felicitari fetele Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 693395 Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 693395 Anka n-ai trecut pe aici ? :pentrutine: Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 658657
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Empty Re: Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta

Mesaj Scris de anka9mai Vin Oct 01, 2010 2:38 pm

acum am trecut Roxi! inpinsa de tine bineteles Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 869129 saru`mana mult esti o prietena de milioane si ma bucur tare mult ca te`am intalnit Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 693395
felicitari si pt scumpetea si BRIGITTA Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 693395
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Empty Re: Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Vin Oct 01, 2010 2:52 pm

te pup Anka :pentrutine: Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 693395 sa va bucurati de premii fetele Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 2440394393 Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 2440394393 Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 2440394393
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Empty Re: Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta

Mesaj Scris de Maria Mier Oct 13, 2010 3:56 pm

am pus premiul tau Eva ieri,daca nu vine mandatul ,te duci vineri la posta siu intrebi de el,sa-l poti lua,sa nu se intoarca inapoi Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Empty Re: Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta

Mesaj Scris de paul_A Mier Oct 13, 2010 3:59 pm

Felicitari fetelor!! Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 693395
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Empty Re: Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta

Mesaj Scris de brigitta Mier Oct 13, 2010 5:11 pm

Maria mersi mult si te anunt daca am primit Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 869129
brigitta
brigitta
Mamica de cariera
Mamica de cariera


Sus In jos

Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Empty Re: Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta

Mesaj Scris de scumpetea Mier Oct 13, 2010 5:17 pm

Eu n-am primit inca aviz...Oare ar trbeui sa trec eu pe la posta? Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 377534
scumpetea
scumpetea
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 45

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Empty Re: Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta

Mesaj Scris de Maria Mier Oct 13, 2010 6:16 pm

Al tau nu l-am pus pentru ca mai astept un premiu ,sa le pun amandoua odata Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 693395
am pus la posta premiul Ankai si al Evei Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Empty Re: Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta

Mesaj Scris de scumpetea Mier Oct 13, 2010 11:01 pm

Multumesc mult Maria Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 693395 Imi faceam probleme sa nu se rataceasca Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 869129
scumpetea
scumpetea
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 45

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Empty Re: Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta

Mesaj Scris de Maria Mier Oct 13, 2010 11:37 pm

nu,sa nu mai trimit de doua ori,zilele acestea trebuie sa vina si celelalte premii si apoi le trimit Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Empty Re: Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta

Mesaj Scris de anka9mai Vin Oct 15, 2010 5:44 pm

vin si eu cu lumanarica castigata de Roxi dar ea cum este o draguta mi`a facut`o cadou mine! multumesc din suflet Roxi (sa stii ca trebuia sa o ridic ieri de ziua mea de la posta dar nu am reusit eu sa ajung) si multumim foarte mult sponsorului nostru!
Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 14octombrie2010077
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Empty Re: Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta

Mesaj Scris de Maria Vin Oct 15, 2010 5:52 pm

felicitari Anka si ma bucur pentru tine :pentrutine:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Empty Re: Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta

Mesaj Scris de anka9mai Vin Oct 15, 2010 5:53 pm

Maria a scris:felicitari Anka si ma bucur pentru tine :pentrutine:
multumesc si tie Maria ca mi`ai trimis coletul Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 869129
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Empty Re: Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta

Mesaj Scris de brigitta Vin Oct 15, 2010 6:46 pm

Maria vreau sa-ti spun ca am primit si eu luminarea acum am luat de la posta, sper sa am timp sa fac poza, multumesc mult din suflet Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta 869129
brigitta
brigitta
Mamica de cariera
Mamica de cariera


Sus In jos

Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta Empty Re: Castigatoarele concursului-Recunoaste vedeta

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum