Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
La multi ani Roxana,mamica finuta!!! EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
La multi ani Roxana,mamica finuta!!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
La multi ani Roxana,mamica finuta!!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
La multi ani Roxana,mamica finuta!!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
La multi ani Roxana,mamica finuta!!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
La multi ani Roxana,mamica finuta!!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
La multi ani Roxana,mamica finuta!!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
La multi ani Roxana,mamica finuta!!! EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
La multi ani Roxana,mamica finuta!!! EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 6 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 6 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 2466r05Ady.Biju

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 2quni4z hmshop.wordpress.com



La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Wkpzltartizele.blogspot.com



La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Kaqpztbratari magice



La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 69m8w9 Shop/candles



La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 25h2tfs art3lier.blogspot.com



La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 2moa4jsbiosens.ro



La multi ani Roxana,mamica finuta!!! W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 2ef53k2reginamaria.ro



La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




La multi ani Roxana,mamica finuta!!!

+18
Gianina
nadvio1973
mona_mami
amalia-carmen
Elena23
cori
alinagherman
Raluca30
sandy
anka9mai
elena
mofturaki
brigitta
adriana
paul_A
scumpetea
celina74
Maria
22 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Empty La multi ani Roxana,mamica finuta!!!

Mesaj Scris de Maria Mier Oct 13, 2010 1:57 pm

Prietena draga, de ziua ta eu nu-ti pot da decat ganduri bune si rugaciuni catre bunul DUMNEZEU sa te aiba in paza LUI in orice clipa a vietii tale. LA MULTI ANI cu toata dragostea !
La multi ani din partea noastra Roxana!!!


La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Psdyellowrosesframe

Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Empty Re: La multi ani Roxana,mamica finuta!!!

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Mier Oct 13, 2010 2:04 pm

Sarutmana mult Maria La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 2440394393 La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 2440394393 La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 2440394393
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Empty Re: La multi ani Roxana,mamica finuta!!!

Mesaj Scris de Maria Mier Oct 13, 2010 2:10 pm

La multi ani si 3 puncte la reputatie,este cadoul meu La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Empty Re: La multi ani Roxana,mamica finuta!!!

Mesaj Scris de celina74 Mier Oct 13, 2010 2:17 pm

LA Multi ANI cuscra ! Multa sanatate si tot ce-ti doresti ! La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 693395 :trosu: :trosu: :trosu: :trosu: :trosu:
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Empty Re: La multi ani Roxana,mamica finuta!!!

Mesaj Scris de teodoraion Mier Oct 13, 2010 2:59 pm

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Syatxd

la multi ani Roxi ma bucur sa te cunosc!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Empty Re: La multi ani Roxana,mamica finuta!!!

Mesaj Scris de scumpetea Mier Oct 13, 2010 4:14 pm

La multi ani Roxana!

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 712138jqisv7fg1b

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 588818bxvjhr877l
scumpetea
scumpetea
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 45

Sus In jos

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Empty Re: La multi ani Roxana,mamica finuta!!!

Mesaj Scris de paul_A Mier Oct 13, 2010 4:24 pm

La multi ani Roxana!!
sa fii sanatoasa, fericita si implinita si sa ti se materializeze toate dorintele si visele La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 693395
La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 349632
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Empty Re: La multi ani Roxana,mamica finuta!!!

Mesaj Scris de adriana Mier Oct 13, 2010 4:49 pm

LA MULTI ANI ROXI!!!!!! multa sanatate si multa, multa fericire :trosu: :trosu: :trosu:
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Empty Re: La multi ani Roxana,mamica finuta!!!

Mesaj Scris de brigitta Mier Oct 13, 2010 5:14 pm

LA MULTI ANI ROXI!!!!!! draga mea sa fii intotdeuna fericita si iubita, te pup cu drag La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 869129 La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 90262 La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 2568721342 :itiofer: :trosu:
brigitta
brigitta
Mamica de cariera
Mamica de cariera


Sus In jos

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Empty Re: La multi ani Roxana,mamica finuta!!!

Mesaj Scris de mofturaki Mier Oct 13, 2010 7:42 pm

LA MULTI ANI si din parte noastra!! iti doresc multa multaaaaaaaaaa sanatate!!!

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 693395 :floridar: :pentrutine: :trosu: La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 235198 La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 480430 :itiofer: La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 2568721342 incantare La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 201371 La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 90262 La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 477190 La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 101120 :floare albastr :ghiveci cu flo :tortalbas:
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Empty Re: La multi ani Roxana,mamica finuta!!!

Mesaj Scris de elena Mier Oct 13, 2010 10:01 pm

La multi ani ! sa fi sanatoasa si fericita!!! La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 693395
La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 1455124tww83ijt6x
La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 5761592
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Empty Re: La multi ani Roxana,mamica finuta!!!

Mesaj Scris de roxanik Mier Oct 13, 2010 10:15 pm

LA MULTI ANI , PRIETENA DRAGA!!!!
Draga mea draga,
Ai reusit sa mai prinzi inca un trandafir in buchetul tau. Fie ca Cel de Sus sa vegheze mereu asupra ta, sa ai parte numai de bucurii, sanatate si tot ceea ce-ti doresti sa ti se indeplineasca.
La multi Ani!

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 693395 La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 693395 La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 693395 :floridar: :floridar: :floridar: La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 235198 La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 480430 La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 90262 La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 201371
roxanik
roxanik
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 44

Sus In jos

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Empty Re: La multi ani Roxana,mamica finuta!!!

Mesaj Scris de anka9mai Joi Oct 14, 2010 12:06 pm

La multi ani si multa sanatate iti urez si eu draguta La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 693395
La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Tr
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Empty Re: La multi ani Roxana,mamica finuta!!!

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Joi Oct 14, 2010 2:02 pm

Va multumesc dun tot sufletul tuturor , va imbratisez cu mare drag ma bucur mult ca va cunosc , si-mi doresc din tot sufletul ca prietenia noastra sa dureze 1000 de ani !!!
La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 91415maxim
La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Post489511236136137
La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Crizantemecumultadragost


multumesc mult inca o data

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 658657 La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 658657 La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 658657 La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 658657 La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 658657
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Empty Re: La multi ani Roxana,mamica finuta!!!

Mesaj Scris de sandy Sam Oct 16, 2010 5:52 pm

la multi ani Roxy a mea...te pupic!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Empty Re: La multi ani Roxana,mamica finuta!!!

Mesaj Scris de sandy Mier Oct 27, 2010 3:11 pm

am reusit Roxy...uite cadoul in special de la Cris...ma bucur ca am reusit sa il pun in format audio sa-l poti asculta si tu!!..ca ptr tine era!!,, La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 693395


Mms[2] amr - la multi ani roxy!!
Asculta mai multe audio acustica


Ultima editare efectuata de catre sandy in Mier Oct 27, 2010 5:51 pm, editata de 1 ori
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Empty Re: La multi ani Roxana,mamica finuta!!!

Mesaj Scris de anka9mai Mier Oct 27, 2010 3:13 pm

eu am boxele scoase dar sunt sigura ca Sandy a pregatit o surpriza pe masura sufletului ei bun
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Empty Re: La multi ani Roxana,mamica finuta!!!

Mesaj Scris de sandy Mier Oct 27, 2010 3:18 pm

sarut-mana Anka...eu ma mandresc cu tine!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Empty Re: La multi ani Roxana,mamica finuta!!!

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Mier Oct 27, 2010 6:05 pm

Sarutmana muuuuult de tot Sandy si Cristian La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 693395 La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 693395 La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 693395 cel mai frumos cadou pe care l-am primit vreodata , sunt profund emotionata si nici nu stiu cum sa reactionez :pentrutine:
Multumesc din suflet ca -mi sunteti alaturi La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 728535
Multumesc din tot sufletul pentru dedicatie La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 658657
Multumesc din tot sufletul ca va cunosc chiar si virtual La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 21785
Multumesc frumos ca existati :trosu:
Stii ... de fapt acum realizez ca sunt cu adevarat iubita si de alti oameni decat de cei apropiati pe acest pamant , si pentru asta sunt mandra inseamna ca insemn ceva ..........oamenilor chiar sun emotionata La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 2440394393 La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 2440394393 La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 2440394393 La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 2440394393
sunteti deosebiti Sandy La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 870859
multumesc tuturor ,multumesc FORUMULUI MAMICI COCHETE La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 750338 La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 750338 La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 750338
AVETI UN LOC MAARE IN INIMA MEA La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 634639
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Empty Re: La multi ani Roxana,mamica finuta!!!

Mesaj Scris de sandy Mier Oct 27, 2010 6:08 pm

si tu esti speciala..ptr noi !!...imi parea rau sa nu auzi!!..din cauza ca nu aveai mms-ul activat pe tel tau mobil!!....dar ma bucur ca s-a putut asa!!...aici chiar suntem o mare familie!!...ne bucuram ptr reusita dar ne si intristam cand ceva nu merge bine cuiva din familia mamicilor cochete!!!..multi pupici tuturor mamicutelor acestui forum...si eu sunt incantata ca v-am cunoscut!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Empty Re: La multi ani Roxana,mamica finuta!!!

Mesaj Scris de mofturaki Mier Oct 27, 2010 6:12 pm

wow, ce superb cadou!!! doamne ce dulce e piticutul cum canta "la multi ani, roxy ", e superbbb!!!! La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 693395
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Empty Re: La multi ani Roxana,mamica finuta!!!

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Joi Oct 28, 2010 1:56 pm

multumesc Ioana La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 693395
asa este e un dulce Cris La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 390583 La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 943159
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Empty Re: La multi ani Roxana,mamica finuta!!!

Mesaj Scris de sandy Joi Oct 28, 2010 2:00 pm

multumim Ioana!!..cu mare drag ii cantaaaa.....acum mai pregateste un recital!!..La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 199844...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Empty Re: La multi ani Roxana,mamica finuta!!!

Mesaj Scris de teodoraion Joi Oct 28, 2010 5:17 pm

oare pt cine ? : La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 943159
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Empty Re: La multi ani Roxana,mamica finuta!!!

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Vin Oct 29, 2010 12:06 am

cred ca pentru una dinte matusele La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 693395 oare am ghicit ? La multi ani Roxana,mamica finuta!!! 943159
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

La multi ani Roxana,mamica finuta!!! Empty Re: La multi ani Roxana,mamica finuta!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum