Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 16 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 16 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” 2466r05Ady.Biju

Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” 2quni4z hmshop.wordpress.com



Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Wkpzltartizele.blogspot.com



Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Kaqpztbratari magice



Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” 69m8w9 Shop/candles



Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” 2moa4jsbiosens.ro



Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” 2ef53k2reginamaria.ro



Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea”

+9
mofturaki
scumpetea
roxana ,mamica finuta
celina74
sandy
anka9mai
crina_oc
Maria
adriana
13 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Empty Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea”

Mesaj Scris de adriana Lun Oct 25, 2010 5:16 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

CONCURS IG FASHION DESIGNS

„Eu si cea mai buna prietena a mea”



Fa-ti singura cadou de Craciun pentru tine si cea mai buna prietena a ta cate o
Esarfa Ploaie

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

REGULAMENT CONCURS


Perioada de desfasurare: 20.10.2010 – 30.11.2010

La acest concurs poate participa orice persoana fizica cu domiciliu stabil in Romania, cu varsta minima de 18 ani. Participantii la concurs accepta si se supun prevederilor prezentului Regulament de concurs. Cea mai buna prietena poate avea orice varsta.
Se accepta inscriere la concurs si a prietenei (daca are peste 18 ani.) pentru a va creste sansele de castig.
Se accepta inscrierea in concurs a barbatilor. Si ei au mame, neveste, sotii, amante.... etc. carora le-ar putea face cadou aceste minunate saluri.

IG si rudele de gradul I ale acestora (inclusiv descendentii acestora), nu au dreptul sa participe la acest concurs. De asemenea nu se accepta sa se inscrie in concurs persoanele care detin magazine, fie ele si virtuale, ale caror obiect principal sau secundar de activitate este crearea de produse prin crosetare sau tricotare.

Desemnarea castigatorilor
Castigatorii premiilor vor fi alesi la finalul concursului prin tragere la sorti dintre cei care au trimis chestionarul completat corect la adresa de e-mail: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]. Ei vor fi anuntati pe pagina principala a site-ului si personal, prin telefon sau email. Toti cei care trimit chestionarul completat vor primi in scris pe e-mail confirmarea ca este corect completat si ca s-au inscris in concurs, precum si un nr. de participare. Numele castigatorilor va fi afisat de asemenea si pe site-urile partenerilor unde acest concurs a mai fost postat.

Premii
2 Saluri Ploaie, Marime S
Culori la alegere (in limita stocului disponibila la momentul respectiv, din paleta de mai jos)

Material: 35% Mohair + 65% Acril

Dimensiuni aprox. marime S:
- inaltime (fara ciucuri): 61 cm
- latime (fara ciucuri): 160 cm
- lungime ciucuri: 6 cm

Premiile se acorda in termen de 15 de zile de la data de incheiere a concursului. Castigatorii vor fi afisati pe site-ul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] maximum 5 zile de la data incheierii concursului.

Castigatorii nu pot ridica contravaloarea in bani a premiilor castigate si nu pot solicita un alt premiu.



Dispozitii finale
Persoanele interesate sa participe la concurs sunt de acord cu prezentul Regulament. Numele si prenumele castigatorilor vor fi aduse la cunostinta publicului, in scopuri publicitare, prin mass-media in modalitatile pe care Organizatorul le va considera necesare, fara nici un fel de compensare.

Organizatorul nu are obligatia de a purta corespondenta privitoare la solicitarile necastigatoare.

Participarea la concurs presupune si implica cunoasterea, insusirea si acordul deplin cu normele prezentului Regulament si a eventualelor decizii ulterioare. Participarea la acest concurs nu obliga la efectuarea de comenzi ulterioare.

Castigatorul concursului este rugat (daca doreste) sa furnizeze organizatorului o fotografie in format digital, minim 600/800 megapixeli cu ea si cea mai buna prietena a ei in care sa se vada cele 2 saluri.

Organizatorul se obliga sa isi asume plata taxei de transport la domiciliul castigatorului prin Posta Romana. Castigatorul se obliga sa furnizeze organizatorului prin e-mail datele de contact unde va fi livrat coletul cu cele 2 saluri.

Toti participantii vor fi inscrisi automat la newsleterul organizatorilor. Pot refuza ulterior acest serviciu dand un reply cu specificatia: "unsubscribe" etc.


CHESTIONAR:


A. EU [persoana care se inscrie in concurs]
1. Nume si prenume:
2. Localitatea:
3. Varsta:
4. Adresa de e-mail:
5. Nr. de mobil:

B. PRIETENA MEA:
1. Nume si prenume:
2. Localitatea:
3. Varsta:
4. Adresa de e-mail (nu se completeaza, daca persoana are sun 14 ani):

C. Vad anotimpurile in culori:
[scrie cate 1 singura culoare la fiecare categorie]
1. Iarna este:
2. Primavara:
3. Vara:
4. Toamna:

D. Ma vad pe mine in:
[culoarea care te descrie cel mai mult si de ce]

E. Daca as fi o esarfa pufoasa in jurul gatului unei femei misterioase care se plimba pe malul Senei intr-o dupamiaza tarzie de toamna, as vrea sa:
1. ma ia vantul si sa ma poarte spre apus
2. imi scoata in evidenta ochi
3. sa ma zareasca Fat Frumos
4. [alta varianta, detaliaza]

F. Care crezi ca este diferenta intre esarfa, sal si fular [parere personala] ?

G. Cum ai descrie esarfa perfecta? [parerea personala]


* NU se iau in considerare chestionarele incomplete.
Nu exista raspuns gresit.
Exista doar opinii si preferinte.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Mult succes tuturor



Ultima editare efectuata de catre adriana in Mier Oct 27, 2010 11:00 pm, editata de 1 ori
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Empty Re: Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea”

Mesaj Scris de Maria Lun Oct 25, 2010 5:22 pm

Felicitari pentru concurs Adriana!!! Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” 21785
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Empty Re: Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea”

Mesaj Scris de crina_oc Lun Oct 25, 2010 5:32 pm

un concurs foarte interesant Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” 634639
crina_oc
crina_oc
Mamica sexy
Mamica sexy


Sus In jos

Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Empty Re: Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea”

Mesaj Scris de adriana Lun Oct 25, 2010 6:13 pm

fetele pentru a participa la concurs va trebui sa intrati pe site-ul sponsorei ..... diseara voi posta si pozele cu premiile
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Empty Re: Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea”

Mesaj Scris de anka9mai Lun Oct 25, 2010 6:17 pm

diseara vin si eu ...
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Empty Re: Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea”

Mesaj Scris de crina_oc Lun Oct 25, 2010 7:06 pm

trebuie trimis chestionarul completat pe mail, nu?! tre sa mai faci si altceva?
crina_oc
crina_oc
Mamica sexy
Mamica sexy


Sus In jos

Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Empty Re: Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea”

Mesaj Scris de sandy Lun Oct 25, 2010 8:10 pm

super concursul...multumim sponsorei!!!!!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Empty Re: Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea”

Mesaj Scris de celina74 Lun Oct 25, 2010 8:19 pm

foarte interesant concursul !
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Empty Re: Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea”

Mesaj Scris de anka9mai Mar Oct 26, 2010 8:01 pm

cum facem? completam chestionarul si`l trimitem pe mail?
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Empty Re: Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea”

Mesaj Scris de sandy Mar Oct 26, 2010 8:06 pm

da..anka...completati chestionarul...si il trimiteti sponsorei ..eu am trimis..

Bafta tuturor!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Empty Re: Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea”

Mesaj Scris de anka9mai Mar Oct 26, 2010 8:26 pm

eu nu pot trimite....

anka9mai a scris:gata acum am resuit si eu.... Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” 693395 Sandy!
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Empty Re: Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea”

Mesaj Scris de adriana Mier Oct 27, 2010 12:21 am

frelicitari fetele ati spart gheata .....asteptam pozici si aici cu voi si cea mai buna prietena Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Empty Re: Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea”

Mesaj Scris de sandy Mier Oct 27, 2010 12:57 am

ma bucur mult Anka!!!

mi se luase lumina...iar si nu am apucat sa stiu daca ai reusit!!!...multi pupici!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Empty Re: Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea”

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Mier Oct 27, 2010 1:02 am

super concurs , Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” 12642
am sa trimet si eu si ca prieten cel mai bun am s-o adaug pe surioara mea Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” 12642
bafta fetele Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” 12642
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Empty Re: Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea”

Mesaj Scris de sandy Mier Oct 27, 2010 1:03 am

bafta si tie !!roxy!!....sper sa vina cat mai multe fete cu vestea ca au completat si trimis chestionarul!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Empty Re: Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea”

Mesaj Scris de crina_oc Mier Oct 27, 2010 1:19 am

completat si trimis.... Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” 963865
crina_oc
crina_oc
Mamica sexy
Mamica sexy


Sus In jos

Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Empty Re: Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea”

Mesaj Scris de sandy Mier Oct 27, 2010 1:26 am

bravo crina!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Empty Re: Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea”

Mesaj Scris de adriana Mier Oct 27, 2010 2:18 pm

bravo fetele, mult succes tuturor Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Empty Re: Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea”

Mesaj Scris de scumpetea Mier Oct 27, 2010 3:08 pm

Am trimis si eu ! Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” 693395
scumpetea
scumpetea
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 45

Sus In jos

Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Empty Re: Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea”

Mesaj Scris de anka9mai Mier Oct 27, 2010 3:15 pm

eu am primit si confirmarea la mail! bafta fetele! Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” 869129
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Empty Re: Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea”

Mesaj Scris de adriana Mier Oct 27, 2010 10:58 pm

in seara aceasta cred ca trimit si eu
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Empty Re: Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea”

Mesaj Scris de mofturaki Mier Oct 27, 2010 11:31 pm

am trimis si eu chestionarul... doar atat trebuie? nu trebuie sa poze cu cea mai buna prietena?? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Empty Re: Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea”

Mesaj Scris de celina74 Joi Oct 28, 2010 2:47 pm

am trimis si eu
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Empty Re: Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea”

Mesaj Scris de amalia-carmen Mier Noi 03, 2010 6:11 pm

ma voi inscrie si eu!
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Empty Re: Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea”

Mesaj Scris de paul_A Vin Noi 05, 2010 1:48 am

Am trimis si eu [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea” Empty Re: Concurs - „Eu si cea mai buna prietena a mea”

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum