Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 20 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 20 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** 2466r05Ady.Biju

Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** 2quni4z hmshop.wordpress.com



Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Wkpzltartizele.blogspot.com



Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Kaqpztbratari magice



Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** 69m8w9 Shop/candles



Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** 2moa4jsbiosens.ro



Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** 2ef53k2reginamaria.ro



Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Castigatoare concurs - *** Lumina clipelor magice ***

+12
mona_mami
jolinutza
anka9mai
Gianina
crina_oc
sandy
teodoraion
cecilia_7625
raruta
celina74
Maria
adriana
16 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Empty Castigatoare concurs - *** Lumina clipelor magice ***

Mesaj Scris de adriana Mar Dec 14, 2010 12:52 am

Castigatoare concurs

Buna ziua!
Am citit si am ajuns la urmatorul clasament:

Premiul 1 IOANA SIMONA POP
Premiul 2 TEODORA ION
Premiul 3 AMALIA CARMEN

Imi pare rau ca nu au fost mai multe pareri si ca participantele in general nu au tinut cont de conditiile concursului.
Am apreciat promtitudinea, sinceritatea, faptul ca sa studiat un pic site-ul si ca sa tinut cont de cerintele concursului.
Felicitari tuturor!
Astept adresele complete, numeel complet si numerele de telefon si modelul ales de catre castigatoarea premiului intai.
Toate cele bune!
Cu stima,
Artistic Candles Producer
Cristi Mihai
+40728095297
+40771339283
SC SERDOCAR SRL
RO11536269, J38/100/1999
Rm. Valcea, Valcea
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** 869129 Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** 869129 Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** 869129 Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** 869129 Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** 869129


Ultima editare efectuata de catre adriana in Vin Ian 07, 2011 12:31 pm, editata de 1 ori
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Empty Re: Castigatoare concurs - *** Lumina clipelor magice ***

Mesaj Scris de adriana Mar Dec 14, 2010 12:53 am

sandy a scris:am venit eu cu pozici...spec sa se incadreze



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


-nu am vazut lumanari in care sa ilustreze personaje...
-in forma de globulet
-de craciunita..(nu ca ar fi nereguli...dar daca astea-s cerintele...ne conformam)


-imi plac foarte mult lumanarile de pasti
-cele cu panglica
si imi place ca sunt puse pe categorii...!! Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Empty Re: Castigatoare concurs - *** Lumina clipelor magice ***

Mesaj Scris de adriana Mar Dec 14, 2010 12:54 am

anka9mai a scris:venim si noi cu 2 poze:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Empty Re: Castigatoare concurs - *** Lumina clipelor magice ***

Mesaj Scris de adriana Mar Dec 14, 2010 12:55 am

ioanasimona_pop a scris:Nereguli daca vrem gasim intr-un la orice, insa nu intotdeauna se tine cont de ele ... fiecare face cum vrea ... E doar parerea mea.
- culoarea fondului de pe site e cam sumbra (neagra), ar trebui sa fie putin mai vesel din punct de vedere cromatic, ca uneori atunci cand ne gandim la lumanari mai ne trec prin minte si alte episoade din viata nu tocmai placute, pe care ar trebui sa le vedem cu alti ochi;
- lipsa de produse de la unele game;
- unele produse se repeta la capitole care ar trebui sa fie sugestive, dupa denumire, parca nu ar fi la locul lor in functie de aranjamente.
Si sa zicem si cateva lucruri bune, nu-i asa?!
- denumirea "lumina clipelor magice" e unica, originala, imi place;
- modelele, chiar daca sunt putine, sunt frumoase, colorate si fin lucrate;
- e bine ca ati structurat toate produsele pe categorii ...
E o parere sincera ... sper ca nu am creat probleme!
Multumim pentru sustinerea concursului si pentru relatia buna de colaborare cu forumul nostru!
Si acum doua lumanerele mici, simple de la ziua Laviniei ...
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Empty Re: Castigatoare concurs - *** Lumina clipelor magice ***

Mesaj Scris de adriana Mar Dec 14, 2010 12:56 am

adriana a scris:Coltisorul meu magic de Craciun .... sus pe biblioteca!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Stelutele si luminitele magice din bradul de Craciun! - mi-ar fi placut sa se vada mai bine luminitele din brad!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


La fel ca si mona as prefera sa fie alta culoare de fond pe site - nu negru! Asteptam completarea gamei de produse, acolo unde lipseste ( Lumanari decorative, figuri geometrice)(Lumanari decorative flori).
Preturile produselor sunt foarte accesibile si imi place ca nu exista o limita minima de pret pentru a putea comanda , de asemenea consider ca este foarte bine ca sunt trimise prin posta romana, multe siteuri le trimit prin fan curier si taxele postale sunt mult mai mari!
Felicitari pentru tot ceea ce faceti, mult succes in continuare va doresc si va multumesc pentru colaborarea stransa pe care o aveti cu forumul Mamici cochete!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Empty Re: Castigatoare concurs - *** Lumina clipelor magice ***

Mesaj Scris de adriana Vin Ian 07, 2011 1:47 am

jolinutza a scris:nu stiu ce nereguli sa scriu,poate fondul pagini e prea inchis si oboseste ochii!
Iar lucrurile bune sunt faptul ca este explicit,pozele produselor clare,frumos decorate,titlul este placut la auz iti da senzatia de magie!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Din pacate nam poze cu lumanarele,dar iubesc beculetele magice ce stralucesc in acesta perioada!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Empty Re: Castigatoare concurs - *** Lumina clipelor magice ***

Mesaj Scris de adriana Vin Ian 07, 2011 1:48 am

Gianina a scris:am venit si eu cu poze...Sper sa fie bune...
Luminite de brad
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Pregateam masa de Craciun
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Decor de Sarbatori
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

mie imi plac toate modelele pentru ca-mi plac lumanarile,in general,am un coltisor de"colectie" cu diferite forme si arome,cateva,foarte multe are sora mea...in ce priveste ce ar mai trebui,eu as fi spus sa le faca si in diferite suporturi dar nu cred ca se poate pentru ca sunt create intr-un anumit stil
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Empty Re: Castigatoare concurs - *** Lumina clipelor magice ***

Mesaj Scris de adriana Vin Ian 07, 2011 1:49 am

amalia-carmen a scris:lucruri negative:
-nu imi place culoarea de fond...negrul e obositor
-pe pagina de start sunt prezentate produsele fara a fi structurate pe categorii:nunta,botez,decor etc.
-la ctg "lumanari decorative flori"nu sunt poze
lucruri bune:
-lumanari superbe,deosebite
-bine structurata partea de produse
-usor de accesat si informat despre produse si comenzi

cat despre momentele magice din viata mea...

la cununie:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

la botez:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

atunci cand imi aduc aminte de cei dragi,care nu mai sunt:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

la sarbatori,cu familia:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Empty Re: Castigatoare concurs - *** Lumina clipelor magice ***

Mesaj Scris de adriana Vin Ian 07, 2011 12:28 pm

teodoraion a scris:LUCRURI CARE NU MI-AU PLACUT
* fondul prea inchis al site-ului...nu e in concordanta cu denumirea..clipe magice...nu daa bine cu negru..
*am vazut ca la lumanarile de botez nu sunt preturi
* nu sunteti inscrisi pe facebook...o sugestie..ar fi bun un buton cu like pe facebook...poate mai vin doritori de frumos!

LUCRURI CARE I MI PLAC
*modelele sunt deosebite si superbe!
*site-ul e bine structurat si te descurci ff usor
*informatiile sunt complete in ce priveste contactul si intrebari frecvente

aranjament....in mijloc in loc de funda se pune lumanare..

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


lumanare la nunta surorii

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

la botezul Biancai...lumanarea a fost impodobita de mine..dupa cum stiti stiu sa fac lumanari de botez si nunta si buchete..asa ca astept comenzi Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** 199844 am pe undeva poze cu lumanari impodoobite d emine dar nu le gasesc acum

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Empty Re: Castigatoare concurs - *** Lumina clipelor magice ***

Mesaj Scris de adriana Vin Ian 07, 2011 12:29 pm

raruta a scris:Venim si noi negresit la concurs. Primul lucru care nu mi-a placut la site este culoarea neagra a fondului. Este prea obositoare pentru ochi. Fiind vorba de lumanarele si lumina as opta ptr o culoare deschisa.
Ce imi place este gama variata, avem de unde sa alegem noi ca si cumparatori, imi plac tare lumanarile de botez ( am ramas tare impresionata) si nu in ultimul rand prturile sunt foarte accesibile si pe buzunarul tuturor!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Empty Re: Castigatoare concurs - *** Lumina clipelor magice ***

Mesaj Scris de adriana Vin Ian 07, 2011 12:29 pm

crina_oc a scris:hop si eu....

ce nu-mi place
- in primul rand culorile folosite
-nu sunt fotografii la categori: "lumanari decorative flori"(chiar mi-ar fi placut sa vad imagini) si nici la "lumanari decorative, figuri geometrice"

ce imi place:
-sunt structurate pe categorii si poti gasi cu usurinta ce cauti
- modelele sculptate sunt superbe
- preturile sunt accesibile

lumina lumanarilor de cununie
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


lumina artificiilor - valsul mirilor
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


lumanarea de botez a printesei mele
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

lumina lumanarilor de pe tortul nostru : eu implineam 28 ani iar fiica mea 6 luni
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

bradutul nostru cu luminite
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Empty Re: Castigatoare concurs - *** Lumina clipelor magice ***

Mesaj Scris de adriana Vin Ian 07, 2011 12:32 pm

felicitari castigatoarelor Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** 869129 Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** 869129 Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** 869129
multumim mult sponsorului pentru premiile acordate
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Empty Re: Castigatoare concurs - *** Lumina clipelor magice ***

Mesaj Scris de Maria Vin Ian 07, 2011 3:07 pm

Felicitari castigatoarelor!!!
Sa va bucurati de premii,sunt superbe Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Empty Re: Castigatoare concurs - *** Lumina clipelor magice ***

Mesaj Scris de celina74 Vin Ian 07, 2011 3:11 pm

Felicitari fetelor !
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Empty Re: Castigatoare concurs - *** Lumina clipelor magice ***

Mesaj Scris de raruta Vin Ian 07, 2011 3:26 pm

Felicitari castigatoarelor! Sa va bucurati de premii. Sunt intr-adevar minunate!
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Empty Re: Castigatoare concurs - *** Lumina clipelor magice ***

Mesaj Scris de cecilia_7625 Vin Ian 07, 2011 4:06 pm

felicitari fetelor
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Empty Re: Castigatoare concurs - *** Lumina clipelor magice ***

Mesaj Scris de teodoraion Vin Ian 07, 2011 4:17 pm

ooooooooooooooo, multumesc mult...nu ma asteptam..ca de obicei uit...bine ca mi-a adus aminte Adriana ca altfel nu castigam Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** 869129

Felicitari Mona si Amalia!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Empty Re: Castigatoare concurs - *** Lumina clipelor magice ***

Mesaj Scris de adriana Vin Ian 07, 2011 4:22 pm

cu drag teo ....din pacate sponsorul mi-a trimis meil pe la ora 9 cu castigatoarele .... nu a mai vazut pozele anei si ale lui crina ...... fetele eu zic sa nu mai lasati chiar in ultimul moment participarea la concursuri
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Empty Re: Castigatoare concurs - *** Lumina clipelor magice ***

Mesaj Scris de sandy Vin Ian 07, 2011 5:06 pm

felicitari fetele!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Empty Re: Castigatoare concurs - *** Lumina clipelor magice ***

Mesaj Scris de crina_oc Vin Ian 07, 2011 5:42 pm

Felicitari fetelor!!! Sa va bucurati de premii, sunt deosebite!

eu una am uitat de acest concurs pana aseara cand l-am vazut la "ultimele subiecte"....nu-i nimc Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** 869129
crina_oc
crina_oc
Mamica sexy
Mamica sexy


Sus In jos

Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Empty Re: Castigatoare concurs - *** Lumina clipelor magice ***

Mesaj Scris de Gianina Vin Ian 07, 2011 6:12 pm

Felicitari,fetelor!Sa va bucurati de premii! Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** 869129
Gianina
Gianina
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Empty Re: Castigatoare concurs - *** Lumina clipelor magice ***

Mesaj Scris de anka9mai Vin Ian 07, 2011 6:31 pm

felicitari fetele IOANA SIMONA POP, TEODORA ION , AMALIA CARMEN Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** 869129
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Empty Re: Castigatoare concurs - *** Lumina clipelor magice ***

Mesaj Scris de jolinutza Vin Ian 07, 2011 6:36 pm

felicitari castigatoarelor! Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** 869129
jolinutza
jolinutza
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 37
Joburi/Distractii : pc

Sus In jos

Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Empty Re: Castigatoare concurs - *** Lumina clipelor magice ***

Mesaj Scris de mona_mami Vin Ian 07, 2011 10:58 pm

Multumesc fetelor! Eu as vrea sa-i dau premiul meu Crinei !! Cu mare drag ... si din toata inima! Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** 869129 :hug:
Felicitari Amalia si Teo, sa va bucurati de premii! :hug: Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** 869129
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Empty Re: Castigatoare concurs - *** Lumina clipelor magice ***

Mesaj Scris de sandy Vin Ian 07, 2011 11:00 pm

wow ca de obicei tu Mona daruiesti tot...felicitari de gest!!Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** 869129
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Castigatoare concurs -  *** Lumina clipelor magice *** Empty Re: Castigatoare concurs - *** Lumina clipelor magice ***

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum