Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 4 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 4 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* 2466r05Ady.Biju

Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* 2quni4z hmshop.wordpress.com



Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Wkpzltartizele.blogspot.com



Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Kaqpztbratari magice



Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* 69m8w9 Shop/candles



Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* 2moa4jsbiosens.ro



Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* 2ef53k2reginamaria.ro



Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns*

+10
amalia-carmen
mona_mami
panky(Laura)
paula_mami
STEF30IASI
scumpetea
roxanik
ari05
teodoraion
adriana
14 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Empty Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns*

Mesaj Scris de adriana Mar Sept 22, 2009 1:29 am

Clasament Final :

STEF30IASI =18

g_lorita =24

Liliana =5

Maria =64

deriana =33

monica_2008 =26

adriana =37

tzuckutza =6

teodoraion =50


denisadarius=1+

scumpetea=62

paula_mami =19

roxanik =41

popescumelinda =2

monica72 =2

panky =41

ioanasimona_pop=45
flori=1

trecut si raspunsurile la ultima intrebare ( stef30iasi ) .


Ultima editare efectuata de catre adriana in Dum Oct 18, 2009 12:33 pm, editata de 4 ori
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Empty Re: Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns*

Mesaj Scris de adriana Dum Oct 18, 2009 12:32 pm

Castigatoarele concursului

Loc 1 - Maria = 64p

Loc 2 - scumpetea = 62p

Loc 3 - teodoraion = 50p

Felicitari fetele si sa va bucurati de premii, voi trimite meil catre sponsor sa il intreb cum vom proceda , daca dati comanda direct pe site sau trimit eu meil cu adresele voastre...pupici si inca o data felicitari :pupicei: :pupicei: :pupicei:
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Empty Re: Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns*

Mesaj Scris de teodoraion Dum Oct 18, 2009 1:37 pm

multe felcitari fetele si multumim ca ati participat la concurs

eu am participat de drag si nu vreau premiul , premiul meu il daruiesc unei mamici scumpe care sigur ar fi castigat daca nu avea treaba:
ioanasimona_pop sa iti aduci aminte de mine mereu cu drag iti daruiesc locul trei. :pupicei:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Empty Re: Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns*

Mesaj Scris de ari05 Dum Oct 18, 2009 2:34 pm

felicitari fetelor !!! :pupicei:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Empty Re: Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns*

Mesaj Scris de roxanik Dum Oct 18, 2009 2:57 pm

felicitari fetelor.....imi pare k nu am castigat si eu ....dar asta e.
sa va bucurati de premii.. :pupicei: :pupicei: :pupicei:
roxanik
roxanik
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 44

Sus In jos

Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Empty Re: Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns*

Mesaj Scris de scumpetea Dum Oct 18, 2009 3:19 pm

Multumesc mult fetelor pentru felicitari...Multumesc sponsorului pentur premiu! Sunt superfericita!

Teo esti extraordinara! Cred ca tare mult se va bucura Simona! :pupicei:
scumpetea
scumpetea
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 45

Sus In jos

Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Empty Re: Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns*

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Oct 18, 2009 3:50 pm

felicitari fetelor !!!!!!

sa va bucurati de premii si sa va aduceti aminte de forumul nostru !!!!!! :pupicei:

:pupicei: :pupicei: :pupicei:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Empty Re: Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns*

Mesaj Scris de teodoraion Dum Oct 18, 2009 11:27 pm

scumpetea a scris:Multumesc mult fetelor pentru felicitari...Multumesc sponsorului pentur premiu! Sunt superfericita!

Teo esti extraordinara! Cred ca tare mult se va bucura Simona! :pupicei:

eu consider ca a face altora o bucurie e un premiu mult mai mare..trebuie sa stim sa daruim..mai ales cand e vorba d elucruri materiale :pupicei: :pupicei:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Empty Re: Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns*

Mesaj Scris de paula_mami Dum Oct 18, 2009 11:29 pm

felicitari scumpetea :pupicei:
paula_mami
paula_mami
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : Fetita mea si forumul Mamici Cochete

Sus In jos

Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Empty Re: Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns*

Mesaj Scris de teodoraion Dum Oct 18, 2009 11:49 pm

paula_mami a scris:felicitari scumpetea :pupicei:

mami de paula..au fost trei castigatori :Hello!!!!!: Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* 377534
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Empty Re: Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns*

Mesaj Scris de paula_mami Dum Oct 18, 2009 11:55 pm

wow :sorry: felicitari fetelor :pupicei:
paula_mami
paula_mami
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : Fetita mea si forumul Mamici Cochete

Sus In jos

Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Empty Re: Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns*

Mesaj Scris de panky(Laura) Lun Oct 19, 2009 12:52 am

felicitari fetelor !!!! :congratilesen:
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Empty Re: Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns*

Mesaj Scris de scumpetea Lun Oct 19, 2009 12:58 am

Multumim mult pentru felicitari fetelor!Sunteti niste scumpe! :pupicei:
scumpetea
scumpetea
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 45

Sus In jos

Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Empty Re: Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns*

Mesaj Scris de teodoraion Lun Oct 19, 2009 1:26 am

roxanik a scris:felicitari fetelor.....imi pare k nu am castigat si eu ....dar asta e.
sa va bucurati de premii.. :pupicei: :pupicei: :pupicei:

nu fii trista vor mai fi concursuri cu siguranta :Hello!!!!!: :pupicei: :pupicei: :pupicei:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Empty Re: Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns*

Mesaj Scris de mona_mami Lun Oct 19, 2009 1:35 am

doamne, teo, esti tare draguta. m-ai lasat fara glas! chiar acum vroiam sa intru pe forum, a fost sotul la calculator pana la aceasta ora, dar nici nu am avut timp.
cum sa nu-mi amintesc de tine si de forum! cu drag si am amintiri placute cu sau fara premiu!
iti multumesc foarte mult pentru gestul tau! si pentru nobletea de care dai dovada! il voi pastra la loc de cinste langa alte lucrusoare dragi mie!
felicitari mamicilor castigatoare, dar si celor care au mai participat la acest concurs! a fost foarte bine venit acest concurs cu intrebarile lui si chiar te indemna sa intri mereu pe site-ul cu lumanarele!
multumim sponsorului care a sustinut forumul nostru cochet!
va pup pe toate fetele! si sa ne auzim cu bine!
:doua inimioare :doua inimioare :doua inimioare :doua inimioare :doua inimioare :doua inimioare :doua inimioare
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Empty Re: Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns*

Mesaj Scris de scumpetea Lun Oct 19, 2009 1:37 am

Bine ai venit Ioana...Chiar te asteptam si asteptam sa vad reactia ta...Stiam ca ai sa te bucuri si ai sa fii impresionata de gestul pe care l-a facut Teo. Ma bucur sa fiu intre oameni de calitate!
:pupicei:
scumpetea
scumpetea
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 45

Sus In jos

Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Empty Re: Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns*

Mesaj Scris de teodoraion Lun Oct 19, 2009 1:40 am

ma bucur mona ca iti place surprizza mea si stiu ca tu ai fi castigat cu siguranta daca nu aveai treaba de rezovat si imi face cea mai mare placere sa-ti daruiesc acest premiiu stiu ca e ceva nesemnificativ dar mai stiu ca noi putem face ca lucrurile mici sa fie mari prin DRAGOSTE SI RESPECT :pupicei: :pupicei: :pupicei:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Empty Re: Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns*

Mesaj Scris de mona_mami Lun Oct 19, 2009 1:41 am

da, scumpico, ai pus punctul pe i! sunt oameni de calitate pe forumul mamicilor cochete! asa ar trebui sa fie si in alte parti! multumesc inca o data teo, draga! imi pare rau ca vin mai rar acum, sper sa se indrepte lucrurile cat de curand si sa mai am timp de forum!
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Empty Re: Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns*

Mesaj Scris de teodoraion Lun Oct 19, 2009 1:57 am

multumim mona :pupicei: te asteptam oricand si tu faci parte din oamenii de calitate
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Empty Re: Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns*

Mesaj Scris de adriana Lun Oct 19, 2009 2:47 am

sincere felicitari teo...frumos gestul tau :pupicei:
mona sper sa rezolvi problemele cu bine si sa revi cat mai repede pe forum....Felicitari pentru premiu....sa te bucuri de el :pupicei:
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Empty Re: Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns*

Mesaj Scris de amalia-carmen Lun Oct 19, 2009 2:58 am

felicitari castigatoarelor si ptr teo...esti deosebita!
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Empty Re: Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns*

Mesaj Scris de monica_2008 Lun Oct 19, 2009 5:06 pm

Felicitari castigatoarelor! Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* 24869 Sa va bucurati de premii!!!

Teo felicitari pentru gestul tau...esti nemaiponenita,bravo Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* 449374 Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* 449374 Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* 449374
monica_2008
monica_2008
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 53
Joburi/Distractii : mamica de doua printese minunate

Sus In jos

Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Empty Re: Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns*

Mesaj Scris de adriana Mar Oct 20, 2009 8:08 pm

fetele am trimis astazi meil catre sponsorul nostru....astept raspunsul ca sa vedem cum ve-ti putea intra in posesia premiului
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Empty Re: Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns*

Mesaj Scris de scumpetea Mier Oct 21, 2009 1:26 am

Multumim mult Adriana! Asteptam atunci tot de la tine un semn :pupicei:
scumpetea
scumpetea
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 45

Sus In jos

Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Empty Re: Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns*

Mesaj Scris de adriana Mier Oct 21, 2009 2:33 am

fetele am primit raspunsul....puteti intra pe site-ul sponsorului nostru si dati comanda....specificati acolo de pe ce forum sunteti, ce loc ati castigat si dati adresa....cat priveste premiul va alegeti voi de pe site in functie de valuarea locului castigat....vedeti ca veti gasi valuarea premiului pe prima pagina a concursului
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns* Empty Re: Castigatoarele concursului* Intrebare si raspuns*

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum