Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 2466r05Ady.Biju

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 2quni4z hmshop.wordpress.com



La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Wkpzltartizele.blogspot.com



La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Kaqpztbratari magice



La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 69m8w9 Shop/candles



La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 25h2tfs art3lier.blogspot.com



La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 2moa4jsbiosens.ro



La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 2ef53k2reginamaria.ro



La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei)

+23
cecilia_7625
roxanik
cori
mofturaki
sandy
roxana ,mamica finuta
paul_A
Raluca30
crina_oc
STEF30IASI
muraru raluca
marccora
celina74
mona_mami
elena
ioanamanuela76
Maria
amalia-carmen
panky(Laura)
ari05
aniela72
adriana
teodoraion
27 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Empty La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei)

Mesaj Scris de teodoraion Dum Oct 25, 2009 1:46 am

eu te felicit inca de acum ca maine nu stiu la ce ora intru

multa sanatate numai bucurii si numai impliniri alaturi de familia ta :pupicei: :pupicei: :pupicei:

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) UIOv-10E
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Empty Re: La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei)

Mesaj Scris de adriana Dum Oct 25, 2009 2:09 am

La multi ani Alexandara!!!! sa fi sanatoasa si o copilarie fericita :pupicei:
La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 2354904axmp62wt50
La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 1008746a1j2faq5tb
La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 603977lzxi18vj55
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Empty Re: La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei)

Mesaj Scris de aniela72 Dum Oct 25, 2009 3:12 am

LA MULTI ANI !SA CRESTI MARE SI SANATOASA :pupicei:
aniela72
aniela72
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 52

Sus In jos

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Empty Re: La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei)

Mesaj Scris de ari05 Dum Oct 25, 2009 3:50 pm

La multi ani Alexandra !!! :baloane: :cadouri: La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 90262

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 601298jvaizkesph
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Empty Re: La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei)

Mesaj Scris de panky(Laura) Dum Oct 25, 2009 4:33 pm

la multi multi multi ani alexandra! sa fi sanatoasa,sa ai parte de tot ce este mai bun, La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 349632 :happybirthday: :baloane: :balonase: :cadouri: :floricica rosi
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Empty Re: La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei)

Mesaj Scris de amalia-carmen Dum Oct 25, 2009 10:37 pm

LA MULTI ANI PRINTESA!SA AI PARTE DE TOT CEEA CE PARINTII TAI ISI DORESC PTR TINE! :floare:
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Empty Re: La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei)

Mesaj Scris de Maria Lun Oct 26, 2009 2:39 am

multumesc mult fetelor pentru urari
ne-am intors de la party
fac cinste cu tort La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 349632 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 349632 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 349632

:suculet: :suculet: :suculet:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Empty Re: La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei)

Mesaj Scris de teodoraion Lun Oct 26, 2009 2:42 am

pai de aia te-am si felicitat ca stiam ce tort bun faci..

P.S.prommitem ca returnam farfuria La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 377534?
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Empty Re: La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei)

Mesaj Scris de Maria Lun Oct 26, 2009 3:14 am

maine va aduc tort ca in seara asta suntem franti La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 377534
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Empty Re: La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei)

Mesaj Scris de ioanamanuela76 Lun Oct 26, 2009 11:23 pm

La multi ani !!!! Alexandra
La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 5890
avatar
ioanamanuela76
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 48

Sus In jos

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Empty Re: La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei)

Mesaj Scris de Maria Lun Oct 26, 2009 11:59 pm

mersi Ioana!! :pupicei:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Empty Re: La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei)

Mesaj Scris de elena Mar Oct 27, 2009 1:34 am

La multi ani Alexandra si din partea noastra !!!
La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) BirthdayAcc
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Empty Re: La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei)

Mesaj Scris de Maria Mar Oct 27, 2009 1:59 am

:pupicei: mersi mult Elena. :zambet larg:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Empty Re: La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei)

Mesaj Scris de mona_mami Mier Oct 28, 2009 3:47 pm

la multi si fericiti ani, alexandra!
La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 86896 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 86896 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 86896 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 86896 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 86896
La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 184945 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 184945 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 184945 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 184945 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 184945 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 601284 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 15273 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 601284 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 15273 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 601284 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 15273 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 601284 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 15273 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 601284 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 15273 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 601284La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 15273 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 601284 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 15273
La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 364497 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 364497 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 364497
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Empty Re: La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei)

Mesaj Scris de Maria Lun Noi 30, 2009 2:49 pm

LA MULTI ANI fetitei mele ANDREEA!!!
La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 493338pw37m860mi
glitter-graphics.com

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 712621bnockccvv7
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Empty Re: La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei)

Mesaj Scris de celina74 Lun Noi 30, 2009 2:58 pm

LA MULTI ANI ! :baloane 1: :baloane 1: :baloane 1:
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Empty Re: La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei)

Mesaj Scris de panky(Laura) Lun Noi 30, 2009 3:06 pm

La multi ani !Sanatate multa ,sa cresti mare si frumosa si sa ai o viata plina de bucurii!
La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 349632 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 349632 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 349632 :baloane: :baloane: :balonase: :balonase: :cadouri: :cadouri: :balonase: :cadouri: :baloane 1: :baloane 1: :baloane 1: :baloane 1: :baloane 1: :un an nou feri :un an nou feri :un an nou feri :ursuletul da p :ursuletul da p :ursuletul da p :ursuletul da p :ursuletul da p :ursuletul da p
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Empty Re: La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei)

Mesaj Scris de teodoraion Lun Noi 30, 2009 3:56 pm

la multi ani ..numai bucurii
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Empty Re: La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei)

Mesaj Scris de marccora Lun Noi 30, 2009 4:07 pm

La multi ani ingeras!
marccora
marccora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 46
Joburi/Distractii : sa citesc ascult muzica .copilul

Sus In jos

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Empty Re: La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei)

Mesaj Scris de Maria Lun Noi 30, 2009 6:48 pm

Mersi fetelor,am sa va servesc cu tort.

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Ciocolatajucariideplust

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 2473456813eb89503912
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Empty Re: La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei)

Mesaj Scris de muraru raluca Mar Dec 01, 2009 5:32 am

la multi ani alexandra :pupicei: dulci sa cresti mare,sanatoasa si sa ai parte numai de bucurii si noroc in viata
:buchet: :buchet: :buchet: :buchet: :buchet: :buchet: :tortulet cu lu :tortulet cu lu :tortulet cu lu :tortulet cu lu :tortulet cu lu :tortulet cu lu :tortulet cu lu :tortulet cu lu :lets party: :lets party: :lets party: :lets party: :lets party: :lets party: :happybirthday: :happybirthday: :happybirthday: :happybirthday:
La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 381269 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 381269 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 381269 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 381269 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 381269 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 381269 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 381269 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 381269
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Empty Re: La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei)

Mesaj Scris de Maria Mar Dec 01, 2009 3:26 pm

multumesc mult fetelor,noi ieri am sarbatorit sf.Andrei caci ne cheama si Andreea pe langa Alexandra. La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 449374 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 449374 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 449374
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Empty Re: La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei)

Mesaj Scris de mona_mami Mar Dec 01, 2009 11:45 pm

la multi ani! :pupicei: :pupicei: :pupicei:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Empty Re: La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei)

Mesaj Scris de STEF30IASI Mier Dec 02, 2009 12:33 am

La Multi Ani !!!!
Sa cresti mare , sa fii sanatoasa si foarte , foarte norocoasa !!! :pupicei:

:tortulet cu lu :tortulet cu lu :tortulet cu lu La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 349632 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 349632 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 349632 :happybirthday: :happybirthday: :happybirthday:
:buchet: :buchet: :buchet: 🌹 🌹 🌹 :floare: :floare: :floare:
:balonase: :cadouri: :balonase: :cadouri: :balonase:
La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 381269 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 381269 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 381269
:2inimioare mic :2inimioare mic :2inimioare mic
La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 201371 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 201371 La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 201371
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Empty Re: La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei)

Mesaj Scris de crina_oc Lun Oct 25, 2010 4:22 pm

La multi ani, Alexandra!Sa ai parte de tot ce-i mai bun in viata! La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) 683940hadbsefuoj
La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) T3412La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) T3416La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) T3439La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) T3440
crina_oc
crina_oc
Mamica sexy
Mamica sexy


Sus In jos

La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei) Empty Re: La Multi Ani Alexandra (fetita Mariei)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum