Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 15 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 15 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 2466r05Ady.Biju

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 2quni4z hmshop.wordpress.com



Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Wkpzltartizele.blogspot.com



Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Kaqpztbratari magice



Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 69m8w9 Shop/candles



Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 2moa4jsbiosens.ro



Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 2ef53k2reginamaria.ro



Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Castigatoarele la Concursul : Proverbe si zicatori !!!

+7
mona_mami
adriana
bebelusha18
teodoraion
muraru raluca
Maria
STEF30IASI
11 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Empty Castigatoarele la Concursul : Proverbe si zicatori !!!

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Dec 20, 2009 10:44 pm

Fetele vreau sa va informez ca daca una dintre voi a castigat la un concurs de la un anumit sponsor....la urmatoarele concursuri organizate tot de acelasi sponsor, ve-ti putea participa dar nu veti mai fi desemnate castigatoare.....toate mamicile si toti copiasii au dreptul de a se bucura de cate un premiu oferit de sponsori nostri
Pot participa la concurs , toti membrii forumului care nu au mai castigat la concursurile mele .


Castigatoarele sunt :

---bebelusha18
---Maria

FELICITARI CASTIGATOARELOR !!!!!
FETELOR , ASTEPT ADRESELE VOASTRE , AICI IN FORUM PE MESAJ PRIVAT !!!

:pupicei: :pupicei: :pupicei:

smilessmilessmiles


Ultima editare efectuata de catre STEF30IASI in Lun Ian 18, 2010 12:22 am, editata de 2 ori
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Empty Re: Castigatoarele la Concursul : Proverbe si zicatori !!!

Mesaj Scris de STEF30IASI Vin Ian 01, 2010 10:30 pm

---Maria------------------------------3 raspunsuri
---paul_A----------------------------7 raspunsuri
---panky(LAURA)-------------------10 raspunsuri
---teodoraion-----------------------12 raspunsuri
---muraru raluca--------------------7 raspunsuri
---bebelusha18---------------------17 raspunsuri
---elena-----------------------------1 raspuns
---theodora-------------------------1 raspuns

-calculat si trecut toate raspunsurile (STEF30IASI) .

smileyssmileyssmileys
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Empty Re: Castigatoarele la Concursul : Proverbe si zicatori !!!

Mesaj Scris de Maria Lun Ian 18, 2010 2:19 am

Multumesc mult Stefy!
Felicitari Andreea!
Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! C0eac687e1364e6e50731f04eef2a497
Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Eecbdf09ea9b55a405b113567600094c
acestea sunt pentru tine Stefy alaturi de multumirile noastre
Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! A6337468a3b84f8c93a770e3dd6f8772Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! A6337468a3b84f8c93a770e3dd6f8772Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! A6337468a3b84f8c93a770e3dd6f8772
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Empty Re: Castigatoarele la Concursul : Proverbe si zicatori !!!

Mesaj Scris de muraru raluca Lun Ian 18, 2010 2:26 am

felicitari fetelor
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Empty Re: Castigatoarele la Concursul : Proverbe si zicatori !!!

Mesaj Scris de teodoraion Lun Ian 18, 2010 2:37 am

felicitari maria si stefi sa se bucure piticii de premii!! Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 642704
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Empty Re: Castigatoarele la Concursul : Proverbe si zicatori !!!

Mesaj Scris de bebelusha18 Lun Ian 18, 2010 2:54 am

ooo...multumim stef.... ce multe raspunsuri am stiut Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 377534 ...iti trimit adresa mea ? Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 377534 ...felicitari maria
bebelusha18
bebelusha18
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 41
Joburi/Distractii : medic / multe

Sus In jos

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Empty Re: Castigatoarele la Concursul : Proverbe si zicatori !!!

Mesaj Scris de adriana Lun Ian 18, 2010 11:17 am

felicitari fetele si sa va bucurati de premii :pupicei:
inca o data multumim mult stefy pentru frumoasele premii oferite :pupicei:
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Empty Re: Castigatoarele la Concursul : Proverbe si zicatori !!!

Mesaj Scris de mona_mami Lun Ian 18, 2010 2:11 pm

felicitari fetelor! :ghiveci cu flo :ghiveci cu flo :ghiveci cu flo

stefi, multumim pentru organisarea si sustinerea acestui concurs! chiar e o dovada plina de prietenie sincera! felicitarile mele din toata inima! :itiofer: :itiofer: :itiofer: :inimpt: Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 642704
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Empty Re: Castigatoarele la Concursul : Proverbe si zicatori !!!

Mesaj Scris de STEF30IASI Lun Ian 18, 2010 5:22 pm

multumesc mult fetelor !!!!!

bebelusha , noi ne putem intalni , ca sa ti le dau personal .....
ca rost are sa ti le trimit prin posta , daca stam la o strada distanta ......??? Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 377534
:pupicei: :pupicei: :pupicei:

fiti pe faza , ca mai urmeaza concursuri organizate si sponsorizate de mine !!!!!
smileyssmileyssmileys
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Empty Re: Castigatoarele la Concursul : Proverbe si zicatori !!!

Mesaj Scris de bebelusha18 Mar Ian 19, 2010 9:53 am

stiu stef...glumeam si eu... mai astept putin sa vad daca nu racesc mai tare....ca nu vreau sa iti dau ceva si tie Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395
bebelusha18
bebelusha18
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 41
Joburi/Distractii : medic / multe

Sus In jos

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Empty Re: Castigatoarele la Concursul : Proverbe si zicatori !!!

Mesaj Scris de adriana Mar Ian 19, 2010 12:04 pm

prima bijuterie pe ziua de astazi
Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 11r661l
http://bijuhoby.shopmania.biz/store.html?c=50007
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Empty Re: Castigatoarele la Concursul : Proverbe si zicatori !!!

Mesaj Scris de ari05 Mier Ian 20, 2010 2:12 am

felicitari fetelor, sa va bucurati de premii :pupicei:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Empty Re: Castigatoarele la Concursul : Proverbe si zicatori !!!

Mesaj Scris de paul_A Mier Ian 20, 2010 2:23 am

felicitari fetelor!! Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Empty Re: Castigatoarele la Concursul : Proverbe si zicatori !!!

Mesaj Scris de STEF30IASI Sam Ian 23, 2010 12:05 am

fetelor , nu am uitat de premiile voastre , dupa ce trece gerul si apuc sa ies din casa ....le pun la posta si ma intalnesc si cu bebelusha ...... Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395 Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395 Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395 Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395 Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395


Ultima editare efectuata de catre STEF30IASI in Lun Ian 25, 2010 4:54 am, editata de 1 ori
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Empty Re: Castigatoarele la Concursul : Proverbe si zicatori !!!

Mesaj Scris de Maria Sam Ian 23, 2010 12:50 am

STEF30IASI a scris:fetelor , nu am uitat de premiile voastre , dupa ce trece gerul si apuc sa ies din casa ....le pun la posta si ma intalnesc si cu bebelusha ...... Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395 Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395 Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395 Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395 Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395

nu-ti face griji din cauza mea Stef cand o sa ai timp atunci e bine Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Empty Re: Castigatoarele la Concursul : Proverbe si zicatori !!!

Mesaj Scris de STEF30IASI Lun Ian 25, 2010 4:54 am

multumesc mult , fetelor , ...pentru intelegere !!!! Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395 Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395 Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395

smileysmiley
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Empty Re: Castigatoarele la Concursul : Proverbe si zicatori !!!

Mesaj Scris de STEF30IASI Lun Feb 01, 2010 4:34 pm

Maria , premiul tau l-am pus la posta sambata 30 ianuarie .........
mi-au zis ca va ajunge cam pe marti sau miercuri ..... Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395 Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395 Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395


bebelusha , noi 2 o sa ne intalnim .....nu am apucat acum sambata ....... Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395 Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395 Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395


Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395 Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395 Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Empty Re: Castigatoarele la Concursul : Proverbe si zicatori !!!

Mesaj Scris de Maria Mier Feb 03, 2010 3:44 am

mersi Stef azi l-am luat de la posta,maine am sa revin cu poze cu cartile de care Gabriel este foarte incantat Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395 el fiind un mare iubitor de animale :pupicei:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Empty Re: Castigatoarele la Concursul : Proverbe si zicatori !!!

Mesaj Scris de STEF30IASI Mier Feb 03, 2010 4:06 am

ma bucur , Maria ca au ajuns.... Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395 Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395 Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Empty Re: Castigatoarele la Concursul : Proverbe si zicatori !!!

Mesaj Scris de Maria Mar Feb 09, 2010 12:31 am

am sa va arat cateva imagini din cartile primite premiu de la Stef Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Sdc12455q

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Sdc12457s

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Sdc12458i

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Sdc12461

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Sdc12467j

mersi mult inca odata Stef Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395 Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395 Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Empty Re: Castigatoarele la Concursul : Proverbe si zicatori !!!

Mesaj Scris de muraru raluca Mar Feb 09, 2010 12:33 am

bravo maria...sa le foloseasca copii cu placere Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Empty Re: Castigatoarele la Concursul : Proverbe si zicatori !!!

Mesaj Scris de panky(Laura) Mar Feb 09, 2010 12:37 am

foarte frumoase sunt cartile maria...........sa le citeasca copiii cu mare placere Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Empty Re: Castigatoarele la Concursul : Proverbe si zicatori !!!

Mesaj Scris de Maria Mar Feb 09, 2010 12:38 am

panky(Laura) a scris:foarte frumoase sunt cartile maria...........sa le citeasca copiii cu mare placere Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395
mersi mult Laura! Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Empty Re: Castigatoarele la Concursul : Proverbe si zicatori !!!

Mesaj Scris de sandy Mar Feb 09, 2010 12:40 am

foarte frumoase cartile ,Maria............bravo Stef Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Empty Re: Castigatoarele la Concursul : Proverbe si zicatori !!!

Mesaj Scris de STEF30IASI Mar Feb 09, 2010 1:00 am

multumesc fetelor pentru aprecieri !!!!! Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395 Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395 Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395


ma bucur , ca le-au placut copiilor cartile !!!! Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395 Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395 Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! 693395


smileysmileysmiley
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Castigatoarele la Concursul  : Proverbe si zicatori !!! Empty Re: Castigatoarele la Concursul : Proverbe si zicatori !!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum