Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 4 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 4 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 2466r05Ady.Biju

HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 2quni4z hmshop.wordpress.com



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 Wkpzltartizele.blogspot.com



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 Kaqpztbratari magice



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 69m8w9 Shop/candles



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 25h2tfs art3lier.blogspot.com



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 2moa4jsbiosens.ro



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 2ef53k2reginamaria.ro



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




HOROSCOP ZILNIC

+13
Raluca30
paul_A
adriana
roxanik
amalia-carmen
anka9mai
mona_mami
madalina
roxana ,mamica finuta
muraru raluca
teodoraion
Maria
sandy
17 participanți

Pagina 30 din 30 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30

In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de anka9mai Lun Noi 07, 2011 4:22 pm

si eu sunt balanta Ceci!!!! am lasta ultima cea mai importanta BALANTA!! HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 869129
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de roxanik Lun Noi 07, 2011 4:22 pm

HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 740747 ....si zodia mea anka? balanta? nu vad eu sau ai uiatat-o?
roxanik
roxanik
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 44

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de cecilia_7625 Lun Noi 07, 2011 4:23 pm

pai hai cu zodia
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de roxanik Lun Noi 07, 2011 4:24 pm

aaaa....gata am citit!!!! scuze. HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 869129
roxanik
roxanik
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 44

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de cecilia_7625 Lun Noi 07, 2011 4:26 pm

pai sa cam potriveste k vreau sa iau o imprimanta
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de anka9mai Lun Noi 07, 2011 4:43 pm

si al meu sot e tot balanta si vrea sa cumpere graperie si sina pt sufragerie desi nu dispunem de multi bani HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 199844
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de cecilia_7625 Lun Noi 07, 2011 11:57 pm

atunci e bun horoscopul-k se potriveste
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de Maria Mar Noi 08, 2011 1:31 am

vai Anka ce ai tinut fetele azi in tensiune,lunga pauza publicitara HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 869129
eu am iesit ca aveam o gramada de treburi HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 3331118356
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de sandy Joi Noi 10, 2011 4:06 pm

Horoscop a la Sandy..(acest program este un pamflet si trebuie tratat ca atare...HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 199844)

Berbec

Ziua incepe promitator,,numai tu esti somnoros,,,ai chef de leneveala,,,dar trebuie sa te apuci de treaba.
Sentimentam stai bine,,dai cu ce poti dupa partener daca are pretentii prea mari..HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 199844

Taur

Tu stai bine la toate capitolele-mergi la munca cAND AI CHEF,faci curat tot timpul in buzunarul sotului..HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 199844,,in plus esti organizat,,nu stii niciodata unde ai pus lucrurile,,asa ca poti cauta peste tot!!!

Gemeni

altruisti din fire,,va place sa impartiti,,raceala ce va doboara cu toata lumea..HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 199844,la servici lumea va iubeste ,de cum lipsiti o zi,,cum va cauta inlocuitor..HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 199844
Sentimental,nu se poate mai bine,ati sta si in capul partenerului,,daca asa ati avea chef..HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 199844

Rac

racii,,asa cum ii stim,,2 pasii inainte restul inapoi,,,adica daca astazi aveti o stare de bine,,profitati,,restul veti fi foarte hotarati sa nu mai fie asa!!
Sentimental ,,siguri pe voi ca intotdeauna!,,nu e nevoie sa sufle vantul,,ca voi sa faceti o tornada..HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 199844..

Leu

\Generosi nevoie mare,nu stati pe ganduri si le impartasiti celor dragi deciziile dvs de a le oferi o vacanta de neuitat,,pe banii lor...caci dupa ideea gestul conteaza,,,voi credeti ca trebuie sa fiti apreciat...pai cine se putea gandi la asa ceva??..HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 199844
Si cu persoana iubita sunteti la fel de creativ, o rasfatati cu nepasarea dvs,si o binedispuneti cu o moaca de luat la pumn...HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 199844


fetelor,,nu stiu ce am avut azi,,daca mai vreti si restul sunati la 0900900...HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 199844...am glumit!!..
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Joi Noi 10, 2011 6:59 pm

tare horoscop Sandy HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 634639 HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 634639 HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 634639
am sa sun la nr de telefon sa-mi spui si la Balanta HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 199844
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de anka9mai Joi Noi 10, 2011 9:06 pm

vrem si la Balanta Sandy HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 199844
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de adriana Vin Noi 11, 2011 1:04 am

Gemeni

altruisti din fire,,va place sa impartiti,,raceala ce va doboara cu toata lumea..,la servici lumea va iubeste ,de cum lipsiti o zi,,cum va cauta inlocuitor..
Sentimental,nu se poate mai bine,ati sta si in capul partenerului,,daca asa ati avea chef..

vai sandy cat de bine se potriveste ....pe mine la servici nu ma iubeste nimeni , chiar astazi m-am certat cu colegul meu!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de sandy Vin Noi 11, 2011 2:00 pm

era o gluma Adriana,,care s-a nimerit la tine!!,,totul a fost o gluma..

Anka facem si la balanta dak ai solicitat!!..stai sa ma loveasca inspiratia..HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de anka9mai Vin Noi 11, 2011 5:10 pm

Berbec - Vrei să te afirmi

Odată cu luna noiembrie eşti mai spontană, faci faţă unor raporturi dificile de forţă şi, oricât ai fi de prudentă, tot va trebui să lupţi pentru proiectele tale. Din 13 noiembrie trebuie să ai grijă ce spui, altfel vei regreta amarnic orice derapaj verbal. La fel, în dragoste: suspiciunile îţi pot juca feste. Tensiunile se vor debloca şi în jurul datei de 16.

Taur - Acalmie la orizont

Astrele te sfătuiesc să-ţi temperezi revărsările de energie şi să faci loc lucidităţii. Aşadar, stăpâneşte-ţi emoţiile! Numai aşa vei evita conflictele şi vei putea chiar să întorci lucrurile în favoa­rea ta, fără să superi pe nimeni. Pe 10 noiembrie, va trebui să-ţi înfrânezi ego-ul şi să joci cartea înţelegerii şi a em­patiei. Eforturile tale vor fi pe larg recompensate începând cu data de 17, când te vei bu­cura de simpatia celor din jur.

Gemeni - Nu lua deczii în ultima clipă!

Orice decizie va cădea prost la acest început de ciclu lunar. Dispoziţia ta fa­ce salturi uimitoare şi e dificil să te în­ţeleagă cineva. Până pe 20 noiembrie fii prudentă, amână orice întâlnire privată sau profesională. Con­centrează-te asupra micilor treburi coti­diene până în data de 13 - asta te va ajuta să faci faţă in­trigilor şi geloziei pe care o stârneşti la tot pasul în această perioadă domina­tă de Lună Plină.

Rac - Intuiţie şi spirit de cuceritor

Asta te aşteaptă pentru că eşti singura ca­re poate duce lucrurile la bun sfârşit. De aceea, te vei simţi puţin obosită. Încerci să scapi de nemulţumirile din viaţa ta afecti­vă. Weekendul din 12 îţi va cere flexibilitate. Un alt moment delicat va fi în 14: plecările şi sosirile tale neaşteptate nu sunt pe placul partenerului.

Leu - Temperează-ţi nervii!

Fii tolerantă, pentru că astrele nu-ţi sunt favorabile. Aminteşte-ţi proverbul „ca­pul plecat, sabia nu-l taie. Din 14 noiembrie, ar fi bine să-ţi în­frângi orgoliul şi să-ţi recunoşti greşelile. E momentul să-ţi faci ordine la serviciu şi să termini tot ce ai amânat nejustificat. Din 13 nu faci decât să-i critici pe cei din jurul tău şi mai ales pe cei de acasă. Încearcă să te concentrezi pe tot ce ai de făcut. După 17, îţi revin umorul şi energia care te caracterizează.

Fecioară - Multă muncă

Asta te aşteaptă pentru că eşti singura ca­re poate duce lucrurile la bun sfârşit. De aceea, te vei simţi puţin obosită. Încerci să scapi de nemulţumirile din viaţa ta afecti­vă. Weekendul din 8 îţi va cere flexibilitate. Un alt moment delicat va fi în 13: plecările şi sosirile tale neaşteptate nu sunt pe placul partenerului.

Balanţă - Ai nevoie de mai multă energie

Fii atentă ca banii să nu-ţi dea bătăi de cap. Încă din 10 noiembrie, pot să apară lucruri neprevăzute, la care vei găsi cu siguranţă soluţiile. Iar dacă va fi vorba de chestiuni fi­nanciare, vei găsi resurse care să te scoată din impas în jurul datei de 13. În cu­plu, umorul îşi face loc spre ulti­mul pătrar, adică din 19. Vei avea energia să organizezi un week­end magic pe 26, pentru ca dra­gostea să-şi intre în drepturi.

Scorpion - Stabilizare pozitivă

Cu siguranţă, din 10 noiembrie, provocările profesionale nu-ţi lipsesc, dar ai energia unei leoaice şi te poţi încrede în lucidita­tea raţionamentelor tale. 19 noiembrie, te va găsi cu bateriile descărcate. Nu-i nimic! Pe 25 vei recupera, va fi o zi plină de bucurie pe toate planurile.

Săgetător - Vulnerabilă prin nerăbdare

Chiar dacă ceilalţi nu observă încă, inspi­raţia şi talentul tău sunt la cele mai înalte cote. În prima parte a lunii eşti plină de disponibilitate pentru ceilalţi. Dezechilibru emoţional şi posibile certuri pe 13. Începând din 17, astrele îţi oferă un supliment de energie care îţi revigorează dorinţele şi ţintele profesionale, iar din 19, atmosfera din cuplu devi­ne extraordinară.

Capricorn - Ambiţii şi aspiraţii juste

A două parte a lunii te face să vrei mai mult în plan profesional, în ciuda evenimentelor care se petrec în jurul tău. Nu-ţi pierde umorul, căci zilele bune vor reveni, mai ales în cuplu. Din 17 ieşi din starea de toropeală care te-a copleşit. La finalul lunii, lucruri neaşteptate îţi dau aripi.

Vărsător - Ai avut zile şi mai bune…

Nu încerca nimic nou înainte de data de 20 noiembrie. Lucrurile rămân la fel până în 13, iar tu îţi piezi răbdarea şi orgoliul tău are de suferit. Vezi să nu plăteşti oalele sparte! Este momentul să demonstrezi cât de mult te poţi controla şi cât îi poţi înţelege pe cei din jur. Nu ţi-ar strica să găseşti un mediator, pentru probleme­le profesionale. O prietenă îţi poate fi de folos.

Peşti - Abilităţi de comunicare

Calităţile excepţionale de comunicare sunt puse în evidenţă de frumoasa configuraţie planetară. Cu toate acestea, va trebui să aştepţi data de 15 pentru a-ţi fixa întâlnirile importante. În a doua parte a lunii, lasă-ţi liberă intuiţia. Părerile tale vor fi apreciate. În jurul datei de 13, ai grijă, nu te încrede în promisiunile colegilor şi ale şefilor. Cât despre dragos­te, tensiunile dispar din 15 noiembrie.

anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de cecilia_7625 Vin Noi 11, 2011 5:51 pm

multumim Anka
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de anka9mai Joi Ian 05, 2012 9:39 pm

aduce baiatul bere daca voi nu mai vreti horoscop HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 199844
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de mona_mami Joi Ian 05, 2012 9:41 pm

Chiar acu' plec la o bere, insa mi-ar trebui si ... horoscopul ... asa sa vad ce-ar putea iesi?! HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 199844 HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 869129 HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 929511
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de anka9mai Joi Ian 05, 2012 9:55 pm

sa te gandesti si la mine Mona cand bei berea ca eu am sa vin cu horoscopul mai tarziu HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 869129
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de anka9mai Mier Feb 15, 2012 4:04 pm

Zodia Balanta
Miercuri, 15 Februarie 2012

Neatentia s-ar putea sa te coste astazi. Fii mai disciplinata si indeplineste-ti la timp promisiunile. Vei scuti cateva discutii aprinse.

Zodia Berbec
Miercuri, 15 Februarie 2012

Chiar daca ceva nu ti-a iesit conform planului, situatia nu este asa de grava precum pare. Cauta partea pozitiva si priveste detasata.

Zodia Taur
Miercuri, 15 Februarie 2012

Iti faci procese de constiinta pentru ca te gandesti numai la tine. Dar daca altii nu o fac, macar tu trebuie sa-ti porti de grija, nu-i asa?

Zodia Gemeni
Miercuri, 15 Februarie 2012

O prietena iti starneste spiritul competitiv astazi. Concurenta te transforma de fiecare data intr-un adversar de temut, asadar ai grija sa nu exagerezi.

Zodia Rac
Miercuri, 15 Februarie 2012

Orice relatie are si parti bune, dar si perioade mai putin frumoase. Nu te descuraja la primele conflicte, criticile sunt constructive.

Zodia Leu
Miercuri, 15 Februarie 2012

Te simti nesigura si suspectezi fiecare compliment primit. Poate ar fi cazul sa crezi mai mult in tine si in parerea celor din jur.

Zodia Fecioara
Miercuri, 15 Februarie 2012

Emani foarte multa senzualitate si ai incredere in tine, asadar nu vei duce lipsa de complimente astazi. Selecteaza din invitatiile primite si fa un pas in fata.

Zodia Scorpion
Miercuri, 15 Februarie 2012

Astazi trebuie sa descoperi singura adevarul. Iti ajung la ureche noutati care nu iti sunt pe plac si iti starnesc banuieli justificate.

Zodia Sagetator
Miercuri, 15 Februarie 2012

Azi esti intr-o forma de zile mari. Energica si zambitoare, o sa-ti atragi admiratia celor din jur. Profita de dispozitia ta pentru a te apropia de persoana care-ti place.

Zodia Capricorn
Miercuri, 15 Februarie 2012

Esti foarte severa astazi. Ai tendinta sa pui la punct orice persoana care nu iti impartaseste opiniile. Calmeaza-te si nu spune vorbe pe care o sa le regreti.

Zodia Varsator
Miercuri, 15 Februarie 2012

Iti este greu sa te implici intr-o cauza care nu iti inspira seriozitate. Lasa de la tine si incearca sa privesti dincolo de aparente.

Zodia Pesti
Miercuri, 15 Februarie 2012

Astazi esti nevoita sa lucrezi sub presiune si acest lucru iti creeaza o stare de nervozitate. Accepta lucrurile asa cum sunt si nu fa comentarii deplasate.
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de anka9mai Mier Sept 04, 2013 2:00 pm

de bere nu amai am voie HOROSCOP ZILNIC - Pagina 30 199844  horoscopul il aud acum la TV
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 30 din 30 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum