Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 22 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 22 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 2466r05Ady.Biju

La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 2quni4z hmshop.wordpress.com



La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Wkpzltartizele.blogspot.com



La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Kaqpztbratari magice



La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 69m8w9 Shop/candles



La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 25h2tfs art3lier.blogspot.com



La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 2moa4jsbiosens.ro



La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 2ef53k2reginamaria.ro



La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san

+20
sandy
crysa80
celina74
Rody
marccora
buburuza
Hutzanca
alinapopa1969
mona_mami
florares
acesta_masculin
ari05
adriana
Maria
theodora
teodoraion
muraru raluca
bebelusha18
panky(Laura)
STEF30IASI
24 participanți

Pagina 1 din 41 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Urmatorul

In jos

La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Empty La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de sanatatea voastra ( 2 )

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Ian 03, 2010 12:59 am

Aici sunteti asteptate sa va relaxati la o tigara ......insa nu uitati ......teo e cu ochii pe voi ...... :pupicei: La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 377534 :pupicei:

eu va ofer cate o cafeluta si ceva prajiturele .....
smileysmiliesmileysmileysmiliesmiliesmiliesmileyssmiliesmileyssmileysmileyssmileys
lasam si ceva floricele .....ca sa miroase frumos ......
smileyssmileyssmileyssmiliesmilessmilie


Ultima editare efectuata de catre STEF30IASI in Dum Ian 03, 2010 1:13 am, editata de 4 ori
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Empty Re: La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san

Mesaj Scris de panky(Laura) Dum Ian 03, 2010 1:03 am

am sosit si eu la o La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 423715 .....numai una si atat
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Empty Re: La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Ian 03, 2010 1:13 am

una la inceput ...... La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 377534 :pupicei: :pupicei:
smiliesmiliesmilie
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Empty Re: La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san

Mesaj Scris de bebelusha18 Dum Ian 03, 2010 1:14 am

eu doar va tin companie La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 377534
bebelusha18
bebelusha18
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 41
Joburi/Distractii : medic / multe

Sus In jos

La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Empty Re: La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Ian 03, 2010 1:17 am

asa si eu .....le tinem de urat la cele ce fumeaza ......
dar vine teo ....acusi in inspectie ..... La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 377534 La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 377534 La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 377534 La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 377534
:pupicei: :pupicei: :pupicei:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Empty Re: La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san

Mesaj Scris de muraru raluca Dum Ian 03, 2010 1:17 am

STEF30IASI a scris:Aici sunteti asteptate sa va relaxati la o tigara ......insa nu uitati ......teo e cu ochii pe voi ...... :pupicei: La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 377534 :pupicei:

eu va ofer cate o cafeluta si ceva prajiturele .....
smileysmiliesmileysmileysmiliesmiliesmiliesmileyssmiliesmileyssmileysmileyssmileys
lasam si ceva floricele .....ca sa miroase frumos ......
smileyssmileyssmileyssmiliesmilessmilie
waw steff dar ce primire La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 377534
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Empty Re: La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Ian 03, 2010 1:22 am

pai , raluca .....fetele de fumat tot vor fuma ...macar sa se simta bine ....
smileysmileysmiley
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Empty Re: La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san

Mesaj Scris de teodoraion Dum Ian 03, 2010 1:33 am

adriana a scris:fetelor eu iau o pauza, ma cuc la bucatarie sa bag o pipa....sau cam incins discutiile pe aici prin cafenea! La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 423715

teodoraion a scris:tu fumezi in realitate??hmm poate iau masina si vin la tine sa te cert :puiut:

STEF30IASI a scris:vaaiiiiii ....numai cu bataie sa nu se lase ....... La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 377534 La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 377534 La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 377534
:pupicei: :pupicei: :pupicei:

nu ma bag la bataie....dar o cert eu
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Empty Re: La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san

Mesaj Scris de muraru raluca Dum Ian 03, 2010 1:35 am

nu ma bag la bataie....dar o cert eu zice teo
dar o scarmaneala tot iese La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 377534
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Empty Re: La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san

Mesaj Scris de bebelusha18 Dum Ian 03, 2010 1:38 am

dar nu va sperie nici noile preturi la tigari fetelor?
bebelusha18
bebelusha18
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 41
Joburi/Distractii : medic / multe

Sus In jos

La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Empty Re: La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san

Mesaj Scris de muraru raluca Dum Ian 03, 2010 1:41 am

sau mai scumpit cu 0,9 ron sau unele cu 1,1 ron
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Empty Re: La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san

Mesaj Scris de bebelusha18 Dum Ian 03, 2010 1:55 am

nasol :ger:
bebelusha18
bebelusha18
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 41
Joburi/Distractii : medic / multe

Sus In jos

La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Empty Re: La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san

Mesaj Scris de teodoraion Dum Ian 03, 2010 1:59 am

bebelusha18 a scris:dar nu va sperie nici noile preturi la tigari fetelor?

nu ii sperie.....pe fumatori in general..... :puiut:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Empty Re: La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san

Mesaj Scris de bebelusha18 Dum Ian 03, 2010 2:11 am

stiu teodora...astept sa vad daca iubitul se tine de cuvant...a zis ca se lasa La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 377534
bebelusha18
bebelusha18
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 41
Joburi/Distractii : medic / multe

Sus In jos

La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Empty Re: La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Ian 03, 2010 4:37 am

bebelusha18 a scris:stiu teodora...astept sa vad daca iubitul se tine de cuvant...a zis ca se lasa La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 377534

e bine ca a promis .......
al meu a reusit dupa vreo 10 ani ......dar a reusit ....... :pupicei: :pupicei: :pupicei:
smiliessmiliessmilies
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Empty Re: La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san

Mesaj Scris de theodora Dum Ian 03, 2010 5:02 am

al meu barbatel,fumeaza 2 pachete la zi La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 423715 cred ca fac greva anul asta La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 16974
theodora
theodora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Empty Re: La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Ian 03, 2010 5:10 am

asa fuma sotul meu cand l-am cunoscut .....
i-am zis de la bun inceput ,...ca daca nu le rareste ....si in final sa se lase de fumat ......nu mai stau cu el .....
atunci nu eram casatoriti .....
dupa 10 ani ....a reusit ......
dar a fost greu ....ii facusem portie pe zi ....si nu avea voie mai mult decat ne intelesesem .....
smileyssmileyssmileys
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Empty Re: La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san

Mesaj Scris de theodora Dum Ian 03, 2010 5:13 am

eu stiu....al meu este cam capos La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 16974 voi incerca si eu sa-l conving ...sa vad ce pot face!
theodora
theodora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Empty Re: La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Ian 03, 2010 5:16 am

theodora a scris:eu stiu....al meu este cam capos La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 16974 voi incerca si eu sa-l conving ...sa vad ce pot face!

tine-te de el ....e bine intai pentru sanatatea lui ...si apoi pentru intreaga familie ...ca mai raman ceva banuti .....
smileyssmileyssmileys
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Empty Re: La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san

Mesaj Scris de Maria Dum Ian 03, 2010 5:18 am

al meu sot fumeaza un pachet la cateva zile si ii tot arat ca se scumpesc tigarile
La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san A6337468a3b84f8c93a770e3dd6f8772La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san A6337468a3b84f8c93a770e3dd6f8772La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san A6337468a3b84f8c93a770e3dd6f8772
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Empty Re: La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san

Mesaj Scris de muraru raluca Dum Ian 03, 2010 5:21 am

al meu sot demult zice ca o sa le lase ..acum cand iam zis ca sau scumpit ....se duce si ia cu bucata si nu mai fumeaza mult
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Empty Re: La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Ian 03, 2010 5:21 am

mai zii ,.....poate , poate .....le lasa de tot .... :pupicei:
smileyssmileyssmileys
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Empty Re: La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san

Mesaj Scris de Maria Dum Ian 03, 2010 5:25 am

al meu de vreo doua saptamani o incetat sa fumeze,dar minunea o tinut vreo 3 zile doar
La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Bfbc32a0675441fa180b49b33a075966La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Bfbc32a0675441fa180b49b33a075966La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Bfbc32a0675441fa180b49b33a075966
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Empty Re: La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san

Mesaj Scris de muraru raluca Dum Ian 03, 2010 5:31 am

STEF30IASI a scris:mai zii ,.....poate , poate .....le lasa de tot .... :pupicei:
smileyssmileyssmileys
poate le lasa ...o sa ii spun ,,tu cumperi o tigara ..eu cumpar un pampers,, La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san 91489 dar singur trebuie sa ia decizia....steff e foarte greu ,iti spun pe pielea mea ca eu am fumat atatia ani si nu e usor sa le lasi :pupicei: fac eforturi mari
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Empty Re: La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Ian 03, 2010 5:34 am

cam stiu cum e ......
l-am vazut pe sotul meu cum era cand vroia sa fumeze si incerca sa nu o faca .....
smiliesmiliesmilie
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san Empty Re: La o tigara virtuala(topic pazit de teo!!!)avem grija de san

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 41 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum