Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 11 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 11 Vizitatori :: 2 Motoare de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 2466r05Ady.Biju

Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 2quni4z hmshop.wordpress.com



Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 Wkpzltartizele.blogspot.com



Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 Kaqpztbratari magice



Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 69m8w9 Shop/candles



Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 2moa4jsbiosens.ro



Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 2ef53k2reginamaria.ro



Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Cum ti-ar placea sa fie forumul ?

+31
mary24
jolinutza
marccora
theodora
sandy
acesta_masculin
muraru raluca
alinapopa1969
bebelusha18
amalia-carmen
roxanik
paul_A
celina74
paula_mami
ari05
panky(Laura)
Liliana
deriana
mona_mami
Maria
popescumelinda
pupkiss
STEF30IASI
monica_2008
korry
raruta
GABITA
anays
elena
teodoraion
adriana
35 participanți

Pagina 8 din 14 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Urmatorul

In jos

Anunt Re: Cum ti-ar placea sa fie forumul ?

Mesaj Scris de Maria Vin Feb 26, 2010 1:32 am

sandy_bell a scris:mie imi place asa cum este atat timp cat se procedeaza corect in privinta tuturor membriilor...eu cred ca nu conteaza ce rang ai in forum ca sa fi respectat,respecta ca sa fii respectat....,multumesc tuturor ce se implica in crearea acestui forum,si mai ales multumesc celor care procedeaza corect fata de toti membri..,poate ca o sa deranjeze cuvintele mele ,si veti fi de parere ca sunt un simplu membru si nu ar trebui sa mi dau cu parerea,dar asa-s eu o persoana directa care spun lucrurilor pe nume ,nu-mi place sa spun in fata ceva si in spate altceva,,,deci ar trebui ca toate concursurile sa fie puse la o ora accesibila tuturor...ca astfel e clar unii sunt avantajati ,iar ceilalti dezavantajati...odata ce e clar ca majoritatea au scris deja noapte-buna....parerea mea
sandy nu cred ca ai sa superi pe nimeni fiecare are dreptul sa-si spuna punctul de vedere Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: Cum ti-ar placea sa fie forumul ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Vin Feb 26, 2010 1:36 am

ok , am sters tot concursul , se v-a relua de maine ,.......acum sa vad si eu cati vor participa ......de maine ....la concurs......
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Anunt Re: Cum ti-ar placea sa fie forumul ?

Mesaj Scris de sandy Vin Feb 26, 2010 2:42 am

STEF30IASI a scris:ok , am sters tot concursul , se v-a relua de maine ,.......acum sa vad si eu cati vor participa ......de maine ....la concurs......

vor participa cei ce vor avea placere,dar asa este corect fata de toti....cati vor participa ramane de vazut....,repet important e sa fim unite,,si sa nu ne lasam influentate negativ de aceste mici obiectii,atata timp cat se vb frumos,si ne spunem parerea,....nu o lua personal...oricine fc asta si mi se parea incorect spuneam...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Cum ti-ar placea sa fie forumul ?

Mesaj Scris de amalia-carmen Vin Feb 26, 2010 3:12 am

avand in vedere ca lalelele sunt florile mele preferate sunt pur-si-simplu incantata!...multumesc steff!...si,da! are si sandy dreptate...multumim ptr intelegere!

Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 Fleurs
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Anunt Re: Cum ti-ar placea sa fie forumul ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Vin Feb 26, 2010 3:54 am

sandy_bell a scris:
STEF30IASI a scris:ok , am sters tot concursul , se v-a relua de maine ,.......acum sa vad si eu cati vor participa ......de maine ....la concurs......

vor participa cei ce vor avea placere,dar asa este corect fata de toti....cati vor participa ramane de vazut....,repet important e sa fim unite,,si sa nu ne lasam influentate negativ de aceste mici obiectii,atata timp cat se vb frumos,si ne spunem parerea,....nu o lua personal...oricine fc asta si mi se parea incorect spuneam...

nu o iau ca pe ceva personal ....
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Anunt Re: Cum ti-ar placea sa fie forumul ?

Mesaj Scris de adriana Vin Feb 26, 2010 12:41 pm

forumul este foarte frumos stefy....multumim mult
sandy ma bucur ca ti-ai spus parerea....asteptam parerile tuturor membrilor nostri fie bune fiue rele....doar asa se pot indrepta greselile noastre....cu ajutorul vostru......voi faceti ca mamici cochete sa existe deci aveti tot dreptul sa va spuneti parerea in legatura cu un concurs un topic o persoana.....nu se va supara nimeni ci din contra va incerca sa indrepta greseala facuta..... stiti cum se zice....nimeni nu este perfect!!!!! toate gresim nu aici pe forum vorbesc.....in general , in viata!!!!! nimeni nu este corect mereu.....
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Cum ti-ar placea sa fie forumul ?

Mesaj Scris de mona_mami Vin Feb 26, 2010 1:52 pm

are forumul nostru un design cu totul aparte ... cochet asa cum trebuie sa fie mereu o mamica ... cocheta! felicitari stefi! :lroz: :lroz: :lroz: si pe mine ma innebunesc lalelele, nu degeaba am sute in gradina mea! :inrosu: :inrosu: :inrosu:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Anunt Re: Cum ti-ar placea sa fie forumul ?

Mesaj Scris de alinapopa1969 Vin Feb 26, 2010 2:11 pm

eu ce sa mai zic de lalele...va amintiti cate am plantat anul trecut in toamna...mai am un pic de asteptat! Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 693395 :3 incantare pentru Stefi! :3 incantare :3 incantare :3 incantare
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Anunt Re: Cum ti-ar placea sa fie forumul ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Vin Feb 26, 2010 4:59 pm

va multumesc mult pentru aprecieri , fetelor !!!!!!!!!

:pupd: :pupd: :pupd: :pupd: :pupd:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Anunt Re: Cum ti-ar placea sa fie forumul ?

Mesaj Scris de sandy Vin Feb 26, 2010 5:26 pm

adriana a scris:forumul este foarte frumos stefy....multumim mult
sandy ma bucur ca ti-ai spus parerea....asteptam parerile tuturor membrilor nostri fie bune fiue rele....doar asa se pot indrepta greselile noastre....cu ajutorul vostru......voi faceti ca mamici cochete sa existe deci aveti tot dreptul sa va spuneti parerea in legatura cu un concurs un topic o persoana.....nu se va supara nimeni ci din contra va incerca sa indrepta greseala facuta..... stiti cum se zice....nimeni nu este perfect!!!!! toate gresim nu aici pe forum vorbesc.....in general , in viata!!!!! nimeni nu este corect mereu.....


asa este adriana si e pacat ca aceste mici obiectii sa ne fc sa n vedem cu altii ochi.eu inteleg ca ptr tine e cel mai greu ,si de aceea rog pe toti la calm si sa nu ne mai suparam cand cineva ne spune frumos parerea lui,discutand ar trebui sa lamurim micile neintelegeri,sa ramanem o familie ca si pana acum ca eu asa am simtit-o de cand am venit...si ca in orice familie apar si neintelegeri mici...dar daca avem intelepciunea necesara,putem trece peste tot fara ranchiuna,eu sper c acest forum sa tina pana la adanci batraneti....si sa fim din ce in ce mai unite si mai multe.....eu va apreciez ptr munca...nu va cunosc personal dar va indragesc si asa....sper ca totul sa mearga bine de acum inainte....asa cum a si mers... Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 937148 Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Cum ti-ar placea sa fie forumul ?

Mesaj Scris de alinapopa1969 Vin Feb 26, 2010 9:56 pm

Sandy, nu prea inteleg despre ce vorbesti tu! Poate un pic mai multa atentie la ortografie... :zambet larg: ar fi de folos tuturor...Si poate, asa, te-ai face mai usor inteleasa! :zambet larg:
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Anunt Re: Cum ti-ar placea sa fie forumul ?

Mesaj Scris de sandy Vin Feb 26, 2010 10:28 pm

alinapopa1969 a scris:Sandy, nu prea inteleg despre ce vorbesti tu! Poate un pic mai multa atentie la ortografie... :zambet larg: ar fi de folos tuturor...Si poate, asa, te-ai face mai usor inteleasa! :zambet larg:
...
nu inteleg...ce-i cu ortografia??...sau era asa ca o gluma
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Cum ti-ar placea sa fie forumul ?

Mesaj Scris de muraru raluca Vin Feb 26, 2010 10:33 pm

eu sunt una care nu prea bag in seama :zambet larg: ,,neintelegerile,,
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Anunt Re: Cum ti-ar placea sa fie forumul ?

Mesaj Scris de alinapopa1969 Vin Feb 26, 2010 10:52 pm

Era o gluma! Trebuia sa ma refer si la punctuatie... :zambet larg:
La tine totul e spus intr-o singura fraza! Parca, nici nu ai respira.Totul e cap- coada, fara pauze, fara punct si de la capat! Cred ca esti o fire foarte energica si foarte grabita.Parca n-ai avea timp nici sa respiri! Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 693395
Altfel, poate, nu ne-ar face rau, nici noua, nici forumului, daca am respecta, pe cat posibil si ortografia si semnele de punctuatie.Voi nu aveti, uneori, impresia ca nu mai stim sa scriem corect?
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Anunt Re: Cum ti-ar placea sa fie forumul ?

Mesaj Scris de sandy Vin Feb 26, 2010 11:03 pm

da...uneori asa este se fac greseli,nu se tine cont de punctuatie,important e ca sa nu se faca dezacorduri,dar e binevenita parerea ta,nu ma deranjeaza sub nici o forma,e bine ca ai spus
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Cum ti-ar placea sa fie forumul ?

Mesaj Scris de adriana Vin Feb 26, 2010 11:06 pm

si eu mai gresesc uneori, graba sa scriu, ori din greseala mai ating inca o litera cu celalalt deget!!!!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Cum ti-ar placea sa fie forumul ?

Mesaj Scris de teodoraion Vin Feb 26, 2010 11:16 pm

nici eu nu tin neaparat la ortografie si punctuatie...,deseori nu scriu cu litere mari,prescurtez..si nu imi pasa daca gresesc :lim:

daca vreti deschidem un topic despre ortografie..la cursuri utile.. Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 369508
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: Cum ti-ar placea sa fie forumul ?

Mesaj Scris de alinapopa1969 Sam Feb 27, 2010 3:09 am

teodoraion a scris:nici eu nu tin neaparat la ortografie si punctuatie...,deseori nu scriu cu litere mari,prescurtez..si nu imi pasa daca gresesc :lim:

daca vreti deschidem un topic despre ortografie..la cursuri utile.. Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 369508
Ei, nu ! Chiar un curs nu cred ca as mai putea urma la anii mei... Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 377534
dar faceam o comparatie intre forumul nostru si cel de la rogoblen. Acolo, punctuatia si ortografia e la mare cinste! Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 693395
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Anunt Re: Cum ti-ar placea sa fie forumul ?

Mesaj Scris de Maria Sam Feb 27, 2010 3:43 am

alinapopa1969 a scris:
teodoraion a scris:nici eu nu tin neaparat la ortografie si punctuatie...,deseori nu scriu cu litere mari,prescurtez..si nu imi pasa daca gresesc :lim:

daca vreti deschidem un topic despre ortografie..la cursuri utile.. Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 369508
Ei, nu ! Chiar un curs nu cred ca as mai putea urma la anii mei... Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 377534
dar faceam o comparatie intre forumul nostru si cel de la rogoblen. Acolo, punctuatia si ortografia e la mare cinste! Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 693395
eu iau cursuri acum am ajuns in clasa a-lll-a si imediat o iau de pe a-l-a iarasi Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 377534
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: Cum ti-ar placea sa fie forumul ?

Mesaj Scris de alinapopa1969 Sam Feb 27, 2010 3:58 am

Maria, tu ai o motivatie, pe care, din pacate eu nu o am! In plus, sper sa-mi amintesc suficient din ceea ce-am facut la scoala si sa reusesc sa pun in practica.Altfel, nu ma deranjeaza greselile altora.Ale mele da! Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 693395
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Anunt Re: Cum ti-ar placea sa fie forumul ?

Mesaj Scris de mona_mami Sam Feb 27, 2010 4:00 am

eu acum sunt ... doar in clasa 1 .... Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 611610 Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 611610 si ma voi pregati de gradinita! Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 257143 deja mi-am schimbat scrisul! scriu mai frumos, cica ... asa mi s-a spus! nu mai am "scris de doctor"! Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 611610
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Anunt Re: Cum ti-ar placea sa fie forumul ?

Mesaj Scris de alinapopa1969 Sam Feb 27, 2010 4:09 am

ioanasimona_pop a scris:eu acum sunt ... doar in clasa 1 .... Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 611610 Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 611610 si ma voi pregati de gradinita! Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 257143 deja mi-am schimbat scrisul! scriu mai frumos, cica ... asa mi s-a spus! nu mai am "scris de doctor"! Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 611610
Vai Mona, chiar asa? Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 693395
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Anunt Re: Cum ti-ar placea sa fie forumul ?

Mesaj Scris de mona_mami Sam Feb 27, 2010 4:11 am

chiar asa, alina! scriam oribil ... si sotul groaznic! dar el a ramas la aceeasi caligrafie oribila ... eu "m-am cizelat" gratie Adelei! sa vezi cum voi scrie cand va fi Lavinia la scoala! Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 611610 Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 611610 Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 611610
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Anunt Re: Cum ti-ar placea sa fie forumul ?

Mesaj Scris de theodora Sam Feb 27, 2010 4:14 am

si eu in clasa a treia si ma pregatesc de cresa Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 611610 Mi-ar place sa fim ca o familie,de multe ori am impresia ca aici este o bataie pentru concursuri.Poate ar trebui concursurile sa fie la anumite ore din zi,nu sa se desfasoare pe toata durata zilei.Eu de exemplu nu pot sa stau toata ziua pe calculator,desi mi-ar face placere sa particip la anumite concursuri.Sper sa nu fi suparat pe nimeni Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 693395
theodora
theodora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Anunt Re: Cum ti-ar placea sa fie forumul ?

Mesaj Scris de alinapopa1969 Sam Feb 27, 2010 4:16 am

Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 611610 Una buna si una rea! Ai pierdut sansa de a fi confundata cu un doctor! Cum ti-ar placea sa fie forumul ? - Pagina 8 611610 Dar, chiar asa, oare de ce scriu doctorii atat de urat?
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Anunt Re: Cum ti-ar placea sa fie forumul ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 14 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum