Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 11 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 11 Vizitatori :: 2 Motoare de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 2466r05Ady.Biju

Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 2quni4z hmshop.wordpress.com



Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Wkpzltartizele.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Kaqpztbratari magice



Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 69m8w9 Shop/candles



Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 2moa4jsbiosens.ro



Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 2ef53k2reginamaria.ro



Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Cafeluta mamicilor cochete ( 9 )

+23
ianis28
acesta_masculin
Rody
marccora
sandy
celina74
amalia-carmen
flo09
bebelusha18
paul_A
adriana
Maria
ari05
teodoraion
muraru raluca
roxanik
theodora
florares
elena
alinapopa1969
panky(Laura)
mona_mami
STEF30IASI
27 participanți

Pagina 2 din 29 Înapoi  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Urmatorul

In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 9 )

Mesaj Scris de muraru raluca Mar Ian 12, 2010 8:43 pm

teme laura ....offfff acum mi-am facut un suculet :suculet:
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 9 )

Mesaj Scris de ari05 Mar Ian 12, 2010 8:47 pm

:zambet larg: si nu-ti place sa faci teme raluca ? Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 377534

si noi facem "teme" pe pereti :bataie: nu stiu de unde a gasit iar un creion si mi-a pictat 2 pereti... iar am ce freca dupa el Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 407405 noroc ca e lavabil dispersitul ...

ce-ti mai fac micutii Maria ?
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 9 )

Mesaj Scris de Maria Mar Ian 12, 2010 8:53 pm

ari05 a scris::zambet larg: si nu-ti place sa faci teme raluca ? Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 377534

si noi facem "teme" pe pereti :bataie: nu stiu de unde a gasit iar un creion si mi-a pictat 2 pereti... iar am ce freca dupa el Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 407405 noroc ca e lavabil dispersitul ...

ce-ti mai fac micutii Maria ?
sunt bine amandoi cel mic cu gradinita iar fetita cu scoala si temele Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 693395
Darius este bine?
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 9 )

Mesaj Scris de panky(Laura) Mar Ian 12, 2010 8:55 pm

elena a scris:Ma bucur ca ati trecut cu bine Laura, sanatate si pupici pentru Iza Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 693395

multumesc mult elena! :pupicei:

laura stiu ce inseamna.....eu am bataturi in genunchi.......mai nou imi da si gletul de pe pereti jos.......in ficare zi mai desface cate putin Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 377534
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 9 )

Mesaj Scris de ari05 Mar Ian 12, 2010 9:18 pm

da Maria... e bine sanatos... rautz cat incape Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 377534 de la 1 febr il dau si eu la cresa... sa vedem cum va fi ...

Laura... mie imi da jos gletul din colturi, acolo unde a scos colturile de la plinte... tot scobeste pana face gauri ... ma termina psihic Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 407405 parca nimic nu-i place mai mult decat sa strice, la copilul asta ... nu-l inteleg... are o tona de jucarii, dar nu se joaca cu ele... prefera sa distruga casa :lacrimi: nici nu se vede ca e apartament nou facut, parca a trecut uraganul pe aici Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 407405 acum s-a apucat si de pictat peretii, nici ca=i pasa de tabla de desenat care i-am luat-o de Craciun :lacrimi:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 9 )

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mar Ian 12, 2010 10:01 pm

roxanik a scris:tocmai am terminat cafeluta......... Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 693395
bine ai revenit printre noi! Ai lipsit o perioada... Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 693395
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 9 )

Mesaj Scris de elena Mar Ian 12, 2010 10:10 pm

lasa ari, ca e boala generala asta cu daramat peretii si pictat pe ei Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 407405 Eu anul trecut am renovat interiorul si acum arata jalnic...mi-a mazgalit ,nu se sterge orice culoare, am frecat de am ametit...mi-a daramat colturi, etc...oof..stricatori sunt..ai mei se indeamna amandoi.Ce bn e vara, ca ii tin mai mult in curte, la joaca, iarna zici ca ii tin in cusca, asa se invart, de nu stiu ce sa mai faca, ce sa mai strice
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 9 )

Mesaj Scris de teodoraion Mar Ian 12, 2010 11:23 pm

cuscra.larisa inca nu face asa....

ea se catara..si sare dupa lada pe pat...si se tine scai dupa bia...asa mai scap si eu de ele ca le trimit la socrela...si eu intru pe forum Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 377534

acum ma duc sa le dau dsa pape..
am fost pe la magazin..la auchan sa fac cumparaturi acum sa bag la spalat..sa vad ce mancam diseara...treaba..
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 9 )

Mesaj Scris de florares Mier Ian 13, 2010 12:45 am

as bea si eu ceva dar nu stiu ce cine imi ofera ceva?
florares
florares
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 48

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 9 )

Mesaj Scris de adriana Mier Ian 13, 2010 12:47 am

buna fetele....am intrat si eu putin...gabi are rosu in gat...astazi nu l-am dus la gradi si nici maine...are pungi de puroi....acum am fost si i-am cumparat augumentin....asa ca maine iar nu ma duc la servici....offf, m-am saturat.....mai mult stau acasa decat la munca
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 9 )

Mesaj Scris de paul_A Mier Ian 13, 2010 12:51 am

Sanatate multa lui Gabita si macar e bine ca te poti invoi ca sa stai cu el Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 693395
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 9 )

Mesaj Scris de teodoraion Mier Ian 13, 2010 12:52 am

flori iti ofer un ceai
si tuturor feteleor bineinteles

Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 2182652a9mw8xs57n

Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 1593556xrmu9ae9cj

adriana ...imi pare rau...nici eu nu am dus-o pe bia la gradi pe anul asta..acum are niste bubite pe ea..mi-e sa nu fie varsat ceva..mai astept sau doar niste blande..
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 9 )

Mesaj Scris de theodora Mier Ian 13, 2010 12:54 am

off adriana,imi pare rau de Gabita,este rau daca are pungi de puroi.Sanatate multa!!!!
theodora
theodora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 9 )

Mesaj Scris de Maria Mier Ian 13, 2010 1:11 am

adriana a scris:buna fetele....am intrat si eu putin...gabi are rosu in gat...astazi nu l-am dus la gradi si nici maine...are pungi de puroi....acum am fost si i-am cumparat augumentin....asa ca maine iar nu ma duc la servici....offf, m-am saturat.....mai mult stau acasa decat la munca
Sanatate multa la Gabita Adriana Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 9 )

Mesaj Scris de muraru raluca Mier Ian 13, 2010 1:32 am

este bine adry ca poti sa stai acasa , :pupicei: sanatate lui gabita :pupmare:
teo multumesc pentru ceai,acum imi fac si eu unul dar nu o sa fie asa bun ca al tau

Photobucket
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 9 )

Mesaj Scris de ari05 Mier Ian 13, 2010 1:33 am

multa sanatate lui Gabita :pupicei:

elena, si Dari zici ca-i leu in cusca cand nu-l scot afara... Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 407405 de-aia face tot prostii ...

cuscra, de-aia e bine sa fie 2 copii... macar se ma itin unul dupa altul... asa... e toata ziua in picioarele mele Darius, si nu pot face nimic de el Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 377534
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 9 )

Mesaj Scris de panky(Laura) Mier Ian 13, 2010 1:36 am

adriana a scris:buna fetele....am intrat si eu putin...gabi are rosu in gat...astazi nu l-am dus la gradi si nici maine...are pungi de puroi....acum am fost si i-am cumparat augumentin....asa ca maine iar nu ma duc la servici....offf, m-am saturat.....mai mult stau acasa decat la munca


imi pare tare rau adriana..........din cate am observat el este foarte sensibil cu gatul.......saracutul.....multa multa sanaate.....sa se faca repede bine :pupicei:
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 9 )

Mesaj Scris de bebelusha18 Mier Ian 13, 2010 2:04 am

buna seara fetelo...am venit si eu la un ceai la ora asta .... va salut rapid si ma duc sa fac ceva de mancare..salata de vinete....si revin ...

laura ... ma bucur ca a trecut operatia si totul e in regula
bebelusha18
bebelusha18
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 41
Joburi/Distractii : medic / multe

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 9 )

Mesaj Scris de flo09 Mier Ian 13, 2010 3:22 am

buna fetelor ce mai faceti ,multa sanatate lui gabita adriana
flo09
flo09
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 9 )

Mesaj Scris de amalia-carmen Mier Ian 13, 2010 3:31 am

multa sanatate puiutului!

eu beau doar apa plata...gata cu pepsi...sper sa ma tina!
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 9 )

Mesaj Scris de teodoraion Mier Ian 13, 2010 3:49 am

noapte buna fetele!!!!!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 9 )

Mesaj Scris de Maria Mier Ian 13, 2010 3:50 am

noapte buna Teo! :luna:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 9 )

Mesaj Scris de elena Mier Ian 13, 2010 3:53 am

NOAPTE BUNA :luna:
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 9 )

Mesaj Scris de theodora Mier Ian 13, 2010 4:03 am

noapte buna!!!
theodora
theodora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 9 )

Mesaj Scris de Maria Mier Ian 13, 2010 4:33 am

va zic si eu noapte buna caci se pare caci sunt singura...asa repede ati plecat la somn? :plapuma: :plapuma: :plapuma:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 9 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 9 )

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 29 Înapoi  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum