Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 14 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 14 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 2466r05Ady.Biju

Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 2quni4z hmshop.wordpress.com



Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Wkpzltartizele.blogspot.com



Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Kaqpztbratari magice



Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 69m8w9 Shop/candles



Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 2moa4jsbiosens.ro



Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 2ef53k2reginamaria.ro



Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Stirea zilei !!! (2)

+41
lilia
alinagherman
cecilia_7625
narcy
Gianina
crina_oc
Rania
Raluca30
mofturaki
celina74
scumpetea
adriana
swe
tit.ioana
adinutzza
anka9mai
micka27
radumihaela36
roxana ,mamica finuta
madalina
popescumelinda
mary24
bebelusha18
roxanik
claudia_mami
blondyna
izabela08
mona_mami
panky(Laura)
paul_A
elena
amalia-carmen
marccora
sandy
alinapopa1969
flo09
Maria
ari05
STEF30IASI
muraru raluca
teodoraion
45 participanți

Pagina 42 din 44 Înapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Urmatorul

In jos

Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Empty Re: Stirea zilei !!! (2)

Mesaj Scris de sandy Joi Mai 12, 2011 3:25 pm

Dică o califică pe Steaua în finala Cupei României după o pauză de 12 ani

Steaua s-a calificat în finala Cupei României, după ce a reuşit să încheie la egalitate, scor 1-1, returul cu FC Braşov disputat sub Tâmpa. Ambele goluri au fost înscrise pe finalul celor două reprize. Ilyes a deschis scorul din penalty înainte de pauză, pentru ca Dică să înscrie golul care îi duce pe roş-albaştrii în ultimul act în minutul 86.

Steaua a început meciul în jumătatea gazdelor, cu Marinescu, luft în mijlocul careului, şi Tănase, şut moale pe centru, având primele şanse de a marca. Deşi au continuat să deţină iniţiativa, roş-albaştrii nu au mai reuşit să se apropie periculos de poarta lui Marc.

De partea cealaltă, braşovenii s-au apărat calm, organizat şi au dat senzaţia că nu sunt foarte interesaţi de ofensivă. Însă atunci când au accelerat, Viveiros şi Cristescu i-au dat mari emoţii lui Tătăruşanu. Între cele două şanse ale formaţiei de sub Tâmpa s-a intercalat şutul lui Marinescu, reţinut fără probleme de Marc.

Ceea ce părea a fi un final liniştit de repriză a fost întrerupt de henţul în careu comis de Brandan. Ilyes a transformat penaltyul fără probleme şi echipa lui Conceicao a intrat astfel la vestiare cu avantaj pe tabelă, deşi bucureştenii s-au năpustit spre careul galben-negrilor, dar fără a avea o idee clară de joc şi cu baloane aruncate la întâmplare.

Repriza a doua a început cu o mare ocazie a lui Tănase şi cu Braşovul începând să sape tranşeele din faţa careului pe care s-a aşezat tot mai serios odată cu trecerea timpului. Steaua a încercat pe toate părţile să ameninţe poarta lui Marca, singurul care a reuşit acest lucru fiind Dică, mai întâi printr-o eecuţie superbă din lovitură liberă care a lovit bara, apoi cu o lovitură de cap reţinută fără emoţii de goalkeeperul ardelenilor.

Olăroiu a ordonat de la tribuna oficială ofensiva totală, Emeghara fiind înlocuit cu Maicon. Brazilianul s-a dovedit util cu cinci minute înainte de final, când l-a lăsat pe Szekely singur cu Marc, dar fostul jucător al Oţelului a trimis în peluză. Dar, peste numai câteva secunde, Dică a tras superb de la marginea careului şi portarul gazdelor nu a mai putut interveni. Nervii braşovenilor au cedat, Teieira fiind eliminat, în timp ce roş-albaştrii au ştiut să păstreze rezultatul care le permite să joace prima finală de Cupa României după o pauză de 12 ani.

Fiecare cu cel doare..Dinamo..e ca si calificata(spun ei)..dar eu spun...ca in cupa ii ciuruim!!!!haha!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Empty Re: Stirea zilei !!! (2)

Mesaj Scris de cecilia_7625 Joi Mai 12, 2011 3:26 pm

am vazut-o pe Nicoleta Luciu la Maruta in emisiune si mi-a placut de ea
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Empty Re: Stirea zilei !!! (2)

Mesaj Scris de adriana Joi Mai 12, 2011 6:09 pm

ma bucur pentru ei , sunt tineri, frumosi si au bani .... sa aiba o sarcina usoara si un bebe sanatos!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Empty Re: Stirea zilei !!! (2)

Mesaj Scris de teodoraion Dum Mai 15, 2011 1:34 pm

teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Empty Re: Stirea zilei !!! (2)

Mesaj Scris de sandy Dum Mai 15, 2011 2:19 pm

Doamne ce groaznic,,,,ii fura copilaria,,,e frustrata,mama fetei si o foloseste pe propria fiica ,in a-si implini frustrarile...din cauza unor ambitii prostesti...sper sa se ia masuri!!,,copilul are dreptul la propria viata,la joaca...,la prieteni,,,nu sunt marionetele parintilor...daca noua ni se rupe inima,cand le fc un vaccin sau analize...ea o supune pe fiica ei la niste tratamente inadecvvate..ptr ce???ptr faima?
fug :ninja: :ninja:
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Empty Re: Stirea zilei !!! (2)

Mesaj Scris de Maria Dum Mai 15, 2011 3:54 pm

sunt cazuri multe din astea,am vazut pe un post strain de televiziune ceva asemanator cu fetite machiate si tot genul de operatii din astea,fetitele participau la concursuri de frumusete :sunflowers:
e revoltator acest caz Teo Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 307664
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Empty Re: Stirea zilei !!! (2)

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Dum Mai 15, 2011 4:44 pm

si eu am vazut ceva asemanator la tv , Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 740747 pacat de copii Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 740747 parintii sper sa se trezeasca la viata Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 16974
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Empty Re: Stirea zilei !!! (2)

Mesaj Scris de alinagherman Lun Mai 16, 2011 1:19 pm

sunt inconstiente ..asa mi se pare . ii fura copilaria si psihologic ii face mult rau .
pe travel & living sunt concursurile de frumusete cu fetitele mici unde le machiaza, folosesc bronzul artificial. le fac o groaza de chestii nepotrivite varstei lor
alinagherman
alinagherman
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 41

Sus In jos

Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Empty Re: Stirea zilei !!! (2)

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Lun Mai 16, 2011 1:27 pm

Nicoleta Luciu este însărcinată cu tripleţi!
Actriţa din "Iubire şi onoare", însărcinată în luna a patra, a dezvăluit că va avea tripleţi.

Nicoleta Luciu a aflat că va avea tripleţi, conform Acasă Tv. Ea s-a declarat foarte fericită că va avea mulţi copii. Nicoleta este însărcinată în luna a patra şi îşi petrece majoritatea timpului în pat, din cauza ameţelilor şi greţurilor. Actriţa din "Iubire şi onoare" este nerăbdătoare să devină din nou mămică. Ea este de părere că secretul unei familii fericite se datorează copiilor, urmaţi de iubire, respect şi înţelegere.
Nicoleta a declarat că a preferat să nu spună nimic despre sarcină, până la trei luni, pentru a se asigura că totul este în regulă.

Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 411980410680nicoletaluc

roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Empty Re: Stirea zilei !!! (2)

Mesaj Scris de alinagherman Lun Mai 16, 2011 1:37 pm

waww tripleti ..nu stiam... ce frumos satatate si sarcina usoara sa aibe
alinagherman
alinagherman
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 41

Sus In jos

Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Empty Re: Stirea zilei !!! (2)

Mesaj Scris de anka9mai Lun Mai 16, 2011 1:48 pm

tripleti???? super...sa de`a d-zeu sa fie santosi toti trei si mamica
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Empty Re: Stirea zilei !!! (2)

Mesaj Scris de Maria Lun Mai 16, 2011 1:50 pm

uite ca ea dat D-zeu copii multi dintr-o data Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 869129 sarcina usoara pe mai departe :sunflowers:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Empty Re: Stirea zilei !!! (2)

Mesaj Scris de cecilia_7625 Lun Mai 16, 2011 2:13 pm

sa-i dea D-zeu putere si sarcina s-o duk cu bine
am auzit dim la stiri
stiti voi proverbul,, ai grija ce-ti doresti k s-ar putea sa ti se intample,,
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Empty Re: Stirea zilei !!! (2)

Mesaj Scris de adriana Lun Mai 16, 2011 4:27 pm

si in ziar crie ca va avea tripleti .... sa fie sanatoasa si a si copii si sarcina usoara!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Empty Re: Stirea zilei !!! (2)

Mesaj Scris de anka9mai Lun Mai 16, 2011 4:32 pm

eu numai la seminari artificale am auzit ca ies 3-4,5,6 7,8, copii....la ea a fost oare pe cale naturala inseminarea????
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Empty Re: Stirea zilei !!! (2)

Mesaj Scris de sandy Lun Mai 16, 2011 6:48 pm

si noi in familie avem o verisoara care are tripleti..Nicoleta se astepta la gemeni ca are sotul ei in familie!!..dar uite ca ei au fost mai tari,..au fc 3!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Empty Re: Stirea zilei !!! (2)

Mesaj Scris de swe Lun Mai 16, 2011 9:16 pm

haha amuzant este ca ea declara ca isi doreste 4...sotul ei zicea ca se opresc la 2...dar pana la urma ies 4 Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 199844
swe
swe
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Empty Re: Stirea zilei !!! (2)

Mesaj Scris de cecilia_7625 Lun Mai 16, 2011 9:21 pm

eu am auzit k inseminare
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Empty Re: Stirea zilei !!! (2)

Mesaj Scris de tunde Lun Mai 16, 2011 10:32 pm

Sa fie sanatoasa si ea si copii, n-o sa i fie usor, cu toti banii pe care i are sotul ei, tot o sa-i fie dificil.
tunde
tunde
Mamica incepator
Mamica incepator


http://www.eargint.ro/bijuteriiargint.html

Sus In jos

Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Empty Re: Stirea zilei !!! (2)

Mesaj Scris de anka9mai Mar Mai 17, 2011 5:06 pm

asa`i Tunde ai dreptate...e greu cu 3 bebelusi dar sunt f sigura ca o sa isi angajeze 1-2 bone ca sa o ajute
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Empty Re: Stirea zilei !!! (2)

Mesaj Scris de anka9mai Mar Mai 24, 2011 11:56 pm

Andreea Antonescu a născut astăzi o fetiţă
Cântăreaţa Andreea Antonescu (28 de ani) a devenit mămică în această dimineaţă, la o clinică privată.
Andreea Antonescu, care este logodită cu Traian Spak, a născut prin cezariană o fetiţă cu o greutate de 2,6 kilograme, care a primit nota 10 din partea medicilor.
Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Andreea-Antonescu-a-nascut
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Empty Re: Stirea zilei !!! (2)

Mesaj Scris de teodoraion Mier Mai 25, 2011 12:31 am

sa ii traiasca , sa fie sanatos!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Empty Re: Stirea zilei !!! (2)

Mesaj Scris de paul_A Mier Mai 25, 2011 2:33 am

anka9mai a scris:eu numai la seminari artificale am auzit ca ies 3-4,5,6 7,8, copii....la ea a fost oare pe cale naturala inseminarea????

a facut doar o stimulare de ovule, si in loc sa produca corpul ei unul cum se intampla de obicei, a produs 3 si asa ca va avea 3 copii dintr-o lovitura...foarte frumos , si eu mi-as dori Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 867249
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Empty Re: Stirea zilei !!! (2)

Mesaj Scris de Maria Mier Mai 25, 2011 1:34 pm

sa-i traiasca micuta Andreei si sa se bucure de ea Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 869129
cat despre Nicoleta ,vorba voastra ,o sa aiba cine sa o ajute cu siguranta Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 867249
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Empty Re: Stirea zilei !!! (2)

Mesaj Scris de Maria Mier Mai 25, 2011 11:06 pm

S-a schimbat structura anului Şcolar
Vacanţa de vară se scurtează



• Vacanţele de iarnă şi de primăvară se lungesc cu cîte o săptămînă l Cursurile anului şcolar 2011-2012 încep în 12 septembrie 2011 şi se termină pe 23 iunie 2012

Anul şcolar 2011-2012 nu mai începe în 15 septembrie. O tradiţie veche de cînd e şcoala românească se încheie, oficial, începînd de anul şcolar viitor. Ministrul Educaţiei a anunţat ieri că elevii se vor prezenta în prima zi de şcoală pe data de 12 septembrie. Cursurile anului şcolar 2011-2012 se vor termina pe 23 iunie 2012. Decizia privind modificarea structurii anului şcolar a fost luată împreună cu partenerii de dialog. Ministrul Educaţiei şi-a exprimat dorinţa ca această structură a anului şcolar să nu se modifice periodic, dar a arătat că ar putea apărea unele ajustări pentru anul şcolar viitor. Regula va fi ca de acum încolo şcoala să înceapă într-o zi de luni şi să se termine într-o zi de vineri. Vacanţele vor fi mult mai rare - practic elevii vor avea, începînd din toamnă, doar trei vacanţe. Faţă de patru pînă acum. Semestrul I începe luni, 12 septembrie 2011, şi durează pînă pe 23 decembrie 2011. Asta înseamnă că toate lucrările şi tezele semestriale trebuie susţinute de elevi pînă la această dată. Pînă acum semestrul I se încheia la sfîrşitul lunii ianuarie. Tezele din semestrul I se dau mai devreme, materia trebuie predată mai repede. Vacanţa de Crăciun începe din 24 decembrie şi durează pînă pe 13 ianuarie 2012. Semestrul al II-lea începe din data de 16 ianuarie 2012 şi pînă pe 6 aprilie vor fi cursuri. Vacanţa de Paşte începe din 7 aprilie şi ţine pînă pe 22 aprilie. Continuă apoi şcoala, din 23 aprilie pînă pe 22 iunie cînd se încheie semestrul al II-lea. Neschimbată rămîne vacanţa preşcolarilor şi a elevilor din clasele primare, care au în continuare pauză de o săptămînă. „Mi-aş dori să rămînă această nouă structură, dar ar putea apărea unele modificări prin noul curriculum“, a precizat Funeriu. Potrivit ministrului Educaţiei, anul şcolar 2011 - 2012 are un număr egal de zile ca şi anul şcolar în curs. Modificarea este bine privită de reprezentanţii Inspectoratului Şcolar Judeţean Braşov, mai ales că în judeţul nostru sînt multe unităţi şcolare în zone greu accesibile. „Din punctul meu de vedere, ca profesor, cred că ne-ar avantaja o vacanţă mai lungă iarna, avînd în vedere că Braşovul are multe şcoli în zone greu accesibile. Se impune o schimbare a structurii anului şcolar, mai ales că, în majoritatea statelor europene, şcoala începe la 1 septembrie“, a spus Vasilica Diaconu, inspector şcolar adjunct la Inspectoratul Şcolar Judeţean Braşov. Ca o noutate, săptămîna dinaintea vacanţei de primăvară se va numi „şcoala altfel“. Nu se vor mai face ore, ci activităţi sportive, lecţii de gătit sănătos, cursuri de siguranţă pe internet. Tot atunci se vor organiza fazele naţionale ale olimpiadelor pe discipline.
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Stirea zilei !!! (2) - Pagina 42 Empty Re: Stirea zilei !!! (2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 42 din 44 Înapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum