Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 15 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 15 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 2466r05Ady.Biju

Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 2quni4z hmshop.wordpress.com



Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Wkpzltartizele.blogspot.com



Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Kaqpztbratari magice



Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 69m8w9 Shop/candles



Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 2moa4jsbiosens.ro



Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 2ef53k2reginamaria.ro



Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !!

+10
mona_mami
adriana
STEF30IASI
panky(Laura)
paul_A
ari05
sandy
Maria
elena
teodoraion
14 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Empty Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !!

Mesaj Scris de teodoraion Lun Ian 25, 2010 3:45 pm

aici vom intocmi clasamentul Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 693395 Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 693395

ari05_laura - 290
sandy_bell - 238
muraru raluca -111
panky(laura) -42
ioanasimona_pop - 30
maria -13
ancamos - 13
elena - 2
stef30iasi - 3
paul_A - 2
blondyna - 3
theodora - 2p

IN URMA PUNCTAJULUI OBTINUT CASTIGATOARE SUNT:

LOCUL 1-ari05-Laura

LOCUL2-sandy_bell

locul 3-muraru raluca

FELICITARI FETELE Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 693395

sa va bucurati de premii
luati legatura prin PM cu adriana pt a intra in posesia lor Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 693395 Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 210919


Ultima editare efectuata de catre teodoraion in Lun Mar 01, 2010 2:20 am, editata de 4 ori
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Empty Re: Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !!

Mesaj Scris de teodoraion Lun Mar 01, 2010 2:21 am

N URMA PUNCTAJULUI OBTINUT CASTIGATOARE SUNT:

LOCUL 1-ari05-Laura

LOCUL2-sandy_bell

locul 3-muraru raluca

FELICITARI FETELE Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 693395

sa va bucurati de premii
luati legatura prin PM cu adriana pt a intra in posesia lor Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 693395 Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 210919
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Empty Re: Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !!

Mesaj Scris de elena Lun Mar 01, 2010 2:24 am

felicitari fetelor Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 210919
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Empty Re: Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !!

Mesaj Scris de Maria Lun Mar 01, 2010 2:36 am

Felicitari fetelor!!
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Empty Re: Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !!

Mesaj Scris de sandy Lun Mar 01, 2010 3:17 am

multumim frumos,felicitari Laura,felicitari Raluca Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 693395 Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 693395 Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Empty Re: Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !!

Mesaj Scris de ari05 Lun Mar 01, 2010 4:52 am

multumim frumos :pupd:
felicitari Sandy ! Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 693395 felicitari Raluca Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 693395
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Empty Re: Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !!

Mesaj Scris de paul_A Lun Mar 01, 2010 4:52 am

felicitari fetelor!! Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 693395
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Empty Re: Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !!

Mesaj Scris de panky(Laura) Lun Mar 01, 2010 4:59 am

felicitari fetelor!!
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Empty Re: Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !!

Mesaj Scris de STEF30IASI Lun Mar 01, 2010 6:33 am

felicitari ari , sandy si raluca !!!!!!!!! :pupd: :pupd: :pupd:

:pupd: :pupd: :pupd: :pupd: :pupd:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Empty Re: Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !!

Mesaj Scris de sandy Lun Mar 01, 2010 1:22 pm

multumesc cuscra,si stef Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 693395 Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Empty Re: Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !!

Mesaj Scris de adriana Lun Mar 01, 2010 1:31 pm

felicitari fetele si sa va bucurati de premii...astept adresele voastre si optiunile cu premiile care le doriti, de dama sau de barbat!!!! Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Empty Re: Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !!

Mesaj Scris de mona_mami Lun Mar 01, 2010 1:52 pm

felicitari fetelor ... ati cantat foarte bine! aveti o voce minunata! sa va bucurati de premii! Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 693395 :pupd:
multumim sponsorului! :buchet:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Empty Re: Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !!

Mesaj Scris de ari05 Lun Mar 01, 2010 2:26 pm

multumim Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 611610 am fost intr-adevar un cor minunat,nu-i asa ? :lim: Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 199844
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Empty Re: Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !!

Mesaj Scris de mona_mami Lun Mar 01, 2010 2:28 pm

oricund puteti sustine vreun spectacol pe marile scene ale lumii! Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 199844 va spune soprana ... ca v-a testat cu atentie Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 611610
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Empty Re: Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !!

Mesaj Scris de sandy Lun Mar 01, 2010 4:01 pm

da dar ce voci... de privichieciori Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 199844 ......multumim mult sponsorului,si tuturor ptr felicitari Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Empty Re: Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !!

Mesaj Scris de muraru raluca Lun Mar 01, 2010 4:23 pm

multumim mult ....a fost un adevarat shou ....nu cred ca descopeream atatea feluri de muzica ....mai ceva ca la corul madrigal Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 611610 multumim tuturor Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 693395 Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 693395 Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 693395
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Empty Re: Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !!

Mesaj Scris de theodora Lun Mar 01, 2010 4:38 pm

felicitari fetelor!!!! Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 693395
theodora
theodora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Empty Re: Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !!

Mesaj Scris de ari05 Lun Mar 01, 2010 4:48 pm

adevarul e ca a fost fff interesant concursul asta Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 611610
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Empty Re: Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !!

Mesaj Scris de teodoraion Lun Mar 01, 2010 8:56 pm

MA bucur ca pana la urma v-a placut Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 693395

mi-am luat eu minusuri c anu intelegeau fetele versurile Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 611610
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Empty Re: Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !!

Mesaj Scris de ari05 Lun Mar 01, 2010 9:05 pm

Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 611610 ei na... nu putem fi cu toate :lim: Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 257143
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Empty Re: Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !!

Mesaj Scris de roxanik Lun Mar 01, 2010 9:38 pm

Felicitari fetelor!! Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 693395
roxanik
roxanik
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 44

Sus In jos

Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Empty Re: Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !!

Mesaj Scris de sandy Mar Mar 02, 2010 2:51 am

multumim roxanik Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 693395 Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 693395 Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Empty Re: Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !!

Mesaj Scris de ari05 Mar Mar 02, 2010 2:58 am

multumim :pupd:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Empty Re: Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !!

Mesaj Scris de teodoraion Sam Mar 06, 2010 1:20 am

ari05_Laura a scris:Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 611610 ei na... nu putem fi cu toate :lim: Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 257143

asta as ae..mereu vor fi nemultumiti Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! 369508
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Empty Re: Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !!

Mesaj Scris de adriana Mier Mar 10, 2010 1:50 pm

i-am trimis mesaj sponsorei astazi....sper ca tot astazi sa trimit si adresele
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !! Empty Re: Castigatoarele concursului scrie versurile melodiei !!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum