Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 15 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 15 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 2466r05Ady.Biju

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 2quni4z hmshop.wordpress.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Wkpzltartizele.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Kaqpztbratari magice



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 69m8w9 Shop/candles



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 2moa4jsbiosens.ro



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 2ef53k2reginamaria.ro



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

+41
Raluca30
scumpetea
jolinutza
roxana ,mamica finuta
flori
raruta
roxanik
micka27
alyna
Crina
radumihaela36
pupkiss
anuta22
mary24
brigitta
anka9mai
madalina
popescumelinda
bebelusha18
florares
claudia_mami
florentina
buburuza
izabela08
amalia-carmen
paul_A
flo09
alinapopa1969
mona_mami
panky(Laura)
ari05
marccora
theodora
muraru raluca
celina74
sandy
adriana
STEF30IASI
elena
Maria
teodoraion
45 participanți

Pagina 2 din 19 Înapoi  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Urmatorul

In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de mona_mami Vin Feb 05, 2010 3:33 pm

daca-ar putea vorbi computerul .... cate nu v-ar spune si voua!!! Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 199844 Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 611610
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de alinapopa1969 Vin Feb 05, 2010 3:57 pm

nici eu nu am probleme cu Radu! Facem schimb...de locuri...mai negociem...e OK! ma intreaba daca a mai intrat cole'... Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 199844
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de STEF30IASI Vin Feb 05, 2010 4:46 pm

eu cred ca sotii ar trebui sa ne inteleaga , asa cum si noi ii intelegem pe ei .....

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de ari05 Vin Feb 05, 2010 4:48 pm

cine-i cole, Alina? Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 199844
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de Maria Vin Feb 05, 2010 4:49 pm

ari05_Laura a scris:cine-i cole, Alina? Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 199844
sigur se refera la diafan Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 377534 Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de muraru raluca Vin Feb 05, 2010 4:50 pm

alinapopa1969 a scris:nici eu nu am probleme cu Radu! Facem schimb...de locuri...mai negociem...e OK! ma intreaba daca a mai intrat cole'... Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 199844
INSEAMNA CA E UN ADEVARAT FAN RADU Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 611610
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de teodoraion Vin Feb 05, 2010 4:53 pm

parca nu sti laura... Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 611610
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de adriana Vin Feb 05, 2010 8:09 pm

fetele astazi i-am citit mesajele scrise la acest topic lui emil...si in special pe cel scris de stefy....radea, nu zicea nimic Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 199844 ...acum am terminat treburile prin casa....eu am cusut , el a dat cu aspiratorul;, a stat la pc....ne-am dus in dormitor...... Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 199844 ...si acum el sta in pat il i-=a somnu si eu la pc....fericiti si multumiti amandoi Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 199844
asteptam sa vina fratemiu, putin mai tarziu
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de STEF30IASI Vin Feb 05, 2010 10:07 pm

asa adriana ......
pai cum ...?
asa si trebuie sa va intelegeti si sa fiti fericiti !!!!!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de alinapopa1969 Vin Feb 05, 2010 11:31 pm

ari05_Laura a scris:cine-i cole, Alina? Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 199844
masculul nostru feroce! Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 91489
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de adriana Sam Feb 06, 2010 12:37 pm

cred ca a inceput sa va lipseasca dragutele mele cochete suave!!!! Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 199844
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de ari05 Sam Feb 06, 2010 3:04 pm

aaahhhh Alina Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 407405 ce blonda-s... nu m-am prins Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 611610

Adriana, sa nu-l pomenim des ca poate ne trezim cu el din nou aici Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 199844
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de adriana Sam Feb 06, 2010 3:11 pm

nu cred laura..... Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 199844 dar nu se stie niciodata
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de ari05 Sam Feb 06, 2010 3:15 pm

da... dupa cum a fost "alungat" de aici, ar fi si culmea sa mai intre Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 611610
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de Maria Sam Feb 06, 2010 3:16 pm

ari05_Laura a scris:da... dupa cum a fost "alungat" de aici, ar fi si culmea sa mai intre Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 611610
de intrat poate ca nu mai intra dar sigur ne urmareste discutiile Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 377534
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de adriana Sam Feb 06, 2010 3:21 pm

si eu cred la fel maria....poate intra ca vizitator!!!!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de muraru raluca Sam Feb 06, 2010 3:35 pm

al meu sot nu comenteaza Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 377534 ieri cand am venit de la dr.direct pe scaun la calc.si nu imi zice nimic Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 9955 ....mai vine cateodata si ma intreaba ce mai fac :lim: parca nu vede ....dar sa vada cu cine vorbesc Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 407405 ...teapa mereu gaseste forumul plin de inimioare mamici cochete Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 257143
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de flo09 Sam Feb 06, 2010 7:43 pm

inainte dar acum ii trag filme si il las sa se uite si el
flo09
flo09
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de celina74 Sam Feb 06, 2010 10:25 pm

Azi mi-a zis ca amantul meu e calculatorul Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 377534 `````
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de mona_mami Sam Feb 06, 2010 10:33 pm

casanova in toata regula!!!!! Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 199844 Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 199844 Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 199844 pentru toate mamicile!!!!! Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 611610 Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 611610
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de Maria Sam Feb 06, 2010 10:43 pm

celina74 a scris:Azi mi-a zis ca amantul meu e calculatorul Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 377534 `````
CRED CA AU DREPTATE Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 377534
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de adriana Dum Feb 07, 2010 1:03 pm

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 199844 ...vad ca al meu sot nu mai zice nimic, stiu ca nu este prea incantat dar cel putin nu imi mai zice, aseara a venit de la servici, a mancat si a intrat la pc....a stat aproape o ora, isi cauta leptop Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 199844
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Feb 07, 2010 11:56 pm

asta e bine , fiecare va fi liber sa stea la calculatorul lui ....... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]




si sotul meu mi-a promis ca incearca sa faca posibilul sa imi i-a si mie un laptop ....[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de Maria Lun Feb 08, 2010 12:06 am

adriana a scris:Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 199844 ...vad ca al meu sot nu mai zice nimic, stiu ca nu este prea incantat dar cel putin nu imi mai zice, aseara a venit de la servici, a mancat si a intrat la pc....a stat aproape o ora, isi cauta leptop Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 199844
cred ca sotul tau sa obisnuit cu gandul ca nu are ce sa zica Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 377534
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de teodoraion Lun Feb 08, 2010 12:12 am

eu am lasat-o mai moale numai sa nu iasa discutii...dar oricum ai fave tot nu e bine 😠
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 2 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 19 Înapoi  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum