Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 6 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 6 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 2466r05Ady.Biju

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 2quni4z hmshop.wordpress.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Wkpzltartizele.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Kaqpztbratari magice



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 69m8w9 Shop/candles



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 2moa4jsbiosens.ro



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 2ef53k2reginamaria.ro



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

+41
Raluca30
scumpetea
jolinutza
roxana ,mamica finuta
flori
raruta
roxanik
micka27
alyna
Crina
radumihaela36
pupkiss
anuta22
mary24
brigitta
anka9mai
madalina
popescumelinda
bebelusha18
florares
claudia_mami
florentina
buburuza
izabela08
amalia-carmen
paul_A
flo09
alinapopa1969
mona_mami
panky(Laura)
ari05
marccora
theodora
muraru raluca
celina74
sandy
adriana
STEF30IASI
elena
Maria
teodoraion
45 participanți

Pagina 14 din 19 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Urmatorul

In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de sandy Vin Mai 21, 2010 5:41 pm

pai intram pe calc..dar ma intreba ce mai e pe forum..nu a comentat nimik cand i-am zis ca nu mai intru...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de ari05 Vin Mai 21, 2010 7:28 pm

a comentat aseara...dar i-am taiat macaroana... nu mai vb cu el Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 369508 si nu-i convine Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 211629
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de teodoraion Vin Mai 21, 2010 8:09 pm

foarte bine !!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de Maria Vin Mai 21, 2010 8:12 pm

il inveti tu minte Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 693395 Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 611610
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de teodoraion Vin Mai 21, 2010 8:14 pm

daca ar citi cuscru aici!!! ce ar zice..ia uite ce invata nevasta mea de la alte mamici? cum sa ma certe ..ce lectii ia..de parca ar avea nevoie Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 199844
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de adriana Sam Mai 22, 2010 11:44 am

sandy_bell a scris:pai intram pe calc..dar ma intreba ce mai e pe forum..nu a comentat nimik cand i-am zis ca nu mai intru...

cred ca a fost si el fericit o zi sandy Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 377534 Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 693395

al meu doarme si eu ii butonez aici in cap..... ma intrebat acum cateva minute daca eu chiar nu am somn..... ce vrea sa dorm pana la 10?.... ca el??? Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 377534 eu am treaba!!!!!!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de teodoraion Sam Mai 22, 2010 3:03 pm

ce treaba ai tu Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 199844!!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de adriana Sam Mai 22, 2010 10:38 pm

pai nu????? ... pe forum nu am treaba????? Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 199844
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de sandy Dum Mai 23, 2010 12:20 am

nu cred ca a fost fericit,,ca pe calc tot am stat..dar nu are el treaba de ce fac eu ..atat timp cat nu-l neglijez...uneori e ca o mata asa ii place sa-l rasfat..zice ca vrea sa se simta si el rasfatat cum ma rasfata el...Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 611610
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de STEF30IASI Mar Mai 25, 2010 12:16 am

cred ca sunt gelosi pe calculator .......si de aceea vor sa fie rasfatati mai mult timp din partea voastra ......
ce smecheri sunt sotii vostri ...... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de teodoraion Mar Mai 25, 2010 12:21 am

la mine clar asa e....ca prefera sa stau langa el sa nu fac nimik..
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de adriana Sam Mai 29, 2010 11:28 am

da si emil tot asa vrea, cand sta el in pat sa stau si eu si gabita intre noi,. sa ne uitam la desene......
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de ari05 Sam Mai 29, 2010 8:04 pm

la mine nu mai cmenteaza nimic, ca nu prea am mai intrat mult in ultima vreme... Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 611610 si acum cand mai intru pe fuga, el se pune sa se joace pe XBox Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 199844
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de STEF30IASI Sam Mai 29, 2010 8:21 pm

asat e bine ari , abia nu mai sta cu ochii pe tine , e si el ocupat ..... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de ari05 Sam Mai 29, 2010 8:23 pm

da asa e Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 611610 si oricum acum chiar ca nu mai are ce comenta, ca nu mai sta umult nici eu ... :lim:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de teodoraion Sam Mai 29, 2010 11:04 pm

adriana..pai trebuie sa dai in mintea sotului..si a copilului Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 199844

ari..totusi nu e bine faza cu xbox nu?
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de muraru raluca Mar Iul 06, 2010 5:26 am

la mine nu mai imi spune nimic Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 364497
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de anka9mai Mar Iul 06, 2010 1:54 pm

al meu nu comentaza dar ma mai cearta seara cand ma plang ca`s obosita si totusi stau la calculator Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 377534
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de teodoraion Mar Iul 06, 2010 2:32 pm

dar nu ii spui ca la calc te odihnesti alaturi de noi ? :lim:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de raruta Mar Iul 06, 2010 2:34 pm

Al meu saracul nu are timp sa comenteze. Acum vara vine tarziu acasa si nu mai are timp sa comenteze.
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de adriana Mar Iul 06, 2010 2:36 pm

nici al meu nu mai zice nimic...... sa obisnuit, stie ca nu are ce sa imi faca, este adevarat ca nici eu nu mai stau asa de mult..... vom vedea la iarna cand o sa stam mai mult in casa ce o sa zica Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 377534
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de anka9mai Mier Iul 07, 2010 12:09 am

Adriana at ar trebui sa ne cumaparam laptopuri si sa sam in pat langa ei dar si pe forum Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 377534
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de Maria Mier Iul 07, 2010 12:14 am

da am fii atunci 2 in 1 ,am sta si cu ei si am fii si pe forum Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 234691
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de sandy Mier Iul 07, 2010 12:18 am

mai bine sa nu mai comenteze...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de Maria Mier Iul 07, 2010 12:20 am

al meu sot daca e acasa si eu inchid calculatorul pe la 10 si nu stau mai mult,isi face griji ca de ce si opresc,nu mai stau Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 611610
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 14 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 14 din 19 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum