Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 10 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 10 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 2466r05Ady.Biju

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 2quni4z hmshop.wordpress.com



Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Wkpzltartizele.blogspot.com



Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Kaqpztbratari magice



Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 69m8w9 Shop/candles



Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 2moa4jsbiosens.ro



Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 2ef53k2reginamaria.ro



Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor!

+10
brigitta
raruta
amalia-carmen
paul_A
muraru raluca
adriana
sandy
mary24
ari05
STEF30IASI
14 participanți

Pagina 1 din 4 1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Empty Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor!

Mesaj Scris de STEF30IASI Sam Feb 13, 2010 11:47 pm

Castigatoarele concursului

STEF30IASI
Maria
Panky(Laura)
Sandy-bell
amalia-carmen

Felicitari fetele si sa se bucure piticii de revistute
Va rog sa trimiteti MP cu adresele voastre pe adresa rarutei

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 693395 Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 693395 Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 693395 Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 693395 Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 693395
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Empty Re: Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor!

Mesaj Scris de STEF30IASI Sam Feb 13, 2010 11:48 pm

adriana a scris:gata fetele, mi-am pus ideea in practica si uitati ce a iesit....
Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! A2zvw7
Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 21kxd2t
Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 2djqhhs
Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 24pfm11
Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Jzbaiv

speram sa va placa martisorul facut de noi....
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Empty Re: Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor!

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Feb 14, 2010 1:33 am

venim si noi cu martisoarele noatre ......mini martisoare ......

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! IMG_2923_fixed

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! IMG_2924_fixed

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! IMG_2929

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! IMG_2942

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! IMG_2934

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! IMG_2936

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! IMG_2939_fixed



Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 919660 Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 919660 Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 919660
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Empty Re: Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor!

Mesaj Scris de STEF30IASI Lun Feb 15, 2010 5:46 am

panky(Laura) a scris:venim si noi cu martisoarele noastre......de fapt fata mea la facut

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 13HHb-149

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 13HHb-14g

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 13HHb-14h

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 13HHb-14a

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 13HHb-14b

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 13HHb-14c

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 13HHb-14i

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 13HHb-14d

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 13HHb-14e

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 13HHb-14f
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Empty Re: Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor!

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Feb 28, 2010 5:46 am

gata si ideea noastra!
cum era vb despre materiale din natura,noi am ales un spic de grau...ce a iesit,va las sa apreciati voi:

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 100_2592

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 100_2595

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 100_2598
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Empty Re: Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor!

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Mar 04, 2010 4:42 am

Maria a scris:Am sa va arat martisorul Alexandrei

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! I2n53r

sa chinuit atat sa-l faca sa arate bine,ma tot intreba daca imi place Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 693395 Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 693395 Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 693395
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Empty Re: Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor!

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Mar 04, 2010 4:44 am

quote="ari05_Laura"]ce frumos e !!!!!!!!!! :pupd:
felicitari Alexadra !!! e superb !
de fapt toate martisoarele sunt superbe Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 693395

si... nu pot sa nu ma laud si eu cu cel mai frumos martisor pe care l-am primit pana acum... primul martisor de la Darius Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 355692 facut la cresa Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 355692
Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Picture007za
acum din pacate asa arata Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 199844 ca l-a mai "aranjat" un pic acasa Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 611610
Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Picture009xp[/quote]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Empty Re: Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor!

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Mar 04, 2010 4:44 am

sandy_bell a scris:foarte frumos fetelor...sa va bucurai de aceste clipe minunate

acum venim si noi cu un martisor

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Picture063

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Picture062
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Empty Re: Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor!

Mesaj Scris de ari05 Mar Mar 09, 2010 11:44 pm

STEF30IASI a scris:Castigatoarele concursului

STEF30IASI
Maria
Panky(Laura)
Sandy-bell
amalia-carmen

Felicitari fetele si sa se bucure piticii de revistute
Va rog sa trimiteti MP cu adresele voastre pe adresa rarutei

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 693395 Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 693395 Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 693395 Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 693395 Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 693395

felicitari fetelor !!!!!! :pupd: sa va bucurati de revistute Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 693395
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Empty Re: Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor!

Mesaj Scris de mary24 Mar Mar 09, 2010 11:47 pm

felicitari fetelor bravoooooooo Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 693395
mary24
mary24
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 46

Sus In jos

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Empty Re: Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor!

Mesaj Scris de sandy Mier Mar 10, 2010 12:20 am

WOWWWW multumesc mult nu ma asteptam..e azi ziua barbatului si eu castig Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Empty Re: Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor!

Mesaj Scris de adriana Mier Mar 10, 2010 12:23 am

felicitari fetele, sa se bucure pitici de revistute Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 693395
sandy nu ai castigat tu draga mea....a castigat Cristyan....deci este barbat!!!!!! Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 377534 Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Empty Re: Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor!

Mesaj Scris de ari05 Mier Mar 10, 2010 12:23 am

ca bine zice adriana Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 693395
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Empty Re: Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor!

Mesaj Scris de adriana Mier Mar 10, 2010 12:26 am

pai nu este asa???? Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 377534
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Empty Re: Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor!

Mesaj Scris de ari05 Mier Mar 10, 2010 12:27 am

da. asa e... piciulicii sunt castigatorii revistutelor :pupd:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Empty Re: Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor!

Mesaj Scris de muraru raluca Mier Mar 10, 2010 12:54 am

felicitari piticilor ...doar pt ei sunt revistutele :pupd: :pupd: :pupd: :pupd:
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Empty Re: Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor!

Mesaj Scris de paul_A Mier Mar 10, 2010 12:56 am

felicitari tuturor!!
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Empty Re: Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor!

Mesaj Scris de sandy Mier Mar 10, 2010 1:36 am

multumesc cuscra Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Empty Re: Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor!

Mesaj Scris de STEF30IASI Mier Mar 10, 2010 8:36 pm

felicitari celorlalte castigatoare !!!!!!

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 937148 Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 937148 Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 937148 Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 937148 Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 937148


gata , am trimis datele mele rarutei !!!
Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 937148 Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 937148 Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 937148
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Empty Re: Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor!

Mesaj Scris de sandy Mier Mar 10, 2010 8:38 pm

felicitari si tie...o sa trimit si eu un picut mai tarziu
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Empty Re: Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor!

Mesaj Scris de amalia-carmen Mier Mar 10, 2010 9:53 pm

multumim frumos!

un cadou ptr alessia si ptr mine... Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 377534
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Empty Re: Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor!

Mesaj Scris de sandy Mier Mar 10, 2010 10:04 pm

felicitari Amalia...si multa fericire Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Empty Re: Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor!

Mesaj Scris de raruta Mier Mar 10, 2010 11:00 pm

Am primit adresele voastre fetelor. O sa va trimit revistutele saptamana viitoare cel mai tarziu. Imi pare totusi rau ca nu au particiat mamicutele in numar cat mai mare
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Empty Re: Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor!

Mesaj Scris de brigitta Mier Mar 10, 2010 11:33 pm

felicitari Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 870859
brigitta
brigitta
Mamica de cariera
Mamica de cariera


Sus In jos

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Empty Re: Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor!

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Mar 11, 2010 12:31 am

raruta a scris:Am primit adresele voastre fetelor. O sa va trimit revistutele saptamana viitoare cel mai tarziu. Imi pare totusi rau ca nu au particiat mamicutele in numar cat mai mare

multumim raruta !!!!!!!

brigitta a scris:felicitari Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 870859

multumim brigitta !!!!!!

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 937148 Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 937148 Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 937148 Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 937148 Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! 937148
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor! Empty Re: Castigatoarele concursului...In prag de ....Martisor!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 4 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum