Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 10 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 10 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 2466r05Ady.Biju

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 2quni4z hmshop.wordpress.com



Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Wkpzltartizele.blogspot.com



Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Kaqpztbratari magice



Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 69m8w9 Shop/candles



Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 2moa4jsbiosens.ro



Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 2ef53k2reginamaria.ro



Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

+42
narcy
Gianina
Raluca30
lilia
mofturaki
crina_oc
swe
scumpetea
adinutzza
mona_mami
emidiaconu
raruta
claudia_mami
roxanik
Crina
tit.ioana
radumihaela36
blondyna
pupkiss
roxana ,mamica finuta
bebelusha18
anuta22
anays
celina74
theodora
elena
anka9mai
ancamos
popescumelinda
brigitta
amalia-carmen
teodoraion
madalina
mary24
panky(Laura)
Maria
STEF30IASI
ari05
paul_A
muraru raluca
sandy
adriana
46 participanți

Pagina 12 din 42 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Urmatorul

In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de adriana Joi Apr 22, 2010 9:43 pm

ma bucur ca ati primit premiile fetele....cred ca maine va primi si brigitta carticelele.....
ma bucur ca v-au placut baloanele laura Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 693395 lui gabi ii place sa aiba multe umflate si se joaca cu ele cu paleta de pin-pong sau bedminton Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 377534
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Apr 22, 2010 11:43 pm

foarte frumoase premiile anka ..... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de ari05 Vin Apr 23, 2010 12:06 am

mare distractie cu baloanele de la Adriana...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si cercelusii de la Alyce
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de sandy Vin Apr 23, 2010 12:14 am

foarte frumoase pozele si cerceii..sa le porti cu placere
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de Maria Vin Apr 23, 2010 12:25 am

frumoase poze Laura Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 693395
si Gabi cand era mic atata sa mai jucat cu mingea si baloanele in casa pana am ramas fara vaze pentru flori,pe toate le-a rasturnat si le-a spart Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 377534
frumosi cercelusii Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 642704
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de ari05 Vin Apr 23, 2010 12:46 am

merci fetelor Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 693395

maria... eu le-am pus cam toate la "etaj" Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 611610
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de Maria Vin Apr 23, 2010 12:50 am

Pana sa-mi dau eu seama am ramas fara Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 377534
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de panky(Laura) Vin Apr 23, 2010 2:32 am

frumoase poze Laura .........frumosi cercelusii Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 693395
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de STEF30IASI Vin Apr 23, 2010 4:39 am

foarte fumosi cercelusii , dar mai frumos este darius ..... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de adriana Vin Apr 23, 2010 11:44 am

foarte frumos laura Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 693395 ma bucur ca v-ati distrat
sa porti cercelusi cu placere Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de ari05 Vin Apr 23, 2010 6:36 pm

multumim fetelor Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 693395
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de popescumelinda Sam Apr 24, 2010 10:11 pm

frumosi cercei Laura..sa le porti cu placere..venim si noi cu premiul castigat la ghicitoare..putin cam tarziu dar am uitat sa le pun si aici...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Uploaded with [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Lari cum se uita la ele,dar imediat ce lea vazut repede a si luat pixul sa le mazgaleasca.offff...si iam explicat ca sunt doar pentru citit..iar seara ii mai citesc,dar nu prea e atenta..se uita doar la poze..iar apoi vrea sa le mazgaleasca..cred ca e inca mica..nu stiu...
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Uploaded with [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
multumim frumos Stefania,sunt foarte frumoase!!!!....si nu ne asteptam si la carticelele mici cu desene si povesti..multumim tare muult.


Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 693395 Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 693395 :pupd: :pupd:
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de STEF30IASI Sam Apr 24, 2010 10:16 pm

ma bucur , melinda ca ai primit coletul si ca larisa a fost incantata . [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de adriana Sam Apr 24, 2010 10:53 pm

foarte frumoase carticelele....sa le asculte cu mare atentie cand i le vei citi melinda Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de sandy Dum Apr 25, 2010 12:44 am

ce scumpa e Larisasa va bucurati tu citindu-le Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 377534 iar ea ascultandu-le...va pup
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de panky(Laura) Lun Apr 26, 2010 2:00 pm

foarte frumoase carticelele.......sa le cititi cu placere :pupd:
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de brigitta Lun Apr 26, 2010 2:06 pm

numai acum vin si eu cu poze, pentru ca acum am descarcat pozele:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
brigitta
brigitta
Mamica de cariera
Mamica de cariera


Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de panky(Laura) Lun Apr 26, 2010 2:10 pm

foarte frumoase sunt premile brigita Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 693395
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de Maria Lun Apr 26, 2010 2:21 pm

frumoase premiile Brigita Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 693395
am o rugaminte la tine,pune pozele mai mici caci nu se vad bine,daca le pui asa mari Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 377534 am modificat eu aici :pupd:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de sandy Lun Apr 26, 2010 2:36 pm

waw foarte frumoase pozele,te pup Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de adriana Lun Apr 26, 2010 2:51 pm

foarte frumoase premiile brigitta, sa va bucurati de ele Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de brigitta Lun Apr 26, 2010 2:55 pm

multumesc mult Adriana, Maria , Sandy, Laura Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 693395
brigitta
brigitta
Mamica de cariera
Mamica de cariera


Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de teodoraion Lun Apr 26, 2010 3:00 pm

frumoase premii!!Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 642704 bravo fetele!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de STEF30IASI Lun Apr 26, 2010 3:57 pm

foarte frumoase toate premiile brigitta , sa va bucurati de ele ...... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de madalina Lun Apr 26, 2010 6:35 pm

Multumesc Stef pentru cele 2 carticele sunt foarte frumoase,fetita a fost bucuroasa cand le-a vazut abia asteapta sa le citesc cand vine de la gradi,sa va dea Dumnezeu multa sanatate si fericire si ne vom gandi cu drag la voi ori de cate ori le voi citi sau le voi sterge de praf
va pup dulce :pupd: :pupd: :pupd:
madalina
madalina
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 44

http://in-casuta-cu-povesti.hitforum.ro/forum.htm

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 12 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 42 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum