Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 6 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 6 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 2466r05Ady.Biju

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 2quni4z hmshop.wordpress.com



Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Wkpzltartizele.blogspot.com



Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Kaqpztbratari magice



Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 69m8w9 Shop/candles



Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 2moa4jsbiosens.ro



Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 2ef53k2reginamaria.ro



Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

+42
narcy
Gianina
Raluca30
lilia
mofturaki
crina_oc
swe
scumpetea
adinutzza
mona_mami
emidiaconu
raruta
claudia_mami
roxanik
Crina
tit.ioana
radumihaela36
blondyna
pupkiss
roxana ,mamica finuta
bebelusha18
anuta22
anays
celina74
theodora
elena
anka9mai
ancamos
popescumelinda
brigitta
amalia-carmen
teodoraion
madalina
mary24
panky(Laura)
Maria
STEF30IASI
ari05
paul_A
muraru raluca
sandy
adriana
46 participanți

Pagina 37 din 42 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 42  Urmatorul

In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de Maria Dum Ian 16, 2011 2:59 pm

sa te bucuri de ele Mona Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de elena Mier Ian 19, 2011 2:02 am

Am aflat acum ca a ajuns si premiul meu castigat la concursul sponsorizat de Ioana-mofturaki. Multumesc tare mult Ioana, o sa pun poze cand ajung acasa, sa intru in posesia lui. Am anuntat aici deoarece nu mai gasesc pagina respectiva, unde s-a desfasurat concursul. Merci inca o data Ioana Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 693395
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de mofturaki Mier Ian 19, 2011 3:42 am

ma bucur elena ca a ajuns premiul..chiar eram ingrijorata ca nu mai ziceai nimic...acum stau linistita!!!
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Joi Ian 20, 2011 3:46 pm

super cadouri fetele [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] sa va bucurati de ele [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de raruta Sam Ian 22, 2011 5:39 pm

Am sosit si cu poza cu cercelusii trimisi de Maria dar, spre rusinea mea, nu mai stiu cum se numeste concursul!
fug
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de elena Sam Ian 22, 2011 5:50 pm

sa ii porti sanatoasa Ana, sunt foarte draguti :hug:
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de raruta Sam Ian 22, 2011 6:57 pm

Multumesc Elena!! Verdele e culoarea mea preferata!
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de lilia Sam Ian 22, 2011 8:22 pm

frumosi cerceii se poarte
lilia
lilia
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de adriana Sam Ian 22, 2011 9:33 pm

sunt foarte frumosi , sai porti cu drag ana Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de raruta Lun Ian 24, 2011 3:03 am

Multumesc frumos Adriana!
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de mofturaki Vin Ian 28, 2011 12:45 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 869129 am primit cadoul de la raluca, concursul cu "cum ajuta copilasii la impodobit pomul de craciun " sau ceva de genul....


sunt superbi totoseii! multumim!!!
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de teodoraion Vin Ian 28, 2011 3:27 am

FELICITARI!!


Sa-i vedem si la pitice in picioare
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de Maria Vin Ian 28, 2011 4:51 am

foarte frumosi Ioana Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de amalia-carmen Vin Ian 28, 2011 4:58 am

am primit si eu ceasul...din pacate i s-a spart sticla,dar e "purtabil"...iar floricica nu a supravietuit...imi pare rau!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de Maria Vin Ian 28, 2011 5:02 am

imi pare rau Amalia ca sa spart sticla la ceas,dar este super Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Vin Ian 28, 2011 2:23 pm

frumoase premii fetelor [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] sa le purtati cu mare placere [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] felicitari sponsorilor [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de adriana Sam Ian 29, 2011 1:19 am

off imi pare foarte rau amalia, nu imi dau seama cum de sa spart , daca nu ma insel l-am pus si in punguta rezistenta , cat despre planta , a fost ger afara si cred ca asta a fost motivul
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de Raluca30 Mier Feb 23, 2011 2:59 am

Azi am ridicat cadoul de la concursul sa ne jucam in zapada.Multumi Adriana [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

cadoul primit
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

bratara pe care a pus mana Madalina si nu ii mai da drumul
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Madalina cu cadoul in brate,ce ii mai place sa primeasca cadouri [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si bineinteles si Iulia

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Raluca30
Raluca30
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 39
Joburi/Distractii : ador plimbarile

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de teodoraion Mier Feb 23, 2011 3:01 am

ce dulci sunt!!
sa le purtati sanatoase
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de Raluca30 Mier Feb 23, 2011 3:06 am

multumim frumos [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Raluca30
Raluca30
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 39
Joburi/Distractii : ador plimbarile

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de Maria Mier Feb 23, 2011 3:29 am

ce fetite frumoase ai Raluca!
sa se bucure de cadouri :curcubeu:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de Raluca30 Mier Feb 23, 2011 3:35 am

sarut mana Maria (s-au tatica Maria?) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Raluca30
Raluca30
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 39
Joburi/Distractii : ador plimbarile

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de adriana Mier Feb 23, 2011 1:57 pm

off raluca daca stiam mai bine trimite-am 2 bratari , eu am zis ca bratara sa fie pentru tine si stelutele pentru ele .... data viitoare mai trimit o bratarica , sa se bucure de cadoase sunt 2 fumoase Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de anka9mai Mier Feb 23, 2011 9:23 pm

eu am primit cadoul si diploma de la Mona,multumesc foarte mult Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 869129
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de paul_A Mier Feb 23, 2011 9:28 pm

Foarte frumos!! Felicitari !! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!! - Pagina 37 Empty Re: Sa ne mandrim cu cadoul castigat (2)!!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 37 din 42 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum