Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 8 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 8 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 2466r05Ady.Biju

Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 2quni4z hmshop.wordpress.com



Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 Wkpzltartizele.blogspot.com



Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 Kaqpztbratari magice



Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 69m8w9 Shop/candles



Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 2moa4jsbiosens.ro



Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 2ef53k2reginamaria.ro



Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!!

+12
roxana ,mamica finuta
Crina
anuta22
STEF30IASI
paul_A
radumihaela36
panky(Laura)
Maria
sandy
elena
narcy
adriana
16 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!!

Mesaj Scris de brigitta Vin Mai 21, 2010 11:24 pm

sa-o porti sanatoase Elena si sa te bucuri de ele :pupd:
brigitta
brigitta
Mamica de cariera
Mamica de cariera


Sus In jos

Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!!

Mesaj Scris de adriana Sam Mai 22, 2010 12:04 am

ma bucur elena ca le-ai primit astazi....chiar de ziua ta Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 693395
iti vine sutienul? daca da sal porti sanatoasa Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 693395
cat priveste plantele sa nu te ingrijorezi ...planta care este ofilita isi va reveni in 3-4 zile...... asa arata cand nu are apa, si daca nui pui cateva zile apa se blegeste, dar cum ai udat-o isi revine imediat
leandrul face florile roz ....este superb .....sper sa iti placa si sa te bucuri de ele Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!!

Mesaj Scris de elena Sam Mai 22, 2010 12:07 am

da, imi vine sutienul, multumesc mult Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 693395 iar plantele da, o sa isi revina, o sa cumpar ghivece sa le pun in pamant Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 693395 esti o draguta!!
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!!

Mesaj Scris de adriana Sam Mai 22, 2010 12:09 am

ma bucur elena ca iti vine....imi era putin teama Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 693395
sa te bucuri de ele Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!!

Mesaj Scris de anuta22 Sam Mai 22, 2010 3:15 am

am primit si eu premiul de la tine Adriana,sunt superbi "bikineii" doar ca mis mari,asta e,am sa ii fac cadou si eu la cineva,oricum itio multumesc mult de puii de flori i-am si plantat deja,scuze nu am avut timp sa fac poze,dar am sda revin si cu poze,flricelel leam si plantat deja.
anuta22
anuta22
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 36

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!!

Mesaj Scris de Maria Sam Mai 22, 2010 3:26 am

Felicitari Anuta!!!
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!!

Mesaj Scris de adriana Sam Mai 22, 2010 10:56 am

imi pare rau anuta ca sunt mari..... sper ca iti plac plantele....sa te bucuri de ele Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!!

Mesaj Scris de anuta22 Sam Mai 22, 2010 1:36 pm

da imi plac deja le-am si [plantat,iar chiloteii am zis,o sa ii fac cadou.
anuta22
anuta22
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 36

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!!

Mesaj Scris de teodoraion Sam Mai 22, 2010 3:12 pm

las ca ebun oricum premiul Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 693395
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!!

Mesaj Scris de panky(Laura) Sam Mai 22, 2010 3:14 pm

Felicitari Anuta!!!........iar chilotii.........ii faci cadou Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 693395
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!!

Mesaj Scris de anuta22 Dum Mai 23, 2010 7:01 am

da,dar mam razgandit,nu ii mai fac cadou,am sa ii patresz ca amintiore de pe acest forum fiind de la una din admine,ar fi pacat sa ii dau,nu nu ii mai fac cadou.
anuta22
anuta22
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 36

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!!

Mesaj Scris de adriana Dum Mai 23, 2010 11:30 am

ma bucur anuta .... nu se stie totusi niociodata cand iti vor fi de folos!!!!! Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!!

Mesaj Scris de anuta22 Lun Mai 24, 2010 6:32 am

da asa e Adriana poate o sa ma mai ingras,desi nu vreau acest lucru.
anuta22
anuta22
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 36

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului- Ghiceste cuvintele care lipsesc!!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum