Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 16 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 16 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 2466r05Ady.Biju

HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 2quni4z hmshop.wordpress.com



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 Wkpzltartizele.blogspot.com



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 Kaqpztbratari magice



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 69m8w9 Shop/candles



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 25h2tfs art3lier.blogspot.com



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 2moa4jsbiosens.ro



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 2ef53k2reginamaria.ro



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




HOROSCOP ZILNIC

+13
Raluca30
paul_A
adriana
roxanik
amalia-carmen
anka9mai
mona_mami
madalina
roxana ,mamica finuta
muraru raluca
teodoraion
Maria
sandy
17 participanți

Pagina 20 din 30 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25 ... 30  Urmatorul

In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de mona_mami Mar Aug 24, 2010 2:40 pm

Astept, draguto! HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 963865
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de sandy Mar Aug 24, 2010 2:40 pm

Horoscopul pentru zodia Rac

Ziua de azi este una calma, care trece fara probleme. Se prevad interactiuni cu persoane in autoritate sau mai in varsta. Este un moment foarte bun pentru a-ti consolida cariera. Ai sansa sa iti folosesti timpul intr-nu mod inteligent.

Simtul responsabilitatii este cel care te ghideaza si se dovedeste de succes. La orice lucrezi, fie la serviciu, castigarea de bani sau responsabilitatea de a avea o familie, va vea intreaga ta atentie. Seara te bucuri de o conversatie lunga, scrii o scrisoare sau dai un telefon special.
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de sandy Mar Aug 24, 2010 2:40 pm

Horoscopul pentru zodia Leu

Energiile pozitive se invart in jurul carierei sau drumului tau. Succesul depinde de ambitia si determinarea ta, care sunt puternice. Iti poti folosi simtul practic si poti simti trendurile pentru a sti care sunt miscarile corecte pe care trebuie sa le faci.

Iti poti folosi mintea pentru a face alegeri clare si esti capabil sa gandesti clar. Deciziile din cariera sau modurile prin care iti poti imbunatati finantele sunt exact in fata si sunt usor de luat. Seara te gandesti la o iubire secreta sau la o iubire pierduta; dragostea este aproape.
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de sandy Mar Aug 24, 2010 2:40 pm

Horoscopul pentru zodia Fecioara

Munca ta este productiva, iar caracterul bun si iubitor iti castiga prieteni si ii influenteaza pe ceilalti. Creativitatea iti este exprimata in aceasta dupa-amiaza prin abilitatile tale de a rezolva probleme. Cineva are nevoie de bani si ti-a cerut ajutorul. Vei putea sa ii ajuti sa isi rezolve problemele, dar imprumutarea banilor nu este raspunsul. Imprumutarea de bani in aceasta perioada ti-ar putea aduce niste rezultate negative.

Este o zi buna pentru a-ti spori finantele prin investitii sau vanzarea unei posesiuni. Oamenii tineri apar in viata ta in aceasta seara. Iti place la nebunie sa fie nevoie de tine, iar acesti tineri par sa iti umple dorinta prin intrebarile lor si nevoia de a rezolva probleme, poate o tema este problema.
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de sandy Mar Aug 24, 2010 2:41 pm

Horoscopul pentru zodia Balanta

��Este o zi excelenta pentru a obtine rezultate pozitive din munca depusa. Ai putea gasi niste cai prin care sa obtii promovarea sau un nou job astazi. Tanjesti dupa organizare si practicalitate si incerci sa realizezi niste lucruri. Viata buna si lucrurile de lux ar putea fi ceea ce tu pretuiesti astazi. Ai putea sa te bucuri de crearea propriului tau drum in viata si de gasirea unor solutii la oricare probleme se ivesc.

��Sanatatea si telurile tale in cariera au o mare importanta in viata ta. Ai o gandire excelenta si poti veni cu idei bune. Este un moment excelent pentru a lua decizii. Dupa ce se va termina ziua de lucru, planurile tale vor putea astepta, pentru ca prietenii tai vor sa iti capteze atentia
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de sandy Mar Aug 24, 2010 2:41 pm

Horoscopul pentru zodia Scorpion

Ai putea planui o vanzare in garaj pentru weekendul care urmeaza, ca sa strangi niste bani. La locul de munca, colegii si sefii au nevoie de tine pentru intuitia ta psihologica. Se pare ca ai o atractie fata de abstract, idei spirituale si abilitatea de a trage concluzii intelepte. Telurile legate de cariera sunt foarte importante, iar tu muncesti foarte mult pentru a le atinge.

Din moment ce ai muncit foarte mult in ultimul timp, prietenii tai s-au gandit sa iti ocupe dupa-amiaza. Este momentul in care ar trebui sa fii cu cei pe care iubesti intr-un loc linistit si placut. Ati putea vorbi despre vise, sa vizitati un lac, sa hraniti pasari sau alte lucruri care va aduc impreuna.
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de sandy Mar Aug 24, 2010 2:41 pm

Horoscopul pentru zodia Sagetator

Munca trece fara evenimente astazi. Cel mai bun produs pe care il vinde sau produce compania ta este in proces de imbunatatire.

Dupa-amiaza te prinde implicat in proiecte. Pari a fi putin impractic azi, deci este cel mai bun moment sa ii pui pe ceilalti sa te ajute. Un tanar ar putea sa invete cate ceva despre bani de la tine azi, numai observandu-te. Daca ai verificat preturile prin oras, probabil vei vrea totusi sa cumperi ceva la care te-ai gandit in ultimul timp.

Sunt emotii care se pot manifesta prin analiza de sine sau emotii profunde din experiente romantice. In orice caz, ramai obiectiv.
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de sandy Mar Aug 24, 2010 2:42 pm

Horoscopul pentru zodia Capricorn

A avea grija de afaceri este principala tema in aceasta miercuri. Tanjesti dupa organizare si caracter practic si vrei sa realizezi unele lucruri. Mai doresti sa tipi, sa urli si sa bati din picioare din cauza unei nedreptati financiare. In schimb, incearca sa vezi ce poti face, pentru a reface balanta.

Majoritatea oamenilor se mandresc cu faptul ca iti sunt prieteni si ca fac afaceri cu un om atat de constiincios ca tine. Lumea te pretuieste pentru independenta si calitatile unice de care dai dovada. Este o vreme excelenta sa fii cu ceilalti si sa lucrati impreuna, indiferent de intarzieri sau sentimente. Munca, realizarile si ambitia sunt lucrurile care valoreaza cel mai mult pentru tine acum.
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de sandy Mar Aug 24, 2010 2:42 pm

Horoscopul pentru zodia Varsator

Ai putea fi cautat pentru un anume job astazi. Ai putea fi foarte insistent cu altii si elocvent in discursuri si comunicare. Exprimarea ta de sine este clara si se datoreaza ideilor tale particulare si gandurilor. Poti demonstra o mare intelegere si sensibilitate la problemele celorlati si te afli intr-o pozitie foarte buna pentru a conduce sau a te alatura unor grupuri sau societatii in general.

Ai putea gasi noi solutii sau inventii. Tanjesti dupa organizare si caracter practic. Exista un fel de melancolie romantica in abordarea vietii in aceasta seara. Imbratisarile ar fi bune!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de sandy Mar Aug 24, 2010 2:42 pm

Horoscopul pentru zodia Pesti

Ai putea avea niste pobleme de serviciu care iti aduc provocari si situatii aparent de nerezolvat. Ambitia este o motivatie puternica si te poate indrepta spre conflicte daca o scapi de sub control. Dozata cum trebuie, iti poate aduce realizari si recunoastere.

Evenimentele te pot ajuta sa fii original, sa ai progrese si sa gasesti solutii la probleme mai vechi. Rabdarea se vede acum-te-ai putea afla in situatia sa-ti poti pune ideile in aplicare.

Aceasta seara este timpul perfect sa te inconjuri de prieteni si tineri si sa te simti bine. Tu apreciezi viata pe care o traiesti.
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de mona_mami Mar Aug 24, 2010 2:45 pm

sandy_bell a scris:Horoscopul pentru zodia Balanta

��Este o zi excelenta pentru a obtine rezultate pozitive din munca depusa. Ai putea gasi niste cai prin care sa obtii promovarea sau un nou job astazi. Tanjesti dupa organizare si practicalitate si incerci sa realizezi niste lucruri. Viata buna si lucrurile de lux ar putea fi ceea ce tu pretuiesti astazi. Ai putea sa te bucuri de crearea propriului tau drum in viata si de gasirea unor solutii la oricare probleme se ivesc.

��Sanatatea si telurile tale in cariera au o mare importanta in viata ta. Ai o gandire excelenta si poti veni cu idei bune. Este un moment excelent pentru a lua decizii. Dupa ce se va termina ziua de lucru, planurile tale vor putea astepta, pentru ca prietenii tai vor sa iti capteze atentia

Toate as putea sa le fac si sa le obtin, dar nu au aceeasi insemnatate precum au sanatatea si fericirea copiilor, a familiei mele! HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 693395 HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 693395 HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 693395
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de sandy Mar Aug 24, 2010 2:51 pm

sa fie cum iti doresti!!...multa sanatate!! HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 869129
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de sandy Vin Aug 27, 2010 2:36 am

anka..sa vii la datorie..ca te astepta Mona!!...HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 199844..mai ca ma izgonea pe mine!!..HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 611610
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de Maria Vin Aug 27, 2010 2:49 am

anka un butoi de bere ti-am lasat sa-mi zici de bine si nu ai mai venit :balanta:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de anka9mai Vin Aug 27, 2010 3:56 am

HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 199844 HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 199844 HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 199844 abia acum am vazut berea,,,,imediat vin si cu horoscopul pe maine
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de Maria Vin Aug 27, 2010 4:02 am

butoaie de bere am adus, acum esti datoare sa vii cu vesti bune,mai dau o bere acum HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 929511
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de anka9mai Vin Aug 27, 2010 4:05 am

Horoscop 27 august 2010

Berbec 21 Martie - 20 Aprilie
Astazi muncesti de dimineata si pana seara, dar reusesti sa te destinzi la sfarsitul zilei cu persoana draga. Vei primi un dar asteptat.

Taur 21 Aprilie - 21 Mai
In sfarsit problemele s-au rezolvat! Ai casa visata si familia fericita. Nu-ti ramane decat sa te bucuri de ele si sa-ti iei o vacanta bine meritata.

Gemeni 22 Mai - 21 Iunie
Ti-ai gasit jumatatea si deocamdata toate sunt bune si frumoase. Consolideaza-ti relatia in continuare pentru a preintampina eleventualele dificultati.

Rac 22 Iunie - 22 Iulie
Ai primit o invitatie la un spectacol. Nu ezita sa mergi. Seara va fi una de neuitat. Te vei reintalni si cu un vechi prieten plecat in strainatate.

Leu 23 Iulie - 22 August
Astazi este o zi norocoasa pentru tine. Ai toate motivele de bucurie mai ales ca vei intalni pe cineva apropiat tie. Atentie la eventuale accidente in casa.

Fecioara 23 August - 21 Septembrie
Vacanta inseamna pentru tine calatorii alaturi de persoana iubita. Asa ca nu mai sta pe ganduri: i-ati iubita/sotia si fugiti la mare sau la munte!

Balanta 22 Septembrie - 22 Octombrie
Inca banii pe care ii astepti nu au sosit. Dar sunt pe drum! Investeste-i cu folos si vei vedea in curand rezultatele. In dragoste nimic spectaculos. Inca!

Scorpion 23 Octombrie - 21 Noiembrie
Te asteapta o schimbare majora in viata profesionala. Va trebui sa optezi pentru un salariu mai mare, dar si un program mai incarcat sau sa ramai pe acelasi post. Persoana iubita te sprijina indiferent de decizia luata.

Sagetator 22 Noiembrie - 20 Decembrie
Esti un aventurier...insa azi e bine sa stai in banca ta pentru ca risti sa pierzi o suma importanta de bani sau dragostea persoanei iubite. Actioneaza cu prudenta!

Capricorn 21 Decembrie - 19 Ianuarie
Vei avea de ales intre doua posibilitati, sa petreci ziua cu familia sau sa petreci cu prietenii. Orice alegi, ziua va fi un succes.



Varsator 20 Ianuarie - 18 Februarie
Nervozitatea din ultimele zile se va evapora in momentul in care vei primi o veste buna de la un partener de afaceri. In familie se anunta o reuniune cu surprize.

Pesti 19 Februarie - 20 Martie
Problemele trec pe langa tine fara sa te afecteze. Mai devreme sau mai tarziu va trebui sa te confrunti cu ele. Daca esti manager, fii atent la un subaltern care vrea sa-ti ia locul.

p.s. Balantele mele sper sa fiti multumite si pt maine....eu una zic ca e adevarat tot ce scrie la noi....cel putin in cazul meu e adevarat litera cu litera HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 199844
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de Maria Vin Aug 27, 2010 4:08 am

atunci inseamna ca am ceva banii pe drum si nu stiu de unde,dar daca horoscopul asa scrie sigur este adevarat :balanta:
astept banii....

mersi Anka HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de anka9mai Vin Aug 27, 2010 4:09 am

Maria a scris:atunci inseamna ca am ceva banii pe drum si nu stiu de unde,dar daca horoscopul asa scrie sigur este adevarat :balanta:
astept banii....
eu una astept cu disperare salariul....daca tu nu esti in vazul meu zic sa iei un bilet la bingo ....si daca castigi imi dai si mie HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 199844
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de Maria Vin Aug 27, 2010 4:12 am

doamne ca eu tot astept sa castig la bingo,dar nu joc,nu stiu cum sar putea sa se intample minunea asta... HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 390583
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de anka9mai Vin Aug 27, 2010 4:15 am

Maria a scris:doamne ca eu tot astept sa castig la bingo,dar nu joc,nu stiu cum sar putea sa se intample minunea asta... HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 390583
faci si tu ca tiganul care sa ruga sa castige la loto si il teroriza pe D-zeu cu rugaciunile....pana intr-o zi cand D-zeu i`a zis "bine, bine dar daca vrei sa cistigi mai si joaca"....asa ca nu cumva sa dai vina pe horoscopul meu daca nu vin banii la tine HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 199844
pune bere la rece si pt maine HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 199844
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de Maria Vin Aug 27, 2010 4:16 am

exact la bancul asta ma gandeam si eu HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 199844
te astept maine cu butoiul de bere caci poate vin si banii HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 377534
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de anka9mai Vin Aug 27, 2010 4:17 am

Maria a scris:exact la bancul asta ma gandeam si eu HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 199844
te astept maine cu butoiul de bere caci poate vin si banii HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 377534
vin negresit HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 869129
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de roxanik Vin Aug 27, 2010 2:04 pm

wawwww............sper sa fie adevarat la balante.....si sa-mi vina si mie banii!!!! HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 658657
roxanik
roxanik
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 44

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de mona_mami Vin Aug 27, 2010 2:13 pm

S-au oprit banii ... la alta zodie ... ca n-au ajuns la mine! O fi ratacit drumul! HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 199844 Dar eu sunt optimista ... la asteptat! HOROSCOP ZILNIC - Pagina 20 693395
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 20 din 30 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum