Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 21 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 21 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 2466r05Ady.Biju

HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 2quni4z hmshop.wordpress.com



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 Wkpzltartizele.blogspot.com



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 Kaqpztbratari magice



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 69m8w9 Shop/candles



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 25h2tfs art3lier.blogspot.com



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 2moa4jsbiosens.ro



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 2ef53k2reginamaria.ro



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




HOROSCOP ZILNIC

+13
Raluca30
paul_A
adriana
roxanik
amalia-carmen
anka9mai
mona_mami
madalina
roxana ,mamica finuta
muraru raluca
teodoraion
Maria
sandy
17 participanți

Pagina 22 din 30 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Urmatorul

In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de anka9mai Mier Sept 01, 2010 12:43 am

hmmm vad ca nu va mai place horoscopul meu....cred ca nu mai am intrate la astre fug
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de Maria Mier Sept 01, 2010 1:20 am

sa tratezi cu ele si in seara asta Anka HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 869129

vezi cu ce le ademenesti sa iti zica de bine HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de anka9mai Mier Sept 01, 2010 2:00 am

1 Septembrie 2010
BERBEC
Pentru ca au scapat de o mare parte din responsabilitati, nativii au mai mult timp pentru a se ocupa de copii, iar celibatarii pot sa se distreze in voie. Dimineata, sensibilitate si emotivitate.
Sanatate – ●●●
Bani –●●●
Dragoste –●●

TAUR
Lipsiti de fondurile financiare pentru renovarile absolut necesare in locuinta, acesti nativi vor face eforturi supraomenesti, preluand noi contracte ori implicandu-se in activitati nepotrivite.
Sanatate – ●●
Bani –●●
Dragoste –●●

GEMENI
Muncesc prea mult, nu refuza nici un fel de activitate care apare, iar bugetul este din ce in ce mai mare. Isi fac multi prieteni si reusesc sa organizeze o intalnire a rudelor apropiate.
Sanatate – ●●●
Bani –●●●
Dragoste –●●

RAC
Nici rudele si nici prietenii nu se mai pot intelege cu aceste nativi care recupereaza acum toate pierderile financiare si toate pagubele din anul precedent. Drumuri din ce in ce mai multe!
Sanatate – ●
Bani –●●
Dragoste –●●

LEU
Celibatarii cheltuiesc pana la ultimul leut pentru ca vor sa organizeze o nunta cu fast. Nici familistii nu scapa de aceasta tendinta, daca au copii care vor sa se casatoreasca. Toti isi impun dorintele.
Sanatate – ●●●
Bani –●●●
Dragoste –●●

FECIOARA
Cei care au fost nevoiti sa faca o interventie chirurgicala in ultimul an vor fi nevoiti sa repete un control si vor avea reactii greu de suportat de catre anturaj. Partenerul devine si mai recalcitrant.
Sanatate – ●
Bani –●●
Dragoste –●●

BALANTA
Vor descoperi ca au multi prieteni, insa exista si persoane care ii barfesc si de abia asteapta sa ii implice in scandaluri. Muncesc mult, dar exista in anturajul lor rude care ii spoliaza de bani.
Sanatate – ●●●
Bani –●●●
Dragoste –●●●

SCORPION
Schimbarile la nivel profesional sunt in continuare importante si ii lipseste de placerea de a se relaxa in familie. Este posibil sa li se faca nenumarate reprosuri de catre cei dragi.
Sanatate – ●●
Bani –●●
Dragoste –●●

SAGETATOR
Cei mai norocosi isi vor pune in practica planurile de calatorie impreuna cu persoana iubita, uitand de orice alte obligatii si responsabilitati. Ceilalti se implica in activitati profesionale noi.
Sanatate – ●●●
Bani –●●●
Dragoste –●●

CAPRICORN
Este de preferat sa nu se bazeze pe promisiunile facute de barbatii din anturaj, daca se refera la facilitarea unor acte pentru o deplasare in strainatate. Persoana iubita are noi pretentii financiare.
Sanatate – ●●●
Bani –●●●
Dragoste –●●●

VARSATOR
Pentru moment, celibatarii vor exclude orice plan matrimonial, iar familistii sunt stresati atat de mult de partenerul de viata, ca ar pleca unde vad cu ochii. Sunt ajutati numai de catre prieteni.
Sanatate – ●●
Bani –●●
Dragoste –●●●

PESTI
Cei tineri vor continua sa aiba un program foarte incarcat, insa exista si multi norocosi care ajung sa-si puna in aplicare planurile de vacanta, cu riscul de a ramane fara partener.
Sanatate – ●
Bani –●●
Dragoste –●●

anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de anka9mai Mier Sept 01, 2010 2:01 am

multumite balantele mele?
Sanatate – ●●●
Bani –●●●
Dragoste –●●●
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de Maria Mier Sept 01, 2010 2:20 am

perfect Anka HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 642704
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de teodoraion Mier Sept 01, 2010 2:27 am

eu sunt scorpie HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 740747
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de anka9mai Joi Sept 02, 2010 3:03 am

da si tu o bere Teo si vb cu astrele si pt tine HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 199844
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de Maria Joi Sept 02, 2010 3:07 am

de la Teo cere vin caci a cumparat ieri HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de anka9mai Joi Sept 02, 2010 3:11 am

Maria a scris:de la Teo cere vin caci a cumparat ieri HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 869129
daca e vin demidulce cer dacanu nu`s amatoare HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 199844
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de Maria Lun Sept 06, 2010 3:16 am

nu mai discuta nimeni cu astrele? :balanta:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de mona_mami Lun Sept 06, 2010 3:18 am

O lasam pe ... Neti Sandu! HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 943159
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de Maria Lun Sept 06, 2010 3:21 am

era nervos sotul meu pe ea intr-o zi ca-i zise de bine si trecea ziua si nu se intampla ce astepta el si ii zise si Neti la horoscop...
dar pana dupa masa s-au rezolvat si o apreciaza pentru asta acum HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de mona_mami Lun Sept 06, 2010 3:24 am

Ai vazut Maria ... eu butonez la TV sa o vad nu pentru horoscop, ci pentru hainele ei ... cam ciudate! Mie asa mi se pare, tare aiurea se mai asorteaza cu ele! HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 587635 Sau mi se pare numai mie ... HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 496116
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de Maria Lun Sept 06, 2010 3:26 am

da are o tinuta tare aiurea,noi zicem ca este imbracata de cineva la misto,in bataie de joc HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de Maria Lun Sept 06, 2010 1:23 pm

Horoscop Berbec – 06.09.2010

Treceti printr-o perioada frumoasa, pe care o meritati din plin, avand in vedere dificultatile peste care ati trecut in ultimul timp. Daca v-ati pus ordina in viata si ati invatat ceva din experientele pe care le-ati trait in ultima vreme puteti rasufla usurat/a.

Horoscop Taur – 06.09.2010

Puteti primi o propunere interesanta sau pur si simplu va remarcati prin rezultatele obtinute. Sunteti destul de posesiv/a, iar daca vi se dau motive de gelozie persoana iubita s-ar putea sa fie socata de reactiile dv ciudate.

Horoscop Gemeni – 06.09.2010

Nu stati prea bine cu starea emotionala. Orice vorba spusa de persoana iubita va doare. Oboseala si stresul s-au adunat si nimic nu reuseste sa va aduca pe linia de plutire. Nici sanatatea nu este puncul dv forte.

Horoscop Rac – 06.09.2010

Treceti printr-o perioada stresanta, care ii afecteaza si pe cei din jur. Trebuie sa va reveniti pentru ca riscati sa stricati relatia cu un prieten mai vechi, care v-a fost mereu alaturi.

Horoscop Leu – 06.09.2010

Sunteti predispus la barfele colegilor. Azi faceti pauze dese la birou, deci se pare ca este o zi blocata. V-ati pierdut interesul pentru un anumit scop si nu prea va implicati in anumite actiuni ale zilei. Nu este bine cum procedati.

Horoscop Fecioara – 06.09.2010

Sunteti foarte vulnerabil si predispus unor probleme de sanatate, asa ca mare grija! Mai bine va luati cateva zile libere si plecati undeva sa va relaxati impreuna cu cei dragi.

Horoscop Balanta – 06.09.2010

Vi s-a facut o nedreptate in trecut si acum numai aveti incredere in nimic si in nimeni, priviti totul cu suspiciune. aveti parerea ca dv aveti numai obligatii, si niciun drept. s-ar putea sa nu aveti dreptate.

Horoscop Scorpion – 06.09.2010

La serviciu ar trebui sa evitati pe cat posibil barfele in care unele persoane incearca sa va implice. Nu aveti increde in toata lumea si asta e bine tinand cont de cata rautate este in jurul dv.

Horoscop Sagetator – 06.09.2010

Astazi veti avea o atitudine pozitiva care va va permite sa puneti anumite intrebari pe care colegii dv nu au curajul sa le puna, de teama ca ar putea sa scoata in evidenta riscurile pe care le implica o anumita situatie.

Horoscop Capricorn – 06.09.2010

S-ar putea ca exact in momentul in care va veti da seama care este pasul pe care trebuie sa il faceti intr-o anumita situatie, cineva sa va ceara sa actionati exact invers decat aveati de gand. Va trebui astfel sa actionati cu mult tact.

Horoscop Varsator – 06.09.2010

Veti intalnii persoane speciale care vor juca un rol aparte in viata dv. Se iveste o calatorie speciala cu prietenii care va devenii foare importanta. Faceti tot ce simtiti pentru a va cunoaste mai bine.

Horoscop Pesti – 06.09.2010

Ar fi bine sa lasati suspiciunile la o parte si sa fiti receptiv/a si deschis/a la orice dialog. Pe viitor vei avea satisfactii ca ati facut asta. Astazi este o zi cu adevarat frumoasa pentru dumneavoastra.
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de mona_mami Lun Sept 06, 2010 1:32 pm

Maria!!! Eu am intotdeauna dreptate, si cand n-am dreptate am dreptate! Capisce, Maria? HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 870859
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de Maria Lun Sept 06, 2010 1:35 pm

am citit eu in stele in dimineata aceasta pentru voi HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 963865
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Lun Sept 06, 2010 1:48 pm

ia zii Maria , si la balanta ?! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de Maria Lun Sept 06, 2010 1:50 pm

Horoscop Balanta – 06.09.2010

Vi s-a facut o nedreptate in trecut si acum numai aveti incredere in nimic si in nimeni, priviti totul cu suspiciune. aveti parerea ca dv aveti numai obligatii, si niciun drept. s-ar putea sa nu aveti dreptate.


aici e balanta Roxana,am postat intr-un mesaj :balanta:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de mona_mami Sam Sept 11, 2010 5:20 pm

Astazi eu sunt ... de serviciu!

Horoscop zodia Berbec (21.03 - 20.04)
Te simti bine intr-un colectiv larg de persoane unde ai ocazia sa iti faci noi prieteni. Te atrag mai ales persoanele tinere, vesele, puse pe distractie, pentru ca de lucruri serioase te-ai cam saturat. Preferi mediile aglomerate unde vei fi primit cu bratele deschise de oameni care iti seamana. Daca spui tuturor o vorba buna, ti-ai asigurat succesul in societate.

- Sursa horoscop: acvaria.com


Horoscop zodia Taur (21.04 - 21.05)
Primesti un impuls nou catre telul tau cel mare si motivatia este binevenita intr-un moment cand iti cam pierdusei speranta sau energia. O scanteie este de ajuns pentru reaprinde pasiunea pentru ceea ce ai inceput ca sa duci totul mai departe cu entuziasm. Exista persoane in jur care iti prezinta viitorul in culori mult mai optimiste, deci asculta-le incurajarile.

- Sursa horoscop: acvaria.com


Horoscop zodia Gemeni (22.05 - 21.06)
Te indoiesti ca rezultatul la care s-a ajuns este unul corect, dar preferi sa analizezi mai intai situatia, ca sa nu faci interpretari gresite. Informeaza-te, afla pe ce cai s-au atins aceste rezultate pentru ca presimti ca cineva nu a jucat corect. Poti scoate la iveala adevarul, dar fa-o cu discretie si, mai ales, fara sa faci acuzatii nefondate. Bazeaza-te doar pe dovezi si fapte incontestabile.

- Sursa horoscop: acvaria.com


Horoscop zodia Rac (22.06 - 22.07)
Calatoriile costa mult, deci, daca trebuie sa pleci azi la drum, fii sigur ca ai suficiente rezerve la dispozitie. Te poti trezi ori cu o cheltuiala neprevazuta pe parcurs (o amenda, in trafic, de exemplu) ori la destinatie iti face cu ochiul un obiect pe care ti-l doresti neaparat si ai regreta amarnic daca nu ai avea bani la tine. Te intorci acasa cu un sentiment de satisfactie, pentru ca ti-a priit calatoria.

- Sursa horoscop: acvaria.com


Horoscop zodia Leu (23.07 - 21.08)
Nu e genul tau sa fii timid in amor si sa astepti de la celalalt sa faca primul pas, dar de data aceasta persoana care ti-a furat inima are o influenta covarsitoare asupra sufletului tau si te reduce la tacere. Nu stii sa-ti exprimi sentimentele, desi sunt puternice, si preferi sa stai in banca ta cu speranta ca celalalt intelege. Fa un efort sa-i spui clar ce simti, altfel partenerul nu are de unde sa afle!

- Sursa horoscop: acvaria.com


Horoscop zodia Fecioara (22.08 - 21.09)

Nu te lasa influentat de atatea opinii contradictorii vehiculate in anturaj, pentru ca decizia pe care trebuie s-o iei cere de la tine puterea de a discerne singur ce e mai bine pentru tine. Influentele din afara nu fac altceva decat sa te incurce si mai mult, deci mai bine te prefaci ca nu auzi nimic din jur. Extragi o concluzie dupa propriile criterii de selectie.

- Sursa horoscop: acvaria.com


Horoscop zodia Balanta (22.09 - 22.10)
Discuti cu persoana iubita despre lucruri serioase care vor sta la baza constructiei la care va aduceti amandoi contributia. Exista o buna combinatie de forte aici, pentru ca e loc si de iubire, si de ratiune deopotriva, pentru a cladi ceva solid si de perspectiva. Angajamentele pe care le luati unul fata de altul sunt o garantie ca relatia tinde spre un nivel promitator si durabil.

- Sursa horoscop: acvaria.com


Horoscop zodia Scorpion (23.10 - 21.11)
Te afli in fata unei persoane care impune respect si autoritate. Se poate spune chiar ca inspira teama si nu-ti gasesti atitudinea potrivita pentru a i te adresa. Ti-e frica sa nu lasi o impresie gresita, deoarece sunt in joc credibilitatea si reputatia ta. Un cuvant nepotrivit sau un gest necontrolat pot strica tot ce ai cladit in ani de zile, deci comporta-te ireprosabil cand ochii tuturor se vor indrepta spre tine.

- Sursa horoscop: acvaria.com


Horoscop zodia Sagetator (22.11 - 20.12)
Timpul are o greutate cu totul speciala pentru tine, deoarece resimti profund trecerea orelor intr-un ritm pe care nu il poti controla. Ai avea nevoie de cateva ore in plus pentru a duce la capat un proiect important, dar nu ai cum sa prelungesti intervalul pe care-l ai la dispozitie. Nu intra totusi in panica de timp, ci incearca doar sa te organizezi mai bine.

- Sursa horoscop: acvaria.com


Horoscop zodia Capricorn (21.12 - 19.01)
Parca nu te poti bucura pe de-a-ntregul de succesul care te are pe tine azi in prim plan, pentru ca reusita ta coincide cu nefericirea altora. Aproape ca treci in penumbra din cauza problemelor celor din jur si, ca sa nu pari egoist sau indiferent la necazurile altora, vei amana sa spui lumii marea ta fericire, dand prioritate celor care plang. Iti astepti discret momentul.

- Sursa horoscop: acvaria.com


Horoscop zodia Varsator (20.01 - 18.02)
Ai grija la ce argumente apelezi azi, deoarece planeaza o mare cantitate de agresivitate ce poate declansa situatii grave. Un cuvant dur spus intr-un moment nepotrivit poate genera o criza de proportii care nu va mai putea fi apoi oprita din cursul ei, ducand la un esec, o despartire sau o adanca deziluzie. Cineva are de suferit de pe urma conflictelor scapate de sub control.

- Sursa horoscop: acvaria.com


Horoscop zodia Pesti (19.02 - 20.03)
Esti factorul principal al celor mai interesante colaborari. Iei decizii intelepte pentru ca te pui usor in pielea celorlalti. Vei fi ascultat cu sfintenie, pentru ca tot ce spui tine cont de toate conditiile situatiei de fata, pe care numai tu reusesti sa le observi din mai multe unghiuri. In orice relatie, unul trebuie sa traseze linia directoare, iar azi liderul devii chiar tu.

- Sursa horoscop: acvaria.com
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de anka9mai Joi Oct 07, 2010 2:05 pm

Horoscopul zodiei Balanta Joi, 7 Octombrie 2010

Nativilor din zodia Balanta, meditati in aceasta zi asupra faptului ca timpul poate fi aliatul vostru, nu dusmanul vostru, totul depinde de rabdarea voastra. Planificati lucrurile in asa fel incat sa culegeti roadele pe termen lung. Cuvantul care va guverneaza ziua este RABDARE.
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de roxanik Joi Oct 07, 2010 2:10 pm

asa este..........nu prea am rabdare!!!!azi incerc sa fiu prietena cu ea HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 693395
roxanik
roxanik
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 44

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de anka9mai Joi Oct 07, 2010 4:54 pm

si eu sunt in razboi cu Alex de dimineata HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 307664 HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 307664 HOROSCOP ZILNIC - Pagina 22 307664
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de sandy Mier Oct 27, 2010 1:56 pm

BERBEC!


Nu te baza intru totul pe ajutorul colaboratorilor pe care ii ai astazi in preajma, pentru ca e posibil sa te trimita pe o pista falsa, cu sau fara rele intentii.
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de sandy Mier Oct 27, 2010 1:57 pm

TAUR

Influenta negativa

Esti influentat negativ de persoanele din jur care spun multe si marunte, dar ce pacat ca sunt simple cuvinte aruncate in vant. Cel care te impinge azi intr-o anumita directie nu are intentii pozitive, ci urmareste sa profite astfel de bunavointa ta.
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Important Re: HOROSCOP ZILNIC

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 30 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum