Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Ca intre prietene  - Pagina 18 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Ca intre prietene  - Pagina 18 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Ca intre prietene  - Pagina 18 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Ca intre prietene  - Pagina 18 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Ca intre prietene  - Pagina 18 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Ca intre prietene  - Pagina 18 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Ca intre prietene  - Pagina 18 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Ca intre prietene  - Pagina 18 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Ca intre prietene  - Pagina 18 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 4 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 4 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Ca intre prietene  - Pagina 18 2466r05Ady.Biju

Ca intre prietene  - Pagina 18 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Ca intre prietene  - Pagina 18 2quni4z hmshop.wordpress.com



Ca intre prietene  - Pagina 18 Wkpzltartizele.blogspot.com



Ca intre prietene  - Pagina 18 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Ca intre prietene  - Pagina 18 Kaqpztbratari magice



Ca intre prietene  - Pagina 18 69m8w9 Shop/candles



Ca intre prietene  - Pagina 18 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Ca intre prietene  - Pagina 18 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Ca intre prietene  - Pagina 18 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Ca intre prietene  - Pagina 18 2moa4jsbiosens.ro



Ca intre prietene  - Pagina 18 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Ca intre prietene  - Pagina 18 2ef53k2reginamaria.ro



Ca intre prietene  - Pagina 18 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Ca intre prietene  - Pagina 18 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Ca intre prietene

+23
brigitta
claudia_mami
bebelusha18
raruta
scumpetea
muraru raluca
amalia-carmen
mona_mami
madalina
teodoraion
roxanik
adriana
anka9mai
roxana ,mamica finuta
radumihaela36
elena
sandy
paul_A
tit.ioana
celina74
adinutzza
Maria
swe
27 participanți

Pagina 18 din 29 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 29  Urmatorul

In jos

Ca intre prietene  - Pagina 18 Empty Re: Ca intre prietene

Mesaj Scris de swe Vin Sept 03, 2010 10:22 pm

minunat Mona...e alt copil...suntem atat d e fericiteeeeeeeee. azi mi-am cumparat masa in buc si scaune...ghici pe ce bani? am gasit un cercelus anul trecut in nisipul de la mare si azi l-am vandut cu 180 de lei...masa a costat 160 Ca intre prietene  - Pagina 18 658657 fac pozici sa vedeti...ah da...si sentimentul de venit "acasa" e altul :trosu:
swe
swe
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Ca intre prietene  - Pagina 18 Empty Re: Ca intre prietene

Mesaj Scris de Maria Vin Sept 03, 2010 10:25 pm

Tina ne bucuram pentru fiecare realizare a ta si pentru fiecare pas facut inainte...
asteptam poze cu masa si cu Raluca :floridar:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ca intre prietene  - Pagina 18 Empty Re: Ca intre prietene

Mesaj Scris de mona_mami Vin Sept 03, 2010 10:27 pm

Dac-ai stii ce mult ma bucur! Sa-ti dea Dumnezeu fericirea de care ai nevoie tu si Ralu!!! Nu e scumpa masa! Si noi ne-am luat recent, tot la 130 de lei, iar scaunele cam la acelasi pret!
Asta-i libertate in toata regula! Chiar ma bucur pentru tine! Ca intre prietene  - Pagina 18 658657 Cand aud cazuri ca si ale tale ma ingrozesc pur si simplu ... fug
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Ca intre prietene  - Pagina 18 Empty Re: Ca intre prietene

Mesaj Scris de swe Vin Sept 03, 2010 10:37 pm

eu am fost norocoasa...nu credeam ca scap vie de acolo...si acum cand vad femei abuzate la stiri sau pe strada ma ia cu frig...
swe
swe
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Ca intre prietene  - Pagina 18 Empty Re: Ca intre prietene

Mesaj Scris de mona_mami Vin Sept 03, 2010 10:41 pm

Grija mare de acum incolo! Ca intre prietene  - Pagina 18 693395
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Ca intre prietene  - Pagina 18 Empty Re: Ca intre prietene

Mesaj Scris de swe Sam Sept 04, 2010 10:42 pm

Ca intre prietene  - Pagina 18 693395 MOna

am facut poza la masa din buc...poate o stiti este din praktiker

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

swe
swe
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Ca intre prietene  - Pagina 18 Empty Re: Ca intre prietene

Mesaj Scris de anka9mai Sam Sept 04, 2010 10:47 pm

frumosa masa Tina! dar mai frumoasa domnisotica ta Ca intre prietene  - Pagina 18 693395 Ralu
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Ca intre prietene  - Pagina 18 Empty Re: Ca intre prietene

Mesaj Scris de Maria Sam Sept 04, 2010 11:26 pm

frumoasa masa Tina Ca intre prietene  - Pagina 18 85035
Raluca este o draguta Ca intre prietene  - Pagina 18 869129 Ca intre prietene  - Pagina 18 869129 Ca intre prietene  - Pagina 18 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ca intre prietene  - Pagina 18 Empty Re: Ca intre prietene

Mesaj Scris de swe Dum Sept 05, 2010 12:08 am

este minunata...mami stie Ca intre prietene  - Pagina 18 642704 pup fete dragi! week-end placut in continuare! Multumesc!
swe
swe
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Ca intre prietene  - Pagina 18 Empty Re: Ca intre prietene

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Dum Sept 05, 2010 12:10 am

Frumoasa masa Tina [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] s-o stapaniti sanatoase [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] va pup pe amandoua [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Ca intre prietene  - Pagina 18 Empty Re: Ca intre prietene

Mesaj Scris de mona_mami Dum Sept 05, 2010 1:48 am

E super masa, si printesa de la masa e o dulceata foc! :pentrutine:
Tina ... poti dansa de fericire pe masa! Ca intre prietene  - Pagina 18 943159
Sa o folosesti cu placere ... ! Ca intre prietene  - Pagina 18 658657
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Ca intre prietene  - Pagina 18 Empty Re: Ca intre prietene

Mesaj Scris de sandy Dum Sept 05, 2010 1:59 am

super Tina...sper din tot sufletul sa fiti fericite!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ca intre prietene  - Pagina 18 Empty Re: Ca intre prietene

Mesaj Scris de bebelusha18 Dum Sept 05, 2010 3:09 am

Buna Tina...am stat si am citit si eu din urma...citisem mai demult de divort dar la momentul acela nu am putut spune nimic....ma bucur ca sunteti bine amandoua... noi suntem alaturi de tine sa stii Ca intre prietene  - Pagina 18 693395 si ma bucur sa o vad pe Ralu cu zambetul pe fata si ma bucur ca te vad si pe tine zambitoare...si apropo arati super sexy pentru varsta ta Ca intre prietene  - Pagina 18 355692 Ca intre prietene  - Pagina 18 369508 si trebuie neaparat sa ma apuc si eu sa dau jos colacul de salvare Ca intre prietene  - Pagina 18 407405 ...te pup dulce si pe tine si pe ralu Ca intre prietene  - Pagina 18 693395 Ca intre prietene  - Pagina 18 693395 Ca intre prietene  - Pagina 18 693395
bebelusha18
bebelusha18
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 41
Joburi/Distractii : medic / multe

Sus In jos

Ca intre prietene  - Pagina 18 Empty Re: Ca intre prietene

Mesaj Scris de swe Dum Sept 05, 2010 5:17 am

hmmmmm pup fete dragi! Andreea trebuie sa stim sa ne pretuim. moartea sorei mele mi-a dat o lectie de viata....si multa putere! va pupoc si ma bucur ca sunt aici cu voi...a-ti fost puterea mea atunci cand aveam mai mare nevoie!
swe
swe
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Ca intre prietene  - Pagina 18 Empty Re: Ca intre prietene

Mesaj Scris de bebelusha18 Dum Sept 05, 2010 5:28 am

ma bucur tina ca esti bine...imi pot inchipui ce a fost in inima ta atunci....si eu imi iubesc sorelele la nebunie si nu as concepe sa pateasca ceva

ma bucur ca ai facut si pasul asta...cu mutatul din casa... e cel mai bine asa... imi pare rau pentru ralu.... imi inchipui ca e tare derutata..si e rau ca e la varsta intrebarilor.... si sor'mea va divorta... cumnatul meu s-a hotarat brusc sa isi refaca viata... are deja si pe alta.....acum cred ca e cu ea prin concediu... sper doar ca sor'mea va reusi sa treaca peste asta..si sa aiba grija de ea si de alessia... are noroc ca mama lui nu e de acord cu ce face el... i-a zis lui sor'mea ca ea va ramane nora ei..si alessia nepoata ei orice ar fi ...

e dificil sa dai sfaturi... si eu una m-am hotarat sa inchei relatia cu gabi... nu are nici un viitor... si ma amagesc degeaba... si mai bine pun capat acum decat peste cativa ani , cand poate va fi si un copil

pupici dulci de la mine Ca intre prietene  - Pagina 18 693395
bebelusha18
bebelusha18
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 41
Joburi/Distractii : medic / multe

Sus In jos

Ca intre prietene  - Pagina 18 Empty Re: Ca intre prietene

Mesaj Scris de claudia_mami Dum Sept 05, 2010 1:42 pm

fetelor sa treceti cu bine peste aceste momente si zile grele ,mai bine asa decat toata viata cearta si batai .dumnezeu sa va ajute si sa va antareaca atunci cand aveti mare nevoie. Ca intre prietene  - Pagina 18 693395
claudia_mami
claudia_mami
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 41

Sus In jos

Ca intre prietene  - Pagina 18 Empty Re: Ca intre prietene

Mesaj Scris de swe Dum Sept 05, 2010 2:34 pm

bebelusha18 a scris:ma bucur tina ca esti bine...imi pot inchipui ce a fost in inima ta atunci....si eu imi iubesc sorelele la nebunie si nu as concepe sa pateasca ceva

ma bucur ca ai facut si pasul asta...cu mutatul din casa... e cel mai bine asa... imi pare rau pentru ralu.... imi inchipui ca e tare derutata..si e rau ca e la varsta intrebarilor.... si sor'mea va divorta... cumnatul meu s-a hotarat brusc sa isi refaca viata... are deja si pe alta.....acum cred ca e cu ea prin concediu... sper doar ca sor'mea va reusi sa treaca peste asta..si sa aiba grija de ea si de alessia... are noroc ca mama lui nu e de acord cu ce face el... i-a zis lui sor'mea ca ea va ramane nora ei..si alessia nepoata ei orice ar fi ...

e dificil sa dai sfaturi... si eu una m-am hotarat sa inchei relatia cu gabi... nu are nici un viitor... si ma amagesc degeaba... si mai bine pun capat acum decat peste cativa ani , cand poate va fi si un copil

pupici dulci de la mine Ca intre prietene  - Pagina 18 693395

draga mea...e complicat, stiu...dar mereu va fi cineva acolo care sa te pretuiasaca...care sa o pretuiasca pe sora ta...viata merge inainte...merita sa investesti intr-o viata frumoasa...si sa stii ce iti doresti...asculta-ti inima...iar sorei tale spune-i ca el nu a meritat-o! fii alturi de ea...e o perioada traumatizanta. Multumesc lui Dumnezeu ca mi-am recastigat linistea Ca intre prietene  - Pagina 18 390583
swe
swe
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Ca intre prietene  - Pagina 18 Empty Re: Ca intre prietene

Mesaj Scris de mona_mami Dum Sept 05, 2010 2:49 pm

bebelusha18 a scris:ma bucur tina ca esti bine...imi pot inchipui ce a fost in inima ta atunci....si eu imi iubesc sorelele la nebunie si nu as concepe sa pateasca ceva

ma bucur ca ai facut si pasul asta...cu mutatul din casa... e cel mai bine asa... imi pare rau pentru ralu.... imi inchipui ca e tare derutata..si e rau ca e la varsta intrebarilor.... si sor'mea va divorta... cumnatul meu s-a hotarat brusc sa isi refaca viata... are deja si pe alta.....acum cred ca e cu ea prin concediu... sper doar ca sor'mea va reusi sa treaca peste asta..si sa aiba grija de ea si de alessia... are noroc ca mama lui nu e de acord cu ce face el... i-a zis lui sor'mea ca ea va ramane nora ei..si alessia nepoata ei orice ar fi ...

e dificil sa dai sfaturi... si eu una m-am hotarat sa inchei relatia cu gabi... nu are nici un viitor... si ma amagesc degeaba... si mai bine pun capat acum decat peste cativa ani , cand poate va fi si un copil

pupici dulci de la mine Ca intre prietene  - Pagina 18 693395
Andreea, draga, imi pare tare rau pentru sora ta ... e groaznic atunci cand auzi ca se destrama relatiile si sunt copiii implicati.Of, draga de Alessia ... prin ce ii este dat sa treaca ... Dar nu sunt trei copilasi?
Si Andreea, dar si tu ai pus capat relatiei cu iubitelul? Nasol moment ... Imi pare sincer rau ... Suntem alaturi de tine daca te putem ajuta cu ceva! Ca intre prietene  - Pagina 18 693395 Ca intre prietene  - Pagina 18 693395 Ca intre prietene  - Pagina 18 693395
Fiecarei persoane ii este dat cineva care sa-i fie alaturi mereu ... Curaj, va rasari si soarele pe strada ta ... Si bine te-ai gandit, ca nu aveti copii care sa sufere dupa esecul relatiei ... Putere multa iti doresc sa treci cu bine peste suferinta sufleteasca! Ca intre prietene  - Pagina 18 869129 Ca intre prietene  - Pagina 18 869129 Ca intre prietene  - Pagina 18 869129
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Ca intre prietene  - Pagina 18 Empty Re: Ca intre prietene

Mesaj Scris de Maria Dum Sept 05, 2010 2:55 pm

offf Andreea,imi pare rau pentru tine,dar tu stii ce e mai bine pentru voi Ca intre prietene  - Pagina 18 869129 Ca intre prietene  - Pagina 18 869129 Ca intre prietene  - Pagina 18 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ca intre prietene  - Pagina 18 Empty Re: Ca intre prietene

Mesaj Scris de sandy Dum Sept 05, 2010 3:39 pm

imi pare rau Andreea ptr sora ta si ptr nepotica..dar e clar..ca nu stie sa aprecieze ce avea..ce poate fi mai frumos pe pamant decat familia??...vor suferi din cauza asta..dar sper ca viata sa le surada..

tie iti urez multa putere..si stiu ca ai cantarit bine inainte de a lua decizia finala..te pup..multa putere!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ca intre prietene  - Pagina 18 Empty Re: Ca intre prietene

Mesaj Scris de bebelusha18 Dum Sept 05, 2010 6:33 pm

mona...ceilalalti 2 nepoti sunt de la sora din italia

momentan nu prea vrea sa vb sora mea de el...a zis ca nu mai vrea sa fie intrebata de el...asa ca astept cand va fi ea pregatita... noi o sustinem ... si sper ca se va linisti si ea si va vedea ca viata merita traita orice ar fi..mai ales ca are o minune mica..de fapt nu mai e asa mica Ca intre prietene  - Pagina 18 199844 ca acusica o sa ii vina bine si tricourile mele din liceu.... deja a purtat vara asta un maieu de-al meu Ca intre prietene  - Pagina 18 199844


despre despartirea mea de gabi nu stiu daca va fi definita sau nu... dar am ajuns la un moment de rascruce... daca va vrea sa de-a o sansa relatie...daca se va stradui si el putin mai mult decat o va face acum poate ma voi intoarce la el...il iubesc..dar nu pot iubi pentru doi... acum 3 ani avea alte prioritati...voia sa invat, sa iau rezu si sa fim amandoi in iasi, voia ca unul din noi sa-si amane rezidentatul ( in eventualitatea aparitiei unui copil ) ... dar urgetele l-au facut sa se schimbe... acuma vrea cat mai multe garzi..vrea cariera... iar eu nu pot concura cu asa ceva... la garzi a spus ca nu poate renunta... mi-ar fi placut sa spuna ca nu poate renunta la mine.. dar se pare ca nu mai sunt asa importanta in viata lui....

va multumesc ca sunteti alaturi de mine ... va pupic dulce pe toate Ca intre prietene  - Pagina 18 693395
bebelusha18
bebelusha18
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 41
Joburi/Distractii : medic / multe

Sus In jos

Ca intre prietene  - Pagina 18 Empty Re: Ca intre prietene

Mesaj Scris de swe Dum Sept 05, 2010 7:31 pm

fata draga...pune piciorul in prag! nu e asa grav...sau cine stie cum l-a schimbat viata...niciodata nu poti stiiiiiiiiiiiiiii Ca intre prietene  - Pagina 18 2481176109
swe
swe
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Ca intre prietene  - Pagina 18 Empty Re: Ca intre prietene

Mesaj Scris de mona_mami Dum Sept 05, 2010 10:11 pm

Sincer imi pare rau, Andreea! Intr-o iubire trebuie sa fie 2, altfel nu exista iubire ... e ... interes! Daca si-ar dori sa fie cu tine, ar putea face un compromis, sa nu te tot amane ... ba la vara, ba la iarna ... chestia ca el vrea cariera in locul tau spune totul ... Sa stii ca se poate si cariera si iubire, iti spun pe pielea mea, dar pentru asta e nevoie de prea multa putere si un barbat nu rezista, e slab in aceasta privinta ... El a ales, poate cand isi va da seama e tarziu! Tu ... capul sus ... esti tanara, frumoasa, inteligenta ai toata viata inainte. TU TREBUIE SA ALEGI (nu e tipat, e subliniat) .. ai toate atuurile in mana ... vei vedea ca, bine zice cine zice "va rasari si soarele pe strada ta" ... tu trebuie doar sa fii cu inima impacata ca ai incercat totul! Si chiar ai incercat ... Iti doresc multa putere sa treci peste ... Si daca va fi sa fiti impreuna ... doar Dunezeu stie ... poate asa a fost sa fie ...
Sanatate si tot binele din lume iti doresc! Ca intre prietene  - Pagina 18 693395
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Ca intre prietene  - Pagina 18 Empty Re: Ca intre prietene

Mesaj Scris de swe Dum Sept 05, 2010 11:33 pm

are mare dreptate Mona...mare dreptate. nu incepe si nu se termina lumea cu un barbat...care iti este si nepotrivit pana la urma...fa ceea ce faci pentru tine, nimeni nu traieste in locul tau. te pupic. multa putere Andreea...doar moartea nu are solutie...in rest toate problemele au
swe
swe
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Ca intre prietene  - Pagina 18 Empty Re: Ca intre prietene

Mesaj Scris de teodoraion Lun Sept 06, 2010 1:16 am

Andreea imi pare rau ca si tu ai probleme...

hai ca vin si eu cu greu intre prietene..desi evit sa spun din casa...simt ca aici pot......
Am o soacra tare ciudata..eu inteleg ca si-a pierdut copilul dar si eu mi-am pierdut sotul si copii mei tatal etc....inteleg ca are probleme mintale dar totusi....
E a doua oara cand pleaca de acasa..eu am fost la tara si cand m-am intors mi-a zis socrul meu ca a plecat din cauza ca nu poate sa ma mai suporte ... Ca intre prietene  - Pagina 18 407405 Ca intre prietene  - Pagina 18 887604 ..si ATENTIE...deja mi-e frica sa mai las copii cu asa femeie,ca am inregistrat-o eu ca s-o am la mana sa o dau pe mana politiei Ca intre prietene  - Pagina 18 199844 pe mine ma facesa rad dar in acelasi timp ma enerveaza la maxim...ca m-a vazut ea cu nu stiu ce aparat si ca am inregistrat-o Ca intre prietene  - Pagina 18 587635...

Acum.....ma incurca ffff mult..mi-am gasit de lucru dar nu am cu cine lasa copii..daca plec la ai mei Bianca pierde gradi...nici nu stiu ce sa fac sincer va spun.....ma doare capul de nervi....si imi vine sa plang....mai astept poate se intoarce si vorbesc serios cu ea..dar nu stiu daca o sa recunoasca...nu stiu ce sa mai zic..
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Ca intre prietene  - Pagina 18 Empty Re: Ca intre prietene

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 29 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 29  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum