Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 11 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 11 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 2466r05Ady.Biju

La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 2quni4z hmshop.wordpress.com



La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 Wkpzltartizele.blogspot.com



La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 Kaqpztbratari magice



La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 69m8w9 Shop/candles



La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 25h2tfs art3lier.blogspot.com



La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 2moa4jsbiosens.ro



La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 2ef53k2reginamaria.ro



La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




La o cafea intre prietene!!!! (1)

+21
bebelusha18
anka9mai
muraru raluca
FancyMamy
adinutzza
radumihaela36
amalia-carmen
gepiza
tit.ioana
paul_A
elena
roxana ,mamica finuta
mona_mami
mary24
brigitta
teodoraion
roxanik
sandy
swe
Maria
adriana
25 participanți

Pagina 31 din 42 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 42  Urmatorul

In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!! (1)

Mesaj Scris de sandy Vin Aug 06, 2010 1:36 pm

buna dimineata!!...ce faceti fetelor?..va pup o zi frumoasa!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!! (1)

Mesaj Scris de anka9mai Vin Aug 06, 2010 2:15 pm

neata fetele! am venit si eu la cafeluta :neata:
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!! (1)

Mesaj Scris de swe Vin Aug 06, 2010 2:18 pm

buna dimi...azi vreau sa plec departe...pe marte oare? hmmmmmm mai vine cineva? dar nah sa bem o cafea inainte La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 268808
swe
swe
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!! (1)

Mesaj Scris de anka9mai Vin Aug 06, 2010 2:20 pm

merg si eu cu tine Tina! luma si copii si fugim La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 869129
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!! (1)

Mesaj Scris de teodoraion Vin Aug 06, 2010 3:41 pm

buna dimi tuturor La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 869129
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!! (1)

Mesaj Scris de swe Vin Aug 06, 2010 4:03 pm

anka9mai a scris:merg si eu cu tine Tina! luma si copii si fugim La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 869129
viata este un dar...am inteles cand a murit sora mea. de asta nu mai vreau sa ma chinui. sotul meu mi-a facut viata un iad...dar asta m-a facut mai puternica. acum ma "obliga" sa raman langa el sa vad ca se poate schimba! cica trebuie sa vreau La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 887604 si cand ma gandesc ca oricand in acesti 12 ani putea sa faca asta. acum nu mai pot. la mine s-a inchis acest capitol....psihologic e foarte greu de indurat...huh fete dragi :joc:
swe
swe
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!! (1)

Mesaj Scris de paul_A Vin Aug 06, 2010 4:22 pm

Buna ziua fetele mele La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 235198

ce faceti voi? La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 693395 noi suntem bine...ieri am fost la Ploiesti , am facut pasaportul Alexiei si mai avem cateva drumuri de facut ca in maxim 3 saptamani Paris scrie la "noi" La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 870859

Tina imi pare rau ca trebuie sa se intample asa, dar tu esti curajoasa si puternica si te descurci oricum La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 869129
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!! (1)

Mesaj Scris de swe Vin Aug 06, 2010 4:26 pm

tocmai am stabilit ca merg la mare cu prietne mea...la Congresul cadrelor didactice...cu tot cu Ralu si baietelul ei...wow sunt asa fericitaaaaaaaaaaa nu credeam ca ajung la mare La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 943159 sunteti prietenele mele...nu am cum sa nu pot reusi ...ca stiu ca am un gand bun de la voi La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 658657
swe
swe
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!! (1)

Mesaj Scris de radumihaela36 Vin Aug 06, 2010 4:28 pm

buna fetelor....la noi e harababura mare....schimbam acoperisu si mai cateva lucruri pe la casa muncitori toata ziua si mizerie...dar se termina si astea odata si odata


swe....sa zicem ca te inteleg si sotu meu cam la fel zice ca se schimba dar nu prea se vede...e nasol asa mai ales ca suntem tinere...maica-mea tot imi zice sa iau fata sa ma duc acasa dar nici asta nu e o solutie....e greu in ziua de azi sa te descurci de una singura mai ales daca e si un copil la mijloc..ce sa zic sa iti de-a D-zeu putere sa treci peste toate cu bine...si eu ma rog sa imi mai de-a rabdare sa indur sa fie bine pentru fata mea...astept sa se incarce pozele sa vi le arat de la botez
radumihaela36
radumihaela36
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : doar mamika

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!! (1)

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Vin Aug 06, 2010 4:39 pm

Buna fetele , La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 82937 iar e cald , La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 25390 La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 25390 La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 25390 am adus ceva sa ne mai racorim , eu fac mancarica si pana fierbe carnea ,am luat o pauza cu voi . Tina cred ca faci bine ce faci , esti o femeie puternica La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 210919 mult Noroc , si poate ne intalnim la mare , noi plecam pe 12 la MAMAIA La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 883701 Miha , la fel si tu , esti o femeie desteapta , si daca mai acorzi o sansa stii tu de ce , o merita , poate tot raul este spre bine La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 234691 si eu am facut compromisuri in casnicie , si recunosc ca am avut perioade de declin , mai usor sau mai greu am trecut prin ele , noi avem noroc ca ne iubim La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 874982 altfel eram pa de mult La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 693395 Florina , vacanta placuta la Paris si multa fericire La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 693395 La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 693395 sa auzim numai de bine fetele La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 235198
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!! (1)

Mesaj Scris de paul_A Vin Aug 06, 2010 4:43 pm

offf eu nu pot sa-ti dau un sfat concret, pentru ca nu am trecut prin ce treci tu...eu am iubit un singur larbat foarte mult , adica pe sotul meu si cu toate ca eram foarte tanara , nu m-am lasat dusa deloc de val...am stat 3 ani cu el "la negocieri" apoi ne-am mutat pentru o perioada impreuna si dupa aceea am facut actele...adica principiul meu a fost sa stau cat mai mult asa , sa-i vad toate partile, sa-l cunosc cat de cat bine , adica sa fiu cat de cat sigura de ce fac...si pana acum se pare ca nu am gresit ca am procedat asa cu toate ca am cam fost "judecata " de familia mea ...dar oricum nu-mi pare rau de ce am facut La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 658657

Tina tu stii mai bine ce e mai bine pentru tine si Raluca si sper sa iei decizia corecta in ceea ce va priveste pe toti 3 La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 235198
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!! (1)

Mesaj Scris de swe Vin Aug 06, 2010 4:44 pm

radumihaela36 a scris:buna fetelor....la noi e harababura mare....schimbam acoperisu si mai cateva lucruri pe la casa muncitori toata ziua si mizerie...dar se termina si astea odata si odata


swe....sa zicem ca te inteleg si sotu meu cam la fel zice ca se schimba dar nu prea se vede...e nasol asa mai ales ca suntem tinere...maica-mea tot imi zice sa iau fata sa ma duc acasa dar nici asta nu e o solutie....e greu in ziua de azi sa te descurci de una singura mai ales daca e si un copil la mijloc..ce sa zic sa iti de-a D-zeu putere sa treci peste toate cu bine...si eu ma rog sa imi mai de-a rabdare sa indur sa fie bine pentru fata mea...astept sa se incarce pozele sa vi le arat de la botez
la mine nu mai e criza. la mine s-a "inchis". el asta nu intelege...cat as fi dorit sa vrea sa fie bine timp de 12 ani. viata e un dar. vreaau sa fiu fericita si am sa fiu. printesa mea exista si viata mea s-a schimbat de cand este ea. in viata alegi. am ales candva intr-un fel...acum aleg altfel. cred ca dreptul de a alege este unul dat de Dumnezeu. doar ca e complicat ca sotul meu nu intelege....si imi impune sa raman langa el...va fi de lupta...si am nevoie de voi...daca intru plansa pe aici sa-mi dati o cafea buna si o imbratisare
swe
swe
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!! (1)

Mesaj Scris de sandy Vin Aug 06, 2010 4:50 pm

te asteptam oricand cu un gand ..bun si cu o vorba de incurajare..te pup!!Tina...


cuscra ma bucur mult ptr tine..sa fie asa cum iti doresti!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!! (1)

Mesaj Scris de swe Vin Aug 06, 2010 6:13 pm

haide-ti la o cafea cu noi. eu si prietena mea tocmai bem o cafea La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 268808
swe
swe
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!! (1)

Mesaj Scris de sandy Vin Aug 06, 2010 6:27 pm

am venit Tina..eu beau acum un 3in1...ca am avut treaba si nu am baut!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!! (1)

Mesaj Scris de paul_A Vin Aug 06, 2010 6:28 pm

eu pap pepene , apoi ma duc cu Alexia la somn La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 202501
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!! (1)

Mesaj Scris de sandy Vin Aug 06, 2010 6:34 pm

o zi frumoasa..si odihna placuta!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!! (1)

Mesaj Scris de teodoraion Vin Aug 06, 2010 7:07 pm

buna din nou cine mai e prin zona.?toata lumea cu treaba...Maria ce o face? ca tare dor imi e de ea..si de Mona...
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!! (1)

Mesaj Scris de anka9mai Vin Aug 06, 2010 8:34 pm

salut fetele! eu azi am avut program scurt si maine is libera...acum cat doarme Alex stau cu voi, tati se pregateste sa plece la peste...asa ca noi o sa fim singuri pana maine seara La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 740747
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!! (1)

Mesaj Scris de tit.ioana Vin Aug 06, 2010 8:44 pm

buna fetelor ca face-ti voi?
tit.ioana
tit.ioana
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 40
Joburi/Distractii : Contabila

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!! (1)

Mesaj Scris de roxanik Vin Aug 06, 2010 8:49 pm

buna.....la un 3 in 1 sunt si eu!!! La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 268808
roxanik
roxanik
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 44

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!! (1)

Mesaj Scris de anka9mai Vin Aug 06, 2010 8:52 pm

buna fetele...eu am un pahar cu bere La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 658657
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!! (1)

Mesaj Scris de mona_mami Vin Aug 06, 2010 9:17 pm

teodoraion a scris:buna din nou cine mai e prin zona.?toata lumea cu treaba...Maria ce o face? ca tare dor imi e de ea..si de Mona...
Daca ti-a fost dor de mine, am si venit! Ai presimtit tu ceva ... La o cafea intre prietene!!!! (1) - Pagina 31 869129 Mi s-au anuntat pe maine niste musafiri, si ne-am intorc. Abia am sosit. Plec sa despachetez si sa fac mancare si alte chestii. Revin eu ... doar sa-mi termin treaba.Va pup fetele si sa ne auzim cu bine. Cum termin sunt aici, sa vad ce ati mai facut. :pentrutine:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!! (1)

Mesaj Scris de anka9mai Vin Aug 06, 2010 9:24 pm

spor la treaba Ioana...si eu intru al treaba cum se trezese Alex al meu....am in plan sa strang multe din casa sa le trimit la tara la ai mei
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!! (1)

Mesaj Scris de teodoraion Vin Aug 06, 2010 10:42 pm

ma bucur mona ca ai intrat si te asteptam cand poti
spor la treaba anka

eu mananc alba ca zapada mai fac curat pe aici si iesim...am si o veste buna:luni un prim interviu sa vad despre ce e vorba...
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!! (1)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 31 din 42 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum