Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 6 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 6 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 2466r05Ady.Biju

La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 2quni4z hmshop.wordpress.com



La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 Wkpzltartizele.blogspot.com



La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 Kaqpztbratari magice



La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 69m8w9 Shop/candles



La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 25h2tfs art3lier.blogspot.com



La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 2moa4jsbiosens.ro



La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 2ef53k2reginamaria.ro



La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




La o cafea intre prietene!!!(2)

+22
adinutzza
raruta
popescumelinda
roxana ,mamica finuta
bebelusha18
scumpetea
swe
muraru raluca
tit.ioana
amalia-carmen
radumihaela36
elena
roxanik
celina74
teodoraion
brigitta
anka9mai
paul_A
adriana
sandy
mona_mami
Maria
26 participanți

Pagina 39 din 42 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42  Urmatorul

In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(2)

Mesaj Scris de Maria Vin Aug 27, 2010 8:36 pm

da au un caiet de vacanta pe care nu la facut pana acum si acum are in toata ziua cate o pagina sa-l termine la timp...
exact asa ii spune si Gabi ca vara este pentru joaca nu de facut teme La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 9955
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(2)

Mesaj Scris de ari05 Vin Aug 27, 2010 8:38 pm

pai mare dreptate are Gabi La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 943159
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(2)

Mesaj Scris de Maria Vin Aug 27, 2010 8:40 pm

da,dar doar un am mai are si vine si randul lui la teme si atunci sa-l vad....
tu ce mai faci Laura?cu soacra cum te intelegi acum? La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 377534
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(2)

Mesaj Scris de ari05 Vin Aug 27, 2010 8:45 pm

uff deja la anul merge si el la scoala ? ce copii mari ai maria ... La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 377534

de socri ... ce sa-ti zic... am facut pace ... si cu ei ... si cu cumnatii... au avut ceva probl de sanatate , amandoi, au ajuns prin spitale... nah... si am zis ca pt al meu sa fac efortul asta, ca l-am vazut atunci asa de suparat... uite, chiar maine mergem la munte, si o iau si pe soacra pe post de bona ... dar totusi mentin o anumita distanta .. .ca nu vreau sa reinceapa iar problemele...
ma iales fiind iar insarcinata... de pe acum incep sa-l avertizez pe al meu sa fie atent cum se comporta dupa ce nasc... sa nu incepem sa "divortam" iar 2 ani de la nastere incolo La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 211629
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(2)

Mesaj Scris de Maria Vin Aug 27, 2010 8:49 pm

foarte bine Laura acum sigur si sotul tau este mai impacat caci vede ca incerci si tu sa fie bine..
in rest stii tu cat sa ti-o apropii pe soacra ta ca sa fie bine,ma bucur sincer pentru tine

La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 642704
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(2)

Mesaj Scris de mona_mami Vin Aug 27, 2010 8:52 pm

Si eu ma bucur, stiind ce probleme au avut ... Sa ai o sarcina linistita, fara griji ... La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 693395
Maria si noi suntem la lectii, dar la citit si copiat cam doua pagini din ce a citit. Astazi am preferat "Cele 11 lebede" ... De obicei faceam dimineata acest lucru, insa am avut ceva treaba in oras, le-am lasat pe fete cu al meu ... dar cand am venit ... nimic nu era facut ... Lavinia nu a vrut sa manance deloc, nici cu Adela ... Abia m-a lasat sa incalzesc mancarea, era tare flamanda ... Si doar doua ore am lipsit de acasa, totul era pe dos ... fug
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(2)

Mesaj Scris de Maria Vin Aug 27, 2010 8:55 pm

ieri a trisat si nu a facut pagina si au ramas doua pe azi,asa ca una de dimineata si acum suntem la a doua pagina....sa ne incadram in timpul ramas :scriu1:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(2)

Mesaj Scris de ari05 Vin Aug 27, 2010 8:57 pm

multumesc Mona, Maria... sa vedem cum va fi ... sper ca bine... avand in vedere ca si la prima sarcina l-am atentionat pe al meu sa ma lase in pace dk ma apuca "nebuniile" La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 199844 sper ca s-a invatat minte acum.. el asa zice ... ca va sti cum sa se comporte... si ca ii va zice maica-sii ca o luna sau cat va fi nevoie dupa ce nasc nu are ce cauta pe langa noi La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 199844

Mona, vezi ca e bine sa mai flamanzeasca , ca apoi nu ami face mofturi la mancare La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 611610 cel putin eu asa fac acum... nu ma mai agit dk nu vrea piciu sa pape... ca tot flamanzeste el la un moment dat si nu mai face figuri... papa ce-i dau La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 199844

fetelor, vad ca nu va plictisiti.... cu temele ... La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 611610
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(2)

Mesaj Scris de Maria Vin Aug 27, 2010 9:04 pm

ce faci Laura ?ai reusit sa te lasi de fumat?
in privinta temelor,deja ma gandesc ce ne asteapta .... La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 407405
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(2)

Mesaj Scris de ari05 Vin Aug 27, 2010 9:08 pm

nu prea Maria La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 740747 de cand am aflat ca voi avea iar bebe le-am aruncat... dar recunosc ca inca mai am pofte... si ma mai scap cu cate una ... doua pe zi ... si apoi imi dau in cap de dobitoaca ce-s ca-l afum pe bebita mic din burta La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 955206
in 14 septembrie am programare la ecograf... si mai mult k sigur cand il voi vedea nu voi mai pune gura pe tigari... asa a fost si la Darius... bine... atunci mi-era si rau de la ele... acum vad ca n-am nimic La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(2)

Mesaj Scris de Maria Vin Aug 27, 2010 9:11 pm

o sa reusesti daca iti pui ambitia cu siguranta sa nu mai fumezi,recunosc ca in timpul sarcinii cu Gabi si eu am baut cafea,nu multa si poate nu in fiecare zi dar nu a fost nervos Gabi cand a fost mic cum se zice ca ar fii de la cafea La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 503147
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(2)

Mesaj Scris de ari05 Vin Aug 27, 2010 9:14 pm

pai cafeaua mai merge... cel putin eu nu stiu sa faca rau dk e bauta cu moderatie... dar tigarile... sub nici o forma nu sunt bune... nici in sarcina nici in rest... oricum, cu siguranta ca nu voi fuma nici in sarcina asta, si sper eu sa nu ma mai apuc nici dupa ce nasc, cum am facut acum fug
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(2)

Mesaj Scris de Maria Vin Aug 27, 2010 9:26 pm

sper sa reusesti ,si sotul meu fumeaza si daca ii zic sa le lase imi zice ca sa manance mai are voie? La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 199844
desi nu fac bine nici pentru bugetul familiei nici pentru sanatate La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 9955
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(2)

Mesaj Scris de ari05 Vin Aug 27, 2010 9:37 pm

mda.... dk s-ar lasa si al meu de fumat, nu ar fi problema... dar ma enerveaza ca fumeaza si acum k turcul fug dar in curand pun iar interdictie la fumat in casa si la 10 metri in jurul meu La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 611610

ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(2)

Mesaj Scris de Maria Vin Aug 27, 2010 9:46 pm

Buna conditie Laura,daca nu-l lasi sa se apropie de tine poate renunta si el La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 611610
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(2)

Mesaj Scris de ari05 Vin Aug 27, 2010 9:55 pm

da... sau fumeaza pe ascuns ... ca ma astept La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 611610

v-am pupat fetelor !!! ne mai auzim ... mergem la nasi ca e ziua fetitei lor La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 480430 si maine plecam la munte ... un WE fain la toata lumea !
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(2)

Mesaj Scris de Maria Vin Aug 27, 2010 9:58 pm

distractie placuta la munte Laura La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 15812
La multi ani fetitei nasei tale La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 480430
si noi iesim afara imediat La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 1903440652
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(2)

Mesaj Scris de sandy Vin Aug 27, 2010 10:07 pm

buna fetelor!!

multumim de felicitari Laura!!..ink nu am apucat sa vad ce si cum!!..dar voi vedea curand,,,

sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(2)

Mesaj Scris de Maria Vin Aug 27, 2010 10:28 pm

nu aveti niciuna revista? La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 46239
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(2)

Mesaj Scris de radumihaela36 Vin Aug 27, 2010 10:32 pm

fetelor mi-am luat benzi cu ceara pentru depilat si mi-am pus pe un picior am crezut ca fac pe mine cand am smuls... La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 199844 mai bine raman la lama La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 199844
radumihaela36
radumihaela36
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : doar mamika

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(2)

Mesaj Scris de Maria Vin Aug 27, 2010 10:44 pm

vai Mihaela,nici eu nu am incercat benzile cu ceara La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(2)

Mesaj Scris de teodoraion Vin Aug 27, 2010 10:59 pm

ari05 a scris:buna fetelor ! ce faceti ? La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 693395

Teo ... ce situatie naspa ... uite, am vb acum cu mama mea si imi zicea ca pt a primi fetele pensie de urmas sotul tau trebuie sa aibe 4 ani in cartea de munca (nu mai retin cati ani facea sotul tau ... pana la 31 ani in momentul decesului trebuia sa aibe 4 ani lucrati ... intre 31 -36 ani trebuia sa aibe 5 ani jumate lucrati ... etc ... ) nicidecum 15 ani... 15 ani lucrati trebuie sa aibe unul care a murit la 60 de ani... in plus, si tu poti beneficia de pensie de urmas dk nu lucrezi, pana fac fetele 7 ani ... 350 ron ar trebui sa primiti primiti fiecare (350x3=1050 ron)
eventual mai intereseaza-te la Casa de Pensii .... va pupam !

multumesc cuscra pentru ca te-ai interesat .ma duc luni la casa de pensii sa fac contestatie ca nu e posibil asa ceva..daca ar fi cum spui tu ar fi minunat..m-as angaja mai putine ore dar eu nu cred ca o sa primim asa de multi bani..,as vrea eu ar fi ca un salariu....am aflat ca o sa ai inca un bebic,sa speram ca fetita...ma bucur mult pt tine si ne era dor de voi ,pupam dulce pe darius.


roxana ,mamica finuta a scris:bine ai revenit Teo La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 340355 sper ca in legatura cu pensia de urmas a fetelor lucrurile sa nu stea asa , sa fii fost o greseala , sa auzim numai de bine La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 658657 ma bucur ca a fost frumos la Timisoara , va asteptam cu pozici La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 531472 Ce repede au trecut 3 luni Teo , La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 740747 La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 740747 La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 740747 Sincere condoleante , poate acolo unde a ajuns sotul tau este o lume mai dreapta , mai frumoasa , cu siguranta va vegheaza pe toate trei de sus ..........

multumesc Roxana,si eu sper sa fie o gresala si am incredintarea ca sotul meu e bine acolo unde e...

sandy_bell a scris:buna fetelor..tocmai am vb cu Anka...ce mi-a spus ca am aparut in revista "femeia de azi:"..tot Amalia ...a scris si trimis poze...felicitari Amalia....felicitari cely...teo...si copii!!

ma duc sa cumpar revista!! ce ma bucur!

roxana ,mamica finuta a scris:Si eu am auzit de la Anka , felicitari Amalia La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 693395 La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 340355 cele mai tari prietenii sincere sunt pe forumul asta BRAVO NOUA ! nu am tipat dar sunt fericita La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 21785 La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 127723 ca va cunosc p[e voi La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 174660
suntem tari nu?avem un mare ziarist printre noi!!

ioanasimona_pop a scris:Ma bucur Teo ca ai venit ... Las ca va fi bine .... Poate e o greseala la Casa de Pensii, dupa cum zice si Ari ... Mai intereseaza-te ... La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 693395 Uite am si eu aici la Cluj o prietena la Casa de Pensii ... o voi suna, poate imi da mai multe date ...

MULTUMESC Mona,ti-am dat si PM. La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 869129


teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(2)

Mesaj Scris de Maria Vin Aug 27, 2010 11:10 pm

ies si eu afara putin fetelor,ne vedem mai tarziu La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(2)

Mesaj Scris de anka9mai Sam Aug 28, 2010 12:54 am

felicitari fetelor care au a aprut in revista....a fost o surpriza placuta sa va vad iar vedete...felicitari Amalia La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 869129
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(2)

Mesaj Scris de sandy Sam Aug 28, 2010 1:32 am

radumihaela36 a scris:fetelor mi-am luat benzi cu ceara pentru depilat si mi-am pus pe un picior am crezut ca fac pe mine cand am smuls... La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 199844 mai bine raman la lama La o cafea intre prietene!!!(2) - Pagina 39 199844

ce tare nu am incercat dAR CHIAR VROIAM!!,ACUM STIU..SI NU M-AI INCERC...AUUUUUUU!!

sormi..sper sa nu fie asa..oricum are peste4 ani pe cartea de munca avand in vedere ca se pune si armata..si a lucrAat ceva..sper sa auzim de bine..cat de cat!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 39 din 42 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum