Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 12 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 12 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 2466r05Ady.Biju

Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 2quni4z hmshop.wordpress.com



Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Wkpzltartizele.blogspot.com



Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Kaqpztbratari magice



Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 69m8w9 Shop/candles



Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 2moa4jsbiosens.ro



Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 2ef53k2reginamaria.ro



Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Un mic ajutor pentru Bianca......

+10
teodoraion
radumihaela36
claudia_mami
roxana ,mamica finuta
Maria
mona_mami
anka9mai
swe
sandy
raruta
14 participanți

Pagina 3 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Empty Re: Un mic ajutor pentru Bianca......

Mesaj Scris de adriana Joi Sept 16, 2010 6:58 pm

felicitari pentru tot ceea ce faci mona .... esti o persaoana deosebita .....
bianca este o fetita foarte frumoasa si gingasa, ii doresc o copilarie fericita si tot binele din lume .....
ana saptamana viitoare ii trimit si eu cateva rechizite biancai ..... merg sa ii cumpar lui gabita si ii iau si ei
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Empty Re: Un mic ajutor pentru Bianca......

Mesaj Scris de mona_mami Joi Sept 16, 2010 7:44 pm

Sunt un om normal, as fi vrut sa fie totul ... mai discret ... dar oricum suntem aici in ... marea noastra familie cocheta! As fi vrut sa pot mai mult, si nu numai pentru Bianca, mai sunt si alte persoane necajite ... De multe ori imi doresc sa pot ajuta pe toti cei napastuiti de soarta, dar ma simt cu mainile legate, din pacate! Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 740747
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Empty Re: Un mic ajutor pentru Bianca......

Mesaj Scris de adriana Vin Sept 17, 2010 12:45 am

mona ai dreptate sunt multe famili amarate, multi copii care au multe lipsuri ..... noi suntem fericiti sar spune desi tuturor ne este greu ..... noi avem acum salariile mult mai mici .... si eu si emil suntem bugetari asa ca ne-au luat 900 ron ..... dar incerc si eu pe cat se poate si cum se poate..... cred ca toti dam putin din putinul care il avem ..... asta este omenia ..... cred ca toti suntem impacati cu noi insine cand stim ca am putut ajuta pe cineva ..... ca am facut o bucurie!!!!!!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Empty Re: Un mic ajutor pentru Bianca......

Mesaj Scris de raruta Vin Sept 17, 2010 1:14 pm

Asa este fetelor! Sa fii OM e LUCRU MARE. Intotdeauana cand ma uit in jurul meu si vad oameni atat de necajiti eu zic ca noi stam FOARTE BINE. Numai sanatate sa fie ca in rest le facem pe toate chiar daca facem eforturi mari.
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Empty Re: Un mic ajutor pentru Bianca......

Mesaj Scris de raruta Mar Sept 21, 2010 8:57 pm

Am primit aseara coletul de la tine Mona!
Ma luau grijile pentru ca au inceput ploile si Bianca merge tot in sandalute la gradi. Asa ca pantofiorii au sosit ca o minune de la tine.
Si am pus si rechizitele in saculet si le-am dus dimineata la gradi!

Multumim din suflet pentru gestul tau. Revin si cu poze insa maine ca mi s-a stricat laptopul si mor nu alta.


Am primit un pachet si de la SANDY care desi nu are calculatorul bun are si ea un suflet mare!!!!!!!!!

Resin si cu poze tot maine. Mii de multumiri fetelor!
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Empty Re: Un mic ajutor pentru Bianca......

Mesaj Scris de mona_mami Mar Sept 21, 2010 10:06 pm

Cu mare drag! Sa fie iubita si fericita, Bianca! Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 693395
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Empty Re: Un mic ajutor pentru Bianca......

Mesaj Scris de adriana Mier Sept 22, 2010 12:05 am

foarte frumoase gesturile voastre fetele ..... 2 suflete mari ..... felicitari pentru tot ceea ce faceti ...,.. ma bucur enorm ca v-am cunoscut Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Empty Re: Un mic ajutor pentru Bianca......

Mesaj Scris de raruta Mier Sept 22, 2010 3:42 pm

Si eu spun acelasi lucru Adriana! Ma bucur nespus ca v-am cunoscut!
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Empty Re: Un mic ajutor pentru Bianca......

Mesaj Scris de raruta Lun Sept 27, 2010 8:09 pm

Fetelor am primit vineri colet si de la Teo!
Sincer esti un suflet extraordinar prin cate ai trecut tu pana acum sa te gandesti in astfel de momente si la altii.
Am probat-o pe Bia cu toate lucrusoarele pe care mi le-a trimis, cizmulitele si sosoneii ii vin perfect.
Eu personal iti multumesc din suflet pentru carticica trimisa si batalia mare fost intre Rares si Bianca pe bomboane si ciocolatele!!! Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 199844
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Empty Re: Un mic ajutor pentru Bianca......

Mesaj Scris de mona_mami Lun Sept 27, 2010 8:47 pm

Ma bucur pentru ei, dragii micuti! Imi inchipui ce batalie a fost! Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 199844
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Empty Re: Un mic ajutor pentru Bianca......

Mesaj Scris de teodoraion Lun Sept 27, 2010 9:41 pm

raruta a scris:Fetelor am primit vineri colet si de la Teo!
Sincer esti un suflet extraordinar prin cate ai trecut tu pana acum sa te gandesti in astfel de momente si la altii.
Am probat-o pe Bia cu toate lucrusoarele pe care mi le-a trimis, cizmulitele si sosoneii ii vin perfect.
Eu personal iti multumesc din suflet pentru carticica trimisa si batalia mare fost intre Rares si Bianca pe bomboane si ciocolatele!!! Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 199844

imi inchipui,au stiut ei ce e bun Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 199844
ma bucur ca ii vin cismulitele ,trebuiesc putin lipite in varf,Bianca nu le-a purtat prea mult,daca mai gasesc ceva cu mare drag Ana,stii cum e..cine isi da lui isi da! Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 869129
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Empty Re: Un mic ajutor pentru Bianca......

Mesaj Scris de adriana Lun Sept 27, 2010 11:48 pm

foarte frumos teo .....sa le poarte sanatoasa bianca .....oricum dulciurile au fost cele mai bune
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Empty Re: Un mic ajutor pentru Bianca......

Mesaj Scris de raruta Mar Sept 28, 2010 2:23 pm

Batalie putin zis Mona! Parca zici ca nu au mai vazut in viata lor!
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Empty Re: Un mic ajutor pentru Bianca......

Mesaj Scris de raruta Mier Noi 03, 2010 1:57 pm

Am revenit cu pozici cu darurile primite de la Mona si Sandy! Eram datoare si cum am putin timp liber am zis sa profit!
Rechizite pentru gradi de la Mona: o parte din ele le-am oprit si pentru anul scolar urmator.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Incaltamintea e super. Cizmulitele ii vin perfect.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Empty Re: Un mic ajutor pentru Bianca......

Mesaj Scris de Maria Mier Noi 03, 2010 2:01 pm

sa se bucure micuta de ele si sa se pregateasca cu spor la gradi Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Empty Re: Un mic ajutor pentru Bianca......

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Mier Noi 03, 2010 2:04 pm

super fetele Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 658657 Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 634639 Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 634639 frumoase lucruri , cu siguranta a-ti bucurat-o pe Bianca :itiofer:
felicitarile mele Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 234691 Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 234691 Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 234691
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Empty Re: Un mic ajutor pentru Bianca......

Mesaj Scris de raruta Mier Noi 03, 2010 3:13 pm

Multumesc fetelor! Atati ca mai am!
Jucariile primite:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Hainute:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Astea sunt darurile de la SANDY:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Empty Re: Un mic ajutor pentru Bianca......

Mesaj Scris de teodoraion Mier Noi 03, 2010 3:41 pm

ce dulce e Bianca! Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 869129
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Empty Re: Un mic ajutor pentru Bianca......

Mesaj Scris de paul_A Mier Noi 03, 2010 4:07 pm

felicitari fetelor, frumos gestul vostru [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] imicuta sa le poarte sanatoasa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Empty Re: Un mic ajutor pentru Bianca......

Mesaj Scris de sandy Mier Noi 03, 2010 4:56 pm

o dulce e Bianca!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Empty Re: Un mic ajutor pentru Bianca......

Mesaj Scris de adriana Lun Noi 15, 2010 12:16 am

felicitari fetele .....foarte frumoase si utile daruri a primit bianca

ana sper ca saptamana asta sa pun si eu coletul la posta!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Empty Re: Un mic ajutor pentru Bianca......

Mesaj Scris de raruta Lun Noi 15, 2010 3:42 am

Multumesc frumos Adriana!'
Chiar au fost si sunt foarte utile tot ceea ce a primit es de la voi. Sincer acum cat e sotul plecat o tin mai mult la mine ptr ca situatie familiei in care traieste ea este dezastruoasa. Incerc sa ii ajut si eu cum pot insa ....

Pun aici o poza pe care am facut-o astazi; Ea si Rares se jucau cu scaunele din casa:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Empty Re: Un mic ajutor pentru Bianca......

Mesaj Scris de teodoraion Lun Noi 15, 2010 3:52 am

un mare bine faci Raruta! si te rog sa spui cam ce crezi ca nu are Bianca...poate noi avem si putem darui...


P.S Pe perete ai asa multe icoane? :hug: Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 390583
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Empty Re: Un mic ajutor pentru Bianca......

Mesaj Scris de raruta Lun Noi 15, 2010 1:08 pm

Da Teo! In familia noastra e o traditie sa zicem asa. Avem foarte multe icoane pe perete. Si majoritatea dintre ele sunt primite.
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Empty Re: Un mic ajutor pentru Bianca......

Mesaj Scris de sandy Lun Noi 15, 2010 2:01 pm

ce frumosi sunt...are mare noroc cu tine....te admir...ptr felul tau de a fi..Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 869129
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Un mic ajutor pentru Bianca...... - Pagina 3 Empty Re: Un mic ajutor pentru Bianca......

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum