Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Castigatoarele concursului-Dragoste de mama EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Castigatoarele concursului-Dragoste de mama EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Castigatoarele concursului-Dragoste de mama EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Castigatoarele concursului-Dragoste de mama EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Castigatoarele concursului-Dragoste de mama EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Castigatoarele concursului-Dragoste de mama EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Castigatoarele concursului-Dragoste de mama EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Castigatoarele concursului-Dragoste de mama EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Castigatoarele concursului-Dragoste de mama EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 20 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 20 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 2466r05Ady.Biju

Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 2quni4z hmshop.wordpress.com



Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Wkpzltartizele.blogspot.com



Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Kaqpztbratari magice



Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 69m8w9 Shop/candles



Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 2moa4jsbiosens.ro



Castigatoarele concursului-Dragoste de mama W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 2ef53k2reginamaria.ro



Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Castigatoarele concursului-Dragoste de mama

+11
adriana
Melianda
roxana ,mamica finuta
Raluca30
crina_oc
scumpetea
teodoraion
amalia-carmen
celina74
paul_A
Maria
15 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Empty Castigatoarele concursului-Dragoste de mama

Mesaj Scris de Maria Vin Oct 08, 2010 1:18 am

Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 693395 Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 693395 Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Empty Re: Castigatoarele concursului-Dragoste de mama

Mesaj Scris de Maria Vin Oct 08, 2010 1:21 am

Melianda a scris:Buna seara!
dupa cum am zis in seara asta voi anunta castigatoarele.
mi-a fost foarte greu sa votez :floridar: dar fiind un concurs nu toata lumea castiga
:pentrutine:
Am hotarat ca pe langa cele trei castigatoare de pe primele trei locuri sa acord alte trei premii surpriza Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 101120
sa incep:
LOCUL 1 - Paula_A
LOCUL 2 - Amalia Carmen
LOCUL 3 - Mofturaki

Si celelalte premii surpriza vor fi acordate urmatoarelor mamici
:floare albastr

Raluca 30
Scumpetea
Teodora Ion

Tin sa felicit toate participantele la acest concurs, sa aveti grija de copilasii vostri sa creasca mari si frumosi si sa fiti sanatosi Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 658657
Sper sa va incante aceste mici premii si in curand , sa ma mai eliberez putin voi mai organiza un concurs
Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 693395 daca veti fi de acord bineinteles.
Multumesc ca m-ati primit printre voi Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Empty Re: Castigatoarele concursului-Dragoste de mama

Mesaj Scris de Maria Vin Oct 08, 2010 1:26 am

Felicitari castigatoarelor!!
Multumesc si eu pentru ca ai acceptat colaborarea cu noi si bineinteles pentru premii Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 693395 Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 693395 Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Empty Re: Castigatoarele concursului-Dragoste de mama

Mesaj Scris de paul_A Vin Oct 08, 2010 1:39 am

waw de data asta chiar nu ma asteptam sa castig avand in vedere cate poze frumoase au fost Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 658657

sii pentru ca am vazut foarte multe poze frumoase, si mi-au placut in mod special pozele cu gemeneii, vreau sa daruiesc premiul meu ROxanei-mamica finuta :floridar:

felicitari Roxana si tuturor castigatoarelor !! :floridar:
Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 693395
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Empty Re: Castigatoarele concursului-Dragoste de mama

Mesaj Scris de celina74 Vin Oct 08, 2010 1:41 am

Felicitari fetele ! :pentrutine:
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Empty Re: Castigatoarele concursului-Dragoste de mama

Mesaj Scris de amalia-carmen Vin Oct 08, 2010 1:42 am

multumesc mult sponsorei! premiul este superb!
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Empty Re: Castigatoarele concursului-Dragoste de mama

Mesaj Scris de teodoraion Vin Oct 08, 2010 1:48 am

multumim mult ,chiar nu ma asteptam

felicitari tuturor!

multumim sponsorului!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Empty Re: Castigatoarele concursului-Dragoste de mama

Mesaj Scris de scumpetea Vin Oct 08, 2010 1:56 am

Multumesc mult de tot sponsorului pentru surpriza pe care ne-a facut-o...Nu ma asteptam! Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 1299018ilh3uxizie
scumpetea
scumpetea
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 45

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Empty Re: Castigatoarele concursului-Dragoste de mama

Mesaj Scris de crina_oc Vin Oct 08, 2010 2:08 am

Felicitari fetelor , sa va bucurati de premii!!!Castigatoarele concursului-Dragoste de mama T69152
crina_oc
crina_oc
Mamica sexy
Mamica sexy


Sus In jos

Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Empty Re: Castigatoarele concursului-Dragoste de mama

Mesaj Scris de Raluca30 Vin Oct 08, 2010 2:11 am

:floridar:
felicitari castigatoarelor!!!
Si multumim frumos sponsorei!!!
Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 693395
Raluca30
Raluca30
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 39
Joburi/Distractii : ador plimbarile

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Empty Re: Castigatoarele concursului-Dragoste de mama

Mesaj Scris de scumpetea Vin Oct 08, 2010 2:16 am

Din cauza emotiei ca am castigat si eu am uitat sa felicit resul fetelor....felicitari fetelor...sa va bucurati de premii Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 693395
scumpetea
scumpetea
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 45

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Empty Re: Castigatoarele concursului-Dragoste de mama

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Vin Oct 08, 2010 2:58 pm

paul_A a scris:waw de data asta chiar nu ma asteptam sa castig avand in vedere cate poze frumoase au fost Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 658657

sii pentru ca am vazut foarte multe poze frumoase, si mi-au placut in mod special pozele cu gemeneii, vreau sa daruiesc premiul meu ROxanei-mamica finuta :floridar:

felicitari Roxana si tuturor castigatoarelor !! :floridar:
Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 693395
Florina am ramas fara cuvinte :pentrutine: pur si simplu mai blocat Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 658657 iti multumesc din tot sufeltul pentru gestul pe care l-ai facut fata de noi Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 21785 Pur si simpu , mai luat prin surprindere Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 748640 o surpriza super frumoasa , iti multumim mult inca o data , Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 2440394393 Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 2440394393 si tie si Alexiei Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 2440394393 si felicitari tuturor fetelor Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 750338 Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 750338
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Empty Re: Castigatoarele concursului-Dragoste de mama

Mesaj Scris de paul_A Vin Oct 08, 2010 3:05 pm

cu mare drag Roxanica Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 869129 si pentru ca nu mai sunt in tara si nu va mai pot face surprize , macar asa sa reusesc sa va aduc zanbetul pe buze :floridar:

Felicitari tie si celorlalte castigatoare!!! Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 693395
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Empty Re: Castigatoarele concursului-Dragoste de mama

Mesaj Scris de Maria Vin Oct 08, 2010 3:25 pm

Fetelor premiile vor ajunge la mine,iar apoi le voi trimite eu Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 693395
asa ca adresele le lasati pe mesaj privat urmand sa pun premiile cand vor ajunge Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Empty Re: Castigatoarele concursului-Dragoste de mama

Mesaj Scris de Melianda Vin Oct 08, 2010 6:56 pm

Paula frumos gest Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 693395 , te apreciez pentru asta :floridar:
Imi pare rau ca nu pot multumi pe toata lumea, va multumesc pentru aprecieri si sa purtati cu placere achizitiile Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 235198
Melianda
Melianda
Sponsor
Sponsor


Sus In jos

Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Empty Re: Castigatoarele concursului-Dragoste de mama

Mesaj Scris de adriana Vin Oct 08, 2010 7:25 pm

felicitari tuturor castigatoarelor, multumim mult sponsorei pentru surprizele oferite,
florina felicitari pentru gestul facut .....foarte frumos Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 693395
roxi sa te bucuri de premiu Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Empty Re: Castigatoarele concursului-Dragoste de mama

Mesaj Scris de anka9mai Sam Oct 09, 2010 6:36 pm

felicitari fetele si felicitrai Florina pt gestul tau....multumim mult sponsorei noastre! sa va bucurati de premii fetele! Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 693395
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Empty Re: Castigatoarele concursului-Dragoste de mama

Mesaj Scris de Maria Sam Oct 16, 2010 12:15 am

azi am primit premiile de la sponsora noastra si pe rand o sa ajunga la voi Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 693395
multumim Veronica!!! Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 2440394393
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Empty Re: Castigatoarele concursului-Dragoste de mama

Mesaj Scris de amalia-carmen Dum Oct 17, 2010 10:43 pm

sunt nerabdatoare! Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 21785 maria si veronica!
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Empty Re: Castigatoarele concursului-Dragoste de mama

Mesaj Scris de mofturaki Dum Oct 17, 2010 11:04 pm

Ma uitam si eu sa vad castigatoarele si cand colo ce sa vezi, locul 3 mofturakiiiiiiiiiiiiiiii!!!! Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 693395 Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 693395 Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 693395

E prima data cand castig ceva si sunt tare fericita!! Multumesc frumos! Felicitari si celorlalte mamici care au castigat, dar si celor care n-au castigat nimic. Cred ca a fost o alegere grea...lista cu castigatoare!
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Empty Re: Castigatoarele concursului-Dragoste de mama

Mesaj Scris de Maria Dum Oct 17, 2010 11:06 pm

Felicitari si sa-ti lasi adresa caci premiile au ajuns la mine Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Empty Re: Castigatoarele concursului-Dragoste de mama

Mesaj Scris de mofturaki Dum Oct 17, 2010 11:09 pm

unde sa o las, Maria? aici sau intr-un mesaj privat tie?
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Empty Re: Castigatoarele concursului-Dragoste de mama

Mesaj Scris de Maria Dum Oct 17, 2010 11:12 pm

da,da Ioana ,in mesaj privat Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Empty Re: Castigatoarele concursului-Dragoste de mama

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Lun Noi 08, 2010 9:27 pm

Am primit aviz de la Maria , premiul oferit de Florina a ajuns la Ploiesti , va pup Florina si Maria Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 693395 Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 693395 dupa masa sau maine dimi merg sa-l ridic Castigatoarele concursului-Dragoste de mama 12642
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Empty Re: Castigatoarele concursului-Dragoste de mama

Mesaj Scris de teodoraion Lun Noi 08, 2010 9:35 pm

ASTEPTAM...
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Castigatoarele concursului-Dragoste de mama Empty Re: Castigatoarele concursului-Dragoste de mama

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum