Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
sa ne inveselim putin - Pagina 8 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
sa ne inveselim putin - Pagina 8 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
sa ne inveselim putin - Pagina 8 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
sa ne inveselim putin - Pagina 8 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
sa ne inveselim putin - Pagina 8 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
sa ne inveselim putin - Pagina 8 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
sa ne inveselim putin - Pagina 8 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
sa ne inveselim putin - Pagina 8 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
sa ne inveselim putin - Pagina 8 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 23 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 23 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
sa ne inveselim putin - Pagina 8 2466r05Ady.Biju

sa ne inveselim putin - Pagina 8 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



sa ne inveselim putin - Pagina 8 2quni4z hmshop.wordpress.com



sa ne inveselim putin - Pagina 8 Wkpzltartizele.blogspot.com



sa ne inveselim putin - Pagina 8 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



sa ne inveselim putin - Pagina 8 Kaqpztbratari magice



sa ne inveselim putin - Pagina 8 69m8w9 Shop/candles



sa ne inveselim putin - Pagina 8 25h2tfs art3lier.blogspot.com



sa ne inveselim putin - Pagina 8 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



sa ne inveselim putin - Pagina 8 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



sa ne inveselim putin - Pagina 8 2moa4jsbiosens.ro



sa ne inveselim putin - Pagina 8 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



sa ne inveselim putin - Pagina 8 2ef53k2reginamaria.ro



sa ne inveselim putin - Pagina 8 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



sa ne inveselim putin - Pagina 8 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




sa ne inveselim putin

+20
DaNuTzA
lilia
amalia-carmen
Monicutza
narcy
mofturaki
cecilia_7625
Maria
crina_oc
mona_mami
celina74
sandy
paul_A
anka9mai
roxana ,mamica finuta
teodoraion
adriana
elena
swe
Raluca30
24 participanți

Pagina 8 din 16 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Urmatorul

In jos

sa ne inveselim putin - Pagina 8 Empty Re: sa ne inveselim putin

Mesaj Scris de anka9mai Dum Apr 17, 2011 1:41 am

sa ne inveselim putin - Pagina 8 199844 sa ne inveselim putin - Pagina 8 199844 au facut groapa???
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

sa ne inveselim putin - Pagina 8 Empty Re: sa ne inveselim putin

Mesaj Scris de swe Vin Apr 22, 2011 10:30 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] sa ne inveselim putin - Pagina 8 199844
swe
swe
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

sa ne inveselim putin - Pagina 8 Empty Re: sa ne inveselim putin

Mesaj Scris de anka9mai Sam Apr 23, 2011 2:48 pm

mare nebun sa ne inveselim putin - Pagina 8 199844 sa ne inveselim putin - Pagina 8 199844
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

sa ne inveselim putin - Pagina 8 Empty Re: sa ne inveselim putin

Mesaj Scris de swe Sam Apr 23, 2011 2:51 pm

cum arata si ea... sa ne inveselim putin - Pagina 8 199844 ca o parasuta
swe
swe
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

sa ne inveselim putin - Pagina 8 Empty Re: sa ne inveselim putin

Mesaj Scris de cecilia_7625 Sam Apr 23, 2011 5:31 pm

se mai intampla.........dak nu sa tinut bine,
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

sa ne inveselim putin - Pagina 8 Empty Re: sa ne inveselim putin

Mesaj Scris de swe Dum Apr 24, 2011 1:54 pm

bn ca s-a ridicat ... sa ne inveselim putin - Pagina 8 199844
swe
swe
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

sa ne inveselim putin - Pagina 8 Empty Re: sa ne inveselim putin

Mesaj Scris de sandy Lun Mai 09, 2011 9:57 pm

Un barbat era satul sa tot mearga la munca in fiecare zi iar sotia lui sa stea acasa bine-merci. Voia sa vada cu ochii lui ce se petrece in timp ce el muncea din greu la birou, asa ca se apuca si spune o rugaciune lui Dumnezeu:
- Doamne eu merg la serviciu in fiecare zi si muncesc 8 ore pe zi, in timp ce sotia mea sta fara nicio grija acasa. Vreau ca si ea sa stie prin ce trec eu zilnic, asa ca, te rog, fa o schimbare pentru o zi. Eu sa fiu in locul ei si ea in locul meu. Amin!

Dumnezeu, in minunata sa intelepciune, i-a indeplinit dorinta.

In dimineata urmatore, destul de sigur pe sine, barbatul se trezi in pielea sotiei sale.

S-a ridicat, a gatit micul dejun pentru partenerul de viata, a trezit copiii, le-a pregatiti hainele, le-a servit si lor micul dejun, le-a facut pachetele pentru scoala, apoi i-a dus la scoala, a venit repede acasa, a adunat toate hainele si le-a pus la spalat, s-a dus la banca, apoi s-a dus la cumparaturi si, din nou acasa, ca sa lase cumparaturile; apoi a plecat sa plateasca diverse cheltuieli lunare. Revenit(a) acasa a curatat cutia pisicii si a imbaiat cainele... Era deja ora 14. A facut paturile, a adunat si alte rufe si le-a pus si pe acestea la spalat, a aspirat in toata casa, a sters praful si a lustruit bucataria...
A fugit apoi la scoala dupa copii, cu care, pe drum, a intrat in discutii contradictorii, nestiind sa le raspunda acestora. Acasa a pregatit laptele si biscuitii pentru copii si s-a ocupat de ei pentru ca acestia sa-si faca temele. Apoi s-a instalat la masa de calcat si a luat la rand toate camasile spalate, uitandu-se cu coada ochiului la TV... La ora 16:30 a inceput sa curete cartofii si sa spele legumele pentru salata, a gatit carnea si a pregatit mancarea de cina. Dupa cina, din nou, a spalat toata bucataria, vasele, a adunat din nou toata hainele, a facut baie copiilor si i-a pregatit pentru culcare.

La ora 9 era deja extenuat(a) datorita trebulilor din timpul zilei, dar ziua nu se terminase inca.

Era asteptat(a) in pat de "sotul sau" pentru a face dragoste, lucru pe care l-a facut, cu brio, fara sa aiba plangeri din partea partenerului.

A doua zi barbatul s-a trezit si imediat a alergat sa se roage in genunchi inaintea lui Dumnezeu:
- Doamne, nu stiu la ce mi-a fost mintea cand am cerut sa fiu in pielea sotiei mele. Am gresit asa de mult sa o invidiez crezand ca sta degeaba acasa toata ziua. Te rog, te rog mult, dar te rog mult de tot, fa schimbarea la loc, sa fim iarasi cum eram! Amin!

Dumnezeu, in infinita sa intelepciune, i-a spus:
- Fiule, cred ca ai invatat o lectie buna si bucuros as face schimbarea inapoi. Dar vezi tu... va trebui sa mai astepti 9 luni. Noaptea trecuta tocmai ai ramas gravida si va trebui sa si nasti...!!!!!!


sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

sa ne inveselim putin - Pagina 8 Empty Re: sa ne inveselim putin

Mesaj Scris de Raluca30 Lun Mai 09, 2011 11:24 pm

sa ne inveselim putin - Pagina 8 199844 sa ne inveselim putin - Pagina 8 199844 sa ne inveselim putin - Pagina 8 199844 foarte tare
Raluca30
Raluca30
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 39
Joburi/Distractii : ador plimbarile

Sus In jos

sa ne inveselim putin - Pagina 8 Empty Re: sa ne inveselim putin

Mesaj Scris de cecilia_7625 Lun Mai 09, 2011 11:34 pm

chiar tare bancul
bravo Sandy
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

sa ne inveselim putin - Pagina 8 Empty Re: sa ne inveselim putin

Mesaj Scris de sandy Mar Mai 10, 2011 12:44 am

e o lectie de viata ptr toti cei care cred ca sa stai acassa ,sa te ocupi de treburile casnice e usor...si sa nasti la fel
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

sa ne inveselim putin - Pagina 8 Empty Re: sa ne inveselim putin

Mesaj Scris de nadvio1973 Mar Mai 10, 2011 12:39 pm

super!
nadvio1973
nadvio1973
Mamica sexy
Mamica sexy


Sus In jos

sa ne inveselim putin - Pagina 8 Empty Re: sa ne inveselim putin

Mesaj Scris de alinagherman Mar Mai 10, 2011 2:41 pm

super bancul..as vrea si sotul meu sa treaca prin asta sa ne inveselim putin - Pagina 8 199844
alinagherman
alinagherman
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 41

Sus In jos

sa ne inveselim putin - Pagina 8 Empty Re: sa ne inveselim putin

Mesaj Scris de anka9mai Mier Mai 11, 2011 6:12 pm

sandy a scris:Un barbat era satul sa tot mearga la munca in fiecare zi iar sotia lui sa stea acasa bine-merci. Voia sa vada cu ochii lui ce se petrece in timp ce el muncea din greu la birou, asa ca se apuca si spune o rugaciune lui Dumnezeu:
- Doamne eu merg la serviciu in fiecare zi si muncesc 8 ore pe zi, in timp ce sotia mea sta fara nicio grija acasa. Vreau ca si ea sa stie prin ce trec eu zilnic, asa ca, te rog, fa o schimbare pentru o zi. Eu sa fiu in locul ei si ea in locul meu. Amin!

Dumnezeu, in minunata sa intelepciune, i-a indeplinit dorinta.

In dimineata urmatore, destul de sigur pe sine, barbatul se trezi in pielea sotiei sale.

S-a ridicat, a gatit micul dejun pentru partenerul de viata, a trezit copiii, le-a pregatiti hainele, le-a servit si lor micul dejun, le-a facut pachetele pentru scoala, apoi i-a dus la scoala, a venit repede acasa, a adunat toate hainele si le-a pus la spalat, s-a dus la banca, apoi s-a dus la cumparaturi si, din nou acasa, ca sa lase cumparaturile; apoi a plecat sa plateasca diverse cheltuieli lunare. Revenit(a) acasa a curatat cutia pisicii si a imbaiat cainele... Era deja ora 14. A facut paturile, a adunat si alte rufe si le-a pus si pe acestea la spalat, a aspirat in toata casa, a sters praful si a lustruit bucataria...
A fugit apoi la scoala dupa copii, cu care, pe drum, a intrat in discutii contradictorii, nestiind sa le raspunda acestora. Acasa a pregatit laptele si biscuitii pentru copii si s-a ocupat de ei pentru ca acestia sa-si faca temele. Apoi s-a instalat la masa de calcat si a luat la rand toate camasile spalate, uitandu-se cu coada ochiului la TV... La ora 16:30 a inceput sa curete cartofii si sa spele legumele pentru salata, a gatit carnea si a pregatit mancarea de cina. Dupa cina, din nou, a spalat toata bucataria, vasele, a adunat din nou toata hainele, a facut baie copiilor si i-a pregatit pentru culcare.

La ora 9 era deja extenuat(a) datorita trebulilor din timpul zilei, dar ziua nu se terminase inca.

Era asteptat(a) in pat de "sotul sau" pentru a face dragoste, lucru pe care l-a facut, cu brio, fara sa aiba plangeri din partea partenerului.

A doua zi barbatul s-a trezit si imediat a alergat sa se roage in genunchi inaintea lui Dumnezeu:
- Doamne, nu stiu la ce mi-a fost mintea cand am cerut sa fiu in pielea sotiei mele. Am gresit asa de mult sa o invidiez crezand ca sta degeaba acasa toata ziua. Te rog, te rog mult, dar te rog mult de tot, fa schimbarea la loc, sa fim iarasi cum eram! Amin!

Dumnezeu, in infinita sa intelepciune, i-a spus:
- Fiule, cred ca ai invatat o lectie buna si bucuros as face schimbarea inapoi. Dar vezi tu... va trebui sa mai astepti 9 luni. Noaptea trecuta tocmai ai ramas gravida si va trebui sa si nasti...!!!!!!
sa ne inveselim putin - Pagina 8 199844 sa ne inveselim putin - Pagina 8 199844 sa ne inveselim putin - Pagina 8 199844 sa ne inveselim putin - Pagina 8 199844 f tare Sandy
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

sa ne inveselim putin - Pagina 8 Empty Re: sa ne inveselim putin

Mesaj Scris de anka9mai Mar Mai 17, 2011 5:59 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] sa ne inveselim putin - Pagina 8 199844 sa ne inveselim putin - Pagina 8 199844 sa ne inveselim putin - Pagina 8 199844
p.s. scuze pt poza dar e prea tare
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

sa ne inveselim putin - Pagina 8 Empty Re: sa ne inveselim putin

Mesaj Scris de nadvio1973 Mar Mai 17, 2011 8:28 pm

super....
nadvio1973
nadvio1973
Mamica sexy
Mamica sexy


Sus In jos

sa ne inveselim putin - Pagina 8 Empty Re: sa ne inveselim putin

Mesaj Scris de teodoraion Sam Mai 21, 2011 4:32 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

sa ne inveselim putin - Pagina 8 Empty Re: sa ne inveselim putin

Mesaj Scris de teodoraion Vin Iun 03, 2011 9:53 pm

e trebuie sa faci sa iti mearga bine in casnicie?
Spune-i sotiei ca arata bine, chiar daca arata ca o batoza. (Rares, 10 ani)

Cum isi poate da seama un strain ca doi oameni sunt casatoriti?
Va trebui sa ghiceasca uitandu-te daca amandoi tipa la aceiasi copii. (Diana, 8 ani)

Ce crezi ca au in comun mama si tatal tau?
Amandoi nu mai vor sa faca alti copii. (Lori, 8 ani)

Ce fac oamenii in timpul primei intalniri?
La o intalnire trebuie sa te distrezi si oamenii ar trebui sa profite ca sa se cunosca mai bine. Chiar si baietii au ceva interesant de spus daca ii asculti suficient de mult. (Lenuta, 8 ani)

La prima intalnire isi spun unii altora minciuni pentru a parea suficient de interesanti pentru a se intalni si a doua oara. (Marius, 10 ani)

Ce ai face daca prima intalnire ar fi foarte plictisitoare?
As fugi acasa si m-as preface ca am murit. A doua zi as da anunt la ziar ca am murit ca sa nu ma mai caute fata aia. (Crin, 9 ani)

Cand este in regula sa saruti pe cineva?
Cand e bogat. (Paula, 7 ani)

Legea spune ca trebuie sa ai 18 ani, asa ca nu vreau s-o incurc. (Costel, 7 ani)

Pai este o regula: daca saruti pe cineva, trebuie sa te casatoresti cu ea si sa faceti copii. Asa e corect sa faci. (Horia, 8 ani)

La ce varsta e bine sa te casatoresti?
23 este varsta perfecta sa te casatoresti pentru ca pana atunci o stii pe persoana respectiva dintotdeauna. (Cornelia, 10 ani)

La nici o varsta nu e bine sa te casatoresti. Trebuie sa fii prost sa te casatoresti. (Paul, 6 ani)

Este mai bine sa te casatoresti sau sa stai singur?
Nu stiu cum e mai bine dar iti spun ceva. Nu o sa fac niciodata sex cu sotia mea. Nu vreau sa ma ingretosez de ea. (Teodor, 8 ani)

Este bine pentru fete sa stea singure dar pentru baieti nu. Baietii au nevoie de cineva care sa curete dupa ei. (Anita, 9 ani)

Cum alegi cu cine sa te casatoresti?
Trebuie sa gasesti pe cineva caruia sa-i placa aceleasi lucruri. De exemplu, daca tie iti place sportul, ei ar trebui sa-i placa ca tie iti place sportul, si sa iti aduca chips-uri si cola. (Alin, 10 ani)

Este bine de stiut: Nimeni nu se hotaraste cu cine o sa se casatoreasca decat dupa ce creste mare. Dumnezeu hotaraste asta de cand tu esti mic dar tu vei afla doar mai tarziu pe cine ti-a ales. (Cristan, 10 ani)

Ce mai spun copii …

De ce circula singele in corp?
Sangele umbla prin corp, ca sa ii prinda pe microbi si sa ii inece. (6 ani).

La ce folosesc sprancenele?
Sprancenele folosesc ca sa tina fruntea sus, sa nu-i vina fruntea pe ochi. (6 ani)

De ce ne spalam cu sapun?
Noi ne spalam, ca sa dam sapun in ochi la microbi. (5 ani)

Ce sunt amprentele?
Amprentele e cand punem mana pe o clanta si raman degetele acolo si le gaseste politia. (8 ani)

Ce este sufletul?
Suflet e cand iti pune mama prajituri pe farfurie si ii lasi prajituri si lu ala mic. (8 ani)

Sufletul are o forma de inima. (8 ani)

Ce este tristetea?
Tristete inseamna cand un om vine la altul si bea mult. (7 ani)

De ce sa pun potcoave la cai?
La cal se pune potcoave, sa nu cada calul pe spate; atunci cand pune frana calul se intepeneste in potcoave. (9 ani)

Ce inseamna cuvantul "modern"?
Modern e cand vezi ceva frumos si e scump si n-ai bani. (7 ani)

Cum se face parfumul?
Parfumul se face din apa, dop si din parfum. (5 ani)

Cum se inteleg pasarile sau animalele intre ele, daca noi, oamenii, vorbim si de multe ori nu ne intelegem?
Pasarile sau animalele vin unele langa altele si vorbesc in soapta si noua ne spun numai "miau". (10 ani)

Ce este timpul?
Timpul este o vreme care trece tot timpul. (5 ani)

Ce sunt buruienile?
Buruienile sunt niste plante folositoare doar lor. (12 ani)

Ce este acela un secret?
Secretul este atunci cand nu trebuie sa stie militia. (6 ani)

Ce este zambetul?
A zambi inseamna sa razi parca in gandul tau. (8 ani)

A zambi este cand niste oameni rad cu gura inchisa, ca sa nu deranjeze oamenii de la bloc. (7 ani)

La ce foloseste steagul?
Steagul foloseste ca atunci cand veneau turcii peste noi, ei nu stiau pe ce tara veneau si atunci noi le aratam steagul si dupa aia ei stiau.

Ce este acela un minister?
Minister inseamna ca sa te duci acolo sa te razbuni. (9 ani)

Minister este o incapere mare unde se aduna toti ministrii ca sa faca sedinte pentru a imbunatati cartierul lor. (9 ani)

Ce este igiena?
Igiena este cand vin neamurile si vad ce curat e in casa. (7 ani)

Din ce se face sapunul?
Sapunul se face din mai multi clabuci, la un loc. (6 ani)

De ce isi fac oamenii cadouri?
Oamenii isi fac cadouri, ca sa nu fie nesimtiti. (7 ani)

De ce da dirijorul din maini, cu un bat, cand dirijeaza?
Dirijorul da din maini, ca sa arate ducerea sunetului. (11 ani)

Dirijorul are un bat in mana, ca e urat sa arate cu degetul, la ala care canta cu contrabasul ca sa vada cum merge simfonia. (10 ani)

De ce gaina nu zboara pe sus, ca celelalte pasari?
Gaina nu zboara pe sus ca celelalte pasari, pentru ca-i e frica sa nu scape oul, cand ii vine sa-l faca. (10 ani)


teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

sa ne inveselim putin - Pagina 8 Empty Re: sa ne inveselim putin

Mesaj Scris de Maria Vin Iun 03, 2011 9:58 pm

VAI Anka,ce poza,super tare sa ne inveselim putin - Pagina 8 199844
interesante raspunsurile Teo si potrivite sa ne inveselim putin - Pagina 8 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

sa ne inveselim putin - Pagina 8 Empty Re: sa ne inveselim putin

Mesaj Scris de Elena23 Sam Iun 04, 2011 1:11 pm

sa ne inveselim putin - Pagina 8 199844 sa ne inveselim putin - Pagina 8 199844 super tare Anka...am mai vazut poza asta cred ca tot pe net... sa ne inveselim putin - Pagina 8 91489 sa ne inveselim putin - Pagina 8 91489
Elena23
Elena23
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 46

Sus In jos

sa ne inveselim putin - Pagina 8 Empty Re: sa ne inveselim putin

Mesaj Scris de Maria Sam Iun 04, 2011 1:45 pm

si eu am vazut-o dar ma gandeam ca este nepotrivita pentru forum,dar Anka ne-a adus-o sa ne inveselim putin - Pagina 8 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

sa ne inveselim putin - Pagina 8 Empty Re: sa ne inveselim putin

Mesaj Scris de Elena23 Sam Iun 04, 2011 1:48 pm

a fost mai indrazneata sa ne inveselim putin - Pagina 8 199844
Elena23
Elena23
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 46

Sus In jos

sa ne inveselim putin - Pagina 8 Empty Re: sa ne inveselim putin

Mesaj Scris de Maria Sam Iun 04, 2011 1:50 pm

cu siguranta Elena sa ne inveselim putin - Pagina 8 199844 sa ne inveselim putin - Pagina 8 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

sa ne inveselim putin - Pagina 8 Empty Re: sa ne inveselim putin

Mesaj Scris de teodoraion Sam Iun 04, 2011 3:57 pm

eee.haideti c anu e chiar nepotrivita...de mine cred ca va era frica sa ne inveselim putin - Pagina 8 199844
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

sa ne inveselim putin - Pagina 8 Empty Re: sa ne inveselim putin

Mesaj Scris de anka9mai Mier Iun 08, 2011 3:28 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

sa ne inveselim putin - Pagina 8 Empty Re: sa ne inveselim putin

Mesaj Scris de anka9mai Mier Iun 08, 2011 3:29 am

teodoraion a scris:eee.haideti c anu e chiar nepotrivita...de mine cred ca va era frica sa ne inveselim putin - Pagina 8 199844
eu m`am riscat sa ne inveselim putin - Pagina 8 869129 sa ne inveselim putin - Pagina 8 199844
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

sa ne inveselim putin - Pagina 8 Empty Re: sa ne inveselim putin

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 16 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum